|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kuhinja za curice
29.11.2009 20:23:29   
Alisa.
Uskoro ce mojoj sestricni drugi rodjendan i zelila bi joj kupiti kuhinju za curice.Znate one plasticne kuhinje,sa sudicima?Pa me zanima jeste li vi vidjele,drage moje gdje to mogu kupiti,i koja je cijena iste?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kuhinja za curice
29.11.2009 22:59:44   
Tidzi
To je meni prekrasno! Mi t sutra idemo kupiti nasoj maloj dok je na snizenju! Ova je malo veca sto ima ugradjenu elektricnu, sudoper za sudje, sa onim cudom sto ko fol izvlaci paru, radnim stolom i posudjem. Ovdje je trenutno na snizenju 120 chf, inace kosta vise. A ja mislim da am jednom isto vidjela u Bosni u fisu, mada nisam bas sigurna.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kuhinja za curice
30.11.2009 12:45:35   
Azure
Evo odgovor. U Turbo limacu je bila divna kuhinja za djevojcice od recimo 3 godine. Fantasticna. napravljena u njihovoj visini, sa svjetlima, mikrovalnom, sudicima, rernom. Ma prava kuhinja. Na zalost brzo se rasprodala i mi je nismo uspjeli kupiti. A kostala je 120 KM. Neki dan sam saznala da se neke stvari mogu poruciti preko kataloga u Turbo limacu. Izadji na njihovu stranicu, pogledaj da li je jos uvijek imaju u Hrvatskoj, a onda pokusaj naruciti preko naseg Turbo L. Javi da li si uspjela.

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kuhinja za curice
30.11.2009 12:54:14   
Azure
Evo neki od linkova da se ne mucis :))

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-95290911.aspx

http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-95290910.aspx

na zalost vidim da nemaju vise tu lijepu ruzu kuhinjicu koja se nama dopala.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kuhinja za curice
30.11.2009 14:40:37   
milenium
user posted image pa ovo uopće nije skupo,samo koje je visine?

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kuhinja za curice
30.11.2009 14:50:21   
milenium
ovo bi bio idealan poklon!još da ima i nekih muški kuhinja ili alatnica?user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kuhinja za curice
1.12.2009 8:03:04   
bebbe RR
Ne znam gdje se to da kupiti kod nas u BiH. Ovdje u Sloveniji sam ih nedavno vidjela u akciji u Mecatoru i cijena je bila oko 20 eura. Meni se to cini fantastican poklon.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kuhinja za curice
1.12.2009 11:04:04   
Lane
U vecim Konzumima je bilo tih kuhinjica, mislim da kostaju oko 100 KM. Pogledajte u Wisi.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kuhinja za curice
1.12.2009 12:04:43   
M kao Mama
Ja evo sad gledam u novom katalogu TL kuhinja prelojepa 74 KM, a ima u u Fis Vitezu. 

(odgovor članu Lane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kuhinja za curice
2.12.2009 10:08:15   
Alisa.
Hvala,drage moje.Ovih dana idem da kupim kuhinjicu,pa cu da vam javim.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kuhinja za curice
2.12.2009 10:18:45   
mamilica
Ja mislim da bi se moja curica onesvijestila od srece kad bih joj nasla tu veliku kuhinju da postavi u svoju sobu. Ja sam mislila da se ne mogu kupiti, bar ne kod nas, ali sad sada stvarno sretna.

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *