|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 17:39:06   
acudesa
Ako je već bilo priče o tome-preusmejrite me
Ja kupujem, nešto od toga samo proslijedim, nešto bacim jer nikada ne obučem, a nešto nosim i nosim i draže mi nego neka skupo plaćena krpica
Malo da razbijemo tabue, neće niko da prizna a većina ih kupuje, samo se srame
Ja nađem dobrih orginala, operem propisno i furaj
Neko mi kao argument što ne kupuje tamo reče, ko zna kud se vucalo to sve a ja sada da ga nosim
A,ja kažem: kuda se sve vucalo to što ti je "novo" od Kine preko Bangladeša pa ga nosišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 17:42:23   
malena27 RR
ja kupim cesto u Azel Frace-ovim prodavnicama i ponekad ako me nesto privuce na izlogu second-hand-ova, sto ce me biti sramota da to kazem, pa volim jeftinije proci i kupiti sebi vise stvarcica nego jednu skuplju. 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 17:44:38   
acudesa
Azeluser posted image
ma naravno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 17:59:20   
tea lana
kupovala sam u Londonu ovdje ne jedino ako i Azel nije second h.Joj kakavih sam tamo stvari kupila neke nisu nikada neke jednom nosene.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 17:59:58   
veeseelaa
ne jer nisam imala kad da odem, nisu mi na ruku, a ako odem ima da opuham radnjuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.8.2009 18:00:48 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 18:06:12   
acudesa
kupit će tebi Ali, samo reci koji ćeš brojuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 18:47:29   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 18:52:24   
bubuli
nekupujem...usla sam par puta sa prijateljicama al ja ko s neba pala...jednostavno se nesnalazim i neznam rovinjati...nije da me stid il nesto glumim nego tako je...odem mozda jednom u pola godine i naravno nenadjem nista...
a imam frendica koje idu sveki ili svaki dugi dan i kupe brdo finih krpica za malo love...


_____________________________



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 18:54:53   
Ilhana RR
Da ovde nisu tako dobra snizenja uzimala bih sigurno jer imaju dosta stvari koje su sa etiketama orginalnim. Al ovde stvarno nema potrebe da se uzima u second handu kad su snizenja nenormalna...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 21:52:52   
Visnja RR
ne kupujem nikada... imam averziju od te robe... par puta sam usla u te radnje prije 6-7 g i brzo istrcala jer me gusio neki cudan miris... u prici s drugaricama sam shvatila da je to valjda od prenatrpanosti robe, prasine, mozda sumnjivog transporta i tih nekih mirisa koje radnici radnje ukljuce...
Nikad mi vise nije palo na pamet da udjem pa taman da su D&G prodavali za 5 km ...
to je razlog sto nikad ne kupujem ni po pijacama...jednostavno cudan miris robe me odbija...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 22:56:54   
leli§
ja i nisam nesto bas zagrijana za te second hand prodavnice. podrzavam ih jedino zbog "recikliranja"...ali, znam ljudi koji uspiju izroviti stvarno ekstra stvarcice...

ja bih vise volila da bih ima neki extra "flea market"...eh odatle me ne bi mogli istjeratiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 23:08:43   
lely
IZVORNA PORUKA: bubuli

nekupujem...usla sam par puta al ja ko s neba pala...jednostavno se nesnalazim i neznam rovinjati...nije da me stid il nesto glumim nego tako je...


Isto...

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 23:22:08   
Amrino
Nekad davno- prije par godina sam kupila mnooogo dobar kozni mantil za nekih 30- tak KM. Na hemijsko i to je to. Sada vala ni ne ulazim jer ima mnogo i povoljnijih a novih stvari recimo u vec spomenutom Azelu- a nije mi bitno da je markirano.
Mada je nedavno moja prijateljica kupila diiiivnu haljinu za 20 KM u SH kod pozorista a na njoj etiketa i cijena 750 DM (stare marke). Generalno mislim da su nasi SH i poskupi za to sto nude a i vala losi pravo sto se izbora tice...Ne znam zasto neko ne napravi malo "ekskluzivniji" SH sa malo boljim stvarcicama pa malo opere u omeksivacu, opegla....da to na nesto lici. Tako bi vjerujem ljudi radije ulazili i kupovali ovako je uzas.

P.S Visnja onaj cudni miris...ili bolje reci smrad je od naftalina kojim je odjeca posuta...proiv moljaca i sl. user posted image I meni je to najvise smetalo...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
6.8.2009 23:33:02   
ena23
Ja uzivam sa svojom mamom obici sve i jednu sh radnju. Cesto nista ne kupimo i samo nam dzabe pozlije i zaboli nas glava. A vala nekada nadjemo po tri kese stvari koje bi u drugim radnjama skupa kostale 500 KM a mi platile 20...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 0:34:52   
Anoniman
nisam tip koji nadje u hrpi niceg nesto...jednostavno ne znam traziti...znam ljude koji tako dobrih stvari iskopaju i na pijaci al' ja kada odem ne vidim nistauser posted image mislim da je za to potreban talenatuser posted image . Ali recimo u pragu je bio SH s stvarima iz hipi, punk, disco perioda...e to je bila mrak radnja i tu sam obozavala zalaziti

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 8:31:26   
seli
Nisam nikada ušla u te prodavnice jer sam mislila da je to roba koja je nošena.A šta vi spominjete da bude robe s etiketom?!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 8:42:03   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: dadada

nisam tip koji nadje u hrpi niceg nesto...jednostavno ne znam traziti...znam ljude koji tako dobrih stvari iskopaju i na pijaci al' ja kada odem ne vidim nistauser posted image mislim da je za to potreban talenatuser posted image .



Isto ovako,ja ni u Azelu nikada nista nisam našla,a imam prijateljicu koja ima takav nos za naći super stvari u tim radnjama.
Donese ona iz Azela stvari da ti oči stanu.
Ma ja se generalno ne snalazim najbolje u radnjama u kojima ima previše stvari.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 8:45:58   
Anushka
hmm a ja nisam tip koji voli kupovati a zensko samuser posted image  tacnije ne volim nako gledati, nego kad znam sta mi treba, onda to i trazim, u protivnom mi je gubljenje vremena razgledati i kopati. I mene je odbio smrad naftalina i ona hrpa ljudi sto se gura i otima, i fis me nervira i bez naftalina hehehe i inace ne kupujem odjecu jer mi se svidjela krpica i sl i onako mi je pun ormar odjece stare i vise od 10 godina a koju sam rijetko nosila (mamina "krivica"). Ako hocu da prodjem jeftino, onda uzmem materijal i odnesem snajderici, em jeftino em orginalno em po zelji i mjeri. Glupost mi je dati i 2 KM na nesto sto mi ne treba, makar to negdje bilo i 200KM, kad mi ne treba onda je necu ni da je dzaba.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 9:16:53   
acudesa
Ja do udaje nisam smjela pomisliti unijeti mami stvar iz sh u kuću-njoj bi smrdila (neugodno mirisalauser posted image ) godinama.user posted image
ali zato kad sad prešla u svoj stan, jedva sam dočekala.
Iskreno, kupim nešto Beneton, Tom Tailor, HM, ...pomasno, ali vjerujte nakon par pranja izblijedi, razvuče, sćeba, odšije..ja poludim a ovo iz sh uvijek isto-extrauser posted image
a, kvalitieta po našim radnjama je jako user posted image user posted image user posted image
prsekupa stvar je ustvari kineska i totalno nekvalitetna
jedino kome i dalje odajem počast na kvalitetu-Levis, Lacosta imožda još neke kojih se ne mogu sad sjetiti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 9:21:44   
moni
Ja ne kupujem u SH,meni tamo stvarno smrdi pravo, što je Višnja rekla. Ne snalazim se u tom moru stvari a i ne mogu vala da nosam što je neko nosao, to me nervira.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 9:22:55   
Ex Yu
ja bogme udjem al jednostavno neznam roviti nikad nista nekupim osim u azelu ali to je skoro sve novo il je sve novo neznam ... cak sam nasla neke bodice po 5 KM 3 komada novi naravno pamucni milina za spavanje al ih je vec prerasto .. a u ostalim nikad nista nisam nasla pa cak ni u fisu ja se gubim od te masovnosti jedostavno neznam trazit ako mi nesto fali idem i kupim a onako slucajno tesko ...

ali moja mama je tata mata za sh-ove ona je magistrirala rovarenje


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 9:35:20   
Anoniman
moja kona tamo nađe super stvari,stvarno,neke su čak beneton,esprit,al ja jednostavno ne mogu tamo da uđem jer ima neki čudan šmek i hvata me srklet,jednostavno ne mogu,neznam ja ko je to oblačio,ja ne volim od rodice da posudim nešto da obučem,takva sam,nikad nikad nisam voljela da obučem nešto tuđe,svoje nikada nisam posuđivala,radije poklonim al ne posuđujem tako sam odgojena,mama mi je uvijek govorila otkad znam za sebe radije pokloni al nikada ne posuđuj i ne oblači tuđe,i to mi je ostalo. Mada moja kona je našla tako lijepih stvari u SH,al ja jednostavno ne mogu,džaba to je jače od mene.

(odgovor članu Ex Yu)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 9:42:21   
Lady26
Ja stvarno nisam nikad usla, ali moja mama zna cesto poviriti i uvijek nadje ponesto, ali bas dobre stvari...meni je kupila novu novcatu (sa etiketom) majicu esprit i platila je 5KM....rodici maloj, teksas suknjicu H&M isto nova 3KM....ja to ne bih uspjela naci ni da mi bode oci....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 9:53:09   
ziki
Par puta sam našla stvari sa etiketom, bili po 10-15 km sakoi. Mene je isto nervirao miris ali me prije 2 godine drugarica ubedila da uđem u jedan i eto nešto sam našla. Od kako sam se porodila nisam ušla postala sam opet panična. A i Azel je tu gdje nađem fine stvari a nisu skupe, prošle godine sam kupovala pidžamice super, baš fin pamuk i izuzetno praktične za oblačenje, ima ih još ali nema veličine.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kupujete li u second hand-ovima
7.8.2009 11:42:28   
dzeni_nl
Dok sam bila u Bosni cesto sam kupovala u Azel, naravno ako sam mogla pronaci nesto da mi se svidi.

A ovdje stvarno nema potrebe za tim, jer su ovdje tako velika snizenja da mozes kupiti jako dobre odjece za jako male pare, tako da ovdje ne kupujem.

Ovdje jedino pogledam neke stvari od namjestaja. Jednom sam nasla jako fine zidne lampe i upila sam ih. Bas su ocuvane nikada se ne bi reklo da su koristene.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *