|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupujmo domaće
18.11.2011 11:49:08   
M kao Mama
Eto kako tema kaže kupujmo domaće, da li kupujemo domaće i šta
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 11:50:26   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Trebalo bi otvoriti ovu temu, je ja koliko god bježim od domaćih proitvoda, eto ponekad i pogriješim. Omešivač lily domaća proizvodnja, od sada samo u mojoj kući, uvijek sam ga zaobilazila zbog cijene oko 2 KM litar, eđutim ove godine kod gazdarice na moru posteljina miriše samo tako pitam je koji je i ona mi pokaza. Zaista su više nego odlični.


otkad mi govorimo za taj omeksivac, ja ga koristim ima godina mislim


Ma, mogla si govoriti još godinu, mene miris i postojanost istog privuklo



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 11:52:14   
Lulu_08
Iskreno puno manje kupujem domace nego sto bih htjela, imam neku predrasudu da kvalitet nije zadovoljavajuci, iako bas ne volim predrasude. Eto ponuckana tvojim iskustvom cu i ja kupiti Lily kada istrosim ovaj pa da vidimo user posted image .

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:11:35   
henna ze
piletinu ovako..zeničko mlijeko..mileram zenički i zimko...
voljela bih da ima još proizvoda koje bih mogla nabrojati...možda se još nečeg sjetim

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:14:13   
maja78 RR
Ja zaista se trudim da sto vise koristim domace proizvode. Naravno ako neki ne valja necu ga kupovati pod svaku cijenu sto je domaci, ali isprobavam, i moram reci da zaista bude kvalitetnih proizvoda.

Megle mlijeko,
violeta pelene (dok smo ih koristili), violeta papir, ubrusi, maramice
Lilly omeksivac
sarajevsko pivo user posted image
klasove proizvode
jami
Vispak
Poljloirad proizvodi (Alma me podsjeti)

ne mogu trenutno da se sjetim, ali nadoci ce

< Poruku je uredio maja78 RR -- 18.11.2011 12:15:34 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:14:16   
M kao Mama
Uh, kupujem ja kako sam to mogla zaboraviti kajmak 70 posto mliječne masti Poljorad Travnik, sir kravlji Saraj milk mljekara (nije iz Sarajeva,ali je iz BiH), onda kukuruzno brašno naše, ona tetu violetu neizostavnu,megle mlijeko, jami pita (majo, majo ta mi uradi)

< Poruku je uredio mama alma RR -- 18.11.2011 12:15:07 >

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:18:30   
Emica_sa
Ja to vise ne gledam,jer sam se par puta razocarala sa kvalitetom proizvoda,a desavalo se da par serija nekog proizvoda izbace super i onda kasnije taj isti proizvod ne bude ni slika onog staroguser posted image

Mislim da su mlijeko i mlijecni proizvodi zadovoljavajuci,i violeta papir,a ostalo po meni katastrofauser posted image

Omeksivac inace ne koristim,tako da za njega ne mogu nista reci,ali vidim da ste zadovoljniuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:20:03   
Hannan
Mlijeko obavezno kupujem domace kako kad nekad tuzlansko, nekad Natura vita, nekad Megle (iako mi megle nije bas nase, al ise proizvodi u Krajini), vrhnje slatko i za kuhanje uvijek MEgle prije Dukata, pavlaku Nocko, tjesteninu u zavisnosti koji oblik zelim Kals, Indira, Coly. Omeksivac LIly, kobasice , salame Menprom, kahvu Dino ili Zlatnu dzezvu...da, neki dan sam uzela eurokrem od Vispak Stampi se cini m ise zove, samo tamni kao Nutela, mm inace jako teskog ukusa se odusevio , a cijena one velike tegle od 750gr je oko 5,5 KM, mala od 400 2,90.
Uglavnom gledam da je sve domaca prizvodnja...voljela bih da Dita ima dobru ponudu deterdzenta za ves i njega bih radije uzela nego neki drugi.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:22:03   
DM
Mlijeko milkos(po potrebi-jer kupujemo domaće)tjestenina klas-osim špageta, omekšivač lily, neke vispak čajeve(probali pudingeuser posted image )ovako salama-samo za pizzu, bimal ulje-probaliuser posted image ...
Pa do kad više! Dosta tih domaćih proizvoda bi trebalo da poprave kvalitetu i zadobiju povjerenje-pa da bi imali klijente-eto baš taj puding ili supa vispak-umjesto gore-idu dole..
BTW-veš -alma ras ili una tekstil, nešto konfekcije-mardi, dječije trenerke-david's...


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:23:52   
bananica
mlijeko i mlijecne proizvode (ponekad), violetauser posted image , suhomesnate proizvode (Lijanovic i Brajlovic), cigareuser posted image ,pivo,sarajevsko naravnouser posted image , evo razmisljam sta jos, al mi nesto i ne pada na pamet, cim se sjetim dopunim asortiman kvalitetnih domacih proizvoda

eeeeee smokiiiiiiiiiiii

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:25:27   
ziki
Sve navalile na proizvode za domacinstvo i hranu a Almu Ras i Bellissimu ne pominjeteuser posted image Violetino sve sem pelenaMilkos mlijeko i pavlakuLivanjski sir GoudaMegle vrhnje za kuhanjejogurt tuzlanske mljekareBrasno KlasJami

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:26:02   
M kao Mama
Vidi, vidi što me žene prosvjetliše, jest i Zlatna džezva je naša, i to kupujem, onda ALmu RAs obavezno, a za deterdžent zaista šteta što nemamo neki naš, da valja,a da je normalna cijena.

Moja svekrva kupuje protvode FDS, hahaha, pa bi bilo p.... domaće, hahahahah

jesam grozna

Brano Nezić i Klas,

čarape Madam, hlaće počesto MArdi i Herteks

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:26:10   
mamana
Kvalitet je jedino važan prilikom kupovine. Kupujem Poljoradove prizvode, jer su kvalitetni, a ostale namirnice uglavnom uvozne. Mi nemamo nijedan proizvod kao što je Nuleli ili Tomy majonezi.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:26:22   
Visnja RR
S Dukata smo presli na Megle (kad je u pitanju slatko mlijeko)zbog cepa na pakovanju mlijeka ...dukat se uvjek odlijepi a megle se fino zavrce i to je prevagnulo...
Violeta ubruse (pogoto xxxl teta Violeta) ...mada se MM ne svidja, Violeta vlazne toalet maramice za nas i djecije za Asju...
od drugih stvari uglavnom nije nase
A da, kupim cesto za sebe gacice i potkosulje Alma Ras
Kad je Asja bila mrva dosta sam kupovala prnjica by Pcelica Maja

Mozda ima jos al bas ne obracam paznju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:26:51   
Hannan
Voda, mineralna, obavezno neku nasu, umjesto fante uzimam Sky, cola m ise ne svidja, sok na razmucuvanje, djemove domace. Da i muzu cigare :) Drina.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:27:50   
Visnja RR
aaa da i Lijanovic i Brajlovic user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:30:39   
M kao Mama
Bogami sjetih se i sarajevskog kiseljaka, pa AC soka, So tuzlanska, sa akcentom na rok trajanja, za FBiH dvije godine, a RS- 3, hahahah, onda ponekad i vezetu visočku, e smoki, smoki mi je posebna priča u Konzumu na jednoj rafi 25 , a na drugoj 30 feninga, na izgled isti smoki, pitam prodavačicu u čemu je caka, kaže firma u stečaju, pa zato su različite cijene,

vinja me podsjeti na Lijana i suđuku njegovo, uh bosanski suduk

< Poruku je uredio mama alma RR -- 18.11.2011 12:31:23 >

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:33:01   
Hannan

IZVORNA PORUKA: doublemum

Mlijeko milkos(po potrebi-jer kupujemo domaće)tjestenina klas-osim špageta, omekšivač lily, neke vispak čajeve(probali pudingeuser posted image )ovako salama-samo za pizzu, bimal ulje-probaliuser posted image ...
Pa do kad više! Dosta tih domaćih proizvoda bi trebalo da poprave kvalitetu i zadobiju povjerenje-pa da bi imali klijente-eto baš taj puding ili supa vispak-umjesto gore-idu dole..
BTW-veš -alma ras ili una tekstil, nešto konfekcije-mardi, dječije trenerke-david's...



Dublemum, nista lose sto citiram tvoj post, nevezano za temu, ali bih voljela da mi kazes u cemu se ogleda ta razlika u ulju. Ja stvarno nikad nisam ni razmisljala da ima neke razlike, men isvako masno:)sad kako je poskupilo gledam koje je najjeftinije i pretezno Bimal i koristim.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:33:07   
dubravka01
Mi se stvarno trudimo da kupujemo domaće, evo što mi padne na pamet od onoga što kupujemo:
Klas Sarajevo ( brašno,tjestenina)
Vispak (supe,čorbe,čokolade)
Ovako (piletina)
Menprom Tuzla ( tuzlanska roštiljska i suhomesnati proizvodi)
Mljekara Tuzla ( mlijeko,jogurt,kajmak...)
Biljana Brčko (čajevi)
Bosnaplod Brčko (džemovi)
Solana Tuzla ( so )user posted image
Hepok Mostar (vina)
Vitaminka B.Luka ( kisele salate)
Pivo i mineralna - pivare:Sarajevska,Tuzlanska,Bihaćka
Violeta (wc papir,ubrusi,maramice)

Eto to je ono na prvu sto mi pade na pamet,a vjerujem da ima još, nemam vremena za inventuru sad user posted image



_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:33:38   
DM
Kako sam smoki zaboravilauser posted image mineralna i sky također,brašno -klas, violeta ubrusi, paracetamol bosnalijekov,megle -vrhnja za kuhanje, ćurekotovo i riblje ulje-denida...

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:34:57   
maja78 RR
E da
Alma Ras,
Lijanovic, Brajlovic,
Pcelica Maja su mi zaista medju najboljim djecijim proizvodima, steta sto su rijetki i nema ih za vecu djecu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:36:25   
DM
Nisam ti ni ja neki ekspert, pa da u moru ulja kažem koje je najbolje. Dug smo uzimali to bimalovo,ali mi "štrca" puno kod prženja i ima neki šmek koji mi ne paše(da ne kažem smrdi),čak mi i ono floriol lmega3 nešto ne miriše fino,zvijezda mi nekako fino, ali zbog cijene uzimam floriol!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:38:22   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: doublemum

Mlijeko milkos(po potrebi-jer kupujemo domaće)tjestenina klas-osim špageta, omekšivač lily, neke vispak čajeve(probali pudingeuser posted image )ovako salama-samo za pizzu, bimal ulje-probaliuser posted image ...
Pa do kad više! Dosta tih domaćih proizvoda bi trebalo da poprave kvalitetu i zadobiju povjerenje-pa da bi imali klijente-eto baš taj puding ili supa vispak-umjesto gore-idu dole..
BTW-veš -alma ras ili una tekstil, nešto konfekcije-mardi, dječije trenerke-david's...



Dublemum, nista lose sto citiram tvoj post, nevezano za temu, ali bih voljela da mi kazes u cemu se ogleda ta razlika u ulju. Ja stvarno nikad nisam ni razmisljala da ima neke razlike, men isvako masno:)sad kako je poskupilo gledam koje je najjeftinije i pretezno Bimal i koristim.


Kod prženja ogromna razlika, neko ulje toliko smrdi da ti se povraća.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:40:32   
bananica
user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kupujmo domaće
18.11.2011 12:41:44   
bananica
user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *