|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   LH trakice i folikuli
25.7.2017 11:50:24   
PeggiSue
Zdravo drage moje,

Pitanje za sve iskusne koje su prošle folikumetriju i testiranje LH trakicama..
Dokotrica je u petak na uzv vidjela i pokazala mi folikul na jednom jajniku od 21 mm, i endometrijum 8 mm. I rekla da je idealno, a prije toga sam na terapiji tri mjeseca bila, letrox 50, dostinex i siofor. I još uvijek pijem. I taj dan mi je rekla da je cak ovulacija i uradile smo LH trakicu koja je bila pozitivna, i kada sam dosla kuci i ja sam jednu LH trakicu uradila oko 18:00 sati i bila je pozitivna, a odmah u subotu kada sam radila trakicu bila je negativna. Jel to znači da je O prošla već?

I jel ako dodje do trudnoce sedam dana nakon O moram osjetiti neke simptome ako je doslo do oplodnje ili je to individualno i mogu ne osjetiti nista?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: LH trakice i folikuli
25.7.2017 16:29:47   
Galicia
Da prosla je O.

Sto se tice zaceca, to neka ti druge odgovore, nemam iskustva tu.
Sretno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu PeggiSue)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: LH trakice i folikuli
30.7.2017 20:36:18   
eminaja
simptomi su individualni..ali moguce je odmah nakon 6-7 dana osjetit promjene...ja sam npr i sa prvim imala odmah simptome pa su me ubijedili da je to sve psihicki,da umisljam...ali i drugi put sam odmah imala promjene cim je doslo do zaceca....
neki period kad krenu simptomi su oko 4 sedmice t to je neki prosjek koliko ja znam....
Zelim ti svu srecu user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: LH trakice i folikuli
31.7.2017 18:44:02   
PeggiSue
Emina, kakve promjene?user posted image ja samo osjetila na kratko kao treperenje na lijevoj strani ali gtrajalo je isuvise kratko da bih povezana sa tim. Bolne grudi nemam, 10-ti dan je od O. Ali prije dva dana jesam imala jak žig i probolo me s lijevog jajnika kroz polni organ. I pojačan bijeli mliječni iscjedak to je sve :(

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: LH trakice i folikuli
31.7.2017 20:55:20   
eminaja
osjetljivost na mirise,moze i stomak da boli,sto se tice tog iscjedka cesto bude smedjkasti a to obicno u vrijeme mens pa vecinom trudnice povezu da je mens...to mi j3 bilo prvi put a drugi nije....uglavnom sacekaj do mens pa aBd da ugledas plusic user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu PeggiSue)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *