|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lapsusi :)
13.4.2010 20:29:46   
acudesa
Evo mog jednog, a bilo ih je more:)
Htjela sam pred mnogobrojnim skupom reći "mjesto obitavanja" (obitavalište) a, ja sam rekla:
obitavavatališteuser posted image user posted image user posted image ...idemo dalje:)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lapsusi :)
13.4.2010 20:31:19   
Hanady RR
evo mog najsvjećijeg ali u pisanom tesktu, na fb za mail na zabranjem forumu o ringeraji rekog ...da  dojimo umjesto da me dojmio.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lapsusi :)
13.4.2010 20:32:23   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  prasnula sam u smijeh

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lapsusi :)
13.4.2010 20:35:36   
acudesa
pita mene profa za "koncepte" iz njegovog predmeta, a ja prvi put čujem da trebaju-upravo od njegauser posted image

Prof: Imate koncept!?
Ja: Imam koncertuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 11:29:10   
tea lana
svom nekadasnjem direktoru sam rekla da je doticni igrac povrijedio menizguz umjesto meniskus

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 15:26:17   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 15:30:06   
Dida79
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

svom nekadasnjem direktoru sam rekla da je doticni igrac povrijedio menizguz umjesto meniskus


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti si dobra moja majka( babina mama) je rekla kada je komsija pitao za mog oca,kako je.Kaze ona dobro je samo  ga boli menstruacija( misleci na meniskus)user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:23:09   
mamine oci
a ja sam umjesto teme komisija za bolovanje procitala komšija na bolovanjeuser posted image user posted image srecom citala nisam glasno izgovorila bilo bi smjeha,al desava mi se da u zadnje vrijeme pogresno procitam rijec user posted image a lapsusi na tv koliko su cestu umirem od smjehauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:26:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: tea lana RR

svom nekadasnjem direktoru sam rekla da je doticni igrac povrijedio menizguz umjesto meniskus


user posted image user posted image user posted image user posted image
Ti si dobra moja majka( babina mama) je rekla kada je komsija pitao za mog oca,kako je.Kaze ona dobro je samo  ga boli menstruacija( misleci na meniskus)user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ludo user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:28:15   
acudesa
Meni je najbolje kad je voditelj u priči o helikopterskoj nesreći umjesto nažalost rekao:
Helikopter je pao....bla, bla, bla, u njemu su bila 3 putnika-NASREĆU,  nije niko preživiouser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:33:11   
Lalana
Ja cesto kada zovem nekoga zbog smrtnog slucaja, kazem odoh je nazvati da joj cestitiam, uvijek me MM izpravljauser posted image
Ne znam je li za nasmijati se ili za plakati
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:34:17   
Lalana
Nemojte misliti da stvarno mislim da je za cestitati nego mi je to zaista ruzan lapsus

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:54:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Lalana

Nemojte misliti da stvarno mislim da je za cestitati nego mi je to zaista ruzan lapsus

ili cula sam kad neko kupi u kucu neki kucni aparat osoba se zbuni pa kaze u zdravlje da nosis,a kupili frizderuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 16:56:26   
Lalana
greska

< Poruku je uredio Lalana -- 16.4.2010 16:57:38 >


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:06:00   
frenkoza
u emisiji "zaplesimo" na Hayat tv-u kaze clanica zirija paru koji je otplesao tacku: "vi ste usporeni, ne radite elemente dovoljno brzo... evo upravo ste izveli element koji je trebao trajati 60 sekundi, a mi smo ga gledali minutu" user posted image user posted image user posted image user posted image

pa zar 60 sekundi nije minuta?????


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:11:31   
Honey3
user posted image e frenkoza i ti svasta cujesuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:11:43   
frenkoza
isla moja drugarica da izvadi nalaze... kad se vratila ja je pitam sta ti je reko doktor kaze : " reko mi je da sam anonimna..." (anemicna) user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:16:13   
Dida79
IZVORNA PORUKA: frenkoza

u emisiji "zaplesimo" na Hayat tv-u kaze clanica zirija paru koji je otplesao tacku: "vi ste usporeni, ne radite elemente dovoljno brzo... evo upravo ste izveli element koji je trebao trajati '0 sekundi, a mi smo ga gledali minutu" user posted image user posted image user posted image user posted image

pa zar '0 sekundi nije minuta?????



I ja sam to cula,zamalo nisam pala sa stolice od smjehauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:16:57   
Husic10

IZVORNA PORUKA: frenkoza

isla moja drugarica da izvadi nalaze... kad se vratila ja je pitam sta ti je reko doktor kaze : " reko mi je da sam anonimna..." (anemicna) user posted image user posted image user posted image user posted image



Udarila joj rr u glavu....user posted image user posted image user posted image
Neka te ,sto me nasmija user posted image user posted image ...a potrebno mi je poslje tvoje, moje djete teme...

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:19:53   
frenkoza
pita jedan momak moju drugaricu sa fax-a koja je inace iz Dervente ima li mail adresu... a ona nece da mu dadne pa sta da smisli kao izgovor kaze: imam ja mail adresu ali u Derventi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:19:57   
marny
kaže jedna bakica da ima visoku sentimentaciju (sedimentaciju) u krvi.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:23:02   
ivana st
Išle ja i prija uplatiti bingo i kad smo već tu reko idem kupit jednu grebalicu. Pita mene prija kako se to igra.Umjesto da kažem "zagrebeš" kažem ja njoj "ma samo zaj...."

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:25:30   
ivana st
U razredu sam čitala neki članak i kako sam brzo čitala da što prije završim sa tekstom am. rijeku Ohio sam pročitala kako se piše, a sramote user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:31:26   
acudesa
ohioooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lapsusi :)
16.4.2010 17:31:45   
frenkoza
kaze moja tetka: "ovo me potsjeca na ono egzoticno voce.... mmm... aikido" (avokado) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *