|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 9:14:41   
andji
Ne znam ni da li sam dobro formulisala temuuser posted image user posted image user posted image user posted image ništa mi originalnije nije palo na pamet...naime,hoću da vas pitam,a sad da li ćete odgovoriti i biti iskrene do vas je,mada bi voljela da budete kako bi mogle razmjeniti iskustva.Jer ovo o čemu ćemo pričati se dešava u životu,odnosno u braku.Nego,da li ste imali iskušenja u braku,da li ste upoznavale nekoga,imale priliku da vam se ta osoba vrti po glavi,razmišljate onako u sentimentalnom smislu?Jesteli nailazili na osobe na koje niste ostajale ravnodušne i kako ste se nosile sa tim 'razmišljanjima'?Kako ste ostajale hladne glave,ako jeste?Ko voli neka priča......mislim da tema nije bila

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 9:26:32   
žana o8
Eh maco, evo da ti se ja prva javim. Moram priznati da mi se to jednom desilo. Tada nisam bila u braku sa mm, ali zabavljali smo se već dugi niz godina, kada sam upoznala jednog momka. Odmah mi se svidio, jer smo bili potpuno isti, za razliku od mm i mene koji smo sušta suprotnost. Elem, i ja sam se njemu svidjela i mi smo se počeli družiti, išli smo skupa na fax , i svakodnevno smo bili skupa. I kad je došao trenutak da se ja trebam odlučiti da li prekinuti sa mm i početi se zabavavljati s tim momkom, ja odlučih kao što se vidi user posted image user posted image user posted image . I taj momak je sada oženjen ima 2 djece i dan danas mi je on super tip, kad se vidimo stanemo, ispričamo se i to je to. Mislim da se relano to može desiti bio ti u braku ili ne , da ti se neko svidi ili ti nekom, ali eto odluka je na svakom od nas. Ja sam tada baš bila u dilemi, a sad kad pogledam unazad vidim da sam dobro izabrala.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 9:28:15   
alisa grabus
Pa cure drage nije valda da nikada ni jedna od vas nije dosla u takvu situaciju. Andji je bas postavila temu u kojoj se vjerojatno vecina nas moze pronaci. Niko ne kaze da varamo muzeve, ali da ponekad pomislite ''sta bi bilo kad bi bilo'' i kako bi bilo...e to vala svi ponekad pomislimo.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 9:34:35   
alisa grabus
Ja kao i svaka od vas volim kompliment (naravno nesto suptilno, ukusno, a ne neki idiotluk tipa 'jesi dobra' i to) i naravno da primjetim da sam nekome zapela za oko ili mi neko to otvoreno pokaze, ta mi se osoba, ako mi se fizicki ili na bilo koji nacin dopadne, jedno izvjesno vrijeme vrti po glavi. Nisam nikada pomislila da bih bilo sta konkretno ucinila po tom pitanju, ali da razmisljam i pomislim to je gola istina. I naravno da ponekad razmisljam i o bivsim vezama i muskarcima iz moje proslosti i u tome nema niceg loseg jer me ta razmisljanja uvijek ubjede da mi je brak jako dobar i da sam dobro izabrala.

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 16:33:32   
dina_89
meni se Vin Diesel vrti po glavi, kad god pogledam njegov film to je cak i mm primjetiouser posted image user posted image user posted image   , mozda treba da prodje jos vremena u braku da mi bila u takvom iskusenju za sad ne,  kad mi je neko (da kazem)simpatican uvjek pomislim kako je mm bolji i kako mi ne moze biti ljepse tako da te misli odu i eto tako...user posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 16:43:45   
camm
Ako cemo o filmovima i glumcima
ja se svaki put zaljubim u drugog user posted image user posted image user posted image
A imam ja svog omiljenog glumca  i mislim Bogami svasta o njemu.user posted image
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 16:56:20   
žana o8
ajmo ajmo , kakvi glumci- dajte nam stvarne likoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:00:16   
andji
hhahha.....jeste Žana,dajte nam stvarne likove,i ja uzdišem za Acom Pejović,Andrija Milošević.....mm kad god njih vidi na tv-u kaže eno ti onih tvojih.Čuj MOJIHuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:03:17   
žana o8
Ja takvih imam kamaru, to se ne računa user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:03:59   
camm
IZVORNA PORUKA: žana o8

ajmo ajmo , kakvi glumci- dajte nam stvarne likoveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


neki dan sam dobila slican odgovor od jedne moje prijateljice
kaze ona meni gledaj ti u blizinu a ne u daljinu,sa pjesmom
sto si dalje sve te vise volimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e jes me utjesila.user posted image
 
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:06:27   
andji
Ja svima toplo preporučujem kad imaju nedoumica ili dvojbi kakvih u glavi sa mislima,neka se idu istuširat hladnom hladnooooom vodom,i vjerujte da pali....glava bude hladna baš kao što trebauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:07:46   
žana o8
Nemoj ti fasovati upalu mozga od te hladne vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:11:29   
camm
IZVORNA PORUKA: žana o8

Nemoj ti fasovati upalu mozga od te hladne vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma stace joj voda pored ovog minusauser posted image
vidi snijega milina.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:25:16   
mnn
nasmijale ste me user posted image user posted image user posted image ..

.ja nisam imala takva iskustva ali moja jedna prijateljica je...počela je hodati sa tim dečkom kad je upoznala jednog drugog...motao joj se taj drugi po glavi...kaže dugo vremena....na kraju se odlučila za prvog....i sad imaju dvije curice...



_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 17:59:07   
Adana
Hmmm... user posted image  Desavalo mi se da sretnem osobe koje su mi se svidale, a sa kojima nista nisam imala (ili jesam), pa onda se uhvatim kako razmisljam kako li bi bilo kad bi bilo/da je bilo. user posted image  
A i neki dan na FB naletim na jarana iz proslosti. 100 godina se nismo culi/vidjeli. A on je bio duuuuugo zaljubljen u mene. Kao pokusali smo nesto, ali nije islo. I kaze on meni da me prije par godina sreo sa bivsim i da je bio tako ljubomoran da mu je doslo da ga stocira. user posted image  I jos me pitao da li se jos uvijek dobro ljubim. user posted image   I kao da je bar imao mu.a da stisne i opet pokusa nesto...Uglavnom, ne zelim nista imati sa njim, ikad, ali mi je godilo to cuti. user posted image
Tako da sad za sad nisam imala nikakvih iskusenja, ono tipa da ne mogu prestati misliti o nekome, ili da pristanem da imam nesto sa nekim, ili da razmisljam o tome. MM mi je dovoljan, volim ga, i uopste ne mislim na takve stvari. Nadam se da ce tako i ostati, jer ne zna se sta zivot nosi...user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 18:12:55   
camm
IZVORNA PORUKA: Adana

ali mi je godilo to cuti. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  meni isto jedan kaze sto se nismo sreli sada
eh reko da je babi muuser posted image
svi bi oni sada nesto ali ne moze.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 19:19:24   
andji
ali mi je godilo to cuti

E baš tako,neki kompliment ili lijepa riječ,uvijek godi ženi kad čuje,a onda počnu neke misli(i opet kažem dobro je dok je sve u mislima)a kod nekih Boga mi i djelauser posted image user posted image user posted image user posted image zato sam postavila temu,dokle je vaš prag tolerancije odnosno izdržljivosti na neke slične stvari,i o tome sam mislila da pišemo


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 20:58:39   
žana o8
Sve je ok dok je to malo flertovanje, znaš ono naše ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image , a čim vidim da me druga strana "pogrešno" shvatila, ja bjež. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 21:38:42   
almai
IZVORNA PORUKA: žana o8

Sve je ok dok je to malo flertovanje, znaš ono naše ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image , a čim vidim da me druga strana "pogrešno" shvatila, ja bjež. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i ja bas ovako i znate sta bih ja jos voljela...imati randevu ono bas pravi ljubavni sastanak gdje spada full zenska opremauser posted image sminkaljenje,oblacenje i ti fazoni pa zatim picence negdje na romanticnom mjestu i masa komplimenata...nemora nista vise biti ali  bi fino bil da se moze ovako malo  i u brako promijenuti ako nista na par sati user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 21:40:58   
žana o8
IZVORNA PORUKA: almai

IZVORNA PORUKA: žana o8

Sve je ok dok je to malo flertovanje, znaš ono naše ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image , a čim vidim da me druga strana "pogrešno" shvatila, ja bjež. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i ja bas ovako i znate sta bih ja jos voljela...imati randevu ono bas pravi ljubavni sastanak gdje spada full zenska opremauser posted image sminkaljenje,oblacenje i ti fazoni pa zatim picence negdje na romanticnom mjestu i masa komplimenata...nemora nista vise biti ali  bi fino bil da se moze ovako malo  i u brako promijenuti ako nista na par sati user posted image user posted image



ih da ti je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 21:58:07   
almai
godilo bi .zar neuser posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:01:45   
camm
IZVORNA PORUKA: almai

IZVORNA PORUKA: žana o8

Sve je ok dok je to malo flertovanje, znaš ono naše ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image , a čim vidim da me druga strana "pogrešno" shvatila, ja bjež. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i ja bas ovako i znate sta bih ja jos voljela...imati randevu ono bas pravi ljubavni sastanak gdje spada full zenska opremauser posted image sminkaljenje,oblacenje i ti fazoni pa zatim picence negdje na romanticnom mjestu i masa komplimenata...nemora nista vise biti ali  bi fino bil da se moze ovako malo  i u brako promijenuti ako nista na par sati user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ovo je bas cool!
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:02:20   
žana o8
Potpisujem te od riječi do riječi. Ja strašno padam na romantiku, čak mi tip ne mora biti zgodan , ali ako ima to nešto, ja sam gotova.A obožavam takve ugođaje, večera, vino, komplimenti ... Što ti kažeš da je se malo zabavljati u braku. Nas će još malo premjestiti na temu eskort dame.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:03:22   
žana o8
A vidi camm što se mudro smješka, a ništa da nam kaže.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ljubavna iskušenja u braku
21.2.2009 22:06:13   
almai
user posted image user posted image user posted image user posted image joj sto me nasmija...koliko se smijem samo mi fali da muz ustane s kauca i uhvati me na dijeluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *