|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lud ili pametan "doktor"?
8.7.2008 22:31:04   
dadakg
Drage moje mozda ste vec imale prilike da procitate o ovom istinitom dogadjaju, ali za sve one koje to nisu evo teksta da se nasmeju:


Lecio i izlecio 20 nerotkinja "injekcijom"
... sve bebe, međutim bile pljunuti "doktor"



U beogradskom Drugom opstinskom sudu na četiri godine zatvora osuđen je  Dragan Jovanovic (34), iz sela nadomak Beograda, zbog laznog predstavljanja i nadrilekarstva.
Sud je tokom dokaznog postupka utvrdio da je lažni doktor u periodu od marta 1997. do juna 1999. godine "lecio i izlecio" blizu dvadesetak nerotkinja, od kojih je svaka donela na svet zdravu bebu. Sve bi bilo u najboljem redu da
trojica muzeva i novopecenih roditelja nisu posumnjali u Jovanovicev metod lecenja...
- Od malih nogu baba me je ucila cemu koja travka sluzi i šta leci. Kad sam odrastao poceo sam da lecim narod cajevima i u tome sam bio uspesan. Onda su, jedna po jedna, u moju kucu pocele da pristilu i da traze pomoć mlade
žene koje u svojim brakovima nisu imale decu. U početku sam i njima davao cajeve, a onda sam se dosetio da im pomognem - rekao je pred sudskim vecem
Dragan Jovanovic.
Glas o coveku koji uspesno leci nerotkinje i na taj naćin spasava i njihove uzdrmane brakove brzo se procuo. Pred Jovanovicevim malim kucerkom u selu produzavali su se redovi pacijentkinja, ne samo iz okoline Beograda, nego i
iz Nisa, Kragujevca, Valjeva, Novog Sada...
- Dolazile su mi žene iz svih krajeva Srbije i trazile isto: da im omogućim da rode dete. Bilo je mladih i lepih, ali i ruznih žena. Svakoj sam, bez obzira na izgled i godine, pomogao i udovoljio joj. I bar svaka druga je rodila bebu - tvrdi Jovanovic.
Lažni vidar i doktor otkriven je slučajno. Trojica oceva iz susednih sela nasli su se s porodicama u letnje popodne da popiju pivo i malo se provedu.
Dok su se oni "ladili", njihova deca su se igrala u basti. Tada je jedan od njih primetio da svo troje dece lice jedno na drugo. Odmah su posumnjali u svoje lene, ali i u "doktora" Jovanovica, čije su bile pacijentkinje.
- Upali su pijani u moju kucu, kasno uvece, i poceli da vicu na mene i da me samaraju. Tražili su da im priznam kako sam i cime lecio njihove žene.
Uplasio sam se i u besu rekao: Nisu vase žene jalovice, nego vi. Da nije bilo mene i moje injekcije, nikada ne biste dobili decu!
Gnevni ocevi pretukli su nadrilekara i prijavili ga policiji. Ubrzo je uhapsen. Jovanovic pred policijom i sudom nijednog trenutka nije priznavao delo koje mu se stavlja na teret, tvrdeci da je "samo pomagao" i da nikoga
ni na šta "nije prisilio".
Upitan od strane suda da malo pojasni kakvu je to injekciju davao ženama i da li se kaje za ono sto je radio, okrivljeni Jovanovic je izjavio:
- Zašto bi se kajao? Nisam nikoga ubijao, nego sam darivao zivot! A injekcija? Kako cija i kakva? Pa moja, brate. Ne može se zatrudneti od nekakvih cajeva i trava, nego samo od dobre injekcije!

Na sudu pacijentkinja LJ. K. izjavila:

REKAO MI JE DA SE SVUCEM...

Jovanoviceve reci potvrdili su i brojni svedoci, od kojih su vecina bile žene.
- U braku sam sa Zivotom celih deset godina. Nismo imali dece. Obisla sam sve moguće lekare i uvek isto: "Dzabe, snajka, ti pijes lekove, problem je kod tvog muza". Kad sam to saopštila Zivoti i njegovoj majci, nastao je haos
u kuci. Onda sam čula za doktora Jovanovica i otisla sam kod njega da tražim pomoć - ispricala je pred sudom lepuskasta Lj.K., jedna od pacijentkinja laznog doktora.
Prema njenim tvrdnjama, doktor ju je ljubazno primio, saslusao i obecao joj "sigurno izlečenje":
- Rekao mi je da ako hoću dete moram da budem spremna na rizik i moguće posledice. Pristala sam. A onda mi je rekao da se svucem, sto sam i uradila, misleći da hoće da me pregleda. Međutim, svukao se i on... Shvatila sam o
cemu se tu radi, ali mi je već svega bilo dosta i pristala sam. Onda se desilo ono... Posle sat vremena, obukla sam se i onako, malo posramljena, posla kuci. Doktor mi je rekao da ću bebu roditi i da ne treba da se stidim.
Samo, ako me neko u selu pita na koji me je naćin lecio, da kalem da mi je dao injekciju.
Posle devet meseci Lj.K. je zaista rodila devojcicu, koja je, kako ona kaže, bila "pljunuti doktor".
Na sudijino pitanje da li ju je doktor prisilio ili bio grub prema njoj kada  su bili intimni, Lj.K. je kao iz topa odgovorila:
- Taman posla! Bio je nezniji i bolji od mog Zivote!

 
p.s mene je zista slatko nasmejalo, ima nas raznih
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
8.7.2008 23:27:46   
glavobolja
Dobro je da je moj ginekolog žena. U suprotnom me, poslije ovog članka, kod muža ni krv ne bi saprala. user posted image user posted image

_____________________________

Zahra

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
9.7.2008 16:38:51   
lamka
user posted image  user posted image   user posted image   user posted image bas sam se slatko nasmijala.dobra mu ta inekcija njegova kad je imao toliko uspjeha. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio lamka -- 9.7.2008 16:39:01 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
9.7.2008 16:40:50   
dadakg
Moje mišljenje je da i "doktoru" i ženama koje su primile "injekciju" ipak nešto fali u glavi.
Pa kome normalnom bi tako nešto palo na pamet user posted image
Da na takav način zatrudnim i tuđe dete "podvalim" svom mužu....
za mene bi to značilo da sam samo dno od žene.
A da ne pominjem kako bi mm odreagovao na ne daj Bože tako neštouser posted image  

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
9.7.2008 17:11:54   
lamka
dadakg ja nisam uopšte razmisljala o tim stvarima niti bi da polemišem o razlozima koji su natjerali te zene na taj čin tj. da podvale dijete nekog nadri doktora svom muzu.ali opet ima i jedna strana koja je da u ruralnim zabačenim područjima je uvijek zena ta koja je kriva sto nemaju djece.i to je tako u primitivnom svijetu a da li njima nesto fali u glavi me se savrseno ne interesuje ja sam se nasmijala tekstu .i MENI je taj tekst smijesan a bez ljutnje svako ima pravo na vlastito misljenje

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
9.7.2008 17:26:49   
dadakg
lamka

I meni je jako smešno, slatko sam se ismejala kada sam ga pročitala.
Zato sam ga i stavila ovde da ga i vi pročitate.
Ali sam u momentu stavila sebe u tu situaciju i........
zato sam tako prokomentarisala.
Tačno je da je naš Balkanski mentalitet takav da je uvek samo žena kriva
i mene to izluđuje. Ali ipak su tu bile žene i iz većih gradova kako su nabrojali.
Ljutnji ovde nema mesta jer ovo i jeste postavljeno da se malo nasmejemo u svojoj muci i zato je i naslov takav kakav je.

Pozdrav user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
9.7.2008 17:38:09   
lamka
dadakg
ja se uopšte nisam naljutila vec sam samo dala svoje mišljenje
a meni je to smiješno jerje puno zena nasjelo na njegove inekcije
jer ko hoce da prevari muza prevarit ce ga bez obzira na sve
bez ljutnje a tekst je stvarno dobar
pozdravuser posted image


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
9.7.2008 22:53:00   
majahodzic
Ma nije taj doktor lud,vec te zene.Morale su znati sta ce se desiti,pa nije ih silovao!A nesto i ne vjerujem u te price.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
10.7.2008 10:47:01   
dadakg
Ali ovo je članak iz novina, samo sam sklonila izvor podatka da ne bude da ih reklamiram. Ako ne verujete probajte i same na googl da otkucate naslov i videćete.  
A slažem se da koja hoće da prevari muža može to da uradi i kada pođe do radnje u nabavku. Niko nikog nije sačuvao.   user posted image

Pozdrav

(odgovor članu majahodzic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
10.7.2008 10:55:10   
Okarica
IZVORNA PORUKA: dadakg

Moje mišljenje je da i "doktoru" i ženama koje su primile "injekciju" ipak nešto fali u glavi.
Pa kome normalnom bi tako nešto palo na pamet user posted image
Da na takav način zatrudnim i tuđe dete "podvalim" svom mužu....
za mene bi to značilo da sam samo dno od žene.
A da ne pominjem kako bi mm odreagovao na ne daj Bože tako neštouser posted image  


Ovo potpisujem !!!!!!!!!!!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu dadakg)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
10.7.2008 22:37:19   
Bosanka
Definitivno lud covjek a te zene koje su se "svukle i pristale na sex jos gore,jao koje glupache...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
10.7.2008 22:42:37   
nikka
Ja nemogu da povjerujem u ovo ,vjerujem da je bio članak o tome ali da je toliko žena pristalo na sex snjim i da baš niti jedna nije došla u pratnji muža  pa ipak se radi o liječenju od neplodnosti,nevjerojatno.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
10.7.2008 22:46:52   
Bosanka
ma cudan vakat pa svega ima.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lud ili pametan "doktor"?
11.7.2008 14:51:34   
iva1974
IZVORNA PORUKA: nikka

Ja nemogu da povjerujem u ovo ,vjerujem da je bio članak o tome ali da je toliko žena pristalo na sex snjim i da baš niti jedna nije došla u pratnji muža  pa ipak se radi o liječenju od neplodnosti,nevjerojatno.

potpisujem i nemogu vjerovati da su bas sve došle u vrijeme ovulacije i da je kod svih tih parova problem muška neplodnost.

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *