|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Masturbacija u trudnoći
26.4.2009 17:39:04   
Ninica1709
haj svima , malo mi je neugodno pričati pisati o tome , al mislim da su to normalne stvari , zanima me jel je zdravo kad je žena trudna Masturbirati i jel to šteti plodu ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Masturbacija u trudnoći
26.4.2009 18:18:22   
veeseelaa
100% ne šteti, uživaj draga user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 26.4.2009 18:19:03 >

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Masturbacija u trudnoći
26.4.2009 18:57:46   
ena23
NE! user posted image Uzivaaaaaaaaaj.....


P.s. orgazam izaziva kontrakcije maternice tako ako imas skroz rizicnu trudnocu onda nije preporucljivo ni masturbiranje, ali ako je inace sve ok, nema nikakvih stetnih efekata... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Masturbacija u trudnoći
27.4.2009 7:58:32   
Ninica1709
Curke fala vam  , a čuj makar imama partnera sa kojim vodim ljubav ali opet kužite me curke postoji djelić da žena i malo sebe zadovolji  , Pusa...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Masturbacija u trudnoći
30.4.2009 10:53:09   
Emina85
IZVORNA PORUKA: ena23

NE! user posted image Uzivaaaaaaaaaj.....


P.s. orgazam izaziva kontrakcije maternice tako ako imas skroz rizicnu trudnocu onda nije preporucljivo ni masturbiranje, ali ako je inace sve ok, nema nikakvih stetnih efekata... user posted image user posted image user posted image



Potpisujem!!!!

Uživaj!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kod mene se za to brine mm!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Masturbacija u trudnoći
12.5.2009 13:39:06   
bubuli
ko voli nek izvoli...meni licno se to gadi

_____________________________



(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Masturbacija u trudnoći
10.6.2009 17:33:57   
Junior
drage moje, sasvim normalna pojava...kad zagusti, a nema dragog da priskoci upomoc, samo naprijed...koliko sam ja citala u svojoj enciklpediji orgazam ne steti plodu, samo penentracija u slucaju rizicne trudnoce...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Masturbacija u trudnoći
10.6.2009 17:35:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bubuli

ko voli nek izvoli...meni licno se to gadi



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Masturbacija u trudnoći
16.8.2009 15:53:26   
seka87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Masturbacija u trudnoći
16.8.2009 15:55:40   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: bubuli

ko voli nek izvoli...meni licno se to gadi

ne mogu da vjerujem ocima...
tebice bebu donjeti rodauser posted image
jer ako ti se gadi to (dodirnuti samu sebe) mogu misliuti kako ti se onda gadi dodirnuti tm...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Masturbacija u trudnoći
18.8.2009 13:00:13   
Virtualna
IZVORNA PORUKA: Lulu_


IZVORNA PORUKA: bubuli

ko voli nek izvoli...meni licno se to gadi

ne mogu da vjerujem ocima...
tebice bebu donjeti rodauser posted image
jer ako ti se gadi to (dodirnuti samu sebe) mogu misliuti kako ti se onda gadi dodirnuti tm...user posted image


Gadi ti se tvoje tijelo user posted image  Sama se sebi gadisuser posted image  
Mame mi moje, ne mogu da vjerujem, da ima i takvih...user posted image  ....

_____________________________

... mamina ljubav ...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Masturbacija u trudnoći
24.9.2009 14:51:13   
Iskrica2
Meni je jos neprijatnije da o ovome pricam, posebno zato sto cu u ovom postu priznati i vama ono sto mi je dugo bilo tesko SEBI priznati, a to je da sam zbog orgazma u ranoj trudnoci DVA puta imala spontani pobacaj. Zato je i vazno da napisem to moje iskustvo!

Suprugu i meni niko od lekara nije objasnio da u prvoj trudnoci (koja je bila rizicna) ne smem da dozivim orgazam. Razumeli smo samo da je opasno da penis podrazuje grlic, pa nismo imali klasican seksualni odnos. Ali smo se mazili i zadovoljavali medjusobom. Prvi put kada sam , negde u jedanaestoj nedelji trudnoce dozivela orgazam (BEZ penetracije), odmah sam prokrvarila.... Iste veceri na UZ prikazalo se da je plod uginuo :(
Lekarka mi je rekla da tako blage kontrakcije materice NISU mogle izazvati pobacaj, iako se u tim momentima desava prekid male plodove cirkulacije.. Uverila nas je da TO nema veze sa pobacajem.

Druga trudnoca je bila zdrava i normalna, pa su nam lekari POTVRDILI da smemo imati odnose. Ipak, ja sam se bojala, pa smo se opet samo mazili. Kada sam prvi put u toku tog 'trudnickog' mazenja dozivela orgazam, opet sam osetila nelagodu.. Sutradan vise nisam osecala bebu... i ponovo se desio spontani!

Izvinite na dugackom postu, ALI mozda moje iskustvo pomogne da ipk pripazite, cak i ako je trudnoca sasvim zdrava.
Te 'blage' kontrakcije mogu prekinuti cirkulaciju koja ide do plodica i on moze uginuti :( :(

... treci put se necemo ni gledati, a kamoli sto drugo!

< Poruku je uredio Iskrica2 -- 24.9.2009 15:02:19 >

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Masturbacija u trudnoći
24.9.2009 15:05:14   
Dida79
A joj tacno me jeza uhvati ja sam imala kriticnu trudnocu koja je zavrsila porodom u 31 sedmici uradjena mi je cerklaza i receno da su odnosi strogo zabranjeni ali mi niko nije rekao da se ne smije imati orgazam na neki drugi nacin sto smo mm i ja redovno cinili...Hvala dragom Bogu da mi je dijete prezivilo inace bi poslije ovoga sto sam procitala poludila....Toliko o nasim doktorima samo jedva cekaju da te se rijese uzasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iskrica2)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Masturbacija u trudnoći
24.9.2009 15:06:05   
Azure
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako sam ja pozeljela svog muza. U januaru otisao na sluzbeni put, vratio se u maju, zaceli bebicu kako smo htjeli. On otisao opet na put mjesec dana, vratio se a meni rizicna trudnocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nista od zadovoljstva do iduce godine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zamislite kako nam je. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Iskrica2)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Masturbacija u trudnoći
24.9.2009 15:12:44   
Dida79
malo strpljenja isplatit ce se na kraju...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Masturbacija u trudnoći
24.9.2009 15:14:27   
_melina_
IZVORNA PORUKA: Azure

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako sam ja pozeljela svog muza. U januaru otisao na sluzbeni put, vratio se u maju, zaceli bebicu kako smo htjeli. On otisao opet na put mjesec dana, vratio se a meni rizicna trudnocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nista od zadovoljstva do iduce godine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zamislite kako nam je. 


ne bih ti bila u koži


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Masturbacija u trudnoći
24.9.2009 15:20:41   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Azure

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako sam ja pozeljela svog muza. U januaru otisao na sluzbeni put, vratio se u maju, zaceli bebicu kako smo htjeli. On otisao opet na put mjesec dana, vratio se a meni rizicna trudnocauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nista od zadovoljstva do iduce godine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zamislite kako nam je. 



Preživjeti ćete nekako....a onda ćete sve nadoknaditiuser posted image ( iz iskustva)


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Masturbacija u trudnoći
11.10.2009 22:53:09   
Domac
zanimljivo user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Masturbacija u trudnoći
25.11.2009 17:12:40   
Tigrica
Opusti se i uzivaj!user posted image

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Masturbacija u trudnoći
2.12.2009 11:30:25   
Yuna
Ja ti mislim da je to čak dobro u trudnoći za bolji porod.

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Masturbacija u trudnoći
25.1.2010 14:01:31   
leptirica22
ne mogu da vjerujem da ima neko kome se to gadi....negdje sam procitala da je to seks sa osobom koju volis najvise na svijetu- sa sobom user posted image ja kad  to radim nazovem muza i onda covjek jedva ceka doc kuci...hahahahahahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Masturbacija u trudnoći
1.3.2010 21:03:00   
lily87
Pozdrav svima!Trudna sam nepuna 3 mjeseca,a prije pola god.sam imala spontaniuser posted image .S ovom trudnocom je sve ok,hvala Bogu...Ali sinoc sam imala odnos i usput orgazam.Od jutros me stomak boli,al ne krvarim ,pa se plasim da nesto nije ok s bebacom,da se nije sta sinoc  zeznulo user posted image ,a sad mi je i period pred mentruaciju,pa pomislim da nije mozda zbog toga,ako je neko bio u slicnoj situaciji nek javi,unaprijed hvala....                                                                                                    zabrinuta

(odgovor članu leptirica22)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Masturbacija u trudnoći
1.3.2010 21:09:54   
bebbe RR
Lili, nisam bila u sličnoj situaciji, ali, koliko znam, u normalnoj, zdravoj trudnoći seksualni odnos i orgazam nikako nisu razlozi za spontani pobačaj. Ali baš NIKAKO! I, zato se ne sekiraj, a ako nastavi da te boli... hm... ja bih nazvala doktora i posavjetovala se sa njim. Sretnu i što bezbrižniju trudnoću ti želim!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu lily87)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Masturbacija u trudnoći
1.3.2010 21:10:26   
Husic10
Heheh meni je ovo " gadi mi se " skroz smjesno..user posted image user posted image user posted image

Sto bona? Probaj vidjeces da to nije tako lose kao sto si ti umislila...user posted image user posted image
Ne mislim da je lose kad je zena trudna, gore mi je trpiti cejf...i cekati kao sto je neko vec reko muz ode na sluzbeni put , ostane malo duze vremena...sta cu kad mi na um padne ono...necu valjda komsiji user posted image user posted image user posted image ne do Bog!!!

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu lily87)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Masturbacija u trudnoći
18.6.2010 20:42:30   
dada23vk
ih,koliko sam ja puta...u tri trudnoce pa mi nije nista bilo,dapace,tako je lakse bar ti trbuh ne smeta user posted image

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *