|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Metroseksualci?!
20.7.2010 22:32:22   
Anoniman
Sta su za vas metroseksualci ili ko? Bila jucer emisija...i sada pustili fotografije glumaca, fudbalera, pjevaca...za mene recimo metroseksualac nije muskarac koji drzi do svoje vanjstine...ono da je uredno obrijan, osisan, da se "bolje" oblaci...za mene su metroseksualci muskarci koji se sminkaju, cupaju obrve, ubrizgavaju botoks,pumpaju usne, depiliraju etc. jer bi onda, u protivnom, svaki gospodin iz 19 sto. pa na ovamo bio metroseksualacuser posted image ukljucujuci i mog pokojnog deduuser posted image   ...oni sa dvora, iz recimo 17 st. i jesu...ipak su nosili visoke pete, perike, puder... crtali benoveuser posted image Da li biste se udale za metroseksualca? hodale...tj. da li vas privlace? negdje mora postojati linija...kada muskarac "postaje" metroseksualac a kada se samo radi o "urednoj" osobi

user posted image
metroseksualac

user posted image
muskarac koji drzi do svoje vanjstine... po mom misljenju (oni na tvu su  ga stavili medju met.)

user posted image
nedefinisaniseksualac

user posted image
metrosexualac

user posted image
mmmmmmuskarac koji drzi do sebe

  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:41:41   
Dida79
Nemam nista ni protiv jednih samo ja preferiram ove mmmmmmmmuskarce koje drze do sebe i ne nanose na sebe nista vise od deozodoransa ili nekog muzevnog parfema...miiijauuuuuuuuuauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:45:06   
Anoniman
ma nemam ni ja nista protiv...neka rade sta hoce...nego se ja ne slazem da je svaki muskarac koji drzi do sebe metroseksualac...sta je onda sa onima koji se cupkaju...pilinguju...sminkaju...u sta oni  spadajuuser posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:49:50   
salmy
IZVORNA PORUKA: dadada

ma nemam ni ja nista protiv...neka rade sta hoce...nego se ja ne slazem da je svaki muskarac koji drzi do sebe metroseksualac...sta je onda sa onima koji se cupkaju...pilinguju...sminkaju...u sta oni  spadajuuser posted image
u pedereuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:50:44   
Dida79
Pa valjda u gayuser posted image user posted image
Ma ne mogu da zamislim da sam sa nekim a on ima vise cipela,sminke,tasnica od mene...vidi samo onog modnog macka ma gay na kvadratuser posted image hajde on je etiketiran...ali sta je sa onim likom sto se vrti na OBN nemam pojma kako se zove neki je guru u koju grupu on spadauser posted image sav onak dotjeran i nalickan u roze sakouuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:55:46   
salmy
IZVORNA PORUKA: Dida79

Pa valjda u gayuser posted image user posted image
Ma ne mogu da zamislim da sam sa nekim a on ima vise cipela,sminke,tasnica od mene...vidi samo onog modnog macka ma gay na kvadratuser posted image hajde on je etiketiran...ali sta je sa onim likom sto se vrti na OBN nemam pojma kako se zove neki je guru u koju grupu on spadauser posted image sav onak dotjeran i nalickan u roze sakouuser posted image
takvi su najbolji vjeruj! o svemu mozes pricati da te glava ne zaboli

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:55:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: dadada

ma nemam ni ja nista protiv...neka rade sta hoce...nego se ja ne slazem da je svaki muskarac koji drzi do sebe metroseksualac...sta je onda sa onima koji se cupkaju...pilinguju...sminkaju...u sta oni  spadajuuser posted image
u pedereuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e pa ne slazem se...ima onih koji se cupkaju i vise kozmetike imaju nego mnoge zene...evo recimo david beckhamne je met... nije peder ne mislim time na transvestite...mada i njih ima hetero

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 22:57:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Pa valjda u gayuser posted image user posted image
Ma ne mogu da zamislim da sam sa nekim a on ima vise cipela,sminke,tasnica od mene...vidi samo onog modnog macka ma gay na kvadratuser posted image hajde on je etiketiran...ali sta je sa onim likom sto se vrti na OBN nemam pojma kako se zove neki je guru u koju grupu on spadauser posted image sav onak dotjeran i nalickan u roze sakouuser posted image
user posted image user posted image user posted image
e da...ima onaj sa usnicama ko severinauser posted image user posted image ...mada za njega mislim da je 100% gay

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:01:57   
Dida79
Vidi te ovogauser posted image user posted image

user posted image

ma ni zdravo a kamoli da mu se ispovjedamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:04:12   
salmy
hahahhahaha ovaj kao da je proletio kroz olukuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gdje li on spada ni sam ne znauser posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:05:03   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:05:38   
Anoniman
ja imam druga koji je gay...on mi je daleko najbolja jaranicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:07:55   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Dida79

Vidi te ovogauser posted image user posted image

user posted image

ma ni zdravo a kamoli da mu se ispovjedamuser posted image user posted image user posted image


user posted image  ah vidi te ljepote user posted image  user posted image  user posted image  kako je samo spario kupaci sa loknama user posted image  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:15:46   
Dida79
Kad smo kod cupkanja i lickanja imam jednu anegdotu...neki dan mm i ja pijemo kafu na balkonu sunce pricvrljilo...i ja onako smekim svog ljepotana kad ugledah medju njegovim obrvama korov(dlaka duga ima garant 1 cm)i ja ti onako da ga na prepad uhvatim reko samo sekund da vidim nestouser posted image i rukom cupnemuser posted image user posted image Jao da ste samo vi vidjele njegove face ganjao me po kuci pola sata da mi otkine ruku kojom sam mu bol nanjelauser posted image user posted image user posted image
A dalje se zvizdi sta je bilo kad me je uhvatiouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:17:06   
ledy blue
Ma mi nemamo ni metro...a da imamo metroseksualce user posted image
ma ja volim kad malo ''tukne'' na musko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:20:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ma mi nemamo ni metro...a da imamo metroseksualce user posted image
ma ja volim kad malo ''tukne'' na musko user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma imamo ih i mi...pola dijaspore se fura na metuser posted image

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:21:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Kad smo kod cupkanja i lickanja imam jednu anegdotu...neki dan mm i ja pijemo kafu na balkonu sunce pricvrljilo...i ja onako smekim svog ljepotana kad ugledah medju njegovim obrvama korov(dlaka duga ima garant 1 cm)i ja ti onako da ga na prepad uhvatim reko samo sekund da vidim nestouser posted image i rukom cupnemuser posted image user posted image Jao da ste samo vi vidjele njegove face ganjao me po kuci pola sata da mi otkine ruku kojom sam mu bol nanjelauser posted image user posted image user posted image
A dalje se zvizdi sta je bilo kad me je uhvatiouser posted image

ja to redovno svom radim..kod njega budu i po 4 cm duge...a tek iz usiju...ko kod mog pradjedauser posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:23:03   
Medić*
U danasnje vrijeme cini mi se da se muskarci mnogo vise dotjeruju i lickaju od zena, ne znam cemu tolika sminka, cupanje, depiliranje, svaki moze biti lijep na svoj nacin i bez toga ovako sve mi vise lice na kakve napirlitane kone pred ogledalom. Meni je lijepo vidjeti sredjenog i pedantnog muskarca ali bez sminke i ostalih peripetija, muskarca koji odise cistinom duse i tijela, ali svako ima svoje i neka uziva u onome sta voli user posted image  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:24:37   
Dida79
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Dida79

Kad smo kod cupkanja i lickanja imam jednu anegdotu...neki dan mm i ja pijemo kafu na balkonu sunce pricvrljilo...i ja onako smekim svog ljepotana kad ugledah medju njegovim obrvama korov(dlaka duga ima garant 1 cm)i ja ti onako da ga na prepad uhvatim reko samo sekund da vidim nestouser posted image i rukom cupnemuser posted image user posted image Jao da ste samo vi vidjele njegove face ganjao me po kuci pola sata da mi otkine ruku kojom sam mu bol nanjelauser posted image user posted image user posted image
A dalje se zvizdi sta je bilo kad me je uhvatiouser posted image

ja to redovno svom radim..kod njega budu i po 4 cm duge...a tek iz usiju...ko kod mog pradjedauser posted image



A iz nosa user posted image user posted image user posted image

Ovo je trebala biti tema kako zgaditi muski rod user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Dida79 -- 20.7.2010 23:25:59 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:26:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki

U danasnje vrijeme cini mi se da se muskarci mnogo vise dotjeruju i lickaju od zena, ne znam cemu tolika sminka, cupanje, depiliranje, svaki moze biti lijep na svoj nacin i bez toga ovako sve mi vise lice na kakve napirlitane kone pred ogledalom. Meni je lijepo vidjeti sredjenog i pedantnog muskarca ali bez sminke i ostalih peripetija, muskarca koji odise cistinom duse i tijela, ali svako ima svoje i neka uziva u onome sta voli user posted image  
user posted image user posted image user posted image ...slazem se

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:27:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Dida79

Kad smo kod cupkanja i lickanja imam jednu anegdotu...neki dan mm i ja pijemo kafu na balkonu sunce pricvrljilo...i ja onako smekim svog ljepotana kad ugledah medju njegovim obrvama korov(dlaka duga ima garant 1 cm)i ja ti onako da ga na prepad uhvatim reko samo sekund da vidim nestouser posted image i rukom cupnemuser posted image user posted image Jao da ste samo vi vidjele njegove face ganjao me po kuci pola sata da mi otkine ruku kojom sam mu bol nanjelauser posted image user posted image user posted image
A dalje se zvizdi sta je bilo kad me je uhvatiouser posted image

ja to redovno svom radim..kod njega budu i po 4 cm duge...a tek iz usiju...ko kod mog pradjedauser posted image



A iz nosa user posted image user posted image user posted image

Ovo je trebala biti tema kako zgaditi muski rod user posted image user posted image user posted image
e te mu se ne vide toliko od brkova...kod njega je to sve spojeno...dlake iz nosa, brkovi i bradauser posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:28:49   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: medic slatki

U danasnje vrijeme cini mi se da se muskarci mnogo vise dotjeruju i lickaju od zena, ne znam cemu tolika sminka, cupanje, depiliranje, svaki moze biti lijep na svoj nacin i bez toga ovako sve mi vise lice na kakve napirlitane kone pred ogledalom. Meni je lijepo vidjeti sredjenog i pedantnog muskarca ali bez sminke i ostalih peripetija, muskarca koji odise cistinom duse i tijela, ali svako ima svoje i neka uziva u onome sta voli user posted image  

user posted image   e upravo tako....
al gledala sam te lafo metroblabla... nije to samo izbrijati prsa...pa kad vidis lola raskopcao kosulju..a ono čekinje potjerale user posted image ...ma to moze biti samo muskarac koji je od malena naucio biti pedantan i voditi racuna o higijeni i izgledu...



_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:29:25   
Anoniman
user posted image

meni je OVO mjerauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:31:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

IZVORNA PORUKA: medic slatki

U danasnje vrijeme cini mi se da se muskarci mnogo vise dotjeruju i lickaju od zena, ne znam cemu tolika sminka, cupanje, depiliranje, svaki moze biti lijep na svoj nacin i bez toga ovako sve mi vise lice na kakve napirlitane kone pred ogledalom. Meni je lijepo vidjeti sredjenog i pedantnog muskarca ali bez sminke i ostalih peripetija, muskarca koji odise cistinom duse i tijela, ali svako ima svoje i neka uziva u onome sta voli user posted image  

user posted image   e upravo tako....
al gledala sam te lafo metroblabla... nije to samo izbrijati prsa...pa kad vidis lola raskopcao kosulju..a ono čekinje potjerale user posted image ...ma to moze biti samo muskarac koji je od malena naucio biti pedantan i voditi racuna o higijeni i izgledu...


pa bas zato se ja ne slazem sa definicijom metros. koja je jucer data na tvu

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Metroseksualci?!
20.7.2010 23:34:44   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

meni je OVO mjerauser posted image


ne znam...dok ne raskopca kosulju user posted image


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *