|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mikrovalna
18.1.2010 21:30:27   
sarayka
Da li imate i koliko cesto je koristite??
Koja marka i koliko je zapravo isplativa stvar?? Hvala...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:32:04   
Anoniman
O jesuser posted image , danonocno koristimouser posted image , itekako isplativa stvar, nasa je LGuser posted image

(odgovor članu sarayka)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:33:12   
minica81
DA IMA JE SUPER JE STVAR, SAD SAD PODGRIJE, ODLEDI ZAMRZNUTO MESO. MA EXSTRA. KOD MENE JE PANASONIK.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:33:45   
MELLI
Imam,koristim svaki dan,što za podgrijavanje,što za odmrzavanje hrane.
Marka Panasonic.
Imam je od 2003god ,korištena svaki dan,a i dalje je kao nova.
Mene što se tiče jako isplativa stvaruser posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:35:24   
Dida79
Meni je mikrovalna pravo user posted image stvar.Ugrije sve dok si reko keksuser posted image


(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:36:17   
ivana st
Za vjenčanje smo dobili dvije,ali i jedna mi je višak. Dobra je eventualno kad želiš nešto brzinski podgrijat (mlijeko,sendvič...).Kuhat nisam ni pokušala u njoj, jednok sam stavila meso da se otopi i u sredini ostalo zamrznuto a krajevi se skuhali user posted image . Što se mene tiče ne bih je nikad kupila. Marka je Gorenje.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:37:09   
teacher75
mi smo nedavno dobili Electrolux-ovu pa se jos nismo ustelili ali smo je koristili za podgrijavanje i odmrzavanje. interesuje moe da li je neko koristi za nesto drugo, posto se moze u njoj i kuhati i rostiljati?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:39:45   
Tidzi
Koristim je svaki dan po vise puta i to vec 4 godine. Iskreno, ne bih mogla bez nje.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:40:07   
yasmina
Draga Sarayko,

što se tiče mikrovalne ....mi je nemamo .. Muž mi je kuharuser posted image  i on to ne da ni pod koju cijenu ... ..

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:40:24   
MELLI
ja nisam kuhala ništa posebnouser posted image
Par puta recimo hrenovke,kobasice isl(ako se i to računa kao kuhanje)user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:41:15   
MELLI

IZVORNA PORUKA: yasmina

Draga Sarayko,

što se tiče mikrovalne ....mi je nemamo .. Muž mi je kuharuser posted image  i on to ne da ni pod koju cijenu ... ..

A šta muž kuhar kaže zbog čega NE mikrovalnoj?user posted image

(odgovor članu yasmina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:42:27   
sarayka
Ja sam cula za se ne preporucuje grilanje u mikrovalnoj radi zracenja itd...
A ostalo je ok!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:43:15   
ivana st
Čitala sam da nije baš zdravo jesti hranu iz mikrovalne,jer navodno se mijenja molekularna struktura hrane.



_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:44:30   
myb@by
Imamo samsungovu i koristimo je svaki dan.Najcesce za podgrijavanje.Odmrzavanje ne funkcionise najbolje je u sredini ostane zaleđeno.Ne mozemo bez nje


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:54:35   
nikita
U mene je ova :
http://www.eurosplet.ba/index.php?productID=893
Svaki dan je koristim za podgrijavanje, odmrzavala sam jednom piletinu i smrdilo je i sa strane se kao pocela peci, pobijelila a u sredini ostala zamrznuta, kasnije nisam vise ni pokusavala.



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 21:56:02   
leona81
mi imamo lg mikrovalnu i koristimo je stalno, za kokice, podgrijavanje, kafu...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 22:02:29   
yasmina
E pa on kaže da je sve to učio u školi ...kako je to štetno , to je neprirodni način..pogotovo odmrzavanje i sl. Ja lično mislim da je za kokice u redu , ali za grijanje flašica ne, jer upravo zbog tih zraka šteti hrani..

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 22:09:17   
reallove
IZVORNA PORUKA: yasmina

E pa on kaže da je sve to učio u školi ...kako je to štetno , to je neprirodni način..pogotovo odmrzavanje i sl. Ja lično mislim da je za kokice u redu , ali za grijanje flašica ne, jer upravo zbog tih zraka šteti hrani..

mikrovalna bas i nije preporucljiva,slazem se yasmina,ali eto i mi je imamo,koristimo,nekad stvarno dobro dodjeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu yasmina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 22:12:50   
yasmina
Iskreno, ja i ne razmišljam o njoj , sin mi ima 3 godine i smatram kad sam mogla do sad bez nje mogu i dalje..

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mikrovalna
18.1.2010 22:15:49   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: reallove

IZVORNA PORUKA: yasmina

E pa on kaže da je sve to učio u školi ...kako je to štetno , to je neprirodni način..pogotovo odmrzavanje i sl. Ja lično mislim da je za kokice u redu , ali za grijanje flašica ne, jer upravo zbog tih zraka šteti hrani..

mikrovalna bas i nije preporucljiva,slazem se yasmina,ali eto i mi je imamo,koristimo,nekad stvarno dobro dodjeuser posted image



evo ja se slazem sa ovim svim i ja je imam ali je rijetko koristim samo ako mi je bas nesto hitno i muz cesto grije mlijeko za kafu kada pravi neskafu. a inace kada nesto grijem u njoj poklopim hranu jer je kofol manje stetno. i koristim je za purke. marka je SAMSUNG

< Poruku je uredio dzeni_nl -- 18.1.2010 22:16:53 >


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mikrovalna
19.1.2010 9:45:18   
denny
i mi imamo whirpool
znam da nije zdrava i to sve....
ali super dođe.....za podgrijavanje, ne trebam prljat drugo posuđe nego samo u pjat i u mikrovalnu user posted image
i isto tako ako zaboravim nešto na vrijeme izvadit iz leda,
odledi za 5 min, i nisam imala ovih problema s piletinom koje ove druge cure spominju user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mikrovalna
19.1.2010 10:18:43   
new mama
Kod mene je LG mikrovalana, koristim je i ja da nesto podgrijem,a eto i ja sam cula da ser to ne preporucuje,a nekad odledim meso,kokice pravim u njoj,dobra stvar ono kad ti nesto treba brzinskiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mikrovalna
19.1.2010 14:54:24   
Lejla Ka
Ja volim svoju mikrovalnu, dobila sam je za rođendan od roditelja (ubi te me, nisam sigurna je li Samsung user posted image ). Najviše volim kokice iz nje user posted image  Jedno vrijeme mi nije stajala u kuhinji već u ostavi i samo sam je koristila za kokice, ne koristim je za odmrzavanje stvari koje su prijesne zamrznute baš zato što se neravnomjerno odmrzavaju i neki dijelovi se počnu kuhati. Međutim od kako sam joj našla mjesto u kuhinji našla sam joj mnoge primjene, od podgrijavanja mlijeka za kapučino, pa za pripremu domaćeg jogurta, ma zapravo za svako podgrijavanje manjih količina ili namirnica kao što su pite, musake i tako te stvari koje je teško podgrijavati na štednjaku. Namirnice koje su zamrznute kuhane ili ispečene mi se najbolje odmrznu u mikrovalnoj (sarma, pite, musake, variva). U njoj topim čokoladu ili puter kad se zahtjeva u kolačima. Nije baš da ne bih mogla bez nje, ali mi baš pojednostavljuje i ubrzava mnoge stvari.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mikrovalna
19.1.2010 14:57:38   
hanabanana
Dobili na poklon prije deset godina, i od tada fercera.
Mislim da je Classe, ali nisam siguran.
koristimo je za pravljenje nes kafe, kokice, podgrijavanje jela i odmrzavanje.

Kod odmrzavanje je fazon da se mora odmrzavati na manjem broju valova, i morate okrenuti na program odmrzavanja - možda ste to smele s uma.
Meni se nije desilo nikada da ne odrzne kako treba.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mikrovalna
19.1.2010 15:00:24   
Romali
IZVORNA PORUKA: sarayka

Da li imate i koliko cesto je koristite??
Koja marka i koliko je zapravo isplativa stvar?? Hvala...



Kod nas je Zanussi, dobili je kad smo je vjenčali.
Ne koristimo je puno, najčešće kad muž 'vanredno' jede pa mu podgrijem ručak.
Ne odleđujem hranu u njoj.
Volim one nezdrave kokice iz nje user posted image
To je to. Dakle, mogla bih i bez nje.

< Poruku je uredio Romali -- 19.1.2010 15:03:53 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *