|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mirkica se porodila :)
9.9.2010 16:59:12   
Visnja RR
Upravo mi je Hanady javila da se Mirkica porodila... user posted image
Ona je jutros rodila deckica... user posted image
Detalje ce napisati Hanady kad dodje kuci...
Cestitam Mirkice, neka tvoju user posted image prati dobro zdravlje i sreca... user posted image user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.9.2010 17:03:22 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 17:02:52   
Romali
Aaaaaaaaa, predivno, za Bajramuser posted image
Neka tvog sina prate zdravlje i sreca, cestitam user posted image user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.9.2010 17:03:33 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mirkica s porodila :)
9.9.2010 17:04:18   
koka i po
user posted image user posted image user posted image MIRKICE moja hrabra djevojko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  cestitam i sve najbolje tebi i bebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja citav dan ocekujem ovu vijestuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 9.9.2010 17:05:12 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 17:05:45   
jasmin
Masaallah masaallah,kako radosna vijest.Cestitam Mirkice.Molim Allaha da ti ga cuva onako kako On cuva Svoje robove i da vam bude radost i na dunjaluku i na Ahiretu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 17:38:48   
Anoniman
CESTITAAAAAAAAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 17:45:23   
minica81
čestitam,nek bude sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 17:47:30   
AMELIC
Mirkice tako sam sretna zbog tebe!!!
Čestitam mamiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:00:48   
m.i.n.a.
Mirkice draga ova vijest mi je dodatno uljepsala dan..zelim vam sve naj naj naj ljepse od srca a malom princu najljepsi zivot..

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:08:53   
medica
Iskrene cestitke !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:20:49   
reallove
mila,iskrene cestitke,sve najljepseuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:26:30   
sporty mamaa
Cestitaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:38:18   
Leva
Mashallah Mirkice user posted image user posted image  Tebi i tm iskrene cestitke a malenom zelim puno zdravlja i srece user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:50:36   
Anoniman
oooooooooooooooooooooooooooooooo pa ima li ljepse vijesti na danasnji nam predivni dan... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitam ti draga moja, i tebi i tm... da vam bude zdrav i ziv puno godina zajedno sa vama svima... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 18:59:11   
nikita
cestitam od srca user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 19:07:06   
bebana27
cestitke od nas

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 19:07:47   
acudesa
Jupiiiiiiiiiiii!!!!!!
Mirkice, duso, neka ti je sa srecom, tebi  i cijeloj porodici, a bebari dug i lagodan zivot...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 19:12:06   
mala86
mirkice cestitam od srca,bas  i je drago zbog tebe i tvog djecaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za ponosnu mamu

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 19:13:31   
ajnur
I mi cestitamo da vam dragi Allah dz.s da svako dobro na oba svijetauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 19:32:19   
Hannan
Cestitam Mirkice, da mu Allah podari sve najljepse u zivotu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 20:02:33   
škorpija
user posted image user posted image user posted image čestitke mirkiciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 20:04:19   
mama_debeljuca
Čestitam!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 20:18:39   
Anoniman
Divna vijest...još na današnji dan!!!
Draga Mirkice, želim vam puuuno sreće i uživanja sa vašom bebicom.user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 20:31:36   
esmina i bebina mam
Cestitam Mirkice a tvome malom bebacu zelim puno zdravlja i srece i da sto prije dodete kucici svojojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 20:35:50   
Anoniman
Mirkice tako mi je drago napokon imas svoga sincinu ljubi ga jedna teta sa RR koja mu se iskreno obradovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cestitam oduser posted image

(odgovor članu esmina i bebina mam)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mirkica se porodila :)
9.9.2010 20:38:40   
rose
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da vam bude ziv i zdrav puno puno godina i da nam se brzo oporavis i javis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *