|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 20:00:43   
amra_sa
Mislim da nema slične teme na forumu ...
Kako izgledati moderno i biti in sa viškom kilograma ? Kako sakriti stomačić i dr. nedostatke ? Kako svoje tijelo vizuelno uz pravilan odabir odjeće i make up-a učiniti tanjim ?
Idemo dame, ne stidite se, nego nam pomozite sa vašim savjetima, izborom odjeće, boja, detalja itd.



_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 20:57:29   
aazra
Evo, ja bi se mogla pronaći na ovoj temi user posted image , spadam u tu kategoriju, heheh.

da je tesko jeste, posebno jer je odjeća na koju nailazimo po prodavnicama, kao i moda uglavnom kreirana za visoke i mrsave, a mi koji ne spadamo u tu kategoriju tzesko nailazimo na nesto da nam odgovora, ali i da je istovremeno moderno, da nam stoji...user posted image

Ja ne volim "tetastu" odjeću, ustvari najbolje se osjecam u farmerkama, ali opet gledam kad kupujem da mi nisu ni uske ni siroke, ni majice ne volim da su siroke, samo gledam da su malo duze...glavno mi je da prekrijem "stomačić" user posted image

I volim strukirane jakne, u onim širokim mislim da bi izgledala i deblje, izbjegavam sve što je široko i "vrećasto" user posted image

_____________________________








(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:01:45   
jasmin
Ja metnem osmijeh na lice,trudim se uvijek biti blesavo raspoložena,ne treba mi jači make up i modni dodatak (koji prekriva nedostatak) od toga user posted image .


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:03:55   
aazra
Da, make - up ne volim kao ni nakit, uglavnom samo maskara, preferiram prirodan, ali njegovan izgled user posted image

I ne mislim da make - up ima puno veze s tim da li je osoba punija, ili ne...vise s oblikom lica ili stilom user posted image

_____________________________








(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:24:44   
Hanady RR
U proncipu sam se vodila tamnijim bojama...eventilano osnova tmana sa svijetlim dodotako u crvenoj, ljubičastoj, oker...povrmeneo al rijetko bijeloj..user posted image

gardaroba puno vrćesta neće ništa skriti već baš obrnuto pokazati...
dužina gornjih dijelova mora biti duža malo...kratki topovi i majice nisu dolazili u obzir...
blago strukirane stavri najboljim su se pokazale...

eh da hlače...pegla ili farmerke...
niti jedne treće vrste u obzir nisu dolazile...

duge suknje i haljine ...nix...ličila sam na paja patašu...

meni su se jako dobrim pokazale majice i tunike te haljine sa tzv. miš rukavima...

nakit i šminka...ja ih nisma nikada mjenjala nešto posbeno...
moj stil je to što jeste u zavisnoti do mjesta gdje idem il se nalazim pa sam se tako i šminkala i nakit koristila...
velike komade nakita sam izbjegavala...al ogrlice duge jako na neke haljine ili tunike znaju vizuelno izdužiti...njih imama dostauser posted image

što se tiče obuće...sa velikom kilažom i dvoje djece najbolje sam se osjećala u baletnakama i tu sam dozvoljavala luksuz trend boje kao i tašni...do srebra i zlata do veselih boja...
štikla u prilikama koje su to dozvoljavale da me vizuelno izduži...

patike sam nažaloszt tada poslala u zaborav i dan dans mi služe smao za rekreaciju ili šetnju vikendima na gradskim šetalištima oko grada, kroz grad nikadauser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:29:57   
aazra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


gardaroba puno vrćesta neće ništa skriti već baš obrnuto pokazati...
dužina gornjih dijelova mora biti duža malo...kratki topovi i majice nisu dolazili u obzir...
blago strukirane stavri najboljim su se pokazale...

eh da hlače...pegla ili farmerke...
niti jedne treće vrste u obzir nisu dolazile...

user posted image



Slazem se s tobom, ipak puno toga ovisi o stilu svake od nas, ali neke stvari generalno bi trebalo izbjegavati...sve što je široko, posebno majice, jakne, kapute definitivno user posted image

Mozda ni svijetle boje nisu preporučljive, ali ja volim bijele majice i dzempere bez obzira na sve user posted image

I da, pruge ni pod razno user posted image

_____________________________








(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:33:34   
ananas_ze
aazra evo o prugama
http://www.24sata.info/lifestyle/moda-ljepota/60508-FOTO-Modna-dilema-punije-zene-mogu-nositi-prugice-oko-tijela.html

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:33:58   
Hanady RR
o da pruge ni pod razno...user posted image


ja se baš ogradih ja i boje ..
ja sam zaista sebe mučila nehrabrosti da obučem svjetlije komade odjeće...

u nekim trenutcima aznala sma u kućnim varijanatam osobiot ljeti biti u svijetlim čak blještavo bijelim stavrima i to i nije bilo strašno ako je naravno sve ove neke druge postulate kroja, dužina itd poštivalo...al ja kao ja...malo komleksna sa puno kg odjednom pogubljena sačakela sma neka vrmena druga za veslije tonove na sebi...

i iskrena da budem jedva sam se trsila crne bojeuser posted image ( al ne u potpunosti)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:35:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

aazra evo o prugama
http://www.24sata.info/lifestyle/moda-ljepota/60508-FOTO-Modna-dilema-punije-zene-mogu-nositi-prugice-oko-tijela.html


nažalost nisu mene zvali na istraživanje...user posted image

majice koje jesma imal ana pruge nidu dolazile u obziruser posted image
bilo je strašno za pogledat mi...crna je to ipak dovodila u stanje smijem pogledati...
al možda je do meneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:38:17   
Hanady RR
i da..šalovi su mi bili omiljeni modni doddatak...
svaku moju crnu stavr su uveseljavali...drugačijim vezanjem il zamjenom dezena šala dobivala sma novu robicu na sebiuser posted image
daju se lijepo iskombinirati i privuću pažnju u odnosu na stuk koga tada relno imala nisamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:39:10   
Galicia
Iz iskustva znam da crna garderoba suzava i pokriva visak nedostataka. Blago strukirane stvari super izgledaju na punijim osobama. Bijela boja se ne preporucuje nositi. Bjezati od "mrkva" stila pantalona. Zvonaste hlace sa stiklom izduzuju i pravo je sexy.

A sminka? Ne znam. Nisam sigurna da ima sminka za popunjene i nepopunjene osobe. Sve je isto.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:41:38   
ananas_ze
ja vjerujem da je sve do kroja, modela, nedavo probah jednu kratku tuniku i sve super ali preko grudi knap uzmem vecu, ramena spadaju, rukavi do pola sake, dakle nije za mene user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:46:01   
Hanady RR
a ja bih istakla još nešto...
tužno imama puno toga reći na ovu temu...al ja kao žena koja je gradoh hodala sa 100 kg morala sma si nađi svoje mjesto pod suncem...
pa tako...

uopšte nije važna kilaža ako je znaš nositi...
ja imam prijteljicu koja ima mnogo kilograma lai ja nju mršavu ne bih mogla zamisliti i to ne bi bila ona...
uvijek je dotjerana, sa noktima, frizurom, krupnim detaljima narukvice, satovi...dezeni tašni i obuće su nekim prepoznatljivim brendovima čak...
pored tog pronašla je svoj stil tunika ispod guze na preklop koje šije i super joj stoje...zaista nisma jednom poželjela imati svaku njenu robicu na sebi...
al ja to nisam znala nositi kao ona i tačka...

ja sma si morala vratiti samopouzdanje...bila sma ubjeđena da svi vide smao moje kile...koja glupost...
ali savvijet više...
ako ne možete sebi dozvoliti luksuz robice za mršavice iz ponude u izlozima dozvolite sebi luksuz veša koji će u vama buditi senzualnost ...
najčešće sam nosila korezete, u kojima sma sebi bila dovna i krasna...gardaroba preko nije me zanimala...ja sma bila zavodljiva sa 100 kg...
kako su na to drugi gledali nije me doticalo...jer sma ja osjećala divne materijele veša nasebi i baš sma si bila cool...

možda smješno...al provjereno...
pokušaj, nećeš se pokajatiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:48:39   
aazra

IZVORNA PORUKA: Galicia

Iz iskustva znam da crna garderoba suzava i pokriva visak nedostataka. Blago strukirane stvari super izgledaju na punijim osobama. Bijela boja se ne preporucuje nositi. Bjezati od "mrkva" stila pantalona. Zvonaste hlace sa stiklom izduzuju i pravo je sexy.

A sminka? Ne znam. Nisam sigurna da ima sminka za popunjene i nepopunjene osobe. Sve je isto.


To za crnu je sigurno tačno, međutim ja je ne volim baš, ne ide mi uz ten, kao ni ljubičasta i tako te tamne boje...

Blago strukirano user posted image user posted image , a s prugama ne bi eksperimentisala neovisno o tome sto istrazivanja kazu suprotno user posted image


_____________________________








(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:51:19   
ena23
ma brate kaed zensko ima nekog stila svejedno je li punija ili nije, bude lijepa..

ja ga nemam user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
24.3.2013 21:53:38   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a ja bih istakla još nešto...
tužno imama puno toga reći na ovu temu...al ja kao žena koja je gradoh hodala sa 100 kg morala sma si nađi svoje mjesto pod suncem...
pa tako...

uopšte nije važna kilaža ako je znaš nositi...
ja imam prijteljicu koja ima mnogo kilograma lai ja nju mršavu ne bih mogla zamisliti i to ne bi bila ona...
uvijek je dotjerana, sa noktima, frizurom, krupnim detaljima narukvice, satovi...dezeni tašni i obuće su nekim prepoznatljivim brendovima čak...
pored tog pronašla je svoj stil tunika ispod guze na preklop koje šije i super joj stoje...zaista nisma jednom poželjela imati svaku njenu robicu na sebi...
al ja to nisam znala nositi kao ona i tačka...

ja sma si morala vratiti samopouzdanje...bila sma ubjeđena da svi vide smao moje kile...koja glupost...
ali savvijet više...
ako ne možete sebi dozvoliti luksuz robice za mršavice iz ponude u izlozima dozvolite sebi luksuz veša koji će u vama buditi senzualnost ...
najčešće sam nosila korezete, u kojima sma sebi bila dovna i krasna...gardaroba preko nije me zanimala...ja sma bila zavodljiva sa 100 kg...
kako su na to drugi gledali nije me doticalo...jer sma ja osjećala divne materijele veša nasebi i baš sma si bila cool...

možda smješno...al provjereno...

pokušaj, nećeš se pokajatiuser posted image


user posted image user posted image user posted image
bas ovako dok god umijes nositi svoje kg, dok god te ne cine da se osjecas tromom i gegavom, glavu gore i samo naprijed, i dok nisam zaboravila: user posted image za duze sakoe

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
25.3.2013 8:36:15   
ajla86
mozemo kriti do mora....a onda tuga jad i cemer.....
mene vec depresija hvata kad na plazi se prospem ko riza a vidim dugonoge vitke zene....
puna sam samopouzdanja,nosim usko,kratko...to sam ja....
nemam kompleks al zene moje kad vidim zgodno zensko i sa svim mojim kamuflazama,samopouzdanjem vidim da sam ko harmonika razvucena.
sreca pa mm voli crne krupnije zene,njemu je Seka Aleksic vrh vrhova pa se tjesim....mada daleko samo od toga.....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
26.3.2013 14:53:12   
Rosaina
Ma ja se naljutim kada idem kupiti hlače.
Pa ono nije normalno, kakve su ono veličine?!
Za koga? Za djevojčice od 13 godina? Kako je moguće da se na odjelu za žene nađe veličina koju standardno nosi curica od 13 godina (a takva mi je sestra, i nije bucmasta čak, nego je taman za svoje godine). I to su uglavnom najveci brojevi koje nalazim, nema vecih, ne mogu sebi naci hlace!
Ja se naljutim na njih, ne na sebe.
Imam i stomak, i noge, i dupeta. Ali me ne zanima, dragi me voli takvu kakva sam, i volim i ja sebe, volim papati i tačka.
Naravno da neću nositi neke uske majice pa da mi visi salo preko bokova... Ali povremeno par serija trbušnjaka riješi sve, a u kritičnim periodima godine nosim tunikice, tajice, haljinice, suknje.
Nisam vjerovala kako suknja može tijelo učiniti ženstvenijim i tanjim. Otad mi se drastično povećala kolekcija suknji čiji kroj je u obliku slova A. :)))

< Poruku je uredio Rosaina -- 26.3.2013 14:57:45 >

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
26.3.2013 15:26:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ajla86

mozemo kriti do mora....a onda tuga jad i cemer.....
mene vec depresija hvata kad na plazi se prospem ko riza a vidim dugonoge vitke zene....
puna sam samopouzdanja,nosim usko,kratko...to sam ja....
nemam kompleks al zene moje kad vidim zgodno zensko i sa svim mojim kamuflazama,samopouzdanjem vidim da sam ko harmonika razvucena.
sreca pa mm voli crne krupnije zene,njemu je Seka Aleksic vrh vrhova pa se tjesim....mada daleko samo od toga.....




ma, kakva aleksićka i pstale, da im nije šminke, i ostalog ko da bi bile šta bi bile, mene moj dragi voli onakvu kakvu jesam, ja sam njegova supruga, majka njegove djece,

a kupujem garderobu na raznim mjestima,ne hodam u jednim hlaćama, jednoj majci,

ja misli da je sve u glavu, jeste lijepo imati taman kikograma,a li da se osjećam jad i ćemer, ne Bogami,

glavu gore, punoje bitnije ono što jesi, a kile vjeruj budu i prođu, kao i ljepota kao i sve ostalo u životu

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
12.4.2013 8:47:24   
bebaa
evo se baš pronađoh u temi...ma nisam ja baš punija...meni je samo stomak prepun...tj. malo je previše debeo...hahahaa...i uvijek gledam šta ću obući da se to manje primjeti...stoga i ja preferiram crnu boju i uopšte tamnije boje nebil izgledala mršavije...al džaba stomak i prije trudnoće a naročiro sada je ogroman i svi misle da sam trudna ko ne vidi bebu sa mnom...user posted image ja bi voljela skinuti nesto kila čisto radi sebe i gardarobe koja čami u plakaru jer je ne mogu ni naviriti a šta drugi misle i kazu o mojoj "liniji" boli me đon...ako mm ne smeta sta koga onda briga...sve dok se ja osjećam mlada i zgodna dobro mi je...user posted image user posted image user posted image
negdje gore pročitah za nečiju prijateljicu kako zna nositi svoju kilazu ili nesto tome slicno...jeste to tako i ja ih znam puno i tacno ih ne bi mogla zamisliti mrsave...i sto je meni cool sve punačke ženice su tako dobrodušne,nasmiojane,vesele...ni jedna nije mrgud...i ja strasno volim da se družim s takvim pozitivcima...
a što se tiče šminke mislim da ona nema veze sa debljinom uopšte...tu presudnu ulogu igra ten,boja kose i očiju...i naravno treba imati smusla za ukombinovati sve to na jednu facu...ja rijetko uspijem jer se još rijeđe šminkam...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
12.4.2013 9:48:21   
bebaa
http://www.klix.ba/lifestyle/modailjepota/bivsa-urednica-voguea-manekenke-jedu-maramice-da-bi-izazvale-osjecaj-sitosti/130404064
i šta reći na ovakvu liniju...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
12.4.2013 13:09:51   
aazra
Bebaa, to u vezi manekenki ne bi trebalo da te cudi...kad je poznato da je kreiraju oni kojima je ustvari stalo da zene izgledaju sto ruznije...user posted image

Jesi li ono rekla da si se porodila prije sest mjeseci...ako je tako, jos je rano za skidanje kila...kad beba prohoda, vratis se poslu i drugim obavezama, stici ce te i linija user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
12.4.2013 13:16:01   
bebaa

IZVORNA PORUKA: aazra

Bebaa, to u vezi manekenki ne bi trebalo da te cudi...kad je poznato da je kreiraju oni kojima je ustvari stalo da zene izgledaju sto ruznije...user posted image

Jesi li ono rekla da si se porodila prije sest mjeseci...ako je tako, jos je rano za skidanje kila...kad beba prohoda, vratis se poslu i drugim obavezama, stici ce te i linija user posted image user posted image

ma mene samo moze stic šerpa u glavu...ma ja sam imala stomačić i prije trudnoce i vazda un tramvaju bilo mjesta za trudnicu nekuh 5 godina dok fakat nisam zatrudnila...a i sad u troli se dizu...jedino mi je to prednost...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
12.4.2013 13:16:56   
amra_sa
Daj bebo , po onim mjerama što reče neko veče ti si taman. Nek si vala podigla temu taman kontam sinoć da nešto napišem ali ti si me preduhitrila, pa napišem poslije. Idem sad jesti. user posted image Ne mogu gladna pisati. user posted image user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moda @ make up za punije djevojke / žene
12.4.2013 14:55:10   
canim
Bebo eto vidis da debljina ima i pozitivnih strana, bar mozes sjediti u javnom gradskom prijevozu i kad je guzva user posted image

Ja nikad nisam bila debela niti ugodno popunjena tj pocela sam dobivati na kilazi mozda malo prije trudnoce, u trudnoci i godinu dana nakon nje, tako da u potpunosti razumijem deblje zenice i nas grad definitvno nije naklonjen njima.Tacno nisam mogla naci nista lijepo da kupim, sve sto mi se svidja manji brojevi, sad hB nemam problema s tim....ali uh...kad se sjetim user posted image

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *