|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moj otac
21.4.2011 22:46:22   
Anoniman
ponosna sam svaki dan  sve vise i vise , uvek ces u mome srcu ziveti,   moj babushka , moja ziva rana (Alahrahmetile)
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moj otac
22.4.2011 11:27:48   
balasgirl
Eh, moj otac. Moj najveći prijatelj, moj oslonac i moja zakletva. Hvala ti dragi moj tata što si uz mene i kad niko nije, što mi pružaš toliku ljubav, što u mene imaš toliko povjerenje, što mi pokazuješ pravi put i istinske vrijednosti u životu, hvala ti tata što se toliko žrtvuješ za mene i što sam i bez obzira na godine još uvijek tvoja mala djevojčica. Tajo moj, zahvaljujem Bogu svaki dan što te imam i želim da još dugo duuuuugo budemo skupa, da se zajedno radujemo, ja kraj tebe, ti kraj mene i svog unučeta.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moj otac
22.4.2011 12:01:31   
salmy
A ......joj neznam kako da pocnem? nije mi trebala ova tema jutros......ejb sto upalih komp,al kad vec vidjeh naslov" moj" pa eto da kazem koju
....imala ga jesam,al ode kad mi je trebao(ma trebaju oni uvijek) imam ja njega i sad.... u mislima,sjecanju,u srcu je stalno...moj babuska.Al ode,ostavi nas ostavi mamu,ostavi unucad....ma ostavi bolan sav ovaj svijet,i ode al preko noci.Kazu trebalo tako biti,hm....ako je trabalo eto neka je,al njega nema.......otiso.U zoru pred Bajram namaz(a baklavu nije doceko)............jos je rekao doktorima ako ga ne puste da ode na Bajram namaz prouciti fatihu kcerki na mezar,da ce pobjec........al eto ne morade bjezat,otiso je zauvjek........da se sretne sa njom........da samuju  zajedno,ebemti zivot.......
Ode babo........ode sve sa njim,uspomene,sjecanja..........ode.........
ljubim te babo mojuser posted image  joj kako nam falis,falis brate i to puno........a joj tuga me neka spucala,sto upalih racunaruser posted image user posted image user posted image user posted image

Ljubim te moj babouser posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moj otac
22.4.2011 14:48:16   
Medić*
IZVORNA PORUKA: triputmama

ponosna sam svaki dan  sve vise i vise , uvek ces u mome srcu ziveti,   moj babushka , moja ziva rana (Alahrahmetile)


user posted image  user posted image  user posted image  

I moja do groba ziva rana, za mladim ocem i jos mladjom mamom, rana koju nista ne lijeci, Neka vam je vjeciti rahmet dusi dragi moji, najbolji roditelji, baba i mama, zauvijek ste u nasim srcima i molitvama.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moj otac
22.4.2011 14:55:37   
veeseelaa
ako počnem 10 dana mi neće biti dobro......


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moj otac
22.4.2011 15:34:04   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ako počnem 10 dana mi neće biti dobro......



Upravo ovako...... i nakon skoro 11 godina od kako ga nema na ovom dunjaluku nemam snage ovako u jednom postu napisati odjednom. Mozda ovih dana uspijem napiati vise... danas nekako ne mogu.

Nedsotaje mi puno, nedsotaje mi da upozna moju kcerkicu koju bi sigurno mnogo volio ....

molim dragog Allaha dz.š. da mu da lijepi dzenet to jedino mogu.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moj otac
22.4.2011 15:36:20   
Hanady RR
uh...nema tih riječi...
nism ni na temi za majku pisala koja mi je živa i zdrava hvala dragom Allahu, a o tati koga dugo nema kada bih počela...
bolje ne...jer sigurna sma sve iz srca reći nećuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moj otac
22.4.2011 16:43:49   
ivanasa
ova tema mi nije trebala ali..nemam rijeci da opisem svoju tugu tajo moj..bio si moja sreca,moj ponos,moje sve u zivotu...ni sanjati nisam mogla da ces me napustiti tako brzo,preko noci..nisi dozivio da vidis svoga unuka kako treba..onaj put kad si ga vidio nisi ni shvatio ko je on zapravo..a ponosan bi bio na njega..srce mi puca bez tebe,dusa mi umire za tobom i nikad dok sam ziva pomiriti se necu da te nema vise uz mene..bio si osoba kakva se pozeljeti moze,pun ljubavi,razumijevanja,paznje...bio si najbolji tata na svijetu!!! lijepo mi spavaj andjele moj,zauvijek cu da te volim i nosim u srcu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moj otac
22.4.2011 23:53:44   
veeseelaa
lijepo mi spavaj andjele moj,zauvijek cu da te volim i nosim u srcu...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moj otac
23.4.2011 2:54:16   
le_ella
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh jako bolna tema za mene, babu sam izgubila kad sam imala 9 godina tj prije 15 godina.... a tek prosle godine smo nasli njegove kosti i bila dzenaza, nadam se da ce dusmani odgovarat za svoje zlocine bar na drugom svijetu!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moj otac
23.4.2011 13:04:44   
sirnica

IZVORNA PORUKA: le_ella

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh jako bolna tema za mene, babu sam izgubila kad sam imala 9 godina tj prije 15 godina.... a tek prosle godine smo nasli njegove kosti i bila dzenaza, nadam se da ce dusmani odgovarat za svoje zlocine bar na drugom svijetu!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Razumijem draga, ja sam imala 10,5 god., a sad će u maju biti punih 19 god. kako mog babe nema. Kosti smo našli prije 5 god, obavljena je dženaza, a nisam mogla ni zamisliti kako će mi biti bolno vidjeti brata i muža kako nose njegov tabut. Kao da sam ga ponovo, nakon toliko godina, izgubila još jednom.


_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moj otac
23.4.2011 19:23:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: le_ella

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uh jako bolna tema za mene, babu sam izgubila kad sam imala 9 godina tj prije 15 godina.... a tek prosle godine smo nasli njegove kosti i bila dzenaza, nadam se da ce dusmani odgovarat za svoje zlocine bar na drugom svijetu!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tako mi je žao, da mu Bog da lijepi dženet.....
a odgovorne nek stigne zaslužena kazna


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moj otac
23.4.2011 22:28:26   
Selma.A.M
Devet jako dugih godina.....Propustio si mnogo toga,ali izgleda da je  Bog odlučio da njemu više trebaš........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moj otac
24.4.2011 11:24:04   
Anoniman
neka im je vecni Dzenet svima user posted image   ja recimo imam babov inat to sam od njega nasledila user posted image njegov humor,   a moj srednji sin necete verovat ama isti moj (rahmetli) babo neverovatno je kako se smije ,prica, pokrece cak i kad se naljuti iste pokrete pravi neverovatno zato nam je i pored drugih stvari moj srednji sin zasticena zona user posted image kad se njega setim ma moze mi se srce pocepat , izvristim se na njegove slike al sta cu mogu mu svaku noc dovu ciniti  redovno Jasin preuciti .

Zahvalna sam ti babo za svaki sekund posvecen deci za zalogaje koje si odvajo iz svojih usta da nama ima vece , i  svaku tvoju boru na licu  kad bi videla znala sam da je to zbog nas bilo ,zbog briga, nedostasica , hvala ti babo na podrsci pa ja ne znam da mi tebe nije bilo sta bi kroz zivot , hvala ti na razumevanju dok se mama ljutila sto bi nas malo duze na ulici pusto da ostajemo , hvala ti sto si uvek uz nas bio i s nama pado i radovo se,

a babo kad me isred bolnice po noci 6 sati cekase dok ne izadje zet te ti rece da sam se porodila pa koja radost al kad radjah drugo i trece dijete pa tebe onako na klupu zamisljah kako me cekas osta mi babo da se dozivota  toga secam  , da mi je samo jos jedanput da te kad te sanjam i kad ruke pruzam onako u san , da mi je na javi da te samo jos jedan put zagrlim,  stegnem i kazem ti hvala ti babo volim te uvek zauvek user posted image user posted image user posted image
a prsten sto ti s ruke skinuh pred da te na tabutu  odvedu jos uvek ga na svojoj ruci nosim i nekako znam da si tu uvek uz mene user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moj otac
24.4.2011 11:26:39   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: salmy

A ......joj neznam kako da pocnem? nije mi trebala ova tema jutros......ejb sto upalih komp,al kad vec vidjeh naslov" moj" pa eto da kazem koju
....imala ga jesam,al ode kad mi je trebao(ma trebaju oni uvijek) imam ja njega i sad.... u mislima,sjecanju,u srcu je stalno...moj babuska.Al ode,ostavi nas ostavi mamu,ostavi unucad....ma ostavi bolan sav ovaj svijet,i ode al preko noci.Kazu trebalo tako biti,hm....ako je trabalo eto neka je,al njega nema.......otiso.U zoru pred Bajram namaz(a baklavu nije doceko)............jos je rekao doktorima ako ga ne puste da ode na Bajram namaz prouciti fatihu kcerki na mezar,da ce pobjec........al eto ne morade bjezat,otiso je zauvjek........da se sretne sa njom........da samuju  zajedno,ebemti zivot.......
Ode babo........ode sve sa njim,uspomene,sjecanja..........ode.........
ljubim te babo mojuser posted image  joj kako nam falis,falis brate i to puno........a joj tuga me neka spucala,sto upalih racunaruser posted image user posted image user posted image user posted image

Ljubim te moj babouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moj otac
24.4.2011 11:28:16   
Anoniman
jesteli znale da kad na groblje idte da vas meit-mrtvi sve cuju sta im pricate pa kazu da kako se priblizavate oni okolo mu govore evo tebi posete?!  i da kad udelite sadaku njemu se donese posluzavnik sa najlepsim jelima pa mu kazu evo pocasti se udelio je sadaku taj i taj za tebe evo drage moje kako se mozemo nasim roditeljima "oduzit"user posted image user posted image   jer roditelj biti sad znam sta znaci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moj otac
24.4.2011 11:29:26   
Mirkica
jako tuzna tema

neka im je vjecni Dzenet  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moj otac
24.4.2011 11:32:04   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=XAwofS5naL4

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moj otac
24.4.2011 11:32:31   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: triputmama

jesteli znale da kad na groblje idte da vas meit-mrtvi sve cuju sta im pricate pa kazu da kako se priblizavate oni okolo mu govore evo tebi posete?!  i da kad udelite sadaku njemu se donese posluzavnik sa najlepsim jelima pa mu kazu evo pocasti se udelio je sadaku taj i taj za tebe evo drage moje kako se mozemo nasim roditeljima "oduzit"user posted image user posted image   jer roditelj biti sad znam sta znaci user posted image

kazu da se za mrtvog ne moze nista vise uciniti na ovom svijetu sto je odnjeo odnjeo jedino , i jedino djeca mogu za roditelja kada ucine sadaku i namjenje roditelju ta se sadaka pise roditelju itd. i naravno djela koja cinimo .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
24.4.2011 15:36:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moj otac
24.4.2011 15:45:13   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: triputmama

jesteli znale da kad na groblje idte da vas meit-mrtvi sve cuju sta im pricate pa kazu da kako se priblizavate oni okolo mu govore evo tebi posete?!  i da kad udelite sadaku njemu se donese posluzavnik sa najlepsim jelima pa mu kazu evo pocasti se udelio je sadaku taj i taj za tebe evo drage moje kako se mozemo nasim roditeljima "oduzit"user posted image user posted image   jer roditelj biti sad znam sta znaci user posted image


Slušala sam jedno predavanje u kojem kažu baš suprotno. Kad duša preseli ona nema ništa više s ovim svijetom prolaznim. Pa tako i ne zna šta se dešava na njemu.




meni se ovo puno vise dopada da se ne zna , jer mislim da bi i mrtvi umirali  od tuge i zalosti .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
24.4.2011 15:49:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moj otac
27.4.2011 11:12:52   
SdZ
Tek kad ga izgubih shvatih koliko mi znaci, koliko ga volim.
Cesto mu postavljam pitanja na koja mi odgovori ne dolaze. Pitam ga zasto je otisao tako mlad, pun zivota, u najljepsim godinama? Zasto je ostavio moju mamu, seku i menu? Zasto cu morati njegovim unucicima samo pricati o njemu? Zasto cu ih voditi na mezar i pricati im da tu lezi covjek koji je meni sve zelje ostvario, covjek koji me volio vise od svog zivota, koji se patio i mucio da meni bude dobro? Zasto necu moci vidjeti tvoje staro lice? Zasto necu dozivjeti da cujem da te neko zove "didom"? Zasto me nisi predao mom muzu? Zasto si dopustio da u  meni svakim danom, satom tinja jedna bol neizljeciva? Zasto moja seka nema svoga babija? Zasto moja mama mora patiti je je izgubila najboljeg prijatelja?
Znam da je jedini odgovor na ovo sve: SUDBINA, Bozija odredba, ali boli svakim danom sve vise. Boli pogled upucen prema mami i sestri kad znam da i one imaju istu bol koju skrivamo duboko u sebi.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moj otac
27.4.2011 13:33:32   
henna ze
moj babo je živ..on je moja snaga, inspiracija i moj jedan betonski stub.i prosto nemogu da zamislim na što bito ličilo da mi ga nema...
jako strog je bio prema meni kad sam bila dijete..djevojčurak, da ni ne govorim..kakvi izlasci..spomenuti momka..nije bilo šanse..u tim godinama sam se ljutila na njega..plakala ,,bilo mi brate krivo...al eto..udadoh se..ništa posebno..oni se odselili van grada...bilo je mjeseci da se nismo vidjeli.po dva tri...dijete je raslo..bez dide i nene...baš smo udaljeni bili..a mene sve nekako sramota bilo reći da imam problema, da nisam sretna..a on duša moja..sve je to osjećao.pa i taj stan što je zamijenio..zamijenio da bude veći..ako bude problema..da možemo kod njega živjeti..i tako dani prolazili..ustručavala sam se njega..bilo me stid na neki način..ali sam ga voljela uvijek do kraja svemira.
sve dok me nije snašla bolest...e..tad je moj otac polako počeo da ruši sve pred sobom radi mene..onih 10 dana u zagrebu..iako sam fizički bila katastrofa...ali bila sam sretna sa njima...sada...ne prodje niti jedan jedini dan da se ne čujemo...i radujem se petku abda..idemo hena, on i ja 4 dana sami na planinu..da uživamo i pričamo do besvijesti...ne znam ni ko se više raduje..on ili ja...
babi moj...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moj otac
2.5.2011 8:19:30   
joni
Nije me bilo jedno vrijeme i nabasa na ovu temu jeste me rasplakale a imam problema sa okom pa me sad peče, al nema veze. I moj tata spava sa anđelima i odozgo nas gleda i pazi. Ja sam ubjeđena u to da nas vidi i voli svoje unućiće. Kad mu upalim svijeću svaki put osjetim tugu što ga nema i što ne mogu na grob da mu odem. Umro je davno,iznenada i tiho,kao na prstima da se otšunjo od nas, a znao je da ga volim najviše na svijetu da je on moj Pejico i ja njegov Gege tako smo se zvali imali svoj jezik imali svij svijet koji nije niko razumio samo on i ja. Hvali mi puno mi hvali, da idemo u ribe vikendom da ja pecam sa svojim malim štapom, da jedem iz njegovog ribarskog rusaka paradajiz i paštetu koja se otopila na suncu, a jest mi bilo slatko. On je bio moj super heroj najveći ,najjači najpametniji.Iako me tad smaro latinski koji si volio i mene učio e sad bi voljela da je tu i da ga učim, sve te nazive ptica, drveća, cvijeća, a jest volio prirodu, šumu, vodu. Nije volio kancelariju, ni gradsku gužvu u kojo smo živjeli.user posted image user posted image user posted image  ne mogu više pisat rasplaka se neću ništa vidjet poslije al eto osjetila sam potrebu da i mom tajicu spomenem  jer vrijedni su da ih spomenemo i koji su tu sa nama i oni koji nisu, nek im je laka crna zemljauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *