|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Montažne kuće
20.1.2009 15:22:32   
teta berta
Drage forumasice i forumasi zanima me imate li ikakvog iskustva sa montaznim kucama? Mi je planiramo kupiti, neku slatku sa dnevnim boravkom i kuhinjiom dole, a gore da budu sobe... Ukoliko neko ima ovu kucu moze li mi reci kakve je kvalitete, kakvo je odrzavanje, cijena i gdje to najbolje rade. Kada dignemo kredit za nekih godinu dana namjertavamo je uzeti, ali prije toga se zelim dobro informirati da ne srljam bezveze.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 15:46:38   
almai
Ja jedino znam da se te kuce prave i u Poljskoj i da su tamo dosta povoljne.
Narucis kakvu zelis i u roku od 6 sedmica dovezu dijelove i postave u roku od 24h.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 16:21:20   
Anoniman
Vidjela sam u Merkuru na stupu al nisu velike,male su i pravo slatke,moja drugarica ima nekoga ko se bavi time jer su i oni htjeli pa večeras ću je pitati pa ti javim.

(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 16:24:46   
andji
teta berta baš interesantan izbor,smijem li pitati šta je doprinjelo da se odlučite za nju(montažnu kućicu)user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 17:18:35   
hanabanana
Kod nas ti montažne kuće radi Promo iz D.Vakufa te Krivaja iz Zavidovica.

Ne košta te ništa da im se javiš i zamoliš da ti pošalju katalog svojih proizvoda, a tu ćeš pored tlocrta naći i sve informacije o materijalu, kvaliteti materijala te sve tehnicke podatke.
Promo - broj tel.  030 205 360
Krivaja Zavidovica tel. 032 878 064

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 17:18:53   
teta berta
prvo smo mislili dignuti stambeni kredit i kupiti stan. no posto mm ima parcelu i tobu  gradu odlucili smo se za kucu. a culi smo da su montazne kuce dobre i da imaju garanciju 50 god. te da se moze napravit dobra izolacija. a i cijena je upla povoljnija... eto to su neki od razloga.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 17:20:09   
teta berta
hvala vam na odgovoru

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 17:27:01   
hanabanana
Kvalitet je jako dobar, a garancija je do 100 godina.
Cijene su različite i idu po principu: koliko para toliko muzike.
Ali recimo, kuća od nekih 70 m2 košta oko 33 000 KM.
Na to imaš trošak izljevanja temelja + komunalne usluge.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 17:49:45   
teta berta
pa i nije nesto skupo. a to izljevanje temelja i kom.usluge se kako sam skontala placaju posebno ili...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 19:51:49   
Aminad
teta berta kad budeš imala informacije iz prve ruke javi nam kakvo je stanje user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 20:10:39   
Vedica
imas na internetu stranicu Promo Donji Vakuf ( ne sjecam se tacno pa progooglaj) i imaju on-line katalog, a za cijene ja sam im poslala e-mail i vrlo ljubazno su odmah odgovorili i poslali mi cjenovnik i tacno po fazama kako ide gradnja. i poslali su mi kako izgleda presjek izolacije, zidova i ostalog.
ja sam nedavno trazila planove kuca (jer smo u fazi  prosirivanja vidika sto se tice kuce) i nasla sam na netu Promo, onda ima Krivaja Zavidovici te Dom invest Zepce.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 20.1.2009 20:11:03 >


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 20:44:53   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: almai

Ja jedino znam da se te kuce prave i u Poljskoj i da su tamo dosta povoljne.
Narucis kakvu zelis i u roku od 6 sedmica dovezu dijelove i postave u roku od 24h.



Jest mi sega ljudi prije kucu citavu postave,nego sto okrece ili stave ugradbeni plakar... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Montažne kuće
20.1.2009 21:52:33   
mnn
IMA JEDNA FIRMA U RH KOJA UVOZI TE KUČE IZ AMERIKE...KOŠTAJU OKO 50 TISUČA EURA...KAŽU DA SU JAKO DOBRE...DA IM JE GARANCIJA 50GODINA...RASPITAJ SE DOBRO ...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 0:44:48   
sarayka
Sad gledam ove Promo kuće....Kako su divne!! iako je mm skeptičan nesto. user posted image Zna li neko koliko se krecu ove kuće otprilike??

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 0:55:12   
teta berta
jel tako da su prekrasne i mm je u pocetku bio skeptican ali se promjenio. ne znam ti ni ja cijenu, ali dosta su povoljne. toliko kvadrata "obične" kuće upola skuplje. bar sam tako cula...

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 1:01:22   
sarayka
Ma neznam sta bih ti rekla...Moja kolegica je skoro pravila kuću (pravu) i kaze da je koštala oko 60.000 KM a ima prizemlje i sprat i bas je fina.... Navodno je materijal pojeftinio pa je povoljnije nego prije, pitanje je da li je ovo jeftinije od toga .Ako nije bolje je ipak standardna gradnja..
Iako su ove krasne sto jest jest....user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 1:09:45   
Aminad
 

user posted image  I mene ste zarazile s ovim kućama cijelo veče ih gledam a ova mi se najviše sviđa. Nije neki luksuz, a sasvim pristojno izgleda, jedino fasada nije po mom ukusu

Ovo je sa str.http://www.promo.ba/ Vedica RR je spominjala.



user posted image  user posted image

< Poruku je uredio Aminad -- 21.1.2009 1:17:38 >


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 1:19:40   
MELLI
http://krivaja.pixelgraf.ba/katalog/

Evo nešto i iz mog gradauser posted image
(valjda sam dobro postavila)

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 1:24:47   
MELLI

Nisam 100% sigurna ,ali čini mi se da su cijene negdje oko 500KM po kvadratnom metru.
Mogu ti provjeriti.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 1:32:28   
teta berta
lijepa je, ali meni se svidaju oni krovni prozori. ono kad ne mogu spavati, da brojim zvijezdeuser posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 1:39:21   
Aminad
IZVORNA PORUKA: teta berta

lijepa je, ali meni se svidaju oni krovni prozori. ono kad ne mogu spavati, da brojim zvijezdeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  e to je još bolje,

bila sam napisala:to je romantika, pa kontam i nema baš neke veze s romantikomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Aminad -- 21.1.2009 1:42:29 >


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 13:23:13   
teta berta
ima tu malo i romantikeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 14:00:24   
batterfly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mhh.....Amina...Amina.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 21:39:06   
AMYY
E draga ja sam uselila u svoju kucu prije 3 mjeseca,mi smo pravili,al smo bili zagrijani dobro za montazu,i sve smo obisli,i najpovoljniji ti je dom invest,nije sto su iz mog grada,al su stvarno najpovoljniji,ciena ti je 700 km po kvadratu,i ima dosta razlike,od kakvog materijala su pravljene,treba paziti na izolaciju,pogotovu unutrasnji zidova,al su stvarno super kuce!Kod nas ima dosta takvih kuca,mi smo bili s ovim vlasnikom dom investa i on nam je dao adrese ljudi koji su kupili te montazne kuce,i sve smo ih obisli i svi su prezadovoljni! 

_____________________________

Prestanemo li davati ljubav vise je ne mozemo ni primiti--ne primamo li je nemamo sta davati...

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Montažne kuće
21.1.2009 21:49:50   
Aminad
IZVORNA PORUKA: AMYY

E draga ja sam uselila u svoju kucu prije 3 mjeseca,mi smo pravili,al smo bili zagrijani dobro za montazu,


Pa zašto ste odustali? Izvini što pitam ali meni su ove montažne kuće totalna nepoznanica!

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *