|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mozaicni hromosomi
3.12.2008 20:55:32   
mozda
Pozdrav svima,

evo otvaram novu temu. Zanima me da li je neko od vas radio genetsku analizu i imao dijagnozu mozaicni hromosomi. Meni su 4% mozaicni i sada neznam da li da opet pokusam prirodnim putem da zatrudnim (jer sam zbog navedene dijagnoze imala spontani) ili opet da idem na IVF (imala sam jedan neuspjesan)
Pa eto ako ima neko s istim problemom neka mi se javi
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mozaicni hromosomi
5.12.2008 23:16:15   
mozda
Vidim ja da niko nije cuo za mozaicne hromosome. To vam je kada zena umjesto samo X hromosoma ima i nulte hromosome, koji kada se spoje s XY dolazi do spontanog u ranoj trudnoci jer se plod nemoze razviti. Samo genetskom analizom se moze doznati i zato se radi genetska analiza ako zena ima ponavljane spontane. Nazalost, kod nas to niko neradi vec kazu priroda nije htijela da plod opstane, bio je mucak itd. A niko od doktora neuradi detaljno pretrage da se vidi sta je razlog. Tako ako je neko imao mozda vise od jednog spontanog moze mi se javiti
Pozdrav svima

(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mozaicni hromosomi
19.1.2009 19:29:20   
tikica_69
Ima ih jos user posted image  http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=72473

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu mozda)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Vraćate li tuđe kredite?
acudesa

Da li neka od vas nije imala sreće kao žirant i vraća tuđi kredit?

Ne (92%)

Vraćam tuđi kredit (3%)

Žirant sam osobi koja ponekad kasni sa uplatom i imam problema (5%)


Broj svih glasova: 104

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *