|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mreza za balkon?
30.3.2016 23:10:09   
sara123
Zdravo svima.

Stanujem na petom spratu,malena s balkona zna cesto baciti igracke, bojim se nezgoda.
Takodjer imam problem sa komsinicom iznad-istresa mrve svakodnevno,pa sam stalno usisavala prije nego curicu pustim na balkon.

Uglavnom,mislila sam postaviti neku mrezicu na balkon,znaci ne samo na onaj dio gdje je ograda(nekih metar visine),vec od plafona do poda.Sa bocnih strana je zid,dakle mreza bi isla samo na jedan dio.

Savjeti,gdje kupiti mrezu,da nije neka hafifna i da nije zelena? Na sto zakaciti?Bilo koji savjet je dobrodosao jer sene razumijem bas.
Mozda u Penny Plus ima tih mreza?

Hvala unaprijed.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mreza za balkon?
31.3.2016 8:01:07   
Blue rose RR
Mi muku mučimo sa vranama koje stalno su na balkonu, a sada se navukle da prave gnijezdo iza vanjske jedincie klime. i meni je na um padala ta mreža, ali nekako mi nije djelovala lijepo kad sam vidjela na jednom balkonu. Doduše zelena je :)
Ako igdje ima mreža ima Penny il OBI.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mreza za balkon?
31.3.2016 11:01:06   
sara123
I kod moje sestre je zelena,zaklanja popgled i bas nije izgledna.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mreza za balkon?
31.3.2016 22:16:16   
Logica
Jeste li gledali u jysku? Oni znaju imati zanimljivih stvari..ili nesto tipa ovih roletni od bambusa? Meni djeluje pristojno?
http://jysk.ba/zavjese/roletne

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *