|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muškarci i žene
20.9.2007 9:45:40   
mojamura




Ja stvarno više ne znam...

u današnje doba, da se dešava takvo što...user posted image

Da objasnim

Jučer sjedim kod doktora u čekaonici sa sinom i partnerom. Bilo je više ljudi i bio je tamo i neki par. Optički bili su vrlo ljep par. Nismo sjedjeli daleko od njih pa smo zato čuli šta pričaju. I zamislite sljedeče rečenice kako muž govori takve stvari ženi sa osmjehom na licu. Pravi glumac!:

ON: Ali rekao sam ti da drži jezik za zubima žensko pile!
ONA: Ali samo sam htjela...
ON: Pa šuti, nemaš pravo glasanja, moram ti skratiti uže, jer ti ima da šetaš samo od kuhinje do spavaone.
ONA: Pa dragi dozvoli da ti objasnim...
ON: Nemaš ti meni što za objasnjivati....ja več sve znam, nisi prosto mogla da ideš u dučan, nego si morala da ideš i sa onom kravom u kafič na sok....majke ti!!! Da te nije sramota, da se goniš po kafičima kao nekakva kuruser posted image ....kad dođemo kuči vidjet češ ti svoje....dat ču te na lanac kao psa i nek svi vide kakvo govno imam kod kuče!
ONA: Ali dragi gospođa nam nudi besplatno da nam da kolica za našu bebu i krevetič. i rekla je da nek idem s njom na sok da se dogovorimo oko toga.
ON: A zašto to ne kažeš odmah, glupačo jedna???
user posted image user posted image user posted image user posted image


mislim....svaštauser posted image




_____________________________

this is the first day, of the rest of my life
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muškarci i žene
20.9.2007 11:18:41   
purple
neznam sta druga da kažem, samo user posted image , dala bi ja njemu.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muškarci i žene
17.10.2007 10:16:38   
Okarica
Tip je psihijatrijski slučaj.user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muškarci i žene
17.10.2007 10:50:30   
mojamura
IZVORNA PORUKA: Okarica

Tip je psihijatrijski slučaj.user posted image


ne bih ni ja mogla bolje da se izrazim user posted image

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muškarci i žene
17.10.2007 11:10:00   
Anoniman
ortodoksni seljacina.a ona je glupa sto je to sebi dozvolila,al hajd i sto je dozvolila al pred svijetom...

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muškarci i žene
17.10.2007 12:33:44   
travnicanka
uh kako mene to nervira kad cujem da covjek zenu tako tretita,oslovljva raznim pogrdnim imenima ma ja bi njemu pokazala,prisjelo bi mu sve!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muškarci i žene
17.10.2007 13:09:23   
mojamura
IZVORNA PORUKA: aylla

ortodoksni seljacina.a ona je glupa sto je to sebi dozvolila,al hajd i sto je dozvolila al pred svijetom...


a što bi ti učinila na njenom mjestu, ....teško je nači pravo rješenje

pred svjetom je dozvolila po moje isto kao i što 'dozvoljava' to kod kuče

mislim da je on dominira u svemu

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muškarci i žene
17.10.2007 17:44:27   
Anoniman
e pa znas sta bi ucinila?prvu bi mu ja napravila scenu pred svima tipa da mi ga je dosta,sita sam njegova vrijedjana da je seljak i tako to.a onda se na potpetici okrenula i alahimanet hanifa sto kazu.ma daj pun svijet muskaraca.a zivi se samo jednom.i nema mi nista PROSTIJE I GLUPLJE KAD NEKO KAZE OSTALA S NJIM ZBOG DJECE.POLUDIM NA TO.PA GORE JE TOM DJETETU ODRASTAT U SVINJCU.ETO.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Muškarci i žene
18.10.2007 10:18:08   
travnicanka
problem lezi u tome sto se takve zene od pocetka relacije puste da bude sve kako on zeli,i onda naravno nakon nekoliko godina dodje do zasicenja ,zena mu postane nezanimljiva zato sto zna da je sve kako on kaze i onda on jednostavno uziva u tome da pravi jos vecu budalu od nje jer zna sta god da uradi ona ce da suti, nema otpora.Da bi im se desavalo nesto u zivotu onda takvi ljudi prave razne ispade i izlive bijesa pred publikom.To su za mene bolesni ljudi!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Muškarci i žene
18.10.2007 12:30:27   
mojamura
IZVORNA PORUKA: aylla

PROSTIJE I GLUPLJE KAD NEKO KAZE OSTALA S NJIM ZBOG DJECE.POLUDIM NA TO.PA GORE JE TOM DJETETU ODRASTAT U SVINJCU.ETO.


i ja sam (bila sam udana) kazala da možda je dobro da ostanem kod prilično sličnog tipa (moj bivši muž) kakav je i u mojoj priči, samo zbog našeg sina.

Ali kad sam malo bolje promislila cjelu stvar, došla sam do zaključka, da neče to, da čemo ostati skupa, koristiti našemu sinu. Da on gleda, kako me njegov tata vrjeđa i kako je fizički nasilan prema meni, što bi onda bilo iz sina, kad bi odrastao? Isti takav tip kao što je bivši muž, i zato sam odlučila, da bivšeg ostavim, najprije zbog same sebe, a i naravno, zbog sina! 

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Muškarci i žene
18.10.2007 13:02:45   
Okarica
Bravo mojamura, to je najpametnije što si uradila user posted image Djeca nasilnika obično postanu nasilnici jer su odrastali u takvom okruženju. Dobro si to uradila, kako zbog sebe, tako i zbog djeteta.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Muškarci i žene
18.10.2007 17:55:43   
Anoniman
CESTITAM NA HRABROSTI I VOLJI.ZATO GLAVU GORE I VIDJECES DA JE SVIJET PUN SRECE .OSOBNO MISLIM DA DIJETE TREBA DA ODRASTA U NORMALNIM ODNOSIMA A NE DA TRPI SVADJE RODITELJA.TO SU TAKVE TRAUME ZA DJECU.GOVORIM IZ ISKUSTVA JER SU SE MOJI RODITELJI JAKO PUNO SVADJALI PRIJE,PA JE SRECOM IL NEKIM CUDOM ODJEDNOM TO PRESTALO(A RAZLOZI SU UPRAVO BILI RODBINA MOG TATE SE MIJESALA NJIMA U BRAK)TO UTICE NA KOMPLETAN BUDUCI ZIVOT DJETETA.BOLJE JE ZDRAV RAZVOD NEGO BOLESTAN BRAK.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Muškarci i žene
22.10.2007 13:10:11   
mojamura
Hvala!user posted image








_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Muškarci i žene
22.10.2007 13:39:51   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Vidjevsi ovu temu nisam mogao a da se ne javim. U ovakvim slucajevima sramota me je sto sam pripadnik muskog roda. Taj lik nije nista drugo nego kreten. Ali mogao bih se jos nadovezati da je i ona malo poglupa. Cim to trpi. Ona bi se trebala izboriti za svoja prava. A ako kreten joj to uskracuje ma neka ga ostavi. Ja sam se isto tako jednom pravio budala. Nastradao sam. Zena me je uz primjenu vatrene sile dovela u red (ona je vojno lice). Sad sam miran kao bubica. Ne dajte se drugarice, GIRL POWER. Do sljedeceg puta sve vas voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Muškarci i žene
22.10.2007 14:40:55   
Blue rose RR
E ja bih nju kolicima po glavi, a njega krevetićem. On glup i seljačina sa dna kace, a ona još gluplja kada to trpi.
Ne kontam takve žene.
A vi majke i vi buduće majke...pamet u glavu kada budete odgajali svoje sinove, a pogotovo svoje kćeri.

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Muškarci i žene
23.10.2007 11:31:14   
SMIRI
Sto se mene tice ona je kriva tome (ili bolje reci njeni roditelji jer su je odgojili tako)...
Ako je iko od vas gledao BICE BICE...kad mati kcerki kaze ON TI JE SAD I OTAC I MATI I BOG...kao ako sta zabrlja da se kuci nema sta vracati!
Hvala bogu sto su ta vremena zavrsila!

Imam 2 sina i odgajam ih da imaju respekta prema meni a i prema drugim zenama! Ovog veceg vec ucim da sklonja za sobom, da pomogne itd.
Hvala bogu pa je i otac im takav, cesto napravi jesti ili opere sudje i dosta pomaze u kuci! Nesvadjamo se nikad pred djecom i nikad ne povisi ton na mene! Tako da djeca odrastaju u nekoj savremenoj okolini!

Meni je moja mama isto uvjek tupila u glavu "Ceri kad on plane ti suti!"
Hvala bogu pa je u toj stvari nisam poslusala...je ako znam da sam u pravu nedam preko sebe...
A i hvala bogu nisam se udala za nekog seljaka! Da se o svemu pricat!

Nekih zena mi je jako zao i kako ih njihovi muzevi tretiraju!
Kad smo negdje naravno da se ja ne pravim GLAVNA medju drugom rajom i da glumim SEFA...Al uglavnom nas dvoje znamo naci zajednicku rjec...

Nikad nebih dopustila da me vrjedja! Pa nebi ni vrjedjao svoju mater!

To sve sto se desava sa zenama ... su dosta one same krive jer to dopustaju od samog pocetka! Iako znam da dosta tih zena nema ni mogucnost da se ponasaju drugacije jer su od malena naucene da SLUSAJU i da uvjek budu pod tudjom papucom....

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Muškarci i žene
24.10.2007 13:19:14   
mojamura
IZVORNA PORUKA: SMIRI
To sve sto se desava sa zenama ... su dosta one same krive jer to dopustaju od samog pocetka!


to sam i ja mislila, kad sam gledala kakav film u kojom je muž tukao ili vrjeđao ženu....pa sam si mislila, sama si kriva zašto se mu pustiš, jao kad bih ja bila na tvom mjestu pokazala bih ja njemu!!!

....ali život je čudan i pristala sam u takvom braku....i bila je sasvim druga priča, kad se u takvom zosu sam snađeš nije isto kao da to gledaš iz daleka


_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Muškarci i žene
24.10.2007 23:52:30   
SMIRI
SLAZEM SE!

I vjerujem ti!

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Muškarci i žene
3.11.2007 17:50:26   
Suncica*
E bas steta sto to nije meni rekao...Ala bi skandal napravila. Inace kod nas se biraju reci kada se obracamo jedno drugom. Kada bi mi muz rekao "glupaco", mogao bi tada i nikada vise, jer me vise ne bi ni video. Inace ne tolerisem uopset nasilje i ne shvatam te zene kako ostaju u braku sa takvim gmazovima..
Sve to samo tuci treba, nju jer je stvarno glupa(tu nema razgovora), a njega sto je toliko djubre..

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *