|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muško ili žensko dijete????
10.9.2007 13:22:42   
STUHA
Zanima me kakvo je mišljenje i želja vas muški, da vam žena rodi djevojčicu dali biste bili razočarani da nije prvo muško??

Jel vam važan pol ili ne?

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 30.1.2009 10:47:16 >


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: muško ili žensko dijete????
10.9.2007 13:27:17   
Dado RR
    Meni je kod prvog djeteta bio važan - više sam želio djevojčicu. Ali i pošto je bio dječak ( i svi ostali takodje ), nije bilo nekog razočaranja. Ima sve svoje dobre strane, ali kad pomisliš, da se ponegdje rodi djete, koje je teško bolesno i slično, onda je stvarno najvažnije to, što se obično pita prvo - da je sve u redu i da je zdravo, i majka i djete.

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: muško ili žensko dijete????
10.9.2007 13:31:12   
STUHA
user posted image user posted image user posted image nemogu da shvatim neke muškarce, koji jednostavno nemogu da shvate da nemaju muško dijete !

Jedna muška osoba priznala mi je da je jako razočarana nad svojom suprugom jer mu je 2put  rodila dvije prekrasne djevojčice.

Rekao je da se ne osječa kao pravi muškarac što nema muško dijete!????user posted image user posted image user posted image

Na to sam mu rekla nek drugi put obuje čizme??????????? Možda uspije sad sa drugom ženom jer se je razveo (haman tako i najbolje::)




_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu Dado RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: muško ili žensko dijete????
10.9.2007 15:39:38   
purple
Nije važno šta je, važno je, da je sa njim sve uredu.

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: muško ili žensko dijete????
10.9.2007 17:31:40   
STUHA
i ja se slažem sa purple!
Definitivno je najbitnijie da je sa djetetom sve u redu da je živ i zdrav! A pol bar meni nije važan!


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu purple)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: muško ili žensko dijete????
12.9.2007 21:14:21   
ćevap
nije važno šta je samo da je živo i zdravo prvo pa muškouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: muško ili žensko dijete????
13.9.2007 13:26:06   
Aida
Ma ja nek je živo i zdravo i nek je curica! user posted image

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: muško ili žensko dijete????
22.9.2007 17:31:07   
sebila
bas tema za mene,PRVO; osobe koje zele ono sto im Bog nije dao po mom misljenju su osobe plitkog razmisljanja,i sa veoma malo mozba (sto bi bosanci rekli)
                            DRUGO;ja imam curice i volim ih vise od svega na svijetu a i da sam dobila decka isto bih ga volila.Ma pravi roditelj nikad nece odvajati niti zavidjeti nekom drugom,meni su moje cure najljepse a volim da se poigram sa muskim malim bebama zato sto su mi interesantni. 

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: muško ili žensko dijete????
6.10.2007 23:06:45   
STUHA
PRVO; osobe koje zele ono sto im Bog nije dao po mom misljenju su osobe plitkog razmisljanja,i sa veoma malo mozga (


U pravu si i ja isto tako mislim!!!  To su stvarno zalupane osobe ama do kraja!!user posted image

Važno je zdravlje i život djeteta na prvom mjestu a tek onda dolazi sve ostalo user posted image


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: muško ili žensko dijete????
7.10.2007 14:56:58   
Okarica
Draga Stuha,
reci ti svom prijatelju da, ako nije znao, muškarac određuje spol djeteta. Najviše mi ide na živce takav stav koji je rezultat neupućenosti, a žene su te koje su uvijek krive. Fuj!!!!!!!!!! Ja bih voljela da imam zdravu bebu, bez obzira na spol. Mislim da je to ipak najvažnije!!!!!!!!! Pozdrav!

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: muško ili žensko dijete????
7.10.2007 19:53:34   
libra
Meni spol nije važan. Imam kuči jednu user posted image i sada u ovih 14 dana očekujemo još jednu user posted image . Ja sam presretna, a i moj  user posted image kaže, da mu je sve jedno, da je važno da bude sve OK.
Jedna me koleginica koja ima 2user posted image malo naljutila, kad mi je rekla, e pa uspet če vam u treče. Ja sam bila malo šokirana, pa joj nisam ništa pametno odgovorila. Pitam se, da li su njojna 2 dečaka nešto bolja od moje dece. U čemu su to muška deca više poželjna, nego curice, jer sve te stare tetke i strine, viču e pa treba bit sada muško. Ja to nekako ne razumijem. Ah, baš me briga za njih.  

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: muško ili žensko dijete????
9.10.2007 11:51:56   
travnicanka
Ja imam i curicu i djecaka i mislim da svako voli kad ima obadvoje.Naravno na prvom mjestu je da su normalni i zdravi pa onda spol djeteta,ali ja cu biti iskrena pa reci da kad sam bila trudna sa drugim djetetom prizeljkivali smo da bude musko,i kad se rodio mali bili smo presretni.Ali nazalost to je nesto na sta covjek nemoze utjecati.To je bas kao loto igras pa koja kombinacija ispadne,i svaka je dobro dosla!!!!!!!

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: muško ili žensko dijete????
9.10.2007 13:10:45   
Mama1
Evo odgovaram u ime muza !

I ja i muz smo imali zelju da nam prvo dijete bude musko a sva ostala djeca djevojcice ....
Dobili smo  djevojcicu i sretni smo obadvoje.... I on!  Kaze da nebih mogao zamisliti da je djecak .... Igraju se ... Svaki dan kada se vrati sa posla igra se sa njom .... Hrani, oblaci , vozi u kolicima, pa i katkad uspavljuje ...
Naj bitnije mu je bilo kao i meni da dijete bude zdravo .. sto bih on rekao "tupavo"
user posted image

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: muško ili žensko dijete????
27.10.2007 2:11:00   
SMIRI
Eh moj muz PRAVI BOSANAC ;-) naravno da je imao zelju da mu prvo djete bude musko...eto tu mu zelju ispunila ;-)
Kad sam po drugi put bila trudna, ja imala rodjendan 2-3 sedmice prije termina za porod i tako on meni cestita i kaze "akobogda nam rodila jos jednog sina" user posted image user posted image user posted image  (nismo znali sta ce biti)
Al me malo ono zacudilo...svako voli imati i jedno i drugo... al eto on bi ih naredao 20 ;-)

To me malo nerviralo! Jer i njegovi isto samo su tu temu imali! Jer je moj muz SIN jedini..kako bi to bilo da on nema sina ufff katastrofa... ma sto se mene tice , GLUPOSTI

Majka kao majka, voli svoje djete, nevezano jel user posted image  ili user posted image ...

Jeste da bi ih ja voljela jednu malu curicu, jer sam uvjek o tome mastala! Al eto imam 2 sina i ne mogu zamisliti zivot bez njih!


_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: muško ili žensko dijete????
27.10.2007 10:30:59   
Suncica*
Kada smo isli na ultrazvuk, da saznamo sta nosim, moj muz je rekao ako bude devojcica idem da se napijem. I bila je..mislim da niko srecniji od njega nije bio..Meni nije bilo bitno, vazno je da je zivo i zdravo..Ali sada kako odrasta, sve je vise privrzenija ocu, jako ljubomorna kada se ja njemu priblizim..On je samo njen..
A on je obozava..uziva da se igra sa njom, da se maze..
Pa valjda je to normalno..Ja sam isto jako volela svoga tatu i na pitanje ko te rodio, ja sam uvek govorila:"moj tata"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: muško ili žensko dijete????
14.12.2007 13:32:23   
Bosanka
Apsolutno nebitna stvar je li m il z.U ostalom muskarac je taj koji je odgovoran za spol.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: muško ili žensko dijete????
14.12.2007 13:42:54   
Azure
Nemam brace i sestara i uvijek sam nekako zeljela da imam starijeg brata. Vjerovatno sam zbog toga zeljela da dobijemo prvo djecakauser posted image . I moj muz je rekao da bi i on volio prvo  djecaka. Ma nismo razbijali glavu time. Bilo nam je bitno da je beba zdrava. Na ultra zvuku su prvi put rekli da je djecak, kasnije se potvrdilo da je djevojcica. Oboje smo bili presretni. Maca je nasa sreca i ne bi je mijenjali nizasta. Valjda ce ako Bog da slijedeca beba biti djecak. user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: muško ili žensko dijete????
14.12.2007 14:27:03   
Blue rose RR
Rekla sam:
"Bože molim TE neka bude živo i zdravo, ali ako se moja išta pika, neka bude žensko"

ZAHVALJUJEM MU SVAKI DAN.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: muško ili žensko dijete????
14.12.2007 14:37:52   
Azure
user posted image ma sve smo takve izgleda. Nek je zdravo i zivo, ali ipak... user posted image


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: muško ili žensko dijete????
14.12.2007 15:11:11   
laracroft
Sta ipak???Kod nas se jos uvijek prica o slucaju koji se desio u bolnici.Naime muz je nakon tri kcerke rekao zeni u porodilistu da ne dolazi kuci,ako mu ne rodi sina.Zena je rodila kcer,i u strahu od muza pozali se osoblju bolnice.Kada je otac dosao da vidi sta je zena rodila doktor ga je zovnuo u sobu i rekao mu da je djevojcica rodjena bez jedne ruke i sa katastrofalnim deformitetima.Covjek je poceo da place,a onda mu je doktor nakon nekih desetak minuta rekao da je sa njegovom djevojcicom sve u redu i da bude presretan sto ima prelijepu i zdravu kcer.Niko nije bio sretniji od njega.Toliko...

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: muško ili žensko dijete????
14.12.2007 15:13:48   
makana
hehhehe
od mene bi još dobio dva -tri šamara i to preko ruke
živo i zdravo to je najbitnije
ni sljedeću trudnoću akbgd neće mi biti ništa drugo bitno niti ću šta drugo ili posebno moliti od boga
muž puž isto misli samo da se zna user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: muško ili žensko dijete????
22.8.2008 16:50:19   
M kao Mama
Curica je prva, i ima neka priča mahalska o muškoj i ženskoj djeci, ali zaista ne mogu te prostakluke naših mahaluša da ovdje prpričavam,

neka je živa i zdrava, samo što neko reče ljubomorna sam koliko voli svog tata-babu,

MM nikada nije ni pomenuo, što se rodila curica, a nije muško, znam samo da je svaku noć pred spavanje poljubi i po sto puta ponavlja, moja srećica, moja srećica,

samo neka su nam naša djeca živa i zdrava   

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: muško ili žensko dijete????
22.8.2008 16:51:57   
M kao Mama
Još da ne zaboravim, moj muž Lajli govori da ju je on rodio, kako vrijeme odmiče, čini mi se da će i ona u to povjerovati.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: muško ili žensko dijete????
22.8.2008 17:31:44   
lamka
kad sam saznala da sam trudna pitala sam mm sta bi volio on je rekao curicu.jer na danasnjem vaktu je bolje imati curicu (mislio je na drogu i tako te stvari po ulici)
i ja sam cijewlo vrijeme htjela zensko i ako nam dr. na UZV nikada nije rekao 100% zensko jer je dijetevbilo obrazli ja sam samo govorila da je zensko.i sto neko rece nekada me uhvati ljubomora kad vidim kako lamija vise voli babu svog od mene.ako je on tu ja kao da ne postojim za njih dvoje.ali neka su mi zivi i zdravi oboje i drugo aBd neka bude sta dragi Allah bude htio samo nerka mi je zivo i zdravo


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: muško ili žensko dijete????
22.8.2008 18:35:18   
tweety
Ja sam nekako uvijek prvo htjela user posted image i dao mi dragi Allah tako.Sad mi kažu da je žensko i to je ono što sam htjela,jedno user posted imageuser posted image ali najvažnije je da su živi i zdravi.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *