|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 0:40:46   
Iceman
Interesuje me koje sve razloge navodite kad' vam nije do sex-a? Mislim, volio bih da cujem nesto originalnije od onog' "boli me glava, ili probudicemo djecu...itd"...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 0:45:11   
SailorMoon
Dragi moj ja nekontak na kakve izgovore mislis. Meni kad nije do keksa, ja fino muzi kazem "nemam volje" i gotovo. Nemam se ja tu sta pravdati. Jer ima i on nekad dana kad nemoze, ili nije mu do toga

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 0:49:06   
veeseelaa
uvijek mi je do sexauser posted image , nikada ne bi odbila partnera i kada imam temperaturu 39user posted image
Dobar partner zadovoljen partneruser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 0:53:19   
Iceman
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Dragi moj ja nekontak na kakve izgovore mislis. Meni kad nije do keksa, ja fino muzi kazem "nemam volje" i gotovo. Nemam se ja tu sta pravdati. Jer ima i on nekad dana kad nemoze, ili nije mu do toga



Draga moja, a sta desi se dva-tri puta za redom da mu kazes NE? Mislim, da nemas volje...da te nece poceti malo gledat' drugacije user posted image .

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 0:56:22   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Dragi moj ja nekontak na kakve izgovore mislis. Meni kad nije do keksa, ja fino muzi kazem "nemam volje" i gotovo. Nemam se ja tu sta pravdati. Jer ima i on nekad dana kad nemoze, ili nije mu do toga




Draga moja, a sta desi se dva-tri puta za redom da mu kazes NE? Mislim, da nemas volje...da te nece poceti malo gledat'' drugacije user posted image .


Sta ce me gledati drugacije??? Nekontam. Ako se ja neosjecam dobro, preumorna itd i samo lezim ko letva, nije ni njemu to zanimljivo. Znaci bolje 3-4 puta sedmicno sex kako treba, nego 7 puta a ono samo na brzinu, beu volje, ljubavi i strasti.

< Poruku je uredio SailorMoon -- 15.9.2010 0:57:10 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 0:59:23   
Iceman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uvijek mi je do sexauser posted image , nikada ne bi odbila partnera i kada imam temperaturu 39user posted image
Dobar partner zadovoljen partneruser posted image



E taman covjek da je pohvali user posted image a ona lupi nesto user posted image  user posted image ! Ti bi znaci svjesno, sa temperaturom od 39 C rizikovala da ti se muz razboli user posted image ??

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:02:37   
Iceman
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Dragi moj ja nekontak na kakve izgovore mislis. Meni kad nije do keksa, ja fino muzi kazem "nemam volje" i gotovo. Nemam se ja tu sta pravdati. Jer ima i on nekad dana kad nemoze, ili nije mu do toga






Draga moja, a sta desi se dva-tri puta za redom da mu kazes NE? Mislim, da nemas volje...da te nece poceti malo gledat'' drugacije user posted image .


Sta ce me gledati drugacije??? Nekontam. Ako se ja neosjecam dobro, preumorna itd i samo lezim ko letva, nije ni njemu to zanimljivo. Znaci bolje 3-4 puta sedmicno sex kako treba, nego 7 puta a ono samo na brzinu, beu volje, ljubavi i strasti.



Ne kontas user posted image ...blago tebi user posted image !

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:08:38   
SailorMoon
Zasto tako ironicno? Mislim da sam dovoljno s mm zajedno da mogu dobro procjeniti dali to ima nekog uticaja na nas kao par ili ne. I kao sto ja imam dana gdje mi nije do sexa ima i on. Logicno je ako je on radio citav dan, umorio se i imo puno stresa da mu nije do sexa. Sex je jedan mnogo vazan faktor u vezi/braku ali dodju i faze gdje malo oslabi volja (kao u trudnoci) i onda ima faza gdje se nekoliko puta na dan keksa. To je tako u stabilnim vezama.

A ti sve nas ispitujes, a nigdje tvog iskustva. Jesili uopste u vezi???

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:18:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uvijek mi je do sexauser posted image , nikada ne bi odbila partnera i kada imam temperaturu 39user posted image
Dobar partner zadovoljen partneruser posted image



E taman covjek da je pohvali user posted image a ona lupi nesto user posted image  user posted image ! Ti bi znaci svjesno, sa temperaturom od 39 C rizikovala da ti se muz razboli user posted image ??



mislah više figurativno a bi i riskirala, bolje s temperaturom al posexan user posted image
šega je koliko sebe smatraš expertom za sex i odnose između partnera user posted image
i da baš mi treba tvoja pohvala user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.9.2010 1:21:11 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:21:21   
Iceman
Nisam htio da bude ironicno, al' tako zvuci. Dala si svoj odgovor, posteno.

Znaci kada neces ti kazes necu, a sta recimo da se on "nalozio" pravooooo. Zar ti ga ne bi bilo zao "takvog" ostaviti?

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:23:48   
veeseelaa
a najbolji bi bio izgovor truba si ko Icemanuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
il pak seksi


< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.9.2010 1:27:50 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:29:28   
Iceman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uvijek mi je do sexauser posted image , nikada ne bi odbila partnera i kada imam temperaturu 39user posted image
Dobar partner zadovoljen partneruser posted image



E taman covjek da je pohvali user posted image a ona lupi nesto user posted image  user posted image ! Ti bi znaci svjesno, sa temperaturom od 39 C rizikovala da ti se muz razboli user posted image ??



mislah više figurativno a bi i riskirala, bolje s temperaturom al posexan user posted image
šega je koliko sebe smatraš expertom za sex i odnose između partnera user posted image
i da baš mi treba tvoja pohvala user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam zasto me "drzis" user posted image  za experta al' bujrum, izvoli. A sto se tice pohvale, ne mozes je tek tako dobit' "na lijepe oci"...nju treba zasluzit.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:39:46   
milenium
ice man šta tebe konkretno zanima?kako nagovorit ženu kad je stvarno boli glava?ili kako skužit kad laže da je boli?

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:40:17   
Iceman
user posted image ...samo ne znam da bi ti "truba" i Ja kao izgovor bas bili od neke pomoci user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:43:29   
Iceman
user posted image ...ni jedno ni drugo, nego koje jos "slatke" lazi koristite kad' vam nije do sex-a...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:47:36   
milenium
nema tu laži. ako mi nije do toga jednostavno kažem ''nije mi do toga''! a ako lažem da mi nije do toga a sexa mi se, onda....pa...hm...e to ne postoji! ako mi se sexa posexsat ću seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:48:18   
Visnja RR
Iceman slaba ti tema user posted image  


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:48:35   
Anoniman
a mozda ne lazemouser posted image ili se nema inspiracije vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svejedno iceman hitno nadji dobru prijateljicu da ti otkrije sve male zenske tajneuser posted image

(odgovor članu Iceman)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:55:45   
Iceman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Iceman slaba ti tema user posted image  



Nije tema slaba nego ste vi "slabe", jer iz nekog razloga ne zelite da odgovorite. Mozda se bojite da vam sljedeci put "odgovor" nece upaliti user posted image .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 1:58:28   
Iceman
IZVORNA PORUKA: noa

a mozda ne lazemouser posted image ili se nema inspiracije vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svejedno iceman hitno nadji dobru prijateljicu da ti otkrije sve male zenske tajneuser posted image



Ma imam ja vise prijateljica ali su one poput ove vase "veeseelee", za njih ne postoji izgovor, one su uvijek spremne user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 2:03:01   
milenium
iceman vidiš li ti čitat?one koje nisu uvijek spremne, kao vesela, kažu da nisu za toga i ajmo!priča završena!čemu laganje.al ti si možda još mlad pa misliš da se morate izgovarat ako vam se neda.al doći ćete jednom i do te faze kad ćete moći biti iskreni jedno prema drugom i bez ljutnje.
jel ti sad jasnije?
šta te još zanima?

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 2:12:24   
Visnja RR
ma Iceman je neki saljivdzija... user posted image  al kao sto rekoh slaba mu tema veceras...  drugi put ce biti bolji user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 8:14:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uvijek mi je do sexauser posted image , nikada ne bi odbila partnera i kada imam temperaturu 39user posted image
Dobar partner zadovoljen partneruser posted image



E taman covjek da je pohvali user posted image a ona lupi nesto user posted image  user posted image ! Ti bi znaci svjesno, sa temperaturom od 39 C rizikovala da ti se muz razboli user posted image ??



mislah više figurativno a bi i riskirala, bolje s temperaturom al posexan user posted image
šega je koliko sebe smatraš expertom za sex i odnose između partnera user posted image
i da baš mi treba tvoja pohvala user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam zasto me "drzis" user posted image  za experta al' bujrum, izvoli. A sto se tice pohvale, ne mozes je tek tako dobit' "na lijepe oci"...nju treba zasluzit.


lutka moja, pozdravljam ja tebe, dobar si ti a Boga mi i ja user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 8:15:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iceman

user posted image ...samo ne znam da bi ti "truba" i Ja kao izgovor bas bili od neke pomoci user posted image


ma meni ne bi, ja sam rekla da ne odbijam sex nikad, tako da....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Najbolji izgovor do sada?
15.9.2010 8:27:17   
veeseelaa
i daj se malo stavite u poziciju kako bi vi reagirale da vas vaš partner odbije?user posted image user posted image user posted image
meni bi to bilo user posted image user posted image  strašno , odmah bi razmisljala o razvodu user posted image  ma bi majke mi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *