|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najdrazi instrument
12.3.2013 0:48:15   
Sarah1
Violina je moj najdrazi instrument. Zao mi je sto nikad nisam naucila svirati. Ali nikad nije kasno, mozda se ipak odlucim na taj poduhvat.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 2:06:14   
Adana
Moj je bio klavir. Uvijek sma nekako željela da ga naučim svirati, ali nisam nikada. Volim i bubnjeve! :)
Sjećam se da sam kao dijete uvijek silazila u podrum robne kuće gdje je bio odijel sa instrumentima, i divila se klaviru. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Sarah1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 6:11:55   
maja78 RR
Klavir :) svirala sam ga

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 7:51:45   
Mya_81 RR
Dok sam otvarala temu pomislih na klavir...i svirala sam ga...Majoooooooooooo...

A jos sam ga i nocas sanjala...doduse, pokusaji svranja nisu bili uspjesni user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 8:56:57   
Hanady RR
Klaviruser posted image user posted image

svirala sma isti...volim ga...
no ratna dešavanja moj su klavir izguralaga iz sobe...a tate čovjeka koji me zdušno podržavao, sjedio satima sa mnom slušao moje lupkanje u startorvima sviranja nije više bio s anama...i okrenula sma u drugom pravcu...

nekad žalim...

a volim jako čuti violinu...
i ne malo puta harmonika svirana kako joj dolikuje rasplače me...kako njene dirke znaju da me obrade...ma ludilo...al ko zna svirat naravno...i muzika koju volim

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 9:17:39   
Adana
Blago vama!!! user posted image
Klavir mi je ostao neostvaren san... A da je lijep i da divno zvuci uuuuh user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 9:26:54   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Dok sam otvarala temu pomislih na klavir...i svirala sam ga...Majoooooooooooo...

A jos sam ga i nocas sanjala...doduse, pokusaji svranja nisu bili uspjesni user posted image



user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 11:11:55   
Blue rose RR
Klavir i gitara.
Međutim niti jedno ne sviram :(


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 17:59:41   
dandi84
Gitara...Dobila je na poklon od muža jer sam neprestalno pricala kako bi voljela da naučim da sviram...Sad imam gitaru al nemam vremena da joj se posvetim.....Objesila sam je na klin da čeka bolje dane....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 18:02:04   
sporty mamaa
gitara i bubnjeviuser posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 18:06:16   
leona81
klavir, klarinet i saksofon...klavir sam pocela svirati sa 9 godina, klarinet sa 11, a saksofon sa 13user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 18:06:45   
jasmin
Ma glas brale...kad ja zapjevam,nema dalje user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 18:07:38   
Adana

IZVORNA PORUKA: leona81

klavir, klarinet i saksofon...klavir sam pocela svirati sa 9 godina, klarinet sa 11, a saksofon sa 13user posted image



Fora user posted image Blago tebi, uz to jos i caroban glas eeee user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 18:23:52   
teacher75
klavir i gitara- to dvoje sviram, a volim cuti i zvuk saksofonauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 20:00:19   
Anoniman
gitara

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 20:13:49   
leona81

IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: leona81

klavir, klarinet i saksofon...klavir sam pocela svirati sa 9 godina, klarinet sa 11, a saksofon sa 13user posted image



Fora user posted image Blago tebi, uz to jos i caroban glas eeee user posted image


hvala:) uvijek me interesovala violina ali je stvarno preteska, a i instrumenti koje pronalazim na putovanjima - donijeli smo frulicu iz engl i super zvuci, onda nesto kao mala gitara iz egipta a ima gudalo...to mi je fora skupljati i probati svirati na tome...
skrivena zelja je harfa, ako ikad budem imala vremena da je probam nauciti svirati

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najdrazi instrument
12.3.2013 21:39:09   
salmy
Gitara mi je user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *