|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Namještaj za spavaću sobu
6.2.2009 14:18:48   
Bosanka
user posted image  

Posto smo se preselili u drugi grad ,sada jos namjestaj kupujemo.sve bi bilo ok da ja znam za koji bracni krevet se odluciti.Naime,imali smo francuski,kupili u sabixu,550 km,sto nije mala cifra,da bi se raspao za par mjeseci.molim one koji su zadovoljni svojim izborom da mi kazu je li bolje uzeti onaj sa zeljeznom ili drvenom osnovom?gdje ste uzeli,jeste li bas zadovoljni ?hvala.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:43:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: bracni krevet
6.2.2009 14:30:07   
tea lana
mi smo nas kupili u Udobnosti prije tri godine i dan danas je kao nov.Madrac je iz jednog dijela sa krevetom,tvrd je sto mm i meni sasvim odgovara a i Lani cim se dijete ne budi na njemu dok spava.A taj nas je prodeverao svasta od mm i mene user posted image user posted image user posted image pa do Laninog konstantnog skakanja po nejmu.Mislim da mu je sad cijena oko 350km

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: bracni krevet
6.2.2009 14:31:08   
andji
Bosanka,pa šta si ti to radila pa se raspao,hahahhauser posted image user posted image user posted image šalim se ja malo,vjeruj mi da ne znam kakav je moj(da li drvena da li metalna osnova)ali dobar je,još se nije raspaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: bracni krevet
6.2.2009 14:31:20   
M kao Mama
Uh, ne znam šta da ti kažem, jedino da ti se izjadam, mi smo bračni krvet dobili u sklopu sobe, misli kupili smo sobu i dosao je i krvet, ona drvena konstrukcija, 2x2.20 dvije spere preko i onda jogi, e tu su nastali problemi pojavila se vlaga, jogi je počeo crniti, kažu nam da izbušimo rupe po tim šprema, biće bolje, ali smo gore, da bi na kraju kupili novo jogi, opet preko 400 km, a moj suprugje izbacio te špere i sam na tu drvenu konstrukciju ugradio letvice, sistem kao npr. na dječijem krevetiću, da jogi diše, od tada nema vlage, ali zato kada smo razrezali one špere, samo što crvinisu počeli mioljiti. Bile su mokre, nisu osušene, tako na ih uvalili , one nisu mogle disati bile zatvorene i frka. Sobu smo uzeli u Domaviji, i tamo sam rekla ništa više

Vjeruj da mi je nekoliko puta došlo da izbacim ovaj kreveti kupim baš u sabiksu ili negdje drugo, onaj što je zatvoren odozdo, nema ispod ništa, da ne moram se zavlačiti pod krevet i prašinu da kupim, i još dođu dva sanduka za posteljinu, koli je krevet toliki je iprostor za robu.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: bracni krevet
6.2.2009 14:36:57   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: andji

Bosanka,pa šta si ti to radila pa se raspao,hahahhauser posted image user posted image user posted image šalim se ja malo,vjeruj mi da ne znam kakav je moj(da li drvena da li metalna osnova)ali dobar je,još se nije raspaouser posted image user posted image user posted image
e moja andji,da sam bar posteno koji put..al vec mislim kod drugog puta da je poceo jako skripati...osnova mu je dole spera ..skripi ,puko je po polovini..eto sta da ti kazem...

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: bracni krevet
6.2.2009 14:37:43   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: tea lana

mi smo nas kupili u Udobnosti prije tri godine i dan danas je kao nov.Madrac je iz jednog dijela sa krevetom,tvrd je sto mm i meni sasvim odgovara a i Lani cim se dijete ne budi na njemu dok spava.A taj nas je prodeverao svasta od mm i mene user posted image user posted image user posted image pa do Laninog konstantnog skakanja po nejmu.Mislim da mu je sad cijena oko 350km
ok,samo mi reci jel drvena osnova il zeljezo?jer ne znam vise sta bih se odlucila,sta je bolje

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: bracni krevet
6.2.2009 14:57:18   
Blue rose RR
Uzmeš sebi kvalitetan madrac (na njemu čovjek spava), a onda nađeš na net-u lijepu sličicu kreveta, odeš do one radnje na Stupu što reže panel ploče, lijepo ti izrežu ploče, i nađeš kakvog čiku to ti lijepo složi sve u spavaćoj sobi.
Inače nisam pobornik željeznih kreveta, jer da prostiš vremenom škripe i cijuću.user posted image
Kod mene je još uvijek madrac na podu, jer planiram samo desetak-petnaest cenata visine šper-ploče izrezati, bez ikakve podne osnove, tako da samo mogu uklopiti madrac. Kada zaželim da mogu podići madrac i ispod njega obrisati, ili ga provjetriti.
A sa strane od tih istih plata da napravim dvije natkasne - ormariće za lampi.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: bracni krevet
6.2.2009 15:26:18   
kaktuscic
Mi smo kupili krevet u polovnom namjestaju sa novim dusecima, dosla du dva duseka u originalnom pakovanju, inace drukcije ne bih kupila. Krevet ima latoflex i ne bih ga dala ni za sto! Jos je bolje sto su duseci odvojeni pa muz sebi namijesta koliko zeli da mu je tvrdo a ja sebi, i jos se taj sistem podize i za glavu i za noge, i to je isto odvojeno.
Jedina mu je mahana sto mu je velicina 2,20x2,20 i sto nas komotno moze troje spavti na njemu, nije mi bas potreban tako velik krevet, jer mi zauzima prostor, a i jedva nadjem prekrivac za njega, ali opet ne bih ga dala ni za jedan drugi! Kupili smo ga prije 2 g. i tad je kostao 550 KM.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: bracni krevet
6.2.2009 15:37:14   
Visnja RR
kupila prije 2 g u Malagicu...sa dusekom ljeto\zima platila oko 1200 km... dimenzije 2 x 180... odlican jer ima i ladice ispod pa je sve iskoristeno...

@ kakutuscic 2, 20 x 2, 20 ...prediiiivno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: bracni krevet
6.2.2009 15:42:49   
kaktuscic
Zaboravila sam reci i ovaj ima po dvije sa strana.
Ah Visnja draga, na tih 2,20x2,20 ako se na nadjemo cim legnemo, poslije je gotovouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: bracni krevet
6.2.2009 15:43:29   
kaktuscic
Oprostite po dvije ladice sa strana.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: bracni krevet
6.2.2009 16:49:24   
Ivona
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR


Inače nisam pobornik željeznih kreveta, jer da prostiš vremenom škripe i cijuću.user posted image
.


Ah...,da prostis...,to jeste problem user posted image Mi smo imali takav.
Kada smo bili na bracnom putovanju u Tunisu,spavali smo u jednom hotelu u Douzu(u Sahari)..., a krevet je bio kompletan od betona,kao i natkasne.Nije losa ideja,a izgleda bas onako "etno" user posted image user posted image user posted image



_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: bracni krevet
6.2.2009 17:10:11   
žana o8
ja imam bračni sa željeznom konstrukcijom i zasad ne škripi, a imamo ga 4 godine. Kupili u Kestenu- Vitez i sa madracem koštao 600 KM+ latofleksi 75,00 KM

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: bracni krevet
6.2.2009 17:39:40   
ziki
Mi smo nas kupili u Fisu, klasican drveni krevet, Leo cini mi se da je naziv. Bio je tad nekih 350 km + madrac oko 200 km. Jednostavan je pravo i udoban, ne skripi, dim 160x 200 cm. Kako jos uvijek ne znam gdje ce mo bit duzi vremenski period nisam bas nesto preterano birala.
Sto se tice spavanja na madracu-podu i to smo prvo probali i moj ti je svjet ako planiras trudnocu da dobro razmislis mozes li sa stomakom do zuba ustajat x puta sa poda, ne znam ni jeli to dopusteno.
Sretno u kupovini

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: bracni krevet
6.2.2009 18:28:29   
bella
kupi obicni krevet od punog drveta, sa latoflexom ( modele koje rardi npr KRIVAJA ZAVIDOVICI-od jelovine su dosta jeftiniji)
a jogi po zelji, ima ih prekrasnih sa okruglim oprugama unutar sebe, ljeto/zima i puno su deblji od obicnih, a ima ih kupiti svugdje...
velicina 160/200 je sasvim dovoljna

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: bracni krevet
6.2.2009 18:37:16   
mnn
mi imamo spavaču sobu od gorenja, super je soba i krevet! user posted image  prekrasan dizajn....i dao je krevet rezultate....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu bella)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: bracni krevet
6.2.2009 18:44:01   
anitaMO
i kod mene je spavaća gorenje.do sada smo zadovoljni

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: bracni krevet
6.2.2009 21:56:16   
almai
i mi imamo problema sa krevetom...
Kada smo kupovali samo smo gledali da bude 2x2m da se mozemo rasiriti posto imamo svaku noc goste u krevetuuser posted image (uvijek se jedno dijete dovuce ).
Platili smo ga 550km a nevrijedi ni 300km.
Kao sta mama alma rece zatvoren i unutra se vlaga kupi.
samo preko spere je spuzva bacena.Ta spera je popucala i sada spuzva propada.
Kad spavam imama osjecaj da na kamenju spavam.
Prve prilike uzimam pod hitno krevet i to samo onaj pod koji moze zrak ulaziti i sa dobrim madracimauser posted image .


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: bracni krevet
6.2.2009 22:35:01   
mišur
Mi smo krevet napravili!
Našli sliku na netu, sasvim jednostavan,ali ima ispod ladice, 4 komada-tako da nema zavlačenja prašine i brisanja svaki dan. A u ladice mi je stalo milion stvari...
Cijena je bila 150KM, bez madraca.
Njega smo platili 400 KM,jer smo htjeli uzeti kvalitetan.
I da, podloga ispod je drvena. Ali nije klasično drvo, nego nešto slično tome, ne znam tačno kako se zove... 

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Namještaj za spavaću sobu
6.2.2009 22:56:51   
tea lana
IZVORNA PORUKA: tea lana

mi smo nas kupili u Udobnosti prije tri godine i dan danas je kao nov.Madrac je iz jednog dijela sa krevetom,tvrd je sto mm i meni sasvim odgovara a i Lani cim se dijete ne budi na njemu dok spava.A taj nas je prodeverao svasta od mm i mene pa do Laninog konstantnog skakanja po nejmu.Mislim da mu je sad cijena oko 350km

ok,samo mi reci jel drvena osnova il zeljezo?jer ne znam vise sta bih se odlucila,sta je bolje


Drvena osnova odozdo je supalj tj.praznan prostor jeste da se zna nakupiti prasnine al ja ga sama vozam po sobi sto znaci nije ni tezak,pa se lako i prebrise ispod.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 8.2.2010 23:19:16 >

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Namještaj za spavaću sobu
8.2.2010 23:36:05   
sporty mamaa
Dajte prijedlog za neki francuski lezaj, nesto do 450 km da je udoban i da ima ladice ispod... Meni svaki isti, ne znam uopce koji da odaberem, vidjela neki zove se "San", nije los, sad ne znam kakav je za spavanj... A ne bih bas nesto neudobno...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Namještaj za spavaću sobu
8.2.2010 23:43:47   
teacher75
i nama treba nov i kvalitetan krevet. nekako mi se najvise svidja ova ideja o pravljenju po narudžbi, pa bih voljela ako biste mogli postaviti par slika, mišur prvenstveno

< Poruku je uredio teacher75 -- 8.2.2010 23:44:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Namještaj za spavaću sobu
9.2.2010 8:27:56   
mama Nataša
Super tema,ko poručena! I m imamo muke oko kreveta i spavanja.

Planirali uzeti u Krivaji bračni al neki dan sam čula da oni i ne rade više, a baš sam se radovala user posted image

Sinu smo uzeli krevet i ormar u krivaji i malo je reći da smo zadovoljni!

tea lana, jel ta radnja  udobnost na Stupu? Zar je moguće za tako malo love dobiti nešto kvalitetno???


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Namještaj za spavaću sobu
9.2.2010 8:35:25   
Nellica
Mi smo krevet kupili u Interio designu na Dobrinji, super je , oni to rade po narudžbi, dimenzije, visinu , sa ili bez ladica .... bio je  koliko se sjećam cca 650 KM... bez madraca.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Namještaj za spavaću sobu
9.2.2010 8:39:35   
Nellica
I naravno podnica kreveta je od latoflexa, mislim da ove špere nisu uopće dobar izbor, a što se tiče metalne konstrikcije prema feng shui- u , metalni dijelovi krevata jako loše utiču na san i harmoniju spavaće sobe :)))

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *