|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nedostatak pažnje?
13.6.2009 18:07:20   
Tužna 85
Pozdrav svima,
nadam se da sam postavila na ispravno mjesto ovu temu,jer kao što vidite nova sam na ovom forumu.
Moje pitanje je vezano za nedostatak pažnje i ljubavi u braku.U braku sam 2 godine,i često se pitam čemu sve vodi.Ja sam željna pažnje,ljubavi,laskanja kao i svaka žena a to ne dobijam od svog muža.Primjetim da me samo ljubi i grli pred odnose a poslije toga nastavlja se priča.Šta da radim???Pomozite mi sa savjetima,jer se osjećam kao da mu nisam ni privlačna niti da me voli???Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 18:27:40   
Chuchi
evo ti jedna tema na kojoj smo u dobroj mjeri dotakle i tvoj problem
http://www.ringeraja.ba/forum/m_301418/mpage_1/key_/tm.htm
procitaj mozda se pronadjes, i mozda ti neki savjet i pomogne... sretno!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 18:35:36   
Tužna 85
Kod mene nije u pitanju apetit za seksom,tu je sve ok.Ja sam napisala da on izgleda mene primjećuje samo kada mu treba zadovoljiti potrebe?Meni treba lijepa riječ,da mi stalno govori da me voli,da sam lijepa ali on tu zakazujeuser posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 18:38:23   
mamica
draga Tuzna85,
prije svega zelim ti pozeljeti dobrodoslicu na forum,
a potom zelim reci kako je vrlo tesko iz jednog objavljenog posta donijeti bilo kakav zakljucak, naime, ono sto mene zanima je da li je to tako od pocetka ili je nesto dovelo do zahladnjenja odnosa, kakav je inace vas brak mislim jel se slazete, napisi jos nesto jer dosta toga ne znamo, pa bi tako i neki savjet mogao biti pogresan...
zato... pisi

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 18:39:53   
Chuchi
Mislim da si ipak trebala procitati temu, jer tu ima vise rasprava, ne samo o sexu..
Pitanje je da li si primjetila ista sto bi mu moglo odvlaciti paznju od tebe, vaseg braka?
Da li zivite u zajednici, koliko poznajes svog muza...?? Ma mali milion je razloga za to sto si
navela kao problem. Koliko dugo ste u braku, da li ste iskreni jedno prema drugom, razgovarate
li cesto i da li je to otvoren razgovor... ???

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 19:09:53   
Tužna 85
Razgovaramo mi i ja mu dam do znanja kako bi se trebao ponašati prema meni ali rezultat izostaje.U braku smo 2 godine i to je tako od početka samo je problem što sam ja prije njega imala vezu u kojoj sam imala pregršt ljubavi,pažnje,nježnosti a sad mi to itekako fali

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 19:14:03   
andddy
Pa otvoreno mu kazes dragi to mi nedostaje molim te da mi poklanjas malo vise paznje ja sam mazulja volim kad mi se tepa ljupka svaki cas i tako nemas sta .. Ja sam iskrena ja bi svom tako rekla .. HEhe Ako i dalje nebude htio onda ga malo prepadni sa necim da se malo trzne ...

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 19:20:30   
ivanak
Tužna 85, nemoj se ti ništa briniti. Većini žena to fali, a ne dobiva.
Evo prm. meni je sutra godišnjica braka i nravno da želiš to samo sa mužem, bez ikoga to provesti... što je i normalno. Zar ne?
Trudna sam i mogu svaki čas roditi, tako da neki duži odlazak iz grada nije ostvarim.
Stoga, misli smo laganu šetnjicu, ručak ili večerica u restoranu - opuštajuću atmosferu napraviti, ništa praviše.
I naravno, očekuješ da budete skupa cijeli dan.
E vidiš, ima jedan problem. On ima roditelje koji od njega očekuju da će im raditi sve i svašta i to kad god njima padne napamet. Pa, budući da trenutno grade kat, moj muž ima šest mjeseci stalno gradi na tom katu za njih i vezano za to, logično meni ne daje pažnju. Ali nije to bitno, nego on je htio godišnjicu provesti radeći na njihovome katu.
Pa jeli to normalno ponašanje???
Naravno da nije.
Tako da to ne davanje pažnje... je vezano sa nečim drugim.
Ti najbolje poznaješ svog muža i znašp što koči njegov odnos prema tebi.

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 19:22:58   
Tužna 85
Draga andddy i to sam pokušala,ali ne ide.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim da nema spasa,jer zaista njemu se nemože dokazati,bitno je samo da se on meni ''uvlači'' pod kožu kada treba da zadovolji svoje ''potrebe'' a ja to trebam stalno.Čime da ga prepadam pa da bi on drugačije reagovaouser posted image

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 19:26:37   
andddy
Ma upravu si ivanak svaka cast na postu svako ima znaci svoj razlog zbog cega zapostavlja eto kod tvog muza trenutno je to sto pomaze roditeljima sutra ce bit nesto drugo prekosutra trece al treba njih malo stegnut ako dopustis tako na pocetku citav zivot ce mu bit sve prece od tebe .. e vala nemoze tako , moj otac je tako uvjek sa drustvom  furo ko momak svi mi bili preci od mene i mame a sad kad mu je guzica ostarila kaje se za sve i snama provodi vise vremena e jarane kasno dodje iz dupeta u glavu .... eh da nebi doslo do takvih stvari treba otvoreno rjesavat problem . .

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 19:54:37   
ivanak
Andy, treba stegnuti.
Neke više, neke manje. Jest da ti je to muž i da ga voliš i nemaš srca to napraviti.
I može se preći preko nekih stvari, ali treba postaviti granicu, jer inače će ti biti cijeli život.
Šta će meni kad ostarim ili kad sam se isplakala od jada, doći pružati pažnju.
Treba oštra tada biti.

(odgovor članu andddy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nedostatak pažnje?
13.6.2009 21:51:32   
andji
Možda je čovek jednostavno takav,kažeš da je odpočetka bio takav...nije neki slatkorečiv i neka maza..da to pokazuje rečima,ali ne znači da te ne voli i da mu nije stalo...to možeš zaključiti iz ostalih njegovih radnji,imate li vrijeme koje provodite skupa,idetel igdje...smijel te se skupa,kakav vam je sex???Ako su ovo pozitivni odgovori,čovek te voli sigurno,samo nije od onih koji će ti tepati na uvceuser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nedostatak pažnje?
14.6.2009 0:10:01   
teta berta
A znaš li onu pjesmu : Jer ja nisam čovik od velikih riječi i nikad nisam moga ti reći ja volin te, a zaljubav ja dao bih sve... I meni nekad nedostaje toga, ali shvati ih to su ti muškarciuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nedostatak pažnje?
14.6.2009 0:17:11   
adannn
Draga Tužna,nemoj da budeš tužna.Takvi su muškarci,naročito ako je to takav tip muškarca.Ni moj nije slatkorječiv ali eto šta im možemouser posted image Najgore je što primjetim da si ti sušta suprotnost...

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nedostatak pažnje?
14.6.2009 21:25:03   
larina
tuzna na tvom mjestu ne bih se sekirala,svi su muskarci razliciti,nevole svi da se maze,ti si mozda prije njega navikla na nekog drugog i treba ti vremena da se naviknes.mm isto tako,a prije njega je bilo sto su me obasipali paznjom,meni je to nedostajalo na pocetku dok nisam rodila djecu,a sad mi svejedno,navikla na njega i smatram to sasvim normalno,jer nisam primijetila da ga neprivlacim i nesto sl.jednostavno takav i tesko je to promjeniti

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nedostatak pažnje?
14.6.2009 21:38:55   
mamma mumi
Tuzna nebrini ja mislimda su oni samo takvi. Vjeruj mi i ja sam u braku 2 godine, kad smo se zabaljali pun romantike, poklona, paznje, humora , a kad sam se udala,a posto zivimo u zajednici, vjeruj mi nakon 6 mjeseci je svaku vece dole kod roditelja na sijelo, a ja sama i trudna i necu da idem dole jer nesjedimi se vala svaku noc snjima, i to bi tako bilo da ja nisam vrisnula jednom i rekla ili ces samnom sjediti ili da i ja idem svojima, a ti se jarane nisi trebao zeniti.I u pravu su svi kad kazu da se za 90 st. promjene u braku, cast izuzecima, al kod mene nije tako. Sada imamo bebu, odnos je ok, jer sam i ja popustila u nekim stvarima, jer brak je kompromis, a i oguglala, jer sada imam svog princa i nista me nece iznervirati, a on sada zna zaboraviti vazne datume nase,cak mi je za prvi 8 marat zaboravio kupiti poklon, a zajedno smo uzmali cvijece njegovoj i  mojoj mami, e sta bi ti na ovo. Sada kako sam se porodila, pricamo, ima malo paznje, ali su odnosi nekako bratski, sto meni neodgovara, i skrenula sam par puta mu to, on se nakratko popravi i opet po straom, ali sve u zivotu ima granice. Gledaj sebe, skreni mu paznju 2-3 x, a onda se promjeni ti prema njemu, uskrati mu sex jednom pa nek vidi kako je.

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 15:43:07   
Tužna 85
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Tuzna nebrini ja mislimda su oni samo takvi. Vjeruj mi i ja sam u braku 2 godine, kad smo se zabaljali pun romantike, poklona, paznje, humora , a kad sam se udala,a posto zivimo u zajednici, vjeruj mi nakon 6 mjeseci je svaku vece dole kod roditelja na sijelo, a ja sama i trudna i necu da idem dole jer nesjedimi se vala svaku noc snjima, i to bi tako bilo da ja nisam vrisnula jednom i rekla ili ces samnom sjediti ili da i ja idem svojima, a ti se jarane nisi trebao zeniti.I u pravu su svi kad kazu da se za 90 st. promjene u braku, cast izuzecima, al kod mene nije tako. Sada imamo bebu, odnos je ok, jer sam i ja popustila u nekim stvarima, jer brak je kompromis, a i oguglala, jer sada imam svog princa i nista me nece iznervirati, a on sada zna zaboraviti vazne datume nase,cak mi je za prvi 8 marat zaboravio kupiti poklon, a zajedno smo uzmali cvijece njegovoj i  mojoj mami, e sta bi ti na ovo. Sada kako sam se porodila, pricamo, ima malo paznje, ali su odnosi nekako bratski, sto meni neodgovara, i skrenula sam par puta mu to, on se nakratko popravi i opet po straom, ali sve u zivotu ima granice. Gledaj sebe, skreni mu paznju 2-3 x, a onda se promjeni ti prema njemu, uskrati mu sex jednom pa nek vidi kako je.

Ma nema kao da sam ja ovo pisala,moj isti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Baš kao što kažeš,bratski.Uskratim ja njemu seks i to više puta jer mene ne zanima njegova nježnost kad njemu treba,nisam ja mašina pa da me uključi kad mu je potrebno.Najgore mi je i to što se on nakratko popravi pa opet jovo na novouser posted image eh muškarci...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 15:54:55   
Anoniman
i mm je bio skroz drugačiji kad smo se zabavljali,bilo je puno poklona,izlazaka,druženja,a sada kad smo u braku skroz se nekako promijenio,kupi on meni poklone,redovno mi kupi nešto od garderobe,gdje god ide na put kupi mi garderobu,šminku,ponekad obuću jer ne može da potrefi uvijek broj,i nije to problem,nego nekako se ulijenio,mrsko mu izlaziti,šetati,ide kod nekoga baš kad mora,voli da mu se dođe stvarno,ja kad kažem hajdemo malo u grad ili kod nekoga njemu mrsko kaže idi ti ja zovni drugarice,ja ne mogu,mrsko mi,i to me nekada toliko nervira nemogu vam opisati. Čak se nekada tako naljutim pa drobim ili neću da pričam,grrr tako me to ljuti. Što se tiče našrg odnosa tu je sve ok,to redovno pada eheheh,to mu nikada nije mrsko :)))

(odgovor članu Tužna 85)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 16:03:56   
Lady26
Moj mm je romantican kao i zid user posted image ... nekad mi fali da mi kupi cvjetic, cokoladu, izvede na veceru ali takvog sam ga zavoljela i sad se mirim s tim, ali to nadoknadjuje na drugi nacin, tepanjem, mazenjem,uradio bi sve za mene...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 16:06:52   
zvecka
Nadem se i ja u vasim pricama,,,user posted image

Evo nam dokaza kad sagledamo situaciju od svake od nas mozemo da zakljucimo da muskarci imaju to nesto sto se bas lako i ne mijenja a i mi imamo to nesto sto mozda je za njih ne shvatljivo i ne razumljivo,,,mislim da cemo sve biti tuzne,,,zbog ovog ili onog ali da nase mm necemo promijeniti a u biti mislim da smo ima drage i da nas vole bez obzira na to sto nam fali paznje,,,moramo i m i razumjeti da su oni grublji od nas i da ne mogu biti maze kao mi,,,,ali ne opravdavam mu ako zaboravi bitne datume i poklone,,,onda samuser posted image user posted image user posted image ma nedam pardona.
Ne mora biti slatkorijeciv ali mora me se sjetiti,,,a moj to i radi sad jel zbog toga sto zna da mu nema mira narednih mjesec dana ili zbog ljubavi nek ostane tajna za mene!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 16:15:57   
Nunny
IZVORNA PORUKA: Tužna 85
problem što sam ja prije njega imala vezu u kojoj sam imala pregršt ljubavi,pažnje,nježnosti a sad mi to itekako fali




Vidis ja mislim da je u tome problem sto ti poredis muza sa bivsom ljubavi on nije kao tvoj bivsi i nece raditi ono sto je radio tvoj bivsi...sto prije to shvatis bice ti lakse...osim toga ja sam uvjek na strani zena i mogu ti reci da se muskarci vremenom ulijene i misli da je dovoljno sto to sto te ozenio i da je tako pokazao svu ljubav...pa posle nekog vremena prestaju da tepaju i udovoljavaju ...

(odgovor članu Tužna 85)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 16:16:14   
ivanak
Meni muž je dao cvijet za valentinovo i to prvi put. Inače mi za nijedno valentinovo nije da. On konta da se dava cvijeće kad se posvađa sa mnom, kao kad smo hodalil.
Ma ne treba gledati preko poklona i cvijeća... ali opet je liejpo to dobiti.
Ako ja njega mogu razveseliti sa npr. palačinkama ( obožava ih ), onda i on mene može sa nečim.
Pa nije mu stao mozak, ako je ušao u brak.
Za doživit srebreni pir potrebno je dosta romantike.

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 16:17:19   
Nunny
ja mog dragog drzim u formi tako sto ga uvjek mazim tepam mu i iznenadjujem ga onda on mora da se revansira i tako smo oboje srecni...

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 16:20:05   
zvecka
meni nije vazab i bitan poklon ali mi je bitno da nije zaboravio taj datum.

E jos da mu se to pocne desavati,,ma kad smo bili u vezi ma bio maza,,,romanticar i slatkorijeciv a sad to sve nije,,,e datume nesmije zaboravljati!user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nedostatak pažnje?
15.6.2009 22:43:57   
idana_85
Ne znam tuzna, svima nama to nedostaje u braku i jos mnogo stvari iz veze, a sigurna sam i da njima nedostaju ta "vremena veze" i ponesto. valjda kako se mijenja oblik veze koji vas veze mijenjaju se i druge stvari. Brak je dugorocan pa tako ne mozes ocektivati od njega da ti po pet puta dnevno narednih 50 god (akobogda) govori da te voli. Uzmi na primjer da mu govoris dva puta dnevno godinu dana da skloni carape sa poda...dodijalo bi ti. Svi smo mi takvi. Imamo trenutke kada smo za paznju,razgovor,ljubav...i u braku u takvim trenutcima raspolozenja nema razloga da ne dodje i do sexa, kao vrhunca.... Mislim da je malo nerealno ocektivati da brak bude nastavak veze....A to sto ste u braku valjda znaci da te voli,zeli,da si mu lijepa,privlacna itd...inace ne bi ozenio zenu koja mu to nije???? Mislim da se ne trebas brinuti i ohladiti. kad zelis reci mu volim te i sl...i doci ce to na svoje mjesto....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *