|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nemoralna ponuda?
18.9.2010 10:24:38   
Iceman
Pozdrav,
vidim da sam vam nedostajao od prosle teme, pa reko’  da vam se opet malo javnem. Razlog je gledanje vec nekoliko puta do sada, jednog filma koji vas svaki put poslije gledanja ostavlja da razmisljate i da se pitate “sta uraditi”?
U filmu "Nemoralna ponuda" Adrijana Lina, Robert Redford nudi ni manje ni više nego milion dolara za jednu noć sa Demi Mur.
Za one koje nisu gledale, kratak opis:
Nastojeći da ostvare svoj životni san, mladi supružnici Dejvid (Vudi Harelson) i Dajana (Demi Mur) se zadužuju i kupuju zemljište ne bi li tako sagradili kuću iz snova, ali recesija im remeti planove. U nemogućnosti da finansiraju izgradnju i nastave sa otplatom kredita, razmišljaju kako da prikupe dodatna finansijska sredstva. Moguća zaduzenja su nedovoljna. Odlučuju se da probaju sreću u Las Vegasu, tražeći izlaz u igrama na sreću. Početnička sreća ne traje dugo, što ih dovodi na početak puta i na rub očaja. Tada na scenu stupa milioner Džon Gejdž (Robert Redford) kome Dajana zapada za oko, nakon čega izlaže svoju nemoralnu ponudu - milion dolara za jednu noć. Ili, da mozda za "nase" uslove stavimo 250.000 KM?
1.       Mene interesuje kako bi ste se vi ponasale da vam neko ponudi istu cifru za jednu noc da provede sa vama?
2.       Ili, da bude jos interesantnije kako bi ste se ponasale da vasem “dragom” neko ponudi istu cifru za jednu noc.
Naravno, da bih izbjegao raznorazne komentare vezane za onog “ko daje ponudu” treba da znate da je Robert Redford samo jedna “imaginarna” osoba i da umjesto njega moze da bude neko “manje” zgodan i lijep kao npr. "Ekrem Jevric"! Znaci, zelio bih da cujem dva odgovora!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 10:37:03   
teacher75
"no way" sto bi rekli englezi, nema te cifre za koju bih prodala svoje tijelo a uz to i pokvarila svoj brak i rasturila porodicu (mislim da bi bilo nemoguce nastaviti kao da nista nije bilo i uzivati u novcu i bogatstvu)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 10:41:02   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image koja tema.
Da dam odgovore: kao što sam već na predhodnoj napisala da mi je sex kao način da dođeš do negog cilja prostitucija, ovo je još drastičniji primjer. A u slučaju da MM neko ponudi nešto slično i ovaj prihvati ne znam šta bih uradila, ništa dobro sigurno. Da ne bude zabune ja nisam ljubomorna, vrlo dobro zna da bih mu prevaru oprostila samo je potrebno da mi kaže ali da se proda ko frtalj mesa, ne želim ni da razmišljam kako bih reagovala. Niti mi bi inponovalo da meni-njemu neko takvo šta punudi.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 10:43:51   
nikita
Ne bi ja za novac jedino ako je taj ko nudi ultra zgodan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 10:56:19   
Anoniman
E vala icemen, baš si dosadio.
Kao da smo mi gomila kokošiju, koja čeka kad će se pijetao smilovati da nam se pojavi.
Ne volim prepotentne i umišljene ljude.
Non stop neke  glupe studije sprovodiš, na još gluplje teme.
Meni nisi nedostajao sa takvim nastupom i stilom pisanja.
Zašto se ti ne uključiš u neku postojeću temu i tamo ne diskutuješ?
Uvijek nove teme otvaraš.

I nemojte mi reći, ako ti smeta , zaobiđi, ne želim zaobići, želim reći svoje mišljenje.

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 10:59:03   
Dida79
Zinanina user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:02:39   
koka i po
Mozda covjek skuplja materijal za kakvu dobru knjigu o zenskom umu ,ko zna user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:05:45   
Iceman
IZVORNA PORUKA: zinanina

E vala icemen, baš si dosadio.
Kao da smo mi gomila kokošiju, koja čeka kad će se pijetao smilovati da nam se pojavi.
Ne volim prepotentne i umišljene ljude.
Non stop neke  glupe studije sprovodiš, na još gluplje teme.
Meni nisi nedostajao sa takvim nastupom i stilom pisanja.
Zašto se ti ne uključiš u neku postojeću temu i tamo ne diskutuješ?
Uvijek nove teme otvaraš.

I nemojte mi reći, ako ti smeta , zaobiđi, ne želim zaobići, želim reći svoje mišljenje.



Eto rekla si, nadam se da si se malo "olaksala"!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:07:03   
teacher75
neka tebe, Iceman, meni si bas superuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:07:08   
neznanka
1. Lično za mene bi to bio šok, jer živim po islamskim propisima, ali bez obzira, nema tih para za koje bih to učinila,  jer bi mi to bio neki vid silovanja, odnosno prostitucije i znam da više poslije ništa ne bi bilo kao prije, jer bi to jaaako, jaaako uticalo na moje psihičko i duševno stanje...
2. Poznajući muža mislim da ne bi ni on pristao na takvo nešto, ali opet nikad se neznauser posted image A s moje strane gledišta ja ne bih mogla preći preko tako neke učinjene stvari, jer bi mi se poslije gadio.
Znači samo bi dodatno zakomplikovali stvari, mislim da se nedaj Bože nađemo u takvoj situaciji.A s druge strane ko zna bi li se taj dotični ili dotična na tome zaustavili, puno je tu u svakom slučaju rizika...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:07:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: zinanina

E vala icemen, baš si dosadio.
Kao da smo mi gomila kokošiju, koja čeka kad će se pijetao smilovati da nam se pojavi.
Ne volim prepotentne i umišljene ljude.
Non stop neke  glupe studije sprovodiš, na još gluplje teme.
Meni nisi nedostajao sa takvim nastupom i stilom pisanja.
Zašto se ti ne uključiš u neku postojeću temu i tamo ne diskutuješ?
Uvijek nove teme otvaraš.

I nemojte mi reći, ako ti smeta , zaobiđi, ne želim zaobići, želim reći svoje mišljenje.



Eto rekla si, nadam se da si se malo "olaksala"!


Odlično diskutuješ, respect!!!

(odgovor članu Iceman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:10:44   
koka i po
Hajde barem nam nije dosadno user posted image
Iceman user posted image  

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:13:19   
Anoniman
Ništa iceman user posted image ...
On je odgovorom na moj post rekao u stvari koliko drži do našeg mišljenja.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:13:52   
Iceman
IZVORNA PORUKA: zinanina

IZVORNA PORUKA: Iceman

IZVORNA PORUKA: zinanina

E vala icemen, baš si dosadio.
Kao da smo mi gomila kokošiju, koja čeka kad će se pijetao smilovati da nam se pojavi.
Ne volim prepotentne i umišljene ljude.
Non stop neke  glupe studije sprovodiš, na još gluplje teme.
Meni nisi nedostajao sa takvim nastupom i stilom pisanja.
Zašto se ti ne uključiš u neku postojeću temu i tamo ne diskutuješ?
Uvijek nove teme otvaraš.

I nemojte mi reći, ako ti smeta , zaobiđi, ne želim zaobići, želim reći svoje mišljenje.



Eto rekla si, nadam se da si se malo "olaksala"!


Odlično diskutuješ, respect!!!


Drago mi je da sam te napokon "zadovoljio"  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:13:54   
acudesa
Drzite se teme!
što se mene tiče, ne volim zamišljati imaginare situacije, pa, kao čvrsto reci-tako bi bilo...sve je to
šbb kbbuser posted image
Do sada su me podmicivali za neke druge stvari, ja sam se time osjećala ponizeno i izrevoltirano, a osoba koja ma htjela podmititi mi je enormno pala u očima-kod mene je sve po ps-u, zato se slabo snalazim u ovom "prodanom" svijetu, a još poprilično vjerujem u poštenje i pravdu, i da me "klepi" još hiljadu puta po ušima-idealista vjeruje u "bolji svijet"...dzaba...
iz ove koze, mislim da nema para koje bi me natjerale da uradim nesto sto se kosi sa mojim uvjerenjima, a konkretno, mislim da se ljubav (i tome slično) ne kupuje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:15:42   
acudesa
svoje misljenje o nekome-ne iznosite na ovoj temi...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:28:51   
milenium
iceman/ice mogao/la si odmah upitati gledate li vi seriju bibir geceuser posted image i biste li se prodali kao ona seherzada a ne ovako se izmotavati sa filmom''nemoralna ponuda'' sa istom tematikom.
uglavnom,nebi se nikad prodala i da mi o tome ovisi nečiji život jer mislim da ima i drugih načina da se skupi novac.
šta bi bilo kad bi se svi prodavali za nešto što nam trebauser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:29:04   
koka i po
Ja cu pokusti da se drzim teme user posted image
Nazalost sve je vise nemoralnih ponuda i prihvatanja istih u danasnje vrijeme.
U vrijeme kada je egzistencija na nivou nule i kada se sve vise ruse moralne norme ponasanja u drustvu.
Na srecu nisam se nikada nasla u takvoj situaciji da sam prinudjena prodavati svoje tijelo,ali isto smatram da mnoge koje jesu, nisu to ucinile iz cisto mizernih razloga.
Opet govorim..nazalost...zivimo u vremenu kad je moral postao nesto strano i nepoznato danasnjim generacijama jer zive u vremenu koje im nista drugo ne pruza doli borbu za koricu hljeba.
Ja licno ne osudjujem nijednu zenu koja je to ucinila radi VELIKOG RAZLOGA.

Ako sam odlutala OT sorry halalite koki user posted image  a Icemen ako ti nisam dala valjan odgovor na tvoje pitanje ,mozda ce neka druga dati,ali ovo je moje misljenje o ovoj temi user posted image



Sad me lincujte user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:31:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: milenium

iceman/ice mogao/la si odmah upitati gledate li vi seriju bibir geceuser posted image i biste li se prodali kao ona seherzada a ne ovako se izmotavati sa filmom''''nemoralna ponuda'''' sa istom tematikom.
uglavnom,nebi se nikad prodala i da mi o tome ovisi nečiji život jer mislim da ima i drugih načina da se skupi novac.
šta bi bilo kad bi se svi prodavali za nešto što nam trebauser posted image


seherzada i nemoralna ponuda film su sasvim druga stvar! kad bi mi ovisio zivot djeteta o novcu, ucinila bih sve da ga dobijem, a ako ne bih nikako imala mogucnosti, ucinila bih to. a ako je nesto drugo u pitanju, veliko neeeeeeeeee

< Poruku je uredio teacher75 -- 18.9.2010 11:32:31 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:32:30   
sporty mamaa
Joj iceman dobar si, mene je mm kad smo gledali film vec zezao s tim pitanjem... Tko zna je li samo zezaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma salim se, a nebi nikad pristala na tako nemoralnu ponudu, novac mi ne znaci bas puno u zivotu, naravno da je bitan, ali tako zaraden NE HVALAuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:32:41   
Mirkica
Acudesa s tobom se slazem nema te pare na ovoj zemlji ne postoji nista zbog cega bi rizikovala srecu koju imam a imam je BOGU HVALA  , ali uvijek kazem nema sta ne bih uradila ne postoji  ono sto ne bih ( mislim konkretno na sebe da zrtvujem sebe ne da ubijam narod daleko bilo ) kada bi nedaj BOze trebala da spasim svoju porodicu. 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:33:35   
Anoniman
Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:33:37   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: milenium

iceman/ice mogao/la si odmah upitati gledate li vi seriju bibir geceuser posted image i biste li se prodali kao ona seherzada a ne ovako se izmotavati sa filmom''''nemoralna ponuda'''' sa istom tematikom.
uglavnom,nebi se nikad prodala i da mi o tome ovisi nečiji život jer mislim da ima i drugih načina da se skupi novac.
šta bi bilo kad bi se svi prodavali za nešto što nam trebauser posted image


seherzada i nemoralna ponuda film su sasvim druga stvar! kad bi mi ovisio zivot djeteta o novcu, ucinila bih sve da ga dobijem, a ako ne bih nikako imala mogucnosti, ucinila bih to. a ako je nesto drugo u pitanju, veliko neeeeeeeeee

ljubim te pametnu, dijelimo misljenje :) potpuno


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:35:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo sad u firmi svi dobili nemoralnu ponudu tko ne glasa na predstojećim izborima za određenog x.x. da će dobiti otkazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A kako to mogu provjerit...mislim...zaista i nadasve...ja bih to prijavila...odmah

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nemoralna ponuda?
18.9.2010 11:39:11   
milenium

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: milenium

iceman/ice mogao/la si odmah upitati gledate li vi seriju bibir geceuser posted image i biste li se prodali kao ona seherzada a ne ovako se izmotavati sa filmom''''nemoralna ponuda'''' sa istom tematikom.
uglavnom,nebi se nikad prodala i da mi o tome ovisi nečiji život jer mislim da ima i drugih načina da se skupi novac.
šta bi bilo kad bi se svi prodavali za nešto što nam trebauser posted image


seherzada i nemoralna ponuda film su sasvim druga stvar! kad bi mi ovisio zivot djeteta o novcu, ucinila bih sve da ga dobijem, a ako ne bih nikako imala mogucnosti, ucinila bih to. a ako je nesto drugo u pitanju, veliko neeeeeeeeee

user posted image joj teacher iznenađiješ me.pa ima i drugih načina da se novac dobije. humanitarni koncerti ofo ono...
ti odmah zamišljaš da si u filmu.drugo je film drugo stvarnost.u filmu im ne padaju na pamet neke stvari koje bi logičkim slijedom se desile da je tako u stvarnosti.
čim je pitala novac onaj odma''oš spavat sa mnom''user posted image a ona sva jadnica neće pa posle ko eto oće jer morauser posted image .da je to stvarnost ona bi pitala nekog drugog ,naišao bi netko tko hoće posudit,pa kredit,pa zajam,pa hipoteka,pa te neke humanitarne organizacije itd...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *