|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nevjera
10.10.2007 14:31:02   
mojamura




Recimo, da vidite kako muž vaše prijateljice ljubi neku drugu ženu. Dali bi rekle to svojo prijateljici? Da ili ne. I molim ako argumentirate svoje stavove.

Ja sama ne znam kako bih reagirala, vjerovatno bih joj newšto rekla, ali samo ako bi vidjela da prijateljica pati u takvoj vezi. Ali onda opet postoji opasnost, da se oni pomire i vi ispadete kao največa budala.




_____________________________

this is the first day, of the rest of my life
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nevjera
10.10.2007 14:36:08   
Blue rose RR
Iskreno ne bih voljela niti da meni neko kaže, niti da ja kome prenosima takve stvari. Mislim da svaka žena može da prokuži kada je muž vara, odnosno potrebno je samo malo pažnje na njega i njegovo ponašanje (izuzetak su one žene koje su zaluđene svojim muževima, pa ne vide dalje od svog nosa), i čitate ga kao bukvar.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nevjera
10.10.2007 14:39:06   
Okarica
Vrlo opasna situacija. user posted image  Mislim da ljudi mogu saznati da li ih neko vara, ako se dovoljno potrude. Dešavalo se da su ljudi svojim bliskim prijateljima rekli da ih partner vara i tako postali njihovi neprijatelji. Ja lično mislim da se ne treba petljati u nečiji ljubavni život, pa bilo da je u pitanju najrođeniji. Ne znam kako bih reagovala da je u pitanju moja sestra ili bliska prijateljica, ali sada mislim da nije pametno bilo šta govoriti. Najpametnije je sačekati da osoba sama dođe do tog bolnog saznanja. Ako nikad ne sazna, valjda je i to podsvjesno njena želja. Neki ljudi jednostavno ne vole da im se "otvaraju oči". Moj savjet: NE TREBA SE MIJEŠATI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrav!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nevjera
10.10.2007 15:09:08   
sexi sejo
Cao, evo sexi seje ponovo. Ja da vidim da zena mog prijatelja ljubi nekog drugog, ja ne bih nista rekao. Ocekivao bih da i ona ne kaze za mene kada bi se ja nasao u takvoj situaciji. Jer ne bi ona bez razloga ljubila tog drugog lika, mozda ga voli, mozda su stari prijatelji, sta ja znam. A i s druge strane mozda ne dobija kod kuce ono sto bi trebala dobijati, pa trazi sa strane. Ja znam da moja zena sigurno ne trazi sa strane, jer kad god mi dopusti ja vodim ljubav sa njom. Prije bi se moja zena trebala cuvati da ja ne bi isao sa strane traziti jer iskreno ona meni ne daje koliko bi ja zelio, a puno bi zelio. Ja ne znam jesam li ja sexualni manijak ali volim sex. Samo vam jos mogu reci po ko zna koji put da vas sve puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nevjera
11.10.2007 7:54:59   
mojamura







recimo, da vam je to bila ona baš najbolja prijateljica/prijatelj prevaren/a....vi to znate i šutite, ona kroz neko vrjeme dozna da je muž nevjeran....a vidi isto, da ste vi to znale a da ste šutjele.

šta bi kazale svojoj prijateljici, kako bi vam rekla u obraz, da to od vas nije očekivala, da je i vi pustite samu....da od svih ljudi je vama najviše vjerovala

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nevjera
11.10.2007 8:01:30   
Mama1
Hmmmm! Tu treba biti "diplomat" ! Treba diplomacki razgovarati sa prijateljicom ...

JA licno bih prvo ispitala teren npr:
Pitala bih : sta bih ona da je muz vara , sta ona o tome misli , jel ikada pomislila da bi je mogao varati i slicno ... Na osnovu njenih odgovora bih znala kako bih reagovala . . .




_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nevjera
11.10.2007 9:42:08   
Okarica
Ne može saznati da si znala, osim ako joj sama kažeš. Ako ona kao njegova žena nije znala toliko vremena, zašto bi to njena prijateljica morala znati. Ja i dalje stojim pri svom stavu da se ne treba miješati. Pozdrav!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nevjera
11.10.2007 10:08:46   
natasa
ja bi sigurno rekla.jer znam kako je biti prevaren i kad se ti svi smiju u glavu!!!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nevjera
11.10.2007 10:55:52   
mojamura
IZVORNA PORUKA: natasa

ja bi sigurno rekla.jer znam kako je biti prevaren i kad se ti svi smiju u glavu!!!!!




eto još jedan razlog, da se stvar dobro razmisli....i vjerujem, natasa, da je to najglupiji i najbolniji feeling user posted image user posted image

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nevjera
12.10.2007 14:19:17   
amlatifa
Ja sam ovdje nova pa eto da se uključim.Čovjek treba biti iskren do kraja ako si prijatelj onda si prijatelj bez obzira na posljedice.
Bolje nego da doživi kao ja sama otkrila sama se ubilauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nevjera
13.10.2007 21:04:24   
natasa
a da bi prvo sa njim poprićala?ja to nebi mogla gledati,i jako bi bila povređena,da mi prijateljica ne kaže istinu.jer to boli jako!
istina je da se ne treba miješati-ali pomisli,da si ti na tom mjestu-šta bi ta prijateljica napravila..
ma nne želim bit previše pametna...

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nevjera
15.10.2007 10:07:01   
mojamura






ja isto tako razmišlam kao i ti....u nijednom primjetu to nije win-win situacija, nego je uvjek lose - lose

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu natasa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nevjera
15.10.2007 10:14:05   
Mama1
Uvijek sam za to da netreba lagati al nekada smo primorani na to ...
I nekada je laz bolja nego istina ....
Jako je bitno kako osoba prihvata istinu ....

NPR:  Jedna moja kolegica je rekla ....
Moj muz kada bih mene varao ja nebih voljela da to znam i da mi iko to kaze .... A kada bih saznala pravila bih se  kao da neznam !!!!



_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nevjera
15.10.2007 16:55:02   
Anoniman
mislim da je uopce pojam nevjere gadna stvar.ne bih imala srca da ne kazem prijateljici,rekla bih sta sam vidjela i kada.jer sve bi mi voljele znati da li nas varaju,zar ne??i zar ne bi svojoj prijateljici rekle,pa sto nisi rekla?jeste da se nije dobro petljati u tudji zivot ali ja bih rekla -pa kud puklo da puklo.i ja licno NIKAD AMA BAS NIKAD PREKO NEVJERE NE BIH PRESLA.NEMA RAZLOGA KOJI JE ISPRIKA ZA VARANJE.JEDNOM U OZBILJNOJ VEZI SAM PREVARENA I ZNAM KAKO JE.UZAS.

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nevjera
16.10.2007 14:56:39   
mojamura






i ja mislim da nevjeru ne bih mogla oprostiti....jer iako bih probala ostati u takvoj vezi....onaj mali crv sumje bih me razjdao

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nevjera
19.10.2007 22:38:22   
archi
Ako ste jedna drugoj prijateljice od povjerenja onda se tako i ponasate. Kazes pa sta bude.


(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:23:30   
Anoniman
Drage moje u jednoj sam bas glupoj situaciji. Nasla sam mogu slobdodno reci ljubavnu poruku na mobitebu svog  mm. Pokusla sam zvati broj tel, ali mi se niko nece da javi. Nemogu provjeriti ultra je broj. Ima li ko kakav savjet. Kako da provjerim da li je me mm vara. Mobitel  je uvijek uz njega.

(odgovor članu archi)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:27:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje u jednoj sam bas glupoj situaciji. Nasla sam mogu slobdodno reci ljubavnu poruku na mobitebu svog  mm. Pokusla sam zvati broj tel, ali mi se niko nece da javi. Nemogu provjeriti ultra je broj. Ima li ko kakav savjet. Kako da provjerim da li je me mm vara. Mobitel  je uvijek uz njega.

nazovi opet sutra s nekog drugog broja, mozda ce se javiti...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:29:49   
mamma mumi
zvala sam sa kucnog ne svog naravno, i kasnije mi kazu da je zvao neki zenski glas je bio, i to pravo drzak" ko  odkuda vama moj broj, nisu uspjeli reci ni da su pogresan br okrenulu, ona im je tresnula slusalicu. Joj kako sam ljuta, kad sam u nekoj nemocnoj situaciji. Nisam pametna sta da radim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:37:17   
Dalil@
Ups user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:39:21   
teacher75
neces ovdje rijesiti problem sigurno,,, popricaj sa muzem, mada ce se mozda pokusati izvaditi govoreci da je poruka poslana na pogresan broj ili ce te napasti sto si mu rovila po mob. ili da se uhinjis i cekas da napravi pogresan korak i da ga uhvatis na djeluuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:40:48   
Dalil@
Koliko dobro mislis da poznajes svog muza?
Je li moguce da je njemu neko poslao poruku? Da nije interakcija u pitanju?
Valjda bi je brisao ako ne zeli da je vidis..

I, je li se njegovo ponasanje promijenilo u zadnje vrijeme?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:42:18   
Anoniman
Možeš li je kako nazvati sa njegovog telefona, kad on spava npr.? A ako baš drži tel. tako čvrsto uz sebe ima nešto...

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:46:07   
mamma mumi
Ma i ja sam pomislila da nije greska, ali opet mi crv mira neda. Ma vjeruj mi  imala sal u zivotu jedno ruzno iskustvo, kada sam bila 100% sigurna da me ta osoba nebih prevarila i na kraju se bas to desilo, e od tada ja nevjerujem ni samoj sebi. Nije se promjenio prema meni, isti, pazljiv, ali kao sto rekoh neki mi crv mira neda. Pomislila sam da nazovem, ali bojim se  sta ce se desiti, kako objasniti da nisam zvala, ma nisam osoba koja zna da petlja, ja vazda istinu pa sta god. Poslije tog sms niti jedan nije bio novi, niti tel. poziv.Hvala vam u svakom slucaju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nevjera
10.2.2011 23:46:27   
Medić*
moze biti i greska u pitanju,

sto rece teacherka najbolje da razgovaras sa njim ako vec sumnjas,

ili nazovi sa njeg telefona, iako kazes da je uvijek uz njega, ima nacina bas onako kako si uspjela da procitas poruku.... 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *