|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ne ?!
8.5.2011 13:08:45   
docc
Drage zene, da li vi imate problema sa vasim partnerima - non stop iskazuju neko nezadovoljstvo, sve posmatraju sa negativne strane, rijetko su nasmijani, i ne prodje cak ni dan da se ne posvadjate?!  Meni je vise muka, malo mi fali da sve posaljem ( pa i njega samog) do user posted image ,  kako god da nesto uradim, nikad nista ne valja, uvijek izgleda da sam ja ta koja ma koliko se trudila sve pokvari, nikad ne valjam, uvijek sam za sve kriva. Stvarno se trudim da mu udovoljim, uvijek sve radim da bi mu izvukla osmijeh na lice, ali dobijem samo ruzne rijeci koje meni pokvare raspolozenje,inace od uvijek nasmijane osobe, postala sam cudna samoj sebi, rijetko se smijem kada sam s njim. Pratila sam njegove pokrete tijela i nacin govora sa drugim ljudima, sa strane izgleda jako bijesno i agresivno, usudila bih se reci. Prema meni nikad nije bio agresivan niti ista slicno, osim tog svadjanja i ruznih rijeci, koje on kada se ohladi obicno povuce, nabaci osmijeh i pravi se kao da se nismo ni posvadjali. Opce nezadovoljstvo svime je kod njega, i ne samo u vezi sa mnom(iako je u vecini slucajeva tako), uvijek nesto mrsi- mah sve mu smeta.user posted image Pitam se kako bi to njegovo ponasanje protumacio psiholog???   Ja vise ne znam sta da radim, pokusala sam razgovarati s njim o tome, ali nista. Iako smo prije braka bili zajedno cak 7 godina, za to vrijeme je pokazivao nezadovoljstvo nekim drugim stvarima koje nisu imale veze sa mnom, mislila sam da ce nam brak biti idealan, sto bi i bio da on koriguje svoje ponasanje. Medjutim, on se ne mijenja, svaki dan pocinjemo svadjom, samo navece kada krenemo na spavanje me zagrli i kaze-ti si najboljauser posted image Zbunjena sam, razmisljam o razvodu(djece nemamo jer smo jako malo u braku), pitam se ako ostanem s njim, zar da cio zivot trpim to njegovo nezadovoljstvo, ako budem mogla trpiti, a mislim da ne mogu, jer kad tad bih pukla! user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:16:52   
MaminaBeba
Pa zašto ne porazgovaraš ozbiljno sa svojim mužem? Posjedneš ga i kažeš mu sve što imaš i što te muči i vidiŠ šta on ima na to reći. Jer niko ti drugi do vas dvoje ne može riješiti problem. Mislim ako si ranije primijećivala njegovu mrzovolju i nezadovoljstvo, možda si trebala odmah reagovati pa mu kazati i postaviti stvari na svoje mjesto. Ja sa svojim mužem probleme riješavam razgovorom i samo razgovorom. Ne bih se mogla zamisliti u braku sa nekim mrzovoljnim tipom, jer ja sam potpuno drugačije prirode. Ali vjerujem da je frustrirajuća tvoja situacija. user posted image

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:20:24   
Anoniman
draga docc   prestani njemu udovoljavati , pronadji sebe, svoje prioritete  i postavi svoje granice  dako ce te nauciti da jedno drugo nadopunjavate  a ne da  jednome se udovoljava.
Nemoj dozvoliti da posle svadje ujutro bude ko da nista nije bilo vec razgovaraj i malo glasnije razgovaraj  i razrijesi stvar o cemu je svajdja bila   , izigravaj malo ti zrtvu pa nek se on kao muskarac pocne malo oko tebe lometat  d atebi udovolji  i nemoj  mu davati do znanja da ti je toliko vazno  dali je on nasmejan ili zamisljen bez nekih posebnih razloga i da ocekuje da ces ti uraditi sve da njemu bude dobro.Ka d bude tako nadrdan ti pusti sebi neki film uz kokice i pravi se da te n e zanima  radi 100% , samo ne pridavanje paznje mozes nekog promeniti bar malo nadam se. Nemoj biti ono sto on zeli da budes vec ono sto jesi takvu ce te nauciti i prihvatiti  a kad te bude krivio za gluposti tebe ma nemoj oko toga dizat galamu i sekirat se nasmejes se i okreni nekako na salu otkazace se vremenski i od toga da leci komplekse na tebe

A ako ne zelis ostati sa njime  ako se razmisljas zamisli zivot malo unapred i vidi kako vidis sebe bez njega jel bolje i manje bolje  pa ces znati sta ces  eto neki moji saveti user posted image zelim ti sve najboljeuser posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 8.5.2011 13:28:06 >

(odgovor članu docc)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:22:14   
koka i po
IZVORNA PORUKA: docc

Drage zene, da li vi imate problema sa vasim partnerima - non stop iskazuju neko nezadovoljstvo, sve posmatraju sa negativne strane, rijetko su nasmijani, i ne prodje cak ni dan da se ne posvadjate?!  Meni je vise muka, malo mi fali da sve posaljem ( pa i njega samog) do user posted image ,  kako god da nesto uradim, nikad nista ne valja, uvijek izgleda da sam ja ta koja ma koliko se trudila sve pokvari, nikad ne valjam, uvijek sam za sve kriva. Stvarno se trudim da mu udovoljim, uvijek sve radim da bi mu izvukla osmijeh na lice, ali dobijem samo ruzne rijeci koje meni pokvare raspolozenje,inace od uvijek nasmijane osobe, postala sam cudna samoj sebi, rijetko se smijem kada sam s njim. Pratila sam njegove pokrete tijela i nacin govora sa drugim ljudima, sa strane izgleda jako bijesno i agresivno, usudila bih se reci. Prema meni nikad nije bio agresivan niti ista slicno, osim tog svadjanja i ruznih rijeci, koje on kada se ohladi obicno povuce, nabaci osmijeh i pravi se kao da se nismo ni posvadjali. Opce nezadovoljstvo svime je kod njega, i ne samo u vezi sa mnom(iako je u vecini slucajeva tako), uvijek nesto mrsi- mah sve mu smeta.user posted image Pitam se kako bi to njegovo ponasanje protumacio psiholog???   Ja vise ne znam sta da radim, pokusala sam razgovarati s njim o tome, ali nista. Iako smo prije braka bili zajedno cak 7 godina, za to vrijeme je pokazivao nezadovoljstvo nekim drugim stvarima koje nisu imale veze sa mnom, mislila sam da ce nam brak biti idealan, sto bi i bio da on koriguje svoje ponasanje. Medjutim, on se ne mijenja, svaki dan pocinjemo svadjom, samo navece kada krenemo na spavanje me zagrli i kaze-ti si najboljauser posted image Zbunjena sam, razmisljam o razvodu(djece nemamo jer smo jako malo u braku), pitam se ako ostanem s njim, zar da cio zivot trpim to njegovo nezadovoljstvo, ako budem mogla trpiti, a mislim da ne mogu, jer kad tad bih pukla! user posted image

najbolje je da se njemu i obratis ili da svoje probleme podjelis sa nekim poznatim i bliskim.ovdje ces naici na masu komentara a nijedan tvoj problem rijesiti nece.istina da je lakse podjeliti svoj problem sa nepoznatim jer bi se mozda sa poznatom osobom postidila svog statusa.ali vjeruj ovo prvo ti je jedino stvarno rjesenje.
oprosti na iskrenosti...ja ti samo zelim najbolje...sretno.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:23:22   
Anoniman
Samo iskren razgovor s jakom dozom odlucnosti da se nesto promijeni.
Lijepo na tanane mu objasni kako se osjecas pored mrzovoljca, koliko to utice na tebe i da ne zelis tako provesti zivot.
Kratko, jasno i odlucno.
Sve ima svoje granice...


(odgovor članu MaminaBeba)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:28:32   
docc
Pa jeste frustrirajuca, pokusavala sam da porazgovaram s njim ozbiljno o tome, ali on tvrdi da nije tako, da preuvelicavam.Znaci bjezi od problema.Jako je tesko probuditi se pokraj neke osobe, i znati cim ustanes i kreveta da cete se svadjati. Ja sam inace jako vedra osoba, uvijek nasmijana, uvijek spremna i oprostiti mnogo toga, samo da bi se slagali i bili sretni, ali on uvijek u svemu sto ja kazem ili uradim vidi lose, i ja ispadam najgora. Najgore mi je kada mi je nesto tesko, on zamislite i tad mene krivi za tu situaciju, zar muz ne bi trebao biti tu da te utjesi, zagrli te kada ti je tesko, da te nasmije i usreci te? Zelim biti s njim, i volim ga, ali ne zelim da cio zivot provedem sa osobom koja je uvijek mrzovoljna, koja me uvijek krivi za sve, i koja mi konstantno kvari raspolozenje, i skida osmijeh s moga lica.user posted image Znam da mi vi toliko i ne mozete pomoci, ali sam temu postavila jer mislim da cete imati neki savjet za mene, a i da podijelim s nekim ovo sto mi se događa!

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:30:47   
myb@by
Potpisujem pahuljicu. Ako to ne uspije onda bi lijepo spakovala kofere i otišla. Imam slucaj u blizoj okolini gdje je partner mrzovoljan i vidim kroz sta prolazi druga osoba. Pogotovo sto kazes da je u komunikaciji sa drugima agresivan. Ja bih se iskreno bojala takve osobe.
Bilo bi me i strah ostati u drugom stanju. Koliko god mi nasu djecu voljeli, a volimo ih najvise na svijetu, ipak se teze za neke stvari odluciti kada ih imamo.
U svakom slucaju tebi draga sretno user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:35:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: docc

Pa jeste frustrirajuca, pokusavala sam da porazgovaram s njim ozbiljno o tome, ali on tvrdi da nije tako, da preuvelicavam.Znaci bjezi od problema.Jako je tesko probuditi se pokraj neke osobe, i znati cim ustanes i kreveta da cete se svadjati. Ja sam inace jako vedra osoba, uvijek nasmijana, uvijek spremna i oprostiti mnogo toga, samo da bi se slagali i bili sretni, ali on uvijek u svemu sto ja kazem ili uradim vidi lose, i ja ispadam najgora. Najgore mi je kada mi je nesto tesko, on zamislite i tad mene krivi za tu situaciju, zar muz ne bi trebao biti tu da te utjesi, zagrli te kada ti je tesko, da te nasmije i usreci te? Zelim biti s njim, i volim ga, ali ne zelim da cio zivot provedem sa osobom koja je uvijek mrzovoljna, koja me uvijek krivi za sve, i koja mi konstantno kvari raspolozenje, i skida osmijeh s moga lica.user posted image Znam da mi vi toliko i ne mozete pomoci, ali sam temu postavila jer mislim da cete imati neki savjet za mene, a i da podijelim s nekim ovo sto mi se događa!

Ovo mi je  kljucni problem.
Ako si sve pokusala na lijep, iskren nacin...znas da te voli na neki njegov nacin, volis i ti njega i znas da od razvoda nema nista /meni je razvod krajjjjjjnja opcija i razlog za bas nesto veliko/ lijepo ti njega pocni ignorisati. ne obaziri se na njegovu mrzovolju, vec kad primjetis da je takav uz osmijeh, coki ga i reci "dragi, ja malo izlazim vanka, dok te ne prodje" ili sl. Mozda se dozove...
Prestani mu ugadjati, ako on tebi ne ugadja.

I naravno, ako ni ovo ne upali...nek'' je ziv i zdrav svojoj mami, ta nisi se rodila da trpis icije bezobrazluke.


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 8.5.2011 13:37:10 >

(odgovor članu docc)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:36:31   
Anoniman
Draga koliko si ti spremna oprostiti toliko je on spreman biti grup i mrzovoljan...Cak sta vise mislim da se iza njegove mrzovolje krije malo veci problem a ne nezadovoljstvo prema tebi....Ne dozvoli da igra na tvoju savjest i dobrocudnost jer na kraju ti ostajes potistena dok se ispuse svoje ventile na tebi....Udala si se za njega nadam se iz ljubavi ako ta ljubav jos uvijek postoji pokusajte ozbiljno porazgovarati s tim da ti umjesto osmjeha pokazes odlucnost i iskrenost , ako se on ne razmislja promijeniti ja iskreno ne bih imala zivaca buditi se s nekm ko ce mi samo tugu u zivot unositi , a jedan zagrljej uvece nakon teskog dana  ne donosi uvijek srecu, ljubav, pomirenje...Mozda takodje da pokusate sa bracnim savjetnikom...

(odgovor članu docc)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:44:49   
koka i po
marina dk sve rece...
koliko si dopustis toliko ces i dobiti cak i vise jer nema granice.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:51:36   
Visnja RR
Kako je uopste doslo do tog stanja? kazes da ste kratko u braku! kad je on poceo biti takav? ili je bio uvjek takav?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:54:12   
docc
Ja sve vise mislim da je iskompleksiran, to sam jos prije braka primijetila, ali ljubav je slijepa. Uvijek su mu smetali dobrostojeci ljudi,iako on nije neki bogatas, sasvim je normalnog imovnog stanja-visokoobrazovana osoba, mrzi politicare, sve koji furaju skupocjena auta. Cesto imam osjecaj kada mu nesto nije po volji, kada ja uradim nesto sto njemu malo kao smeta( a vjerujte da je tesko bilo sto uraditi, a da njemu ne smeta), da zeli na neki nacin, nakon toga da me kazni. Uvijek ukoliko ne nadje razlog za ruzne rijeci, odgovara samo kratko, ignorise me, zeli da mi da do znanja da se ljuti, i nakon toga kada sjednem da porazgovaramo o tome, on okrene ti si kriva, ono sto slijedi je bujica ruznih rijeciuser posted image   Cak i kada on nesto skrivi, brani se napadom na mene. Jednoj prijateljici sam se povjerila i kazala mi je da on iskoristava moju dobrotu, da mi ne treba u zivotu takva osoba, da ima mnogo boljih na ovom svijetu koji ce me znati usreciti i cijeniti. Kako ovo pisem, sve vise mislim da mi treba osoba koja ce me postovati i cijeniti, i ma koliko tesko bilouser posted image   trebam priznati da nam je dosao kraj.

Visnja    Prije braka dok smo bili zajedno ponasao se tako, ali ne prema meni, nego opcim stanjem drzave, ekonomska situacija, ma sve mu je smetalo. Vec sam gore napisala, ukoliko ja nesto dobijem od roditelja koji inace zive u inostranstvu, a on to zeli, ponasa se uzasno prema meni,nisam vjerovala da je ljubomoran na to, bas kao neko malo djete.user posted image


< Poruku je uredio docc -- 8.5.2011 13:57:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 13:59:53   
Hanady RR
Moraš znati što želiš od braa i od enjag i što želiš za sebe.

ko tu ima ljubavi, ako on ima veći porblem kompleksa ili tome lsično...ako smatraš da s eto može pobjediti...odtiđite bračnom savjetmniku...

Još jednom da pokušaš i s atim ništa te ne košta....
a da trpiš nezadovljstvo ne moraš...

ako neće kod savjetnika, ako ne uspije...tu prav ljubavi s anjegove strane nije ni bilo...zato glavu gore...

Sebe nemoj žaliti nemaš potrebe...on je krivica ovako kada čitam a ako smatra ond ai ti nešto mjenjati moraš...kompromis i razgovor su ključ uspješnoga braka.

Zato naprijed...savteniku, razgovarajte i nedaj d aigra na kartu zagrlim te nekada kasno kad si se ti već dobro istošila mislima i bolom u duši šta je sa njim

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 14:09:48   
Anoniman
ama imas tersali ljude...vjecite pesimiste...tesko da ti tu razgovorom mozes ista rijesiti...ako ne mozes takvog trpiti tj. ako ga moras trpiti, onda put pod noge...svako na svoju stranu...svaki lonac ima svoj poklopac...i ti a i on trebate naci srodne duse...vi ste, prema ovom sto pises, za mene, samo krivi spoj...i nista vise...ne znaci da te on ne voli..ali mu vjerovatno nekim postupcima ides na zivce...kao i on tebi

(odgovor članu docc)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 14:17:07   
Anoniman
masa ljudi koji su skupa jako dugo prije braka mijesaju naviku i ljubav...pa se tako cesto uzmu iz navike...ne znaci da se vi ne volite...ali je vjerovatno ta ljubav vise "prijateljska"..zato toliko nezadovoljstvo s obje strane

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 14:26:44   
docc
dadada     S moje strane jeste ljubav, a s njegove ne znam vise. Ma kolika moja ljubav bila, ja ne mogu cio zivot provesti s nekim ko ce me uvijek kriviti za sve, cak i kada mi trebaju rijeci utjehe. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 14:39:04   
Anoniman
Imaš li kome otići ono na par dana da čisto budete malo razdvojeni, ili negdje otputovati sama, dođe ono do zasićenja svakome u braku ...Ta razdvojenost zaista prija i treba je s vremena na vrijeme koristiti u braku.

(odgovor članu docc)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 14:40:50   
veeseelaa
Zelim biti s njim, i volim ga, ali ne zelim da cio zivot provedem sa osobom koja je uvijek mrzovoljna, koja me uvijek krivi za sve, i koja mi konstantno kvari raspolozenje, i skida osmijeh s moga lica.


ja bi njemu predložila da se razdvojite neko vrijeme i da vidite šta ćete dalje...
valjda će za 1-2 mjeseci razvodjenosti skontati šta želi od života.... a definitivno se ne bi handirila sa njegovim promjenama raspoloženja, šta će biti kad ostaneš trudna? rodiš? ma daaaj
jedan je život ne treba ga traćiti na budale, može fino može, ako ne može ma vozdra


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu docc)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 14:46:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

masa ljudi koji su skupa jako dugo prije braka mijesaju naviku i ljubav...pa se tako cesto uzmu iz navike...ne znaci da se vi ne volite...ali je vjerovatno ta ljubav vise "prijateljska"..zato toliko nezadovoljstvo s obje strane


o pa nemoj tako draga moja, ja i mm smo se vjenčali zbog ljubav i iz strasti koje osjećamo jedno prema drugom.... htjeli smo se buditi svako jutro zajedno.... a mogli smo birati u životu mnogo, nismo za Boga bili osuđeni jedno na drugo user posted image
teorija raznih ima i o dugim i o kratkim vezama tako da.... ne mora da znači.... i nije pravilo
U biti sam radije za duge veze nego za kratke... za Boga šta možeš saznati i koliko s emožeš zbližiti sa nekim koga poznaješ 1,2 ili 5 mjeseci??? to je brak na sreću user posted image pa ako se potrefi dobar potrefi  user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 15:06:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

masa ljudi koji su skupa jako dugo prije braka mijesaju naviku i ljubav...pa se tako cesto uzmu iz navike...ne znaci da se vi ne volite...ali je vjerovatno ta ljubav vise "prijateljska"..zato toliko nezadovoljstvo s obje strane


o pa nemoj tako draga moja, ja i mm smo se vjenčali zbog ljubav i iz strasti koje osjećamo jedno prema drugom.... htjeli smo se buditi svako jutro zajedno.... a mogli smo birati u životu mnogo, nismo za Boga bili osuđeni jedno na drugo user posted image
teorija raznih ima i o dugim i o kratkim vezama tako da.... ne mora da znači.... i nije pravilo
U biti sam radije za duge veze nego za kratke... za Boga šta možeš saznati i koliko s emožeš zbližiti sa nekim koga poznaješ 1,2 ili 5 mjeseci??? to je brak na sreću user posted image pa ako se potrefi dobar potrefi  user posted image


pa i ja i mmuser posted image ...i mi smo 6 god. hodali pa se uzeli...nisam rekla svi...nego MASA ljudiuser posted image ...cesto dodju do tacke ili... ili...pa odaberu, iliuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 15:09:21   
veeseelaa
ja sam prosto takva osoba, mene kad moj partner ne bi privlačio i ne bi zatreperila kad vidim njegovo ime na displeju mob ja bi se razišla.... zato ne kontam te navike i bla bla
halo ja sam navikla da budem voljena i da volim user posted image
da smo 100 godina zajedno ja odoh, pa pa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 15:14:50   
Anoniman
pa nisu svi ljudi istiuser posted image ...imas ljudi koji su lijeniuser posted image ...takvi nacesce odaberu ili...barem ja znam par parova koji su,mensici, vise iz navike skupa, nego iz potrebe...na svu srecu...nisu u brakuuser posted image ...sto ne znaci da nece zavrsiti u braku

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 15:18:23   
koka i po
ccc e hajte sada svaka svome covjeku ja odoh svome djetetu...razlaz  s ove teme user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 15:27:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

ccc e hajte sada svaka svome covjeku ja odoh svome djetetu...razlaz  s ove teme user posted image
sooooouser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
8.5.2011 17:38:12   
teacher75
mm je jako slican tm a ja sam slicna tebi. on presimista i mrzovoljan, panicar, oprezan i ters, a ja opustena, optimista, razdragana. slazem se sa savjetima koje su ti dale triputmama i pahuljica, ja se upravo tako ponasam. kad ga uhvati ta mrzovolja i nije mu nidocega, ja se povucem, set_am sa user posted image , ispijam kafe s jaranicama, odem na zumbu da se iskacemuser posted image posvetim se sebi i onome sto meni predstavlja izduvni ventil i super mi. naravno takvi momenti prodju pa nekoliko dana bude raspolozen i onda je sve super i vrijeme provodimo skupa. kada na mene svaljuje krivicu ili se istresa ja nekad odgovorim a nekad se iskljucim (na jedno uslo a na drugo izaslo)- zavisno od mog raspolozenjauser posted image uglavnom, ima mnoge kvalitete i nadopunjujemo se, volimo se i funkcionisemo nekako iako cesto iznerviramo jedno drugo jer smo skroz drugaciji temperament (za njega sam ja flegman koji sve gleda kroz ruzicas_te naocale)user posted image


< Poruku je uredio teacher75 -- 8.5.2011 17:39:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *