|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novogradnje u Sarajevu
28.7.2009 11:19:49   
sabinas
Prije svega bih se unaprijed izvinula moderatorima ako postoji slicna tema.user posted image
namjera mi je bila otvoriti novu temu koja bi se ticala novogradnji u Sarajevu,nacina i uvjeta kupovine stanova u istim,sa zeljom da sa nama podjela iskustva i ostale clanice foruma koje su vec kupile stan.
MM i ja trenutno zivimo u manjem stanu i imamo namjeru kupovati veci.U ovih 3-4 dana sto sam pretrazivala po webu glava mi je puno informacija i raznoraznih cjena.
Npr.zvala sam za stanove u Novoj Vogosci,ono 30 % ucesca bez kamate sa odgodom placanja,vise ne vrijedi.Prodali su zacrtan broj stanova i sada moze jedino uz 40 % ucesca ali maksimalno 7 god odgoge i sa kamatom.Tako su mi izracunali da bi na stan od 48 m2,uz ucesce od 42 000,morala placati ratu 7 godina koja bi iznosila 998 km a na kraju za tih 7 godina ukupno bi platila kamate 20.000.
Malo sam ostala bafuser posted image
Stoga bi molila sve forumasice koje su u fazi kupovine,ili su kupile ili imaju informacije o cjenama i uvjetima kreditiranja u nekim od novogradnji da podjele te informacije sa nama ovdje.
I ako neko zna da li postoje projekti izgradnje jos novogradnji i iduce godine i na kojim lokacijama.

Hvala !!!!!!!!!!
moderatori sorry !!!!user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.2.2010 22:24:42 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: novogradnje u sarajevu
17.8.2009 12:32:06   
delfin
hej sabinas možda je temamalo "zabačena" ja tražila nešto srugo pa naletjeh na ovo. A sigirno ima neko ko većima iskustva sa ovim pa da ga podjeli sa nama. Ja sam srećom kupila stan ranije dok nisu bili ovako skupi, al sad treba mom bratu. On je u podstanarima, pa gleda mogućnost kako bi kupio neki stnčić. Dokle si ti jesli li našla nešto "povoljno"?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: novogradnje u sarajevu
31.8.2009 9:05:27   
sabinas
temu su prebacili moderatori....user posted image
bas je zabacena,ali eto sta cu....
Nismo jos uspijeli,u potrazi smo.....nadam se da ce iskrsnuti nesto uskoro...
Jeli tvoj brat uspio sta uganjati ?

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: novogradnje u sarajevu
31.8.2009 22:25:41   
delfin
ma joj, za standardn eplate cifre su velike, za rate. On sam radi. Ali valjda će malo spasti ove cijene.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *