|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
7.2.2008 11:13:51   
lenica
DRAGE MOJE user posted image
ČULA SAM DA JE TO VRSTA DRVETA KOJA POTIČE SA BALTIKA U RUSIJI I DA PRILIKOM TOPLINE OTPUŠTA ULJA KOJA POMAŽU BEBI DA LAKŠE PREBRODI NICANJE ZUBA I MANJE SLINJENJE
JA SAM TAKVU JEDNU KUPILA,BEBI JOŠ NIJE IZRASTAO NIJEDAN ZUB,ALI TRPA SVE U USTA,NIJE NERVOZNA,NE ZNAM DA LI NAM ĆILIBAR POMAŽE  user posted image ?????????
DA LI JE NEKA OD VAS IMALA SA TIM ISKUSTVA I DA LI JOJ JE POMOGLO

POZDRAV

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 17:59:00 >


_____________________________

lenica
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
7.2.2008 11:29:25   
triplemama
Neznam nista iz iskustva, ali cula sam i ja za to. A gdje si je kupila i koliko je KM ?

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 17:59:32 >

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
7.2.2008 11:38:20   
travnicanka
E bas zanimljivo!!!!
Nisam nikad cula ta takvo nesto,moj Adi muku muci sa zubicima opasno,kupila sam mu nedavno gel na bazi nekih biljaka i mazem mu,to malo hladi desni i bude mu lakse...a dobra je i gumena grickalica napunjena nekom tecnoscu pa se jako brzo zaledi i da se djetetu da malo gricka.....neznam ima li ih u Bosni,ljetos nije bilo pa sam ja jednoj prijateljici kupila ovdje.

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 17:59:45 >

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
7.2.2008 11:45:47   
amia
Pa i ja sam ranije znala vidjeti djecu sa tim ogrlicama ali mi za starije dijete nisu ni trebale jer su mu zubi izlazili bez problema. Sad sa curicom nije isto i sve pokusavam. Dobila sam ja tu ogrlicu iz Njemacke i jeste od cilibara samo nemam pojma koliko kosta. Cula sam da ih ima po razlicitim cijenama od 30 do 100 KM.  Meni je ova moja  problem sto je sastavljena od dijelova koji su stvarno u obliku zubica i to se onda njoj ucrta na vrat pa je zulja i ja joj onda moram skinuti. 
Meni se cini da sam ja na Rodi nasla dosta o tim ogrlicama i njihovom djelovanju i kako se ciste, pa probajte i vi.

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:00:12 >

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
7.2.2008 14:05:55   
Visnja RR
i ja sam cula za to:
navodno ima neka Bernstajn - Kete - ogrlica (minerali) i da se moze kupiti u Becu...
a vidjela sam da se moze nabaviti i na ovoj stranici al je to za Srbiju pa ako imate nekog tamo... http://www.ogrlicezabebe.com/

a mora da postoji i u BiH... treba to istraziti... jer sam zaista cula da je efikasna...

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:01:50 >

(odgovor članu amia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
8.2.2008 9:06:06   
lenica
e sto se tiče oglice kupila sam je u apoteci u Banjaluci,kosta 54 km,nije jeftina.
piše  baby-bernsteinkette,e sad da li je prava, tj.od prirodnog ćilibara,ne znam,pa valjda jeste,ako je kupljena u apoteci,piše sve na njemačkom pa moram naći nekog da mi prevede jer ima njemački internet site da se provjeriuser posted image
hm vidjećemo
pozzzzzzzz

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:01:39 >


_____________________________

lenica

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
8.2.2008 14:59:13   
Visnja RR
@lenice vjerovatno je to ta koju ja spomenuh...samo kod tebe pise kako treba user posted image
vjerujem da je prava dok je kupljena u apoteci...

a pogledaj njihov sajt sa cjenama.. dok se kod nas plati carina i sve jos sto treba to je ta cjena i sigurnao je prava...
http://www.natur-baby-bernsteinkette.de/shop/

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:01:29 >

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
8.2.2008 21:26:24   
triplemama
Našla sam je u zlatarni " Korzo"u Tuzli. Košta 38 KM i sigurno je prava zato što lično poznajem te ljude. Zlatarka mi je rekla da je stavljala svome sinu i da je pomogla.Rekla mi je da nekupujem jer je još mali za zubiće pa samo ako bude trebalo jer to ona uvijek ima.

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:01:17 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
11.2.2008 16:29:49   
sa_girl
Zna li neko gdje u Sarajevu mogu kupiti ovu ogrlicu?

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:01:06 >

(odgovor članu lenica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
11.2.2008 16:50:33   
Emina*
Potrazi na čaršiji po zlatarama, vjerovatno ima tamo.....
Ako nadjes, javi  user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:00:56 >

(odgovor članu sa_girl)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
14.2.2008 22:07:30   
Plipi
user posted image   Moje prvo javljanje i iskreno se nadam da ce pomoci!!
Ogrlicu koju trazite mozete naci u Sarajevu u apoteci Delfin koja je u prizemlju doma zdravlja Kumrovec. Mozda u tom trenutku nemaju ali ce svakako biti ljubazni (to znam iz iskustva) i naruciti je pa vam reci kad da dodjete po nju. Cijena iste jeste prilicno velika, ali kako znamo nema prepreka kad se radi o nasim pilicima, i tako za ogrlicu treba izdvojiti 57 KM. Mi smo nasem sinu kupili i koristimo je neko vrijeme pa jel to do mene i nekog umisljanja tj. moje zelje da se moje malo pile vise ne pati, ali cini mi se kao da pomaze. Pa eto u svakom slucaju vrijedi pokusati. Sretno u svakom slucaju!! user posted image

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:00:44 >

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
3.4.2008 13:10:41   
triplemama
Evo mi kupili ogrlicu. Nadamo se da će pomoći. Negrebe i nežulja. Zavrće se pozada. Koštala je 38 KM, u zlatarni Korzo u Tuzli.

http://picasaweb.google.hr/triplemama22/MojaPrvaPlatnenaPelena

< Poruku je uredio Emina RR -- 11.9.2008 18:00:28 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Plipi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
23.10.2008 19:53:28   
Visnja RR
Podizem temu o ogrlici za bebe od cilibara za Amru k
Asja je nosi svaki dan... Da li je to razlog sto je prva dva zubica nisu boljela ne znam user posted image
Kupljena je u apoteci Delfin - Dom Zdravalja Otoka... 57 km

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
23.10.2008 21:52:04   
suncan_dan
ovde su puno jeftinije, ja licno neznam dali pomazu, moja je evo dobila 2 zuba, al me je bilo strah da stavim. fB eto nikla su joj oba zubica bez ikakvih problema.

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
2.11.2008 20:14:39   
kristijan
negdje sam već upitala ali nisam saznala tačnu info gdje u mostaru ima kupiti ova ogrlica moj pišonja će uskoro laktove staviti ustauser posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
3.11.2008 12:45:40   
bezelye
Dolazim aBd u Bosnu krajem novembra i evo raspitujem se za ogrlice, gdje da kupim. Saznala sam da ima u Lukavici preko puta stadiona, Apoteka Belladona. Sad ih je moja mama zvala. Ogrlice su njemacke, imaju certifikat i kostaju 31.50 KM. Nije mala razlika, skoro duplo.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
6.11.2008 14:18:08   
jupajdi
Bezelye,
hvala na toj informaciji. Istina, ima ih u toj apoteci u Lukavici i košta 31. 50 KM. Mi smo je kupili i evo Esmica je već nosi. Sada ćemo da vidimo kakog napretka ima. Možda neće ništa biti odmah, jer imamo tek tri i po mjeseca, pa zubići još nisu za očekivati, ali nikad se ne zna. Strašno puno balimouser posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
6.11.2008 14:25:04   
beni29
Ja sam mom sinu stavila ogrlicu sa 4 mjeseca i zubici su mu nikli bez ikakvih problema i to vrlo brzo. Ne znam da li je to stvarno ogrlica pomogla ali moj pedijatar koji bas nije za sve te ciribu ciriba fazone mi je rekla da stvarno vjeruje u moc cilibara. Ja sam je kupila na internetu i dobila sam certifikat o "ispravnosti" cilibara a ovdje u Francuskoj cesto ih mozemo naci u bio prodavnicama. Platila sam je 21 euro i to je otprilike i cijena u prodavnicama.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
6.11.2008 16:25:03   
rozi
Ja sam kupila u zratari Korzo u Tuzli, po informaciji od Triplemame platila sam je 60, a bile su neke od 40 i 85. Doduse ove nemaju certifikat, ali ljudi rade sa cilibarima, pa je valjda ok. 

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
15.11.2008 20:16:26   
bezelye
Evo i moja mama je kupila ogrlicu za Erena u apoteci u Lukavici. Upravo jedna od onih ogrlica sa web stranice koju je Visnja dala http://www.natur-baby-bernsteinkette.de/shop/
Distributer je neka firma iz Orasja, cini mi se.

Na pocetku sam cula da je raspon cijena od 15-50 eura. I bas je tako. Mi smo nasli za 31,50 KM, a ove iz Srbije www.ogrlicezabebe.com su 50 eura. Ruku na srce, ovo iz Srbije mi lici na obicnu preprodaju, oni to ne proizvode. Mozda kupuju bas ove iste iz Njemacke, fino upakuju i zarade duple pare.

Ne treba davati previse para za to. Cilibar nije skup, samo da je fino obradjen da bebu ne bocka. Nema razlike u kvalitetu ako je skuplji ili jeftiniji. Nije to odluka izmedju kupovine Sony ili Panasonic kucnog kina user posted image

Jos samo da mi aBd dodjemo u Bosnu pa da stavimo ogrlicu u funkciju user posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
15.11.2008 20:21:01   
bezelye
Jos nesto. Ne znam jeste li procitale, ogrlica se ne moze koristiti i za naredno dijete. Valjda se potrose ta ulja koje cilibar otpusta.  

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
15.11.2008 22:45:11   
triplemama
Što su im to poskupile Rozi? Bile su 38 KM veća i 32 KM manja. Možda im je sad neka druga firma, ali sigurno znam da su OK

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
16.11.2008 16:05:31   
rozi
Ajd bitno je da su ok,sigurno su digli cijenu kada su vidjeli da ide :)
Samo ja sam se zaznula, nisam kupila ono sto sam zamisljala , tj vidjela kod jedne prijateljice, 2 puta sam dolazila i na kraju odabrala ovu od 60, a nakon nekoliko dana moja rodica je kupila bas ono sto sam htjela, kostala je 45 . To su fini,obli kamencici, koji nimalo ne zuljaju, a ovi njemu znaju ostaviti tragove po vratu, nekakvi su coskastiuser posted image
Doduse jos malo pa ce u sjedeci polozaj , izdrzacemo do tada, a kad spava cu mu skidati.  

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
16.11.2008 23:19:39   
Visnja RR
I Asja ima upravo tu  ogrlicu nepravilnog oblika i bas me nervira sto je tako... al moja je greska sto sam ih kupila... nisam na to obracala paznju... mislila sam da nema drugacijih...
Ja tu ogfrlicu uvjek skidam prije kupanja (21h) i stavljam joj ih ujutro...
Ne znam da li vi radite to ...ali ja svaki peti dan "cistim" cilibar... drzim ga 5 minuta pod laganim mlazom vode , a onda 30 min na suncu ili jacem svjetlu da se "ocisti" ...negdje sam procitala da se cilibar tako cisti ili puni...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ogrlica od ćilibara za nicanje zubica..
16.11.2008 23:26:13   
mukica
Visnja dali stvarno ima efekta ta ogrlica kod sestre mali ima 9 mjeseci a nema ni jednog zubica jadnicak pati se pravo

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *