|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
20.2.2013 19:19:45   
Stefanova mama
Cao mame ovo je moj prvi forum.Imam bebu od 9 mjeseci.Znatel neku stranicu za online kupovinu baby opreme tj stvari (majce,body,cipelice) ?Neke normalne cijene da nije previse ni skupa.Nije bitno odakle je samo da dostavlja u BiH.Molim vas ostavljajte svoje komentare i vase misljenje i iskustvo hvala unaprijed svima :)

user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
21.2.2013 11:30:15   
škorpija
mi smo naručivali sa e-baya, iz Velike Britanije, ali jako malo ponuđača omogućava dostavu u BiH, a i ako dostavlja kad uračunaš poštarinu definitivno se većini stvari ne ispalti kupovati, zako kupujem samo stvari sa likovima koje ne mogu naći u Sarajevu.

Doduše ima dosta ovih FB stranica koje nude H&M robu, ali stvarno kad vidim sa se neki komad robe na njihovo stranici košta 7 eura, a ovdje istu tu stvar prodaju po 28-30 KM bude mi muka, to je čista pljačkauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Stefanova mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
5.3.2013 14:52:36   
stella
mi smo kupovali na pik-u i na facebook-u

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
27.2.2016 17:58:24   
Angelica
Kupovala H&M preko fb zadovoljna sto se tiče dječije odjeće ali sebi sam uvijek zabrljala sa brojevima, il materijal ne bude onakakv kakvim sam ja zamišljala...

Kakva su vam iskustva sa primark beby odjećom i dr. stvarima, masovno vidim po fb prodaju, slatki su mi dezeni ...

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
27.2.2016 18:04:33   
Edita1989
Ja ne volim online kupovinu,kupovala sam nekoliko puta i nisam bila zadovoljna...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
29.2.2016 8:46:28   
aidana

IZVORNA PORUKA: Angelica

Kupovala H&M preko fb zadovoljna sto se tiče dječije odjeće ali sebi sam uvijek zabrljala sa brojevima, il materijal ne bude onakakv kakvim sam ja zamišljala...

Kakva su vam iskustva sa primark beby odjećom i dr. stvarima, masovno vidim po fb prodaju, slatki su mi dezeni ...


Ja sam dobila neke djecije majice, primark. Super su jeftine, meni donio brat kaze po 1,5-2 eur ih platio. Ali nisam bas odusevljena. Kod jedne je spalo pola aplikacije odmah nakon prvog pranja a kratke majice mi djeluju dosta siroke, cudnog kroja. Bas cu i njih isprobati ovih dana i javiti kakve su.

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
29.2.2016 13:17:25   
niki83
Mi smo prosle godine dobili neke Primark odjece..sorcice i majice..ja sam zadovoljna bila..a vidim da su jeftini..medjutim ako narucujes preko ovih sa fb i sl.nigdje te nema user posted image mislim stvarno podignu cijene user posted image tako da se ne isplati..

_____________________________

N&N

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
8.4.2016 12:22:21   
karantena35
Osobno ne volim preko interneta naručivat odjeću niti obuću jer tu je lako "promašiti" pa kupiti premalo ili preveliko (posebno iz Kine).

Ali za igračke, opremu i ostalo - može se uštedit.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Online kupovina jeftine baby/djecije opreme
13.4.2016 13:15:58   
colito
Pozdrav drage zenice ,posjetite stranicu,i like za nju ,mozda nadzete nesto za sebe i za nase male pilice ,sve na jednom mjestu ( cjene su nize nego na ostalim onlin starnicama user posted image user posted image ) udzite pa pogledajte ,uporedite ;) unaprijed vam hvala

https://www.facebook.com/uvoznaroba/

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *