|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Operateri
15.11.2009 16:31:58   
mama2009

Nisam uspjela naci ovu temu......ako vec postoji sorry moderatori....

zanima me dal je neko od vas prikljucio uslugu MOJA TV koju pruza Bh telecom....ako jeste molim Vas iskustva

zanima me dal je isplativije i koliko ste zadovoljni uslugom

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:29:05 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Operateri
15.11.2009 16:42:11   
amdi
Za sada Moja TV ide samo eksperimentalno, i to su dobili samo "izabrani". Mislim da od Nove godine ce je pustiti i za ostale, ja sam zainteresovana. Koliko sam cula mjesecna pretplata za paket Full ce biti 90 km, ali u to je ukljuceno 50 TV kanala, 20 radio kanala,1 telefonski broj, ADSL internet pristup koji ukljucuje 5 email adresa. Toliko znam, a s obzirom da je vjerovatno kvalitetniji prenos od kablovske tel.mislim da se isplati. Ima i paket koji ukljucuje i mobilnu telefoniju (do 50 km mjesecno)

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:29:16 >

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Operateri
15.11.2009 17:02:42   
lilith
ja jesam uzela,ali,logosoftov paket...kosta 50Km i ima internet brzine 4 megabita, ravno 100 kanala i fiksni telefon sa 15 km besplatnog saobracaja...nemam pojma kakav je paket kod bh telecoma ali ovaj logosoftov je odlican...kanali nisu neki bezze kao sto su bili kod kablovske vec ima i fox life,fox crime,HBO i tonu drugih sa prevodom naravno

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:29:27 >

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Operateri
15.11.2009 18:32:58   
Anoniman
lilith a koliko plaćaš mjesečno?

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:29:39 >

(odgovor članu lilith)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Operateri
15.11.2009 19:08:04   
zagy
Ja sam jedna od tih "izabranih", što neko rečeuser posted image Ma stvar je super, slika 10 puta bolje nego na kablovskoj, ukoliko je nevrijeme nema smetnji i prekida kanala (telecom ima neku direktnu vezu sa tv stanicama), može se snimati program, videoteka, sve super. user posted image S obzirom da moraju zaključiti ugovore o pravu prikazivanja, kanali ili će biti ili neće biti, nema zatamnjivanja programa. Sada ima oko 60 kanala, broj ovisi o zaključenim ugovorima sa tv stanicama, to je još u toku. A cijene mislim da nisu određene definitivno, za paket sa internetom i telefonom pričalo se da bi bio 50 KM. Živi bili pa vidjeli, komercijalno prikazivanje bi trebalo biti u januaru biti.  to se raspisahuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:29:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Operateri
15.11.2009 21:08:30   
lilith
sve ovo 50 km mjesecno i da zaboravih napisti da buduci da je digitalni signal slika je bolja,ima isto opciju snimanja, videoteku,svi programi su kupljeni tako da nema zatamljivanja...bolja je opcija nego telecomova...eh sada,cijeli paket mogu uzeti oni gdje infrastruktura zavrsena...ja sam na dobrinji i ovdje moze,ne znam dokle su dosli u ostalim dijelovima...

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 1.1.2011 14:30:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja TV
15.11.2009 21:11:37   
Mya_81 RR
Ja sam danas na tel.racunu dobila reklamu u vezi toga i bili su navedeni TV programi medju kojima nema NOVE TV. Ako taj program nemaju u ponudi meni je to veliki propust....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moja TV
15.11.2009 21:14:14   
Amrino
I kad cemo mi "obicni smrtnici" imati tu cast da mozemo telekomu davati jos para? user posted image
Cuj nema Nove? user posted image
Halo vi izabrane...koje kanale imate...Jeli ima razlike od kablovske (posto je meni r3cimo ova kablovska sra ** jer od 50 kanala mozda 10 da se moze gledat) ili je to isto?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moja TV
15.11.2009 21:38:34   
zagy
Nema TV Nova, ne daju pravo prikazivanja u Bosni, nisu zainteresirani, zvanični odgovor telecomu, i rekoše da nikome nisu dali dozvolu za prikazivanje u BiH. Ovo što se prikazuje na kablovskoj ispade ilegalno, koliko ja znam, pitanje do kada će. Ma imaju raznih kanala od BBC do svih Discaverya. Logosoft je ok, ali pokriva Dobrinju (nisam sigurna da li svu) i dio Grbavice.





(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moja TV
15.11.2009 22:38:21   
mummy
Imam je i ja. Zagy je objasnila što nema Nove, svi je prenose "na divljaka" a to BHtelecom ne može sebi da "priušti". Sve je super, slika extra, ali nema Hallmark, a ja kad imam rijeuser posted image tku priliku da gledam tv onda visim na H.., tako da ako ga ne uključe pa pa Moja tv.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moja TV
15.11.2009 23:28:35   
Anoniman
Pa to je super cijena!! Ako sam dobro shvatila, tel. razgovori (u vrijednosti od 15 KM), internet i kablovska za 50 KM?? Meni to zvuči odlično!!! A za novu TV..... svašta, čuj "na divljaka"? Ja stalno gledam Novu TV....

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moja TV
16.11.2009 20:47:19   
Romali
Ako nema Nove i RTL, ja sam razočarana. Zar nema načina da tako moćna firma plati??
Znam da sad gledamo Novu 'na divlje', ali radije tako dok god ne bude uvedena u taj paket.
Nekako se ne mogu osloboditi negativnog osjećaja u vezi ove ponude... A možda sam samo mrgud...


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moja TV
17.11.2009 8:22:32   
lilith
citam ,pa sada meni nije jasno...kako na logosoftu ima nova i rtl a na moja tv nema...cisto sumnjam da idu na divljaka,ali opet ko ce im znati...osim dobrinje znam da sigurno ima i dio mojmila,a uskoro ce i u ostale dijelove grada...brzo rade

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moja TV
17.11.2009 9:03:31   
Nedi
Mi ćemo malo pričekati da vidimo kako će sve to funkcionisati nekoliko mjeseci, pa ako se dobro pokaže što da ne, a nekako sam pesimista nije im za vjerovati. A ako nema nove TV onda definitivno NE.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moja TV
17.11.2009 9:39:23   
Dida79
Ovaj logosoft nije losa investicija ako ce u skorije vrijeme skroz iskljuciti prikazivanje nove tv ja bi ovo odma prikljucila jer 50km nije ni pola koliko danas dajem za sve ovo...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moja TV
27.12.2009 8:43:59   
Hurma
IZVORNA PORUKA: Nedi

Mi ćemo malo pričekati da vidimo kako će sve to funkcionisati nekoliko mjeseci, pa ako se dobro pokaže što da ne, a nekako sam pesimista nije im za vjerovati. A ako nema nove TV onda definitivno NE.


user posted image

< Poruku je uredio Hurma -- 27.12.2009 8:44:26 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moja TV
27.12.2009 13:53:14   
milenium
Ja na ovoj temi ništa ne kontam,kojih 90km?! Mi smo gupili digi sat,za 100km i 100 ugradnja,vatamo preko 1000programa ,ne plaćamo ništa,imamo Novu,HBO.HBO Comedi,HBO adria,mtv,sve Discoverije,Dm sat, Minimax(crtići0-24)...itd itd itd

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moja TV
27.12.2009 14:05:45   
Amelaa RR
Ja mislim da moja TV je preskupa...imamo sat.antenu i hvatamo bruka kanala...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moja TV
27.12.2009 14:25:05   
milenium
i ja se slažem.imam sve programe koje ima i ta Moja tv,čak i više a sve džabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moja TV
27.12.2009 19:56:14   
leona81
logosoft sranje jer ne pokriva cijeli grad s tvom i netom...moja tv ja mislim da je jos vece sranje...a kablovska, boze sacuvaj, pola kanala iskljuce, drugih nema, ma uzas...nema hrvatskog rtla na mojoj kablovskoj sto smatram odronom zescim...pardon my language:) a ako gledam tv gledam novu i hallmark tako da nidje veze moja tv

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moja TV
27.12.2009 20:04:00   
milenium
moj savjet vam je ako imate onaj tanjur za satelit,kupite još samo resiver i imat ćete i novu i rtl ,sve hbo-e i sve discoverije,jedina mana je što ima sportskih kanala i previše preko 100,nekad kodovi opanu ali kad se to desi samo odete na net skinete i sami ukucate i opet radi.user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moja TV
27.12.2009 20:11:14   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: milenium

moj savjet vam je ako imate onaj tanjur za satelit,kupite još samo resiver i imat ćete i novu i rtl ,sve hbo-e i sve discoverije,jedina mana je što ima sportskih kanala i previše preko 100,nekad kodovi opanu ali kad se to desi samo odete na net skinete i sami ukucate i opet radi.user posted image


milenium koje satelite pratite?

< Poruku je uredio magnolija_mo -- 27.12.2009 20:12:02 >


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moja TV
27.12.2009 20:13:02   
milenium
sve,baš sve!

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moja TV
27.12.2009 20:29:09   
magnolija*
Ja sam isto imala ovu tv u testnoj fazi i ono je cista prevara.
imam satelitsku vec godinama, stotine i stotine kanala  i raznih televizija sam se nagledala. naucila sam i ubacivat nove kljuceve kad padnu stari itd. imam i kablovsku, koja ima relativno dobru ponudu kanala.
al ovo sto nudi telekom je katastrofa.
10ak lokalnih bih televizija, nekoliko regionalnih (medju kojima nema hrvatskog rtl i novetv), desetak kanala koji se mogu besplatno pratiti preko astra satelita, i to nam stavljaju u paket za naplatu cccc
jedino sto valja od ponude su oni dokumentarni kanali nacionalne geografije histoy kanal, eurosportovi.
u ponudi im pise i bbcprime kanal (koji je fantastican), a ono sto oni prikazuju je informativni kanal bbc-a na arapskom jeziku.
nude opciju snimanja programa, al vrlo malo ljudi zna da se to odnosi samo na one kanale koji podrzavaju tu uslugu. a njih je vrlo malo na listi telekomovih kanala.

postoje paketi usluga-
fiksni tel + tv
fiksni + tv + internet flat rate (neogranicen download, iako je brzina skidanja u pola manja od one koju imaju 5G paketi)
tv+ internet
tv+ internet + mobilni telefon....

ovako nesto otprilike 

ponuda kanala je uzas! cista pljacka!

jedini njihov adut u svemu ovome je flat rate internet



_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moja TV
27.12.2009 20:35:41   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: zagy

Nema TV Nova, ne daju pravo prikazivanja u Bosni, nisu zainteresirani, zvanični odgovor telecomu, i rekoše da nikome nisu dali dozvolu za prikazivanje u BiH. Ovo što se prikazuje na kablovskoj ispade ilegalno, koliko ja znam, pitanje do kada će. Ma imaju raznih kanala od BBC do svih Discaverya. Logosoft je ok, ali pokriva Dobrinju (nisam sigurna da li svu) i dio Grbavice.


Istina, NOVA TV se prikazuje na divljaka!!!

A koliko sam ja čula od Nove godine Nove TV više neće biti u ponudi zeničke kablovske televizije, što mi je strašno jer je to program koji uglavnom gledam user posted image

I nije mi jasno kako NOVA nije zainteresirana da se prikazuje u BiH user posted image Politika im je user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *