|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
25.4.2012 22:24:42   
maja_zeljo
Dobro vece drage moje!

Moj muz je juce bio kod Urologa i on mu je propisao ORTHOMOL FERTIL PLUS + CIPROBAY 500mg (antibiotik).

Dali je neko od vas pokusao popraviti sa ovim tabletama pokretljivost spermija??

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.5.2012 8:01:35 >


_____________________________

*::::Wer Schmetterlinge lachen hört, der weiß wie Wolken schmecken::::*
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
25.4.2012 22:28:11   
taurus
nemam povratnih info od korisnika(jer je to relativno nov preparat), ali znam da je orthomol fertil plus kombinacija vitamina, minerala i nekih aminokiselina koji bi trebali povećati pokretljivost spermija
što je najvažnije ne može štetiti

(odgovor članu maja_zeljo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
25.4.2012 22:31:37   
maja_zeljo
Taman sam malo citala na netu o njima .... Kao sto ti kazes, nemogu nanijeti stetu. Tako da smo se odlucili da ih uzima tri mjeseca. Pa ce ponovo uraditi SG pa cemo vidjeti dali ce se malisani vrtiti u krug kao pijani! :)

_____________________________

*::::Wer Schmetterlinge lachen hört, der weiß wie Wolken schmecken::::*

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
25.4.2012 23:25:14   
matei
moj muz trenutno pije orthomol fertil plus,vidjecemo rezultate tek posle tri mjeseca...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja_zeljo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
25.4.2012 23:30:32   
Leva
Moj muz ga je pio prosle godine tri mjeseca i nista se nije popravilo u odnosu na prethodni nalaz. S obzirom da je ukljucen i antibiotik pretpostavljam da je u pitanju upala prostate ili bakterije. Nakon sto se to sanira antibioticima uz konzumiranje vitamina postoji velika vjerovatnoca da se popravi pokretljivost. Tako je bilo u slucaju mm.
Nemojte zaboraviti da nakon terapije morate napraviti mjesec dana pauze prije kontrolnog spermiograma!

< Poruku je uredio Leva -- 25.4.2012 23:31:35 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu matei)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
29.5.2012 21:06:11   
kiki82
Pozdrav! Dali neko zna neku apoteku koja ima Orthomol fertil plus, a da narudžbu šalju poštom na kućnu adresu. Zvala sam Pharma Mac u Sarajevu, al oni ne dostavljaju poštom. Hvala

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
29.5.2012 21:13:32   
bebe1
Molim Vas da mi napisete cijenu tih tableta ako neko zna. Po sastavu, trebalo bi da ima poboljsanja u sljedecem sp. Sretno user posted image

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
29.5.2012 22:02:52   
kiki82
Tablete su 82,5 KM za mjesec u Pharma mac apoteci

(odgovor članu bebe1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
29.5.2012 22:30:02   
matei
U Austriji košta 130 eura, u pakovanju je 90 vrećica (u svakoj vrećici pakovane po četri tablete)...to je terapija za tri mjeseca...sretno...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.5.2012 8:02:02 >

(odgovor članu bebe1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
31.5.2012 13:02:18   
Pikova_dama
MM je popravio spermiogram sa ovim tabletama - od astenospermije do normospermije. Progresivno pokretnih je bilo 10 % (ili 12%, ne sjecam se sada tacno), a sad ih je 33%. Osim toga, i sve ostale vrijednosti su se popravile.

_____________________________

Biti majka znači hodati okolo sa srcem izvan tijela...

(odgovor članu matei)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Orthomol fertil plus + ciprobay 500mg
10.6.2012 10:35:50   
kiki82
Nama je juče stigao paket iz Austrije, košta 130,5 eura za 3 mjeseca. Nadam se da će bit nekog efekta

(odgovor članu Pikova_dama)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *