|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ortoped u Sarajevu!!!
1.3.2008 10:50:56   
Emina*
Drage mame, kao sto vam tema gore kaze,
da li neka od vas zna nekog dobrog ortopeda u Sarajevu, koji radi privatno....
Hvala vam puno,i ako mozete da mi date adresu ili broj telefona...
Hvala vam.... user posted image


< Poruku je uredio MaryamAmina RR -- 27.1.2009 9:39:07 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ORTOPED U SARAJEVU!!!
3.3.2008 21:31:43   
Emina*
Alooooo
Zene drage, pa znatel ijednog...
Ajd molim vas da mi kazete bar da li
Dr.Gavrankapetanovic ima privatnu kliniku,
gdje se nalazi, i ima li neka od vas br telefona....

Hvala jos jednom...... 


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ORTOPED U SARAJEVU!!!
3.3.2008 21:44:41   
Hamos
Ma znam ja tih ortopeda na Kosevu, sestra mi je maldost ostavila gore, ali ne znam da li imaju privatne ordinacije. Evo ja ti dajem imena doktora kod kojih je ona bila i s kojim je imala dobro iskustvo: dr. Zjakic, dr. Maksic, dr. Kulenovic...
S Gavrankapetanovicem nismo bas bili zadovoljni, jer je bio totalno nezainteresovan za njen slucaj, ali hvala Bogu ima jos dobrih i postenih ljekara koji ozbiljno shvataju svoj posao....
Ako te interesuje nesto detalja pitaj...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ORTOPED U SARAJEVU!!!
3.3.2008 21:48:06   
mukica
Ja mislim da je Gavran otvorio negdje privatno al ti sad nemogu pomoci ali cu sutra raspitati pa ti javim moze??????????????????????????
PUSICA

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ORTOPED U SARAJEVU!!!
4.3.2008 21:36:12   
emama
Gavrankapetanović radi u Sanasi privatno, kontaktiraj njih pa vidi oko zakazivanja termina.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ORTOPED U SARAJEVU!!!
12.3.2008 13:02:06   
peanut
A zasto ne pokusas sa obicnom uputnicom najaviti se na ortopediju umjesto da ides prvo privatno. Ne znam koji problem imas, ali ionako ce te upucivati dalje na preglede. Mi smo isli kod dr. Perinovica, vrlo je ljubazan i nekako se moze s njim razgovarati. U pitanju su ravna stopala i malo iskrivljeni zglobovi. Nista strasno, dobili smo usb uloske, troskove pokriva socijalno, stanje stopala se popravlja, aBd...

(odgovor članu emama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ORTOPED U SARAJEVU!!!
24.3.2008 11:22:11   
Antigona
Prošlo je već dosta vremena i neznam dali ti je još aktuelno.
Ali koliko je meni poznato u svim specijaliziranim radnjama ortopedskim, npr. OrtoSan na pofalićima imaju ortopedi, nisam sigurna ali vrijedi provjeriti!
Nadam se da je do sad sve ok i da ti neće ni trebati.

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *