|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:15:14   
andji
user posted image

Drage moje,koje vi kupujete osvježivače za wc školjke?Ja sam ih probala hiljadu dosad,i nijedan mi nije bio dovoljno dobar,niti mirišu šta posebno,niti pjene,ona tečnost skroz slabo curi iz one kutijice...nisam zadovoljna,sinoć sam kupila neki novi,kao najnoviji vid tog osvježivača,skroz je malen i ima malo tečnosti u njemu,neka njemačka marka,ali ni on mi nije nešto....ako imate kakav savjet samo izvoliteuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:25:12 >


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:20:48   
Zoe
pozz andji, ma mene ti osvježivači pravo živciraju user posted image , većinom sam uzimala Brefov, sviđa mi se miris, ali nestane ga za 10 dana, a onda me mm iznenadio sa Ambipurom, jest da traje poprilično, ali brate meni smrdi user posted image  

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:23:41   
andji
Ma meni ovi što sam uzimala traju,ali niti pjene niti mirišu,mislim da sam uzimala Brefov,ali nisam taj Ambipur---čekat ću da vidim šta će hanumice još reći,pa ću vidjeti...ovaj  od sinoć ću baciti,nervira me,nije nizašta...fora najnoviji,a mislim da je najgori dosaduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:30:10   
debela
jutro,ista prića i kod mene,trenutno mi je anitra pa ko malo i miriše,
a kolko sam se razoćarala u deter. ARIJEL da ne govorim,stvarno neznam šta koristit


_____________________________

hana 09.01.2008

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:33:55   
Dinkica
Ja sam koristila plavi i ljubicasti ambipur ali nisam bila zadovoljna, samo me je smetalo kad hocu da ocistim solju pa sam skontala da mi i ne treba, bolje je oprati nekim mirisnim sredstvom nego to nakaciti. U javnim WC-ima sam vidjela pisoar tablete sa raznim mirisima e to me pravo odusevilo, samo stavis negdje u wc i miriseeeeeeeee ali nigdje ne vidim u Sarajevu da se imaju kupiti, ako neko zna please neka javi.

< Poruku je uredio Dinkica -- 14.1.2009 9:35:06 >

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:38:51   
žana o8
ja probala Domestos- nije loš.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:42:27   
mama_e
Andji imaš u Konzumu, Interex-u i tim većim lancima marketa novi vid wc gela, ne znam kako se zove ali je plastična tuba i aplicira se direktno u unutrašnjost školjke (ima upustvo kako) ,zasad je samo u plavoj boji ali ne miriše loše i super pjeni, jedna aplikacija traje oko 7 dana samo se mora paziti da se ne skine wc četkom ali inače traje i svakim ispiranjem se sam otapa.
Što je meni vrlo važno ,nema prljanja one plastike (držača ) kad istresam tutu i sl.
Eto nadam se da sam ti pomogla ja sam prezadovoljna

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:48:24   
Blue rose RR
I ja sam prije par mjeseci uzela taj gel - onako, nije loše.
Ma sve je to u par dekika, meni se čini da sam negdje nekada pročitala da u DM-u ima tih tabletica što se stave u WC šolju.
Iskreno ja svakih petnaest dana stavim u šolju od svakog higijenskog preparata kojeg u kući imam po malo, i na kraju zaspem običnim deterdžentom, ostavim da mi odstoji jedan sat, ali obavezno otvorim prozor-užasno je zagušljivo od silnih isparenja.
I onda četkom izribam- ma caklli se narednih desetak dana.
A što se tiče mirisa i osvježivača-stalno ih mijenjam-volim promijeniti mirise u kući.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mama_e)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 9:59:40   
andji
Hvala svima,a mama e jel taj gel samo pospeš unutra po wc školjki i on se posle ispire kad puštaš vodu i miriše,jel?

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:05:29   
Gigana
to je, čini mi se, anitra wc gel, koji je u obliku šprice.  Istisneš špricom dozu na zid wc školjke i ona se zalijepi (bude u obliku kruga) i tako stoji.  Ti puštaš vodu, a ono se polako otapa.  Imate i plavi i zeleni, nije loše, ali meni ne miriše nešto posebno.

Samo pazite da vam djeca ne ulete u kupatilo, kao moj Vedad, koji je fasciniran tim krugom u wc šolji, pa mi ga je jednom rukicama razmeljao, ja poludila.  Srećom, reagovala sam na vrijeme i nije stigao ruke staviti u usta.




_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:07:07   
mama_e
Upravo što je Gigana opisala, s tim da sam ja zasad našla samo plavi

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:13:33   
mnn
KORISTILA SAM JA ANITRU I SUPER JE...A I BREF JE DOBAR ALI JE MALO JAK...SAD U TRUDNOČI SVE TO IZBJEGAVAM PA PEREM WC I KUPATILO SA PRIRODNIM SANITARO NA BAZI OCTA...IMA GA U DM ŽABA JE NACRTANA NA NJEMU...IMAJU SVE PROIZVODE ZA KUČANSTVO...A NIJE ŠTETNO AKO TI SLUČAJNO DODIRNE KOŽU...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mama_e)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:19:53   
andji
Thanks svima,čim budemo išli u Konzum kupim probam,i javim vam....znači Anitra wc geluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:30:46   
Nunichi
Ne znam jesi li probala one tablete sto se stave u vodokotlic?
Ja sam ih uzimala jedno vrijeme i bile su mi dobre,u Merkatoru ja mislim,samo ne sjecam se ni cije su ni kako se zovu. user posted image user posted image
Trenutno imam bref u oba kupatila...nista vala posebno.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:38:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ne znam jesi li probala one tablete sto se stave u vodokotlic?
Ja sam ih uzimala jedno vrijeme i bile su mi dobre,u Merkatoru ja mislim,samo ne sjecam se ni cije su ni kako se zovu.


i ja ovo koristim... i super mi... uvijek mirise i traju poprilicno dugo, pa najmanje 50-ak pustanja vode, a nema zezancije i stavljanja u solju, vamo tamo, samo ubacis u vodokotlic .. ima raznih mirisa i boja... trenutno mi tece zelena voda user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 14.1.2009 10:39:33 >

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:44:07   
Nunichi
Eheheh i meni je super sto je voda u boji... Sjecam se kad sam prvi put vidjela plavi se voda tece iz vodokotilica kako sam zbunjeno gledala u tu solju... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 10:54:57   
bebacha
ti gelovi su moja vjecna dilema.meni nevalja ni jedan.koriszim bref al mi je bezveze.jedno vrijeme sam koristila te tablete pa sam prestala.uopste nisu mirisale samo mi je bila dobra ona bojauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 11:08:41   
mamyca
Kod nas je anitra ili bref,kako kaduser posted image .Zadovoljni smo.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 11:21:21   
camm
trnutno s jedne strane domestos s druge ambi pur plavi
niti ijedan ne miriseuser posted image user posted image user posted image ali vjerovatno ima neki efekat od njih
prije je sve bilo bolje a sad nista ne valja.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 11:24:21   
medavi
probala sam svasta i uvijek se vratim na bref ako nista ono duze traje a sto rece almira nista nije ko prije...nemam nesto za preporucit

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 11:26:49   
larina
ja sam koristila razne,sad nemogu to da stavljam zbog djece,jer je jednom moj mali od godinu usao u kupatilo i uzeo to iz solje i stavio u usta-sreca pa sam odma primjetila i isupala iz usta i dobro mu isprala usta-a ono nesto bilo puno mirisalo na narandu-a djeca neznaju za sve idu

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 11:27:51   
lamka
Sve i svasta probala i vratila se brefu
opet mi je on nekako najbolji


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 12:45:34   
simba
Neko vrijeme sam i ja uzimala te tecne osvjezivace i brzo iscure ,a sad koristim ambipur onaj sto dodje u kosarici kao sapun.Mirisa ima razlicitih lijepo pijeni i sto je najvaznije traje dugo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 18:14:27   
Crvena
Ja koristim ovaj ( plavi i zeleni). Meni licno zeleni bolje mirise.
user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Osvježivač wc školjke
14.1.2009 18:38:45   
RAJA
Ja isto tako koristim u zadnje vrijeme ovaj


user posted image  

I meni je isto zeleni puno ljepši

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *