|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otudjivanje djece
2.9.2015 17:11:19   
Anoniman
Molim Vas je li ima neka pravnica, treba mi savjet.
Naime, drugarica je sa 2 djece (6g i 2mj) pobjegla od muza. Svakodnevno psihicko i verbalno zlostavljanje, prijetnje itd. Dosla je kod roditelja jer je samo tako upjela da se izvuce. On je strani drzavljanin. Sad joj prijeti da nece uci u stan da uzme svoje licne stvari (bukvalno ni licnu kartu nema), djecije i ostalo, prijeti joj da je vec podnio zahtjev u ambasadi za pasose djeci jer po njihovom zakonu djeca mogu na pasos oca.Da ce djecu odvesti sa sobom i bla bla.
Sta joj je sad raditi dok se zena malo sabere i pokrene brakorazvodnu parnicu? Ima zvucne poruke gdje joj to sve govori kao i prijetnje da ce neko glavu izgubiti, aludirajuci na nju.
Molim vas izvinite na anonimnom, ovo je prvi put da koristim odkako sam clan RR.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Otudjivanje djece
2.9.2015 17:31:02   
ladyblue RR
Neka ode u policiju i isprica sve. Obavezno ga i prijaviti jer ce joj ta prijava kasnije pomoci ako bude problema.
Policija ce je odvesti da uzme stvari.
A ta prica sa pasosima u ambasadi je sci fi. Kao da to tako ide?!
Otici i u Centar za soc. rad i tamo sve ispricati. Bez njih se ne moze razvesti.
I uzeti advokata i tuzbu za razvod podnijeti.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Otudjivanje djece
2.9.2015 17:39:37   
Anoniman
Hvala Lady , pa nije bas da ne moze srediti pasose jer je je uposlenik ambasade :( ali realno nema sanse da joj uzme djecu mislim otme.

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Otudjivanje djece
3.9.2015 13:45:49   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala Lady , pa nije bas da ne moze srediti pasose jer je je uposlenik ambasade :( ali realno nema sanse da joj uzme djecu mislim otme.



ne moze on tek tako uzeti djecu i tek tako srediti pasose moze ali bi bilo krivicno djelo , ja kad sam vadila mojoj djeci pasose morala sam i ja i mm da dodjemo da se potpisemo OBOJE , i da imaju djeca pasose njegove drzave ne vjerujem da ih tek tako moze odvesti iz zemlje , nije to bas tako lahko. A da ona nek ne gubi vrijeme i pravac policija i ovako kako je lady rekla .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Otudjivanje djece
4.9.2015 17:17:48   
Anoniman
Mirkice sve bi bilo uredu da je neka od zemalja Evrope, ali negdje zene idu na pasos muza, djeca takodje se dodaju bez pitanja majke o tome :(

Hvala puno svima na pomoci i onima koje su na privat dale savjete (prepoznace se).
Ona je odradila sto je trebala, sad predstoji dugotrajna borba.

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *