|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Perive boje za zidove
6.11.2009 16:36:01   
Amrino
Posto smo mi vec u fazi da ispoljavamo kreativnost tako sto saramo po zidovima...bilo bojicama bilo rukicama umocenim u Monte ili pekmez...user posted image ...zidovi su nam, blago receno, KRIZA!
Da krecim- necu. Ne isplati se...jer cu samo djaba baciti pare- bit ce ubrzo unisteno. Razmisljala sam o tapetama...ali onda sam nacula da postoje te perive boje za zidove.
Uzela sam juce u OBI- ju neki katalog Dulux boja te vrste i zvuci (a i izgleda ) zaista super. Cijene nisam ni gledala....pa me zanima ima li ko iskustva sa ovim...posto to zadovoljstvo kosta...i sve ostalo? user posted image
Hajmo zene- javljajte se user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Perive boje za zidove
6.11.2009 16:41:44   
Lulu_
ja imam na zidovima latex boje u naomhinoj sobi i imala sam i u kozemtickom salonu-extra zadovoljna.ne znam koliko kostaju

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Perive boje za zidove
6.11.2009 16:42:20   
Suzana
Ma klinjo su perive draga...
Nama su isto na zidovima te kao perive, skupe bile pravo, aha, malo sutra, ti ako počMeš prati, vidjeće se kasnije da si meljala po zidu.
E sada, imaju neke koje su baš baš spešl, ali su one više kao masna farba, ne znam jesi li imala priliku vidjeti - mislim da se te ipak mogu prati.
Najbolje je da ne krečiš dok ti dijete ne poraste, ali eto onda drugog momčića u tu fazu. user posted image
Ništa stara, nemoj krečiti narednih 5 g.! user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Perive boje za zidove
6.11.2009 16:49:17   
Chuchi
uzmes jupol TRENDI, on dodje u pakovanju od 2,5l cetvrtaste kantice, imas ga u bojama. Ne razrijedjuje se, to ti je
oksidna boja, ne čadi, mozes naloziti vatru pored zida i nece pocrniti, ja sam krecila prije 3 god. i jos mi je na zidovima ista boja.
preporuceno traje 5god. on kada se okreci pod prstima je kao plastificiran zid, a mozes ga cetkom ribati i neces mu nastetiti.
uz njega ide poseban valjak, takodjer trendi, kantica jupola kosta oko 35km, a valjak 25km... eto... toliko od mene!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Perive boje za zidove
6.11.2009 16:56:35   
Amrino
Suzana- sto me utjesi zeno user posted image user posted image user posted image !

Chuchi- hvala ti mnogo draga na ovoj informaciji! Znaci da ipak postoji tako nesto...Mislila sam bar okreciti one "najugrozenije" zidove ili samo bar one dijelove koje on rukicama moze dohvatiti...ne bih krecila znaci sve.
Kona mi upravo rece da ove Dulux haman kostaju oko 80 KM user posted image ...Uzas...
Chuchi- znaci ti si zadovoljna?


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Perive boje za zidove
6.11.2009 16:57:58   
Chuchi
¨naravski¨ ... haha naravno da sam zadovoljna zeno, ko ne bi bio kad 3 god nisam krecila haha.. samo tepihe perem! user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Perive boje za zidove
6.11.2009 17:08:37   
Adana
Ja sam cula isto za neke Jupolove, mozda bas ove sto je Chuci napisala. Rodica ofarbala zidove i kaze da su perivi. Dodju tako u cetvrtastoj kantici, i bolje su lijepe. Mislim da imas oko 5-6 nijansi-boja.
A kod prijateljice su zidovi okreceni pa onda premazani nekim kao lakom, nisam sigurna. I peru se zidovi. Mislim da traju oko 2-3 godine i onda se opet mora prelakirat.
I cula sam i za neke boje, mada bih morala pitati za detalje, kanta nekih 25l, mislim, je oko 140 ili 160KM. Ne razrjedjuje se, ima mat i sjajna. Ja mislim da je to sjejno vise kao perla. Kaze zena da izgleda fantasticno, moze prati zidove bez problema i oko 5 godina mislim da traje boja na zidovima.
Sretno sa odabirom! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Perive boje za zidove
11.11.2009 13:55:22   
Amrino
Eh, drage moje- ja sam juce u Merkuru kupila 5 l ove boje user posted image .
Jupolove su i zovu se Jupol Latex. Kaze covjek da su 100 % perive!
Obicna bijela je oko 25 KM...ima mat, srednje sjajna i sjajna a mozete boju izabrati na karti...ima ih...hejbet.
Ja sam kupila neku finu neutralnu pa cemo vidjeti kako ce ispasti.
Javim vam kad okrecimo i isprljamo jesu li perive ili ne.user posted image
Ovih 5 l moze pokriti oko 40 kvadrata zida.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Perive boje za zidove
11.11.2009 13:59:32   
Skvo RR
100% su perive, provjereno iz prve "moje" ruke!!!!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Perive boje za zidove
11.11.2009 14:02:59   
mamine oci
to moram da isprobam jer sam ove godine krecila triput a to nije isplativouser posted image taman dok zvrk poraste koristicu te boje,zasad su zidovi jos uvjek ok jer sam krecila prije 20danauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Perive boje za zidove
11.11.2009 14:13:57   
Amrino
mamine oci- ja kako god da skontam ovo se pravo isplati. Boje jesu skuplje (ne tooooliko) ali ako se mogu prati i ako traju 5 godina onda je to djaba...Ja bih morala kreciti onda svakih 20 dana...Nema sta na zidovima nema...Montea, pekmeza...uzas user posted image .
Za sada cu okreciti kuhinju i trpezariju...ici cemo zid po zid jer mi fakat nije do velikih radova...nego polako.
Znaci skvo- ti zadovoljna? user posted image
Jesu li kod tebe ove Jupolove ili neke druge?

P.S boja mi je nesto slicno kao ova podloga na kojij pisemo postove user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Perive boje za zidove
11.11.2009 14:17:19   
Nedi
I mi ćemo probati...već sam na jednoj temi pisala, pita mm Nedija :"Ko je pošarao zid?" a on ko iz topa "Timka" (teta šta ga čuva)user posted image .Kod nas na zidu ubjedljivo vode bojice pa prstići raznih boja i oblika

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Perive boje za zidove
11.11.2009 14:24:13   
Skvo RR
Amrino kod mene je jupol-latex....Prezadovoljna sam, ja sam stavila tu boju u trpezariju, i mogu ti reci da sljedeci put kad budem krecila, ima citav stan da polijem tom farbom!!!user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Perive boje za zidove
25.5.2010 17:31:36   
R&T@
 user posted image  za ovaj forum.
Ja otisla da trazim temu na google, kad ono ima tema ovdje...
I odgovori na sva pitanja koja sam mislila postaviti...




_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Perive boje za zidove
25.5.2010 18:35:04   
tweety
A jeli ima ko Jupol Gold jer kažu da su i to boje koje se mogu prati?

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Perive boje za zidove
26.5.2010 15:19:59   
ivana st
Mi smo prije dvije godine pituravali dnevni boravak tim bojama i zaista se mogu prati a da se kasnije ne vidi da je išta brisano (kako to bude sa običnim bojama). Ja sam prezadovoljna ali se ne sjećam koji je bio proizvođač pa napišem kad upitam muža.Znam samo da je koštala dosta skuplje od običnih, ali isplati se.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Perive boje za zidove
26.5.2010 18:07:07   
R&T@
Danas sam trazila ovaj jupol-lateks, i ne nadjoh...
user posted image user posted image user posted image
Nasla sam lateks boju nekog njemackog proizvođaca, ali joj je cijena 120 KM za 12,5 litara...
Sutra opet u potragu...
Da li je neka u Sa kupovala ovog proljeca?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Perive boje za zidove
18.6.2010 12:57:00   
Saraya
IZVORNA PORUKA: tajra

user posted image  za ovaj forum.
Ja otisla da trazim temu na google, kad ono ima tema ovdje...
I odgovori na sva pitanja koja sam mislila postaviti...





I ja isto... user posted image

Mene zanima kako to izgleda na zidovima, je li kao masna farba ili...? I da li se moze poslije kreciti standardnim farbama(jer smo podstanari, pa da ne bi bilo problema)...

Cekam nove informacije....................... user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Perive boje za zidove
18.6.2010 13:20:17   
mamine oci
Izgleda kao fino okrecena soba nista masno kao i ponikolor samo sto ima prednost da se pere i traje 3do 5 godina moze i kasnije da se kreci preko nije problem licno sam se uvjerila kod Amrino jer je tim bojama krecila djeciju sobu odlicno izgleda i mi Ako Bogda planiramo da tim bojama okrecimo stan jer prosle godine sam tri puta krecila od prstica i svega ostalog i ne isplati se ovako kad znam da cu moci posle svake fleke oprati zid radujem se krecenjuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Perive boje za zidove
18.6.2010 13:39:50   
Saraya
Mamine oci, thanks za informaciju i za SMS user posted image

Danas idemo u kupovinu tih boja i bacamo se na kracenje... aBd...

Nadam se da moze zuckasta ili boja breskve sa tamnosmedjim namjestajem... user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Perive boje za zidove
18.6.2010 13:54:29   
mamine oci
mislim d bi  se boja breskve odlicno slagala, kad zavrsis krecenje javi kako je ispalouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Perive boje za zidove
6.5.2011 11:16:37   
ena23
user posted image

ja bih da ovako nesto napravim u djecijoj sobi. Eh sad pitanje. Je li ova "brda" mogu farbati tim masnim jupol bojoma a ovo nebo obicnom? a ove detalje opet obicnim onim dipi bojama? hoce li biti velika razlika (izmedju te masne i obicne boje) na zidu jer mi zid nije onaj glatki nego onaj drugi (sta je suprotno od glatko?).


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Perive boje za zidove
6.5.2011 11:21:45   
salmy
Ena nema razlike na zidu,ja sam ofarbala hodnik (kombinacija te boje i obicnog polikolora)jedina razlika je sto se ta malo vise sjaji

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Perive boje za zidove
6.5.2011 11:34:54   
ena23
eh super, bas mi je drago da nema, znaci sutra idemo da se podmirimo ovim bojama user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Perive boje za zidove
14.6.2011 13:51:09   
Almaa
a gdje se mogu kupiti ove boje i mogu li se nanositi na "hrapave" zidove?

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *