|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pitanje. Pomoc
19.10.2013 20:08:34   
horis1212
Pozdrav prosli mjesec sam imala odnos i dva ili tri dana posle sam imala menstruaciju. Jos nije vrijeme da dobijem ali da pitam jer prije par dana su mi se bile noge napuhale i dobila sam neki osip po rukama (procitano na netu da su neki od siptoma). Sa momkom sam pricala kaze da nije sigurno uradio (bez zastite smo imali odnos) ali da je imao tu neku sluz za koju na netu kazu da su jako male sanse da se od tog ista desi i da je on svako malo vadio i briso pa ...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 20:30:23   
Hanady RR
I šta očekuješ kao odgovor....

Najprije ...oticanje nogu i osip su vjerovatni u starijem stadiju trudnoće...a ne ''5'' dan...
moguće i tada al mogućnost mala, najmanja...

Drugo, do očekivanoga menzesa ima još ako skontah 20 dana najmanje...ovdje nije niko vidovit da zna dali si ti trudna ili ne...
i
treće, najvažnije, želiš li trudnoću...?
Ako ne, onda je vrijeme da se ozbiljno pozabaviš zaštitom od iste, kao odrasla osoba jer si očito ušla u odnose odrasle zrele osobe...
briskanje nečega u vrijeme odnosa kako ti je momak opisao je moguće ''malo morgen''...
zanijeti možeš vrlo lako ako nemaš zaštićen odnos....
za nezaštićene odnose partneru moraš vjerovati maksimlano i isti mora imati iskutvo zreloga partnera, a ne djeteta koje prodaje maglu tebi....
ti mu očito ne vjeruješ, čim si došla sa ovim pitanjem i opisom...

nemoj da ti dečko prodaje maglu, on nije, jeste i brisao je user posted image
o tome treba sama da vodiš računa, jer to je tvoje tijelo a ne njegovo....


Želim ti ono što sama sebi želiš, ali ti želim i da se ozbiljno pozabaviš odnosima u koje si svjesno ušla.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 20:45:16   
madam x
user posted image user posted image user posted image user posted image

izvinjavam se ali stvarno mi je smiješno...čuj on tvrdi...pa jesi li ti bila tu, kad je on brisaouser posted image

A Hanady, bravo za odgovoruser posted image

oticanje nakon 5 danauser posted image user posted image

izvinjavam se....inače se ja ovakvim stvarima smijem u privatnosti doma svog, ali ovo mi je kao dobar vic..a znam da postavljačici nije smiješno.user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 20:59:54   
horis1212
Za par dana bi trebala dobit sad sto se tice dali zelim pa bas i nije vrijeme za to al moja je krivica. Za oticanje i osip malo sam po netu trazila nije nesta da sam ja izmislila pa me zbog tog zanima jednostavno dali je moguce a sto se tice decka moram vjerovat ... LP

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 21:17:53   
R&T@

IZVORNA PORUKA: horis1212

a sto se tice decka moram vjerovat ... LP


Ne, ne, ne, ne...

Nista ti ne moras...

On je taj koji mora pristati na tvoje uslove, jer si ti ta cije tijelo i buducnost su u pitanju...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 21:22:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: horis1212

Za par dana bi trebala dobit sad sto se tice dali zelim pa bas i nije vrijeme za to al moja je krivica. Za oticanje i osip malo sam po netu trazila nije nesta da sam ja izmislila pa me zbog tog zanima jednostavno dali je moguce a sto se tice decka moram vjerovat ... LP


internet nije uvijek pouzdan izvor infomarica...mnogo toga moramo znati da bi mogli prihvatiti i svariti more informacija dostupnih u ovom modernom dobu...no ovo moderno doba nosi i mnogo toga...
dečku ne moraš vjerovati, baš suprotno tome...

ako ne želiš trudnoću...onda mu nećeš vjerovati posbeno...

tvoj život će biti drugačiji jer ti bi bila trudnica...
on sigurno ne...
i smao ti si dogovorna prema sebi najviše....

ti si ta čije je to tijelo i sudbina u pitanju...ti postavljaš uslove...
ako želi vođenje ljubavi onda zahtjevaj korištenje zaštitet inače ćeš mladost svoju provesti misleći jesam li ili nisma trudna ovaj mjesec...
a nadasve istu lako zaustaviti ako trudna jesi...šta god d aodlučiš tada ostavljaš tragove na sebi a ne na svom dečku, zapamti to

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 21:30:18   
muaaa

IZVORNA PORUKA: horis1212

Za par dana bi trebala dobit sad sto se tice dali zelim pa bas i nije vrijeme za to al moja je krivica. Za oticanje i osip malo sam po netu trazila nije nesta da sam ja izmislila pa me zbog tog zanima jednostavno dali je moguce a sto se tice decka moram vjerovat ... LP

koliko godina imas......ali iskreno?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 21:31:12   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: horis1212

Pozdrav prosli mjesec sam imala odnos i dva ili tri dana posle sam imala menstruaciju. Jos nije vrijeme da dobijem ali da pitam jer prije par dana su mi se bile noge napuhale i dobila sam neki osip po rukama (procitano na netu da su neki od siptoma). Sa momkom sam pricala kaze da nije sigurno uradio (bez zastite smo imali odnos) ali da je imao tu neku sluz za koju na netu kazu da su jako male sanse da se od tog ista desi i da je on svako malo vadio i briso pa ...


pa jesi li ti primjetila da je on kao što kažeš svako malo izvadio i briskao , ili se samo vodiš time da mu vjeruješ? valjda primjetiš ako je izvadio i obrisao, nije to radnja koja traje manje od sekunde .

ako ne želiš da ostaneš u drugom stanju , koristite zaštitu ubuduće a ne vjerujem-nevjerujem, briše ga - ne briše ga , uostaloma Hanady ti je sve lijepo napisala...

A za bilo kakve simptome mislim da je isuviše rano

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 21:34:04   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: horis1212

Pozdrav prosli mjesec sam imala odnos i dva ili tri dana posle sam imala menstruaciju. Jos nije vrijeme da dobijem ali da pitam jer prije par dana su mi se bile noge napuhale i dobila sam neki osip po rukama (procitano na netu da su neki od siptoma). Sa momkom sam pricala kaze da nije sigurno uradio (bez zastite smo imali odnos) ali da je imao tu neku sluz za koju na netu kazu da su jako male sanse da se od tog ista desi i da je on svako malo vadio i briso pa ...



prvo to su neplodni dani
a drugo imala je menstruaciju nakon toga...

u neznanju o svemu prepala se...
i to je ok....
ubuduće pamet u glavu...zaštita i samo zaštita

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 21:59:46   
horis1212
@R&T@ hvala na odgovoru

@Hanady RR Hvala na odgovoru

@muaaa Imam 20 godina

@ninulina primjetila sam to da je stalno nesta radio vjerovatno to hvala na odgovoru.

@Visnja RR da tacno je da sam imala menstruaciju drugi ili treci dan nakon tog odnosta hvala na odgovoru

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pitanje. Pomoc
19.10.2013 22:21:16   
Bebica11
Draga djevojko APSTINENCIJA je zakon. Nemoj biti necija igracka. Cuj briskao se...sta je brisao? Kakva crna sluz. BRISAO JE SPERMU. user posted image

Nemoj da se dovodis u situaciju da abortusom ukidas zivot vlastitog djeteta. Nista promasiti neces ako malo pricekas I stupis u odnose sa osobom koja ce preuzeti odgovornost za svoje postupke I sa kojom ces uzgajati vas plod ljubavi....



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu horis1212)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pitanje. Pomoc
21.10.2013 10:48:09   
Skvo RR
Sta reci na ovu temu..user posted image .
Evo pristojno - mislim da je ispunila cilj, nije joj mjesto ocigledno na podforumu trudnoca.
Kljuc.
LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *