|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 17:48:08   
mamanaa
Maleni Vedad Ražanica star je nepunih mjesec dana i već se mora boriti za svoj život. Vedad je rođen sa teškim oboljenjem crijeva, poznatim pod nazivom gastroschisis. To je urođeni nedostatak ili defekt dijela trbušnog zida (ali čitavom debljinom) i to najčešće u okolini pupka. user posted image Prilikom rođenja Vedadovi trbušni organi bili su van trbušne duplje i hitno je operisan na Klinici za dječiju hirurgiju Kliničkog centra Koševo.

Neizvjestan je svaki novi dan. Vedad se bori za život iz sata u sat jer može preživjeti samo unosom hrane putem vene, uz posebne tretmane koji u BiH nisu dostupni.

Ljekari preporučuju hitno izmještanje u Belgiju radi transplantacije crijeva za što su neophodna velika novčana sredstva. Vedadovi roditelji nisu u mogućnosti obezbijediti novac kojim bi spasili svoje jedino dijete, zato se pozivaju svi koji su u mogućnosti da pomognu spašavanju ove bebe.

Novčane priloge možete uplatiti na ime Vedad Ražanica
Broj računa 09001001605 za uplate u KM
Broj računa 19000708647 za devizne uplate
Raiffeisen banka Sarajevo 1610000000000011

Otvoren je i humanitarni broj 090 291 027 na koji se mogu donirati 2 KM.

Ovo sam upravo nasla na sarajevo x, ne znam da li znate za ovog dječaka, ako znate onda ste mu vec pomgle,a ako ne pomozimo mu...


_____________________________

kako je fino biti mama........
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 18:15:26   
teta berta
jadnicak mali, slatkis, kako drzi rukicu slatko... nazvat cu broj telefona, nadam se da ce se maleni izvuci...user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 18:21:57   
remzy
user posted image user posted image user posted image ovo me toliko rastuzilo da nemogu sebi dociuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vec sutra,aBd, budem uplatila novac !!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 18:33:58   
Golubica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo neka je covjek zdrav, sve ostalo je manje bitno.

Upravo sam zvala broj, a proslijedila sam ga i dalje.

Valjda ce Bog dati da se bebica izvuce i oporavi.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 22:07:18   
almai
zna li neko zasto se nemoze ovaj br. nazvati sa mobilnoguser posted image .
posto nemam kucni tel. ja zvala sa mob. i odmah me izbaciuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 22:08:36   
mamma mumi
Jadnicak mali, neka mu dragi Allah pomogne i da snage da se izbori. Milsim drage moje da je bolje da uplatimo na banku, ti ce im novci doci garant, jer sam cula da na ovim humanitarnim br. mute, da se cekaju pare po 2-3 mj, a on nema toliko vremena, zato pravac banka, tako svi setamo sa svojim macicima.

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 22:09:27   
Ilhana RR
i ja pitam isto sto i sa almai, imam bos karticu samnom a cak imam i kredita nazvala bih par puta ako moze pa da doniram...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 22:31:30   
Apotekarka
ja zvala s kucnog ne mogu dobiti da ne trebam kakav pozivni ukucati...samo sto se ne rasplacem ionako sam razdrazljiva

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 22:35:59   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Duša draga.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
1.9.2009 23:50:26   
Hannan
Da mu dragi Allah pomogne,dusa draga.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 2:17:06   
veeseelaa
srce moje, što se nasekirahuser posted image user posted image user posted image
Vedade pile malo, neka ti Bog da snage da prebrodiš ove trenutke i porasteš veliki momak uz svoju mamu i svoga tatu
Ne daj se bebo mila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 9:59:34   
malena_t
IZVORNA PORUKA: mamanaa

Maleni Vedad Ražanica star je nepunih mjesec dana i već se mora boriti za svoj život. Vedad je rođen sa teškim oboljenjem crijeva, poznatim pod nazivom gastroschisis. To je urođeni nedostatak ili defekt dijela trbušnog zida (ali čitavom debljinom) i to najčešće u okolini pupka. user posted image Prilikom rođenja Vedadovi trbušni organi bili su van trbušne duplje i hitno je operisan na Klinici za dječiju hirurgiju Kliničkog centra Koševo.

Neizvjestan je svaki novi dan. Vedad se bori za život iz sata u sat jer može preživjeti samo unosom hrane putem vene, uz posebne tretmane koji u BiH nisu dostupni.

Ljekari preporučuju hitno izmještanje u Belgiju radi transplantacije crijeva za što su neophodna velika novčana sredstva. Vedadovi roditelji nisu u mogućnosti obezbijediti novac kojim bi spasili svoje jedino dijete, zato se pozivaju svi koji su u mogućnosti da pomognu spašavanju ove bebe.

Novčane priloge možete uplatiti na ime Vedad Ražanica
Broj računa 09001001605 za uplate u KM
Broj računa 19000708647 za devizne uplate
Raiffeisen banka Sarajevo 1610000000000011

Otvoren je i humanitarni broj 090 291 027 na koji se mogu donirati 2 KM.

Ovo sam upravo nasla na sarajevo x, ne znam da li znate za ovog dječaka, ako znate onda ste mu vec pomgle,a ako ne pomozimo mu...



_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:00:20   
Gigana
O Bože moj, ovo me toliko potreslo jer se i moj sin zove Vedad. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Molim Boga da ozdravi i da sve bude u redu.  Sad sam uplatila i nadam se da ce jos puno dobrih ljudi uplatiti novac za operaciju. 

Dajte ljudi, pomozimo ovom malom suncu da ozdravi i da raste kao i sva druga djeca.

Budi jak, Vedade, moje misli i molitve su uz tebe.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:09:37   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ja zvala s kucnog ne mogu dobiti da ne trebam kakav pozivni ukucati...samo sto se ne rasplacem ionako sam razdrazljiva

netrema nikakav pozivni to je taj broj vjerovatno je bila zauzeta veza pa nisi mogla ja sam bez problema dobila Hvala Bogu da sam spjela i oet cu samo da mali Vrdad InsAllah bude bolje...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:10:23   
Suzana
Mili dječačić... user posted image user posted image user posted image
Uz našu pomoć, aBd on će biti dobro svojoj mami i tati.

Cure, ne možete zvati humanitarni broj sa ULTRA kartica! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:14:15   
mamanaa
samo da mali Vedad bude dobro....a hoce ako Bog da djeca su jaka i veci borci nego mi....ja evo sada iz banke i sada sjedim i placem, tako me ovo potreslo...

_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:14:17   
mamine oci
da mi niko ne zamjeri ako sam napisala pogresno ime mislila sam Vedad a i dosta slova sam progutala ova prica me je puno uznemirila molim Allaha da u ovim mubarek danima pomogne malom Vedadu da sto prije ozdravi, zene zovite na ovaj broj ako niste u mogucnosti da idete do banki svaki fening je dragocen....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:19:06   
malena_t
Žene stavite link na svoje profile na FB ko ima. Važno je da ovo što prije vidi što više ljudi. Na sarajevo-x napisa neko da je bolje da se novac uplati na racun, jer na isplatu od bh telekoma, navodno, čeka se po 2 - 3 mjeseca, a Vedad ne može čekati toliko.  Ja sam proslijedila informaciju na BHT i FTV, pa se iskreno nadam da će napraviti prilog o ovom dječaku. Srce slatkouser posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:20:28   
mamy Sabina
Srce malo!user posted image user posted image
Zvala sam maloprije,ustvari moja cura je zvala sa mog moba uredno registruju poziv.
Ja sam na pretplati.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:24:46   
mamanaa
IZVORNA PORUKA: mamy RR

Srce malo!user posted image user posted image
Zvala sam maloprije,ustvari moja cura je zvala sa mog moba uredno registruju poziv.
Ja sam na pretplati.




pozive sa pretplatnickog broja registruju, ali one sa ULTRE ne, jer vam ne mogu naplatiti PDV...nazalost nasi operateri iz svega gledaju kako izvuci korist, pa i iz ovakvih situacijauser posted image user posted image


_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:31:24   
Ex Yu
Joj kako je zalosno ovo procitati meni odma dan loš user posted image user posted image
a vidite bebice kako je slatka ja idem sad kupit pelene i u banku

a objavila sam na profilu na facebooku pa molim ko me ima za prijatelja neka razmjeni od mene i salje dalje ... pa mozda vide neki ljudi dobre volje


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 11:33:41   
baby
Drago pile malo , user posted image
Molim Allaha dz.s. da se ovaj djecak oporavi i da mu podari zdravlja i sabura njegovim roditeljima


_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 20:18:02   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamanaa

Maleni Vedad Ražanica star je nepunih mjesec dana i već se mora boriti za svoj život. Vedad je rođen sa teškim oboljenjem crijeva, poznatim pod nazivom gastroschisis. To je urođeni nedostatak ili defekt dijela trbušnog zida (ali čitavom debljinom) i to najčešće u okolini pupka. user posted image Prilikom rođenja Vedadovi trbušni organi bili su van trbušne duplje i hitno je operisan na Klinici za dječiju hirurgiju Kliničkog centra Koševo.

Neizvjestan je svaki novi dan. Vedad se bori za život iz sata u sat jer može preživjeti samo unosom hrane putem vene, uz posebne tretmane koji u BiH nisu dostupni.

Ljekari preporučuju hitno izmještanje u Belgiju radi transplantacije crijeva za što su neophodna velika novčana sredstva. Vedadovi roditelji nisu u mogućnosti obezbijediti novac kojim bi spasili svoje jedino dijete, zato se pozivaju svi koji su u mogućnosti da pomognu spašavanju ove bebe.

Novčane priloge možete uplatiti na ime Vedad Ražanica
Broj računa 09001001605 za uplate u KM
Broj računa 19000708647 za devizne uplate
Raiffeisen banka Sarajevo 1610000000000011

Otvoren je i humanitarni broj 090 291 027 na koji se mogu donirati 2 KM.

Ovo sam upravo nasla na sarajevo x, ne znam da li znate za ovog dječaka, ako znate onda ste mu vec pomgle,a ako ne pomozimo mu...


user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 21:32:33   
Arijana2
Molim Uzvisenog Allaha dz.s da pomogne malom Vedadu,dusa mala.

Potavila sam jos na nekim stranicama text,nadam se da ce ako Bog da sve biti u redu i da cemo vidjeti vjesti o Vedadovom uspjesnom oporavku .

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Požurite da spasimo život malom Vedadu
2.9.2009 21:53:02   
vitezanka_20
ufffff.... bash me skrha nekako ova slicica i cijela ta prica... Imam jedan prijedlog za sve forumasice islamske vjeroispovjesti: Zasto ne bi vitre sve uplatile na njegov racun... Sevap je... Ionako vec neko vrijeme smisljam kome ih dati u prave ruke. Mislim da to moze, ako neko zna drugacije nek se javi...

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *