|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poboljšanje plodnosti muškaraca nakon operaci...
2.11.2010 19:48:05   
anastasija0702
molim vas za savijet
muž mi je operirao varikocelu prije mj dana. zanima me koliko bi trebali apstinirati, da li postoji veliki rizik od spontanog u prva tri mj ili bi trebali početi raditi na bebi s obzirom da neznamo još koliko će se i hoće li se poboljšati sp?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 15:32:04 >
Neposredna veza do poruke: 1
   Poboljšanje plodnosti muškaraca nakon operaci...
2.11.2010 20:01:40   
milenium
ja iz naslova skontala da je beba operirala varikoceluuser posted image
ne znam.mislim da ima neka tema o varikocelama kod odraslih na rruser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 15:32:15 >

(odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 2
   Poboljšanje plodnosti muškaraca nakon operaci...
2.11.2010 20:43:00   
Banana
mm je operisao varikokelu i trebalo je 11 mjeseci, uz raznorazne vitaminske terapije, da dođe do nekog normalnog nalaza. što se tiče apstinencije, sve dok njegovi šavovi ne budu okuser posted image ako misliš na spontani zbog loših spermija, onda bi svaka druga od nas trudilica imala bruku spontanih, nego, pazi mužića da lijepo ozdravi, neka se ne napreže previše pa kad njemu bude godilo slobodno akcijajteuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 15:32:25 >


_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   Poboljšanje plodnosti muškaraca nakon operaci...
3.11.2010 12:39:18   
anastasija0702
hvala na odgovoru, znači nema opasnosti tj možemo i prije ta tri mj bez zaštite. pa jeste li došli do bebe ili? mi smo se već 2 god mučili i ništa sad je operirao tu varikocelu i neznam što imamo čkati ionako to ne znači d aće mu za 3 mj biti dobri već nalazi a beba ako se dogodi dogodi. je li vam baš dr tako rekao ili? ja sam čitala da je neka i prije 3 mj ostala trudna.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 15:33:02 >

(odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 4
   Poboljšanje plodnosti muškaraca nakon operaci...
3.11.2010 13:02:56   
Banana
ne znam zašto bi uopšte smetalo prije ta tri mjeseca? istina je da toliko treba da se spermiji obnove ali trudnoću ti niko ne može zagarantovati, čak i kada je sve ok. sada pustite da prođu tri mjeseca pa napravite novi spermogram da provjerite situaciju. nama se nakon prvog tromjesječja stanje malo popravilo, ali je svaki put bilo sve bolje i bolje, znači, ne očekuj odmah čuda user posted image
bebu još nismo napravili jer je sada problem sa mojim hormonima user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 15:32:49 >


_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 5
   Poboljšanje plodnosti muškaraca nakon operaci...
3.11.2010 22:28:39   
anastasija0702
hvala ti na odgovoru, lakše mi je kad čujem da je netko sve to prošao što mi prolazimo i da je pomoglo. molim se da i mom mužu uspije. da i ja sam o to me razmišljala da nema smisla štititi se jer ako nisu ok ionako neće doć do trudnoće ili bi ga tijelo samo odbacilo da i dođe. tako da mislim da je glupo čekati sad 3 mj ili duže jer ne znači da će mu odma nakon 3 mj biti nalaz sto posto normalan.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.11.2010 15:32:36 >

(odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *