|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć psihologa u zatrudnjivanju!
28.4.2009 12:57:58   
myself
Zelim da zapocnem ovu temu, jer bi mi puno znacilo da dodjem do informacije gdje se u Sarajevu moze dobiti besplatna psiholoska pomoc, jer smatram da mi je to svakim danom sve potrebnije. Pokusavala sam da se raspitam, ali nisam saznala. Ja nemam neki konkretan problem, osim cinjenice da sam opterecena psihicki u ovoj borbi za trudnocu. Takodjen imam puno stresa na poslu i mislim da mi i to doprinosi sto nakon skoro pet godina braka nisam ostala u drugom stanju. Svi nam kazu da se opustimo, ali meni to tesko polazi za rukom. Svi kazu ne nosi probleme s posla kuci,  a ja to radim... Puno bi mi znacilo i vase misljenje o ovoj temi i savjeti koje biste mogle podijeliti sa ostalim forumasicama. Sve vas puno pozdravljam i drzim vam palceve da uskoro ugledate svoj prvi user posted image
user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2011 10:22:18 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pomoc psihologa
28.4.2009 13:04:53   
leli§
mozda da pokusas sa onom udrugom za majcinstvo i porodicu (mislim da se tako zove) s obzirom da je tvoj problem vezan za opterecenost sa trudnocom oni bi te mozda mogli jos i najbolje uputiti odredjenom strucnjaku

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pomoc psihologa
28.4.2009 13:07:47   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: leli§

mozda da pokusas sa onom udrugom za majcinstvo i porodicu (mislim da se tako zove) s obzirom da je tvoj problem vezan za opterecenost sa trudnocom oni bi te mozda mogli jos i najbolje uputiti odredjenom strucnjaku


Slazem se sa ovim. Imas takodjer i Porodicno savjetovaliste. Mogu ti nabaviti i broj. Oni su super. Radila sam sa njima i zaista su profesionalni i od velike pomoci. Drzi se mila nije sve izgubljeno a doce i to opustanje. Ne moze ni ta zabrinutost drzati te vjecno. Drzim fige!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pomoc psihologa
28.4.2009 22:36:31   
almai
TO ti je super idea sto zelis da posjetis psihologa.Moja prijateljica je bila 6god.u brako u prve dvije god. nihe htjela imati user posted image ,a poslije nije mogla.Nakon svih pretraga dr. su joj rekli da je sve ok samo da je kod nje na psihickoj bazi.Nakon toga je isla redovno psihologu i samo nakon 5-6 mj. je  ostala u blazenom stanjuuser posted image
SRETNO!!!


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pomoc psihologa
4.5.2009 10:24:35   
myself
Drage moje hvala vam na odgovorima. Nadam se da cu uspjeti da dodjem do nekog ko bi mi mogao pruziti takvu vrstu pomoci. Pokusavala sam ranije u Centru za socijalni rad Centar, ali mi je gospođa koja tamo radi ponudila svoje privatne usluge ccc, jer je ona neka poznata psihologica koja pise savjete za zenski casopis. Tu nisam nasla otvorena vrata, ali sta bi. user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 10:58:10   
myself
Puno bi mi znacilo da dobijem broj Porodicnog savjetovalista jer od zadnji put kako sam bila na ovom forumu nisam uspjela da dodjem do njega. user posted image Ovih dana mi je nervoza oko bebe bas kulminirala. Cak sam prestala ici na terapiju kod dr. Godinjaka jer se ne osjecam psihicki sposobnom da prodjem proces inseminacije, a ni bilo sta drugo. zelim da pokusavam prirodnim putem, ali moram da nadjem svoj mir. Ako mi mozete pomoci to bi mi puno znacilo. user posted image

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 11:08:04   
HanaBana
Evo mila sve informacije koje ti trebaju za Porodicno savjetovaliste.




 


Avdage Šahinagića 14/II
tel. i fax : 033 572-050 572-051
e-mail : savsar2001@yahoo.com
www. porodicnosa.ba

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 11:18:30   
mimili
Zdravo draga!!!
Ja sam se tek ulogovala na ovaj forum i od zanimljivih tema mi je i ova koju si zapocela!!! Mislim da je tvoj predlog sasvim ok. i da ce ti psihijatar sigurno pomoci!!! Iskreno do skoro sam i ja razmisljala o tome, jer je zelja za user posted image  bila prevelika. Ali nekako sam se poslednjih mesec dana uspela da  izborim sa tom opsesijom, Bogu hvala, pomogla sam sama sebi!!! Vezano za tvoj posao koji je stresan, ja bih razmisljala drugacije, npr. :" Na kraju cu biti user posted image , i ondauser posted image  na svoj dugi godisnji odmor, a svi Vi koji ste me toliko nervirali dobice te od mene:user posted image "!!!
VIDIS KAKO SVE MOZE DA SE GLEDA SA BOLJE STRANE!!!

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu myself)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 11:19:04   
Anoniman
draga "ja" ili "myself"...
prvo da ti pozelim sve naj i da u sto skorije vrijeme predjes sa ove teme na temu u razgovori u iscekivanju user posted image ...
citajuci tvoj post, moram ti reci da sam potpuno ista bila prije 6 godina... bila sam dosla do sloma zivaca zbog nemogucnosti da zanesem... a najvise me bacilo u ocaj konstatacija DOKTORA da NE mogu imati djece... vjerovatno mozes zamisliti u kakvom sam stanju bila... na nagovor kolegice s posla, odem kod drugog doktora na pregled i ispricam mu sve sta i kako i koliko dugo pokusavam zanijeti, da bi mi on bukvalno ovim rijecima rekao: "DRAGOG POD RUKU I MARS NA MORE"... u pocetku sam se smijala, da bih poslije plakala jer sam mislila da mi nista nije pomogao... ipak odlucila sam da na sve zaboravim pa i na tu zelju da imam user posted image  i dragog pod ruku uzela i otisla na more... 5 dana, kraljice moja, ja u vodu - dobila, krv oko mene kao da sam sva isjecena, ja iz vode - nema nista... 5 dana se kupala u moru po cijeli dan... toliko sam izgorila bila da mi nije ni na um padalo nista drugo do kako doci do pavlake da se namazem... kad smo se vratili kuci, bilo nas je 3-je... hvala Bogu... tek tada sam u stvari svatila da niti jednom nisam pomislila na trudnocu za tih 5 dana... Zato draga, ako ne mozes sama sebi odagnati misli, radi nesto sto ce ti toliko zaokupiti misli da ces zaboraviti na problem... kazu da se klin klinom izbija...
zelim ti od srca da osjetis i ti ono sto svaka zena zeli, user posted image

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 11:29:33   
hanabanana
http://www.nahla.ba/tekstovi2.aspx?gid=3

mozda ovdje da probas.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 11:52:23   
Leva
Mene je stres oko pravljenja user posted image  slomio zimus ali sam se uspjela oporaviti zahvaljujuci mojim trudilicama u Cekaonici. S njima uvijek mogu pricati o svemu ne rizikujuci da ce me  osudjivati. Podrzavam vasu odluku da se obratite strucnjaku za pomoc jer je u cijeloj prici najvaznije postici dusevnu ravnotezu.
Tek nakon sto sam se uspjela "pomiriti sama sa sobom" nasla sam snagu da se borim za moje sunasce koliko god to dugo trajalo user posted image
Mi se po ko zna koji put spremamo za inseminaciju jer nam je tri puta odgodjena sto zbog mojih sto zbog upala mm. Ovaj put se nadam da cemo uspjeti pobijediti leukocite i napokon otici na prvu inseminaciju sledeci mjesec  user posted image user posted image user posted image
Ako odlucite da svratite do Cekaonice tamo ste uvijek dobro dosle user posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/m_267254/mpage_81/key_/tm.htm#286759

p.s. Ako i jednoj mogu pomoci molim vas  javite mi se na pp jer njega prvog otvaram kada dodjem na rr.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 13:36:22   
mimili
Divim ti se i jako sam srecna sto sam postala clan vase skupine.user posted image user posted image user posted image . Posto smo od skora u ovome, ne znam mnogo o insiminaciji, koliko dobar mora biti spermogram da bi se ona uopste mogla raditi. Hvala ti puno, draga levice!!!

_____________________________

moja pahulja i moja zvezda se rodila 20.jula 2012 .... eto, od toga dana ponovo normalno disem.....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pomoc psihologa
28.5.2009 13:50:44   
Leva
Mimili imas pp
Ako zelis da vidis sta je prava snaga procitaj postove Tikice 69 koja i poslije 10 bezuspjesne IVF, ICSI intervencije ima snagu da se bori. Ona je osoba na koju se ugledam kada god mi je tesko.
Tiki user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mimili)
Neposredna veza do poruke: 13
   Pomoć psihologa u zatrudnjivanju!
28.5.2009 14:45:22   
myself
Drage moje, divne ste stvarno. Hvala vam puno na brzim odgovorima i rijecima podrske. To mi puno znaci. Ako mi nesto od ovoga uspije ili ne uspije obavezno vam javljam kako je proslo. Cuvajte mi se i zelim vam svima puno srece i ljubavi i da docekate svoj prvi user posted image . Vi mi dajete nadu da se dalje bori. Ljubim vas.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.7.2011 10:22:35 >

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *