|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć za Kenana
10.10.2010 18:26:09   
Mya_81 RR
Drage moje forumašice,   Ovim putem Vas pozivam ukoliko ste u mogućnosti da sudjelujete u prikupljanju novaca za liječenje zeničanina Kenana Kremića rođenog 1977. godine. Kenan boluje od teške bolesti (akutne limfne leukemije), i trenutno se nalazi na lječenju na klinici u Sarajevu. Jedino moguće lječenje je presadjivanje koštane srži koje je iznimno skupo!  

Sve donacije možete uplatiti na sljedeći način:  

Svrha doznake : Uplata za lječenje Kremić Kenana
Partija 1605017110008935
Primalac : Vakufska banka dd Filijala Zenica
Broj žiro računa: 1604208500013786
(Molimo Vas prilikom uplate OBAVEZNO navesti broj partije)  

Takodjer, možete nazvati i humanitarni broj 090 291 054 kojim donirate 2KM.

Nemojte se ustručavati uplatiti bilo koliko, jer i vaših nekoliko maraka njemu puno znači, a znamo da malim koracima činimo velike stvari!

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 10.10.2010 18:28:00 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 18:31:19   
Visnja RR
nazvalauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 18:35:05   
koka i po
nazvala.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 18:41:04   
Anoniman
takodjer

iako mrzim ostavljati telekomu

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 19:49:02   
mamine oci
nazvala svaki dan bar po jednom

"Nemojte se ustručavati uplatiti bilo koliko, jer i vaših nekoliko maraka njemu puno znači, a znamo da malim koracima činimo velike stvari"

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 19:56:38   
Mya_81 RR
Iako je humanitarni broj zaista najjednostavniji način, a većina će uraditi upravo tako, jednostavno mi se ne svidja jer se na naplatu čeka dugo.

A nažalost u ovom slučaju nemamo puno vremena da prikupimo sva potrebna novčana sredstva user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 20:12:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Iako je humanitarni broj zaista najjednostavniji način, a većina će uraditi upravo tako, jednostavno mi se ne svidja jer se na naplatu čeka dugo.

A nažalost u ovom slučaju nemamo puno vremena da prikupimo sva potrebna novčana sredstva user posted image

ma moja Mya...iako je totalno ot...najgore je to sto pola uzme telekom...eto koliko su oni humani

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 21:14:07   
anidla
nazvala....

user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 21:15:56   
malena27 RR
Drage forumašice,

prije svega želim da vam se zahvalim na dosadašnjem učešću u humanitarnim akcijama naše Ringeraje.
.
I ovaj put vas molim da reagujemo i učestvujemo s malim doprinosom za Kenana kojem je potreban novac za liječenje. Sve možete pozvati na gore naveden broj telefona, a forumašice iz Zenice također mogu:

1. Sutra, 11.10. (ponedjeljak) ispred "TRI TRAFIKE" kod Kamenog mosta dati svoj prilog, kada će se odraditi cjelodnevno prikupljane novca za Kenu. Vjerovatno će se uraditi i majice na kojima će pisati "ZA KENANA" i letci na kojima će pisati "MARKA KOJA ŽIVOT ZNAČI" pa ćemo probati skupiti što vise novca... Molim da razglasite SVIM ljudima ovu informaciju. Možete ovu informaciju i postaviti na svoje statuse fb profila.

2. U četvrtak 14.10. (08-24h), u Hard Rock-u možete doći i popiti kafu za KENANA!!!!!! Znači sav prihod od kafe taj dan, biti će uručen njegovoj porodici. Dođite, popijte kaficu i još jednom učinite dobro djelo.....

3. Karte za koncert u Clubu 72 u četvrtak 14.10.2010, u iznosu od 3 KM možete kupiti u knjižari "Svjetlostkomerc" u tržnom centru Džananović, Tatto studio Cober i u firmi LOGOSOFT (Biznis centar Aksa). Sav prihod od prodatih karti ide u donaciju za liječenje našeg Kenana. Dodjite i podržite nas u akciji.


HVALA VAM!!!


< Poruku je uredio malena27 RR -- 10.10.2010 21:17:20 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 21:25:07   
niki83
malena hvala na ovom detaljnom obavjestenju...pokusat cemo biti sto humaniji

_____________________________

N&N

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 21:30:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

nazvala....

user posted image

i jauser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć za Kenana
10.10.2010 22:26:17   
Hanady RR
nazvala i izvršila skromnu uplatu e-bankarstvomuser posted image
jako bih se radovala da pomognemo ovome momku...nekako me rastužila činjenica brzine ravoja bolesti, njegovih godina mladih.

Rado bih na koncert ili kafu za njega otišla...ali otom-potom

Sad razmišljam da nađemp lokal u Sarajevu za ovu vrtu kafice ili igraonicu...pa da prihod od 50% recimo naše dječice iz Sarajeva koja su tamo sat vremena ide na žiro račun ovaj.

Treba malo razmisliti...dali neko ima prijedlog...ja ima dva...
pokušat ću sutra dobiti informacije pa javim.





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć za Kenana
11.10.2010 12:09:10   
Nedi
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Drage forumašice,

prije svega želim da vam se zahvalim na dosadašnjem učešću u humanitarnim akcijama naše Ringeraje.
.
I ovaj put vas molim da reagujemo i učestvujemo s malim doprinosom za Kenana kojem je potreban novac za liječenje. Sve možete pozvati na gore naveden broj telefona, a forumašice iz Zenice također mogu:

1. Sutra, 11.10. (ponedjeljak) ispred "TRI TRAFIKE" kod Kamenog mosta dati svoj prilog, kada će se odraditi cjelodnevno prikupljane novca za Kenu. Vjerovatno će se uraditi i majice na kojima će pisati "ZA KENANA" i letci na kojima će pisati "MARKA KOJA ŽIVOT ZNAČI" pa ćemo probati skupiti što vise novca... Molim da razglasite SVIM ljudima ovu informaciju. Možete ovu informaciju i postaviti na svoje statuse fb profila.

2. U četvrtak 14.10. (08-24h), u Hard Rock-u možete doći i popiti kafu za KENANA!!!!!! Znači sav prihod od kafe taj dan, biti će uručen njegovoj porodici. Dođite, popijte kaficu i još jednom učinite dobro djelo.....

3. Karte za koncert u Clubu 72 u četvrtak 14.10.2010, u iznosu od 3 KM možete kupiti u knjižari "Svjetlostkomerc" u tržnom centru Džananović, Tatto studio Cober i u firmi LOGOSOFT (Biznis centar Aksa). Sav prihod od prodatih karti ide u donaciju za liječenje našeg Kenana. Dodjite i podržite nas u akciji.


HVALA VAM!!!



Malena hvala ti mnogo što si ovako detaljno objasnila...više nisam sigurna gdje sam šta napisala. Planirano je mnogo aktivnosti i svi radimo onoliko koliko je u nasoj moci a ja cu obavjestavati i ovdje kako budemo napredovali sa akcijom.

Hvala svima na pomoci.



(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć za Kenana
12.10.2010 12:37:40   
Nedi
Samo da podignem temuuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć za Kenana
12.10.2010 13:49:21   
henna ze
tako sam ponosna ovih dana što sam zeničanka..toliko su se ljudi angažovali da pomognu..i znam da ljudi uplaćuju i na račun koliko ko može ( moje radne kolege  su uplatili svako ponešto)..ja sam sigurn da će se novac skupiti..Kenu lično ne poznajem..ali ga znam iz vidjenja kao i mnogo raje naše generacije..i ne sumjam da će se novac skupiti...sada je samo bitno da se operacija izvrši što prije i da uspije...
Nedi ja sam skontala da si mu prijateljica..i da ti kažem da se ne sikiraš..novac će sigurno biti...
ovih dana Zenica diše za Kenuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoć za Kenana
12.10.2010 15:34:40   
malena27 RR
Ja sam jucer poslije posla otisla kod ''Tri trafike'' da dam svoj skromni prilog... Momak koji je Kenanov prijatelj, a mm skolski drug mi je rekao da je bilo jako puno zenicana i zenicanki koji su maksuz dosli da ubace novac u kutiju priloga za lijecenje Kenana i da se pozitivno iznenadio i on i ostali Kenanovi prijatelji koji su bili takodjer prisutni!

Naravno, mm i ja u cetvrtak poslijepodne idemo u Hard Rock caffe i nakon kafice u Klub 072.... Pridruzice se i mya81 sa njm. Pozivam sve zenicanke-ringerajice da nam se pridruze!

1 markom za Kenanov zivot! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoć za Kenana
13.10.2010 12:49:00   
Nedi
Da postavim i ovdje:
Uplata sredstava iz inostranstva vrši se na slijedeći način:

SVRHA UPLATE: Uplata za liječenje Kremić Kenana
PRIMALAC: Kremić Besim
Prve zeničke brigade 13a
72000  ZENICA

IBAN: BA39 1605017110008741
Vakufska banka dd Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

BIC Code: VAKUBA 22
KORESPODENTNA BANKA: COMMERZBANK AG

FRANKFURT, GERMANY
BIC Code: COBADEFF

Hvala mnogo

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoć za Kenana
15.10.2010 15:48:38   
Nedi
Nadam se da vam nisam dosadna...samo da podignem temu.

Ponosna sam na ljude dobre volje koji pomazu na bilo koji nacin i sad sam sigurna da ce biti dovoljno novca.

Hvala svimauser posted image


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoć za Kenana
1.11.2010 15:53:55   
Nedi
Ima li koja zenica iz Zenice da bi mi pravila drustvo za vikend u distribuciji letaka? Ja sam dobila Meokusnice...Pišite na PP ili ovdjeuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomoć za Kenana
29.11.2010 11:00:17   
Nedi
Drage forumasice,

08.decembra se odrzava koncert za liječenje Kenana u Zeničkoj gradskoj areni. Koncert ce odrzati Seka Aleksić i gosti. Karte mozete kupiti kod mene kao i dobiti sve dodatne informacije. Ranije nisam bila fan Seke Aleksić ali sada joj mnogo zahvaljujem i nadam se da cemo uspjeti prodati 10 000 karata za koncert.

Evo i jedan detalj sa presice odrzane u srijedu
http://www.youtube.com/watch?v=CtyygUdqiR8

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *