|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozite kupovinu krave!
5.5.2010 10:20:17   
Sarajkica
Prosljedjujem mail, pa ko moze da se prikljuci, ili barem da posaljete informaciju dalje:


Dragi nasi, vjerovatno su neki od vas vec vidjeli ovaj slucaj i mozda ste vec i nekako pomogli. Oni koji nisu culi za ovaj slucaj Jakuba Kuljancica i njegove porodice mogu na ovom linku vidjeti prilog, ako nista da se podsjetimo koliko smo sretni a koliko (pre)cesto to zaboravljamo: http://www.youtube.com/watch?v=ixXA3s7-Ahc&feature=player_embedded  

Iako smo svjesni cinjenice da svaki dan nekome treba pomoci i da su ovakvi apeli nazalost kod nas svakodnevnica, mi smo odlucili da pokusamo nekako pomoci ovoj porodici. Kontaktirali smo predstavnike organizacije koja je snimila ovaj prilog i uz koordinaciju ostale eventualne pomoci koja ce se obezbijediti (kosilica i stala) preuzeli smo na sebe da pokusamo obezbijediti novac za kravu. Krava kosta od 1500 do 2000 KM.

Mi smo ovaj email poslali na 100tinjak adresa. Kada bi svako dao po 20 KM imali bismo 2000 KM. Naravno odlicno bi bilo da oni koji mogu daju i vise, jer vjerovatno neko nece moci nikako pomoci. Mi smo spremni da na sebe preuzmemo koordinaciju prikupljanja ovog novca ako ste vi spremi da date svoj doprinos. Molim da nam se javite odgovorom na ovaj mail pa cemo mi doci po novac ili se nekako dogovoriti kako to izvesti. Takodjer pozivamo vas da vi isti ovaj email posaljete svojim poznanicima i mozda prikupite dodatni novac.   S postovanjem, Asmer (0''1 782 900  ) i Djermana Seta (0''1 792 739) djermana@yahoo.com

< Poruku je uredio Sarajkica -- 5.5.2010 10:21:05 >


_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine
Neposredna veza do poruke: 1
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *