|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:28:04   
cija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Naša draga forumašica Mya je jutros u 7h prirodnim porodom na svijet donijela slatku curicu tešku 3080 g i duga 47 cm.Ima malo bolove,al izdržaće ona to.Bebica je ok!

Sve najbolje ... roditeljima od srca čestitam na najvažnijoj,najodgovornijoj i definitivno najljepšoj ulozi života...
Bebi mnogo zdravlja,ljubavi i sreće....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:30:20   
mamica87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Cestitam sve najbolje za roditelje i bebaci zelim dug i zdrav zivotuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:32:08   
Anoniman
Ma dusa draga, a ja maloprije pitam zna li iko sta je s Myom... user posted image user posted image user posted image  ma bravo kraljice... cestitke od srca, sve najbolje i najljepse za princezu a za mamu veeeeelikoooo user posted image  cestitam...

p.s. joj sva sam se najezila

(odgovor članu mamica87)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:32:14   
nikita
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa taman se mi pitamo sta je sa njom ! Ajde bas mi je drago, juce se bas nasekirala !!!! Izvjestavaj nas cija o svemu !

user posted image CESTITAM OD SRCA user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:33:33   
marinčii
ČESTITAM OD SRCA RODITELJIMA A MALOJ CURICI SVE NAJ NAJ U ŽIVOTU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:34:04   
LUNA4
Čestitke od srca za mamu i njenu bebicu!!!!!!!

_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:43:40   
cija
izvještavaću....user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:47:01   
Anoniman
cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cija)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 11:56:53   
Dalila Sa
ČESTITAMO SRETNIM RODITELJIMAuser posted image user posted image user posted image user posted image
bebici želim dug i sretan život a mamici brzo ozdravljenjeuser posted image user posted image



_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 12:05:17   
ena23
Ja maksuz ostavila poso i citam nas emahalanje kad ono... najljepsa moguca vijest... sva sam se raspekmezilaaaaa

Hrabroj mami i ponosnom taji sve naj naj bolje i iskrene cestitke a majoj pincezici sve najljepse u zivotu zelim

evo buketa za brz oporavak
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 12:06:30   
Apotekarka
iskrene čestitke i sve najbolje,brz oporavak izgleda da sam ja sljedeća...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 12:10:58   
Lady26
Cestitam i ja od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , brz oporavak ti zelim, sve najljepse tebi i bebici, puno zdravlja, srece i ljubavi user posted image , ah cestitam i tatici naravno bez njega ne bi bilo nista user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 12:59:53   
Babyy
najljepse cestitke...poljubac za bebi

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 13:10:52   
sheri
cestitke od mene i Noreuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 13:13:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  Mya!!!
 
Sve najbolje bebici, mami i taji!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 13:22:49   
nanika
Evo i od mene sve najljepse Myauser posted image user posted image user posted image . Brz oporavak i uzivaj u svojoj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 13:22:51   
anitaMO
od srca čestitam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 14:13:29   
Eli83
Od srca čestitam roditeljima user posted image user posted image user posted image user posted image .
Neka vam je mala princeza zdrava i sretna dugooo dugooo godina. user posted image user posted image user posted image
Sretnoj mamici želim brz oporavak. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

01.12. rodila se naša princezica Melisa...
Nema ljepšeg osjećaja na svijetu.
Ljubi je mama....

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 14:14:18   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Eli83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 14:23:38   
kaktuscic

ISKRENE ČESTITKE I NAJLJEPSE ŽELJE!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 14:31:11   
Anoniman
mya moja draga sve najbolje ti zelim tako mi je drago da si se rijesila od srca ti cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 14:33:38   
medica
Cestitam i sve naj........

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 17:07:02   
lely
Cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 17:38:36   
nita
Pridružujem se čestitkama! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Porodila se Mya :-)
25.6.2009 17:45:32   
remzy
cestitke roditeljimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
a bebici dug i sretan zivot!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *