|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poruka našim roditeljima
9.10.2009 1:18:16   
minica81

Dragi moji roditelji mnogo vas voli vaša Minica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala dragom Allahu dž.š što ste mi živi i zravi.
Hvala vam za sve što ste učinili za mene.
Hvala vam što ste uz mene.
Hvala vam što moje dječake puno volite i što ih pazite.
Hvala vam . hvala za sve.
Sama pomisao kad pomislim da će vam se nešto desiti počnem da plačemuser posted image user posted image user posted image
jer neznam kao dalje....

Draga moja mami : Ti si tako mnogo učinila za mene moju sestru i mog brata.   Ti si najbolja mama na svijetu i zato te mnogo volimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dragi moj babi : I ako si bio strožiji od mame ipak ti sve opraštam i tebe mnogo volim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje poručite i vi nešto svojim roditeljima....

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 7:43:16   
Anoniman
Sad si me baš rastužila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potpisujem u potpunosti...

(odgovor članu minica81)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 11:18:43   
mamilica
Ne mogu da zamislim kako bih ja nastavila dalje bez mame, znaci mi sve na svijetu, a ucim da idem dalje bez tate i jako mi tesko ide.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 12:12:40   
lejlas30
Volim vas najvise na svijetu, beskrajno, beskrajno... Vi ste moj oslonac i moja podrska, kad pomislim na vas sva se raznjezim, stalno molim Boga da vas cuva, da mi budete zivi i zdravi jos puno godina...
Ne smijem ni zamisliti na sta bi mi zivot licio da nije VAS.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 12:42:00   
trudnjaca
hvala Bogu sto postojite jer da vas nemam...........ne znam......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedva cekam mog malog NEDIMA
TERMIN JE 22.6

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 12:49:41   
Hocu bebu
Kad bih mogla da vratim vrijeme i svaku ruznu rijec da progutam, svaki mladenacki hir da ostavim u sebi...Kad bih mogla da vratim vrijeme, da vas vise grlim, ljubim, vise vremena da provedem s vama...
Kad bih mogla da vas stvorim ovdje, svaki dan bi bili blizu mene...
Onaj dan kad sam otisla, zaboravila sam nase sitne svadje, samo je u tvojim plavim ocima, mama ostalo more ljubavi i jos dublje more suza... a u tvojim, babo , tamnim ocima, ostade toplina i njeznost pomijesana sa suzama...
volim vas
Nek vam dragi Allah dz.s. podari svako dobro na ovom i onom svijetu


_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 12:57:43   
bebano
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Kad bih mogla da vratim vrijeme i svaku ruznu rijec da progutam, svaki mladenacki hir da ostavim u sebi...Kad bih mogla da vratim vrijeme, da vas vise grlim, ljubim, vise vremena da provedem s vama...
Kad bih mogla da vas stvorim ovdje, svaki dan bi bili blizu mene...
Onaj dan kad sam otisla, zaboravila sam nase sitne svadje, samo je u tvojim plavim ocima, mama ostalo more ljubavi i jos dublje more suza... a u tvojim, babo , tamnim ocima, ostade toplina i njeznost pomijesana sa suzama...
volim vas
Nek vam dragi Allah dz.s. podari svako dobro na ovom i onom svijetu



A joj kako je ovo divno receno.
 
Inace tema me je bas rastuzila. Sve ste divno rekle, iz srca.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:05:10   
Doraa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu

Kad bih mogla da vratim vrijeme i svaku ruznu rijec da progutam, svaki mladenacki hir da ostavim u sebi...Kad bih mogla da vratim vrijeme, da vas vise grlim, ljubim, vise vremena da provedem s vama...
Kad bih mogla da vas stvorim ovdje, svaki dan bi bili blizu mene...
Onaj dan kad sam otisla, zaboravila sam nase sitne svadje, samo je u tvojim plavim ocima, mama ostalo more ljubavi i jos dublje more suza... a u tvojim, babo , tamnim ocima, ostade toplina i njeznost pomijesana sa suzama...
volim vas
Nek vam dragi Allah dz.s. podari svako dobro na ovom i onom svijetu

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potpuno isto osjećam


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:10:21   
Hocu bebu
uh dusa draga, evo place mi se user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:14:15   
esma*
Minice lutko, jesu li dobre sličice u avataru? user posted image

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:16:27   
minica81

Da draga moja esmice .... ljubim te,,,,i volim te....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:19:20   
esma*
IZVORNA PORUKA: minica81


Da draga moja esmice .... ljubim te,,,,i volim te....user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:26:29   
Doraa
Hoću bebu trebala si staviti upozorenje: trudnice s podivljalim hormonima nek ne čitaju sljedeći tekst...user posted image evo ja se isplaka,ujecala... isto sad da gledam svoje roditelje kako stoje na kapiji i ispračaju me plave i smeđe oči. Inače u zadnje vrijeme stalno razmišljam o njima i o tome koliko sam bila gruba i hirovita u djevojačkim (pogotovo pubertetskim) danim. Rado bih da to promjenim ali nemoguće je i znam da će me to svaki dan sve više boljeti iako su hB živi a kamoli...user posted image Voljela bih da pročitaju ovaj tekst da shvate da mi je žao ali...nisu oni u toj fazi da čitaju "pjesmice"-shvatili bi me neozbiljno. Pozzz za tebe, divan tekstuser posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu minica81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 13:31:20   
Hocu bebu

Poslusaj me, nema sta da ti bude zao, proslo je, meni moj babo sinoc rece, kad sam mu rekla kako mi je zao sto sam nekad bila gruba : Moj sinko user posted image , kada zivis s nekim, ne cijenis ga dovoljno, tako je i nama...
Vazno je da imas koga tako voljeti i da tebe neko tako voli, samo se treba zahvaliti Bogu sto nam je dao krasne roditelje, a tebi zelim da budes najbolja mamica na svijetu!user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 14:08:04   
sarisari
Hvala dragom Allahu dž.š. sto ste mi zivi i zdravi, ne postoje rijeci kojima bih mogla da iskzem ljubav i zahvalnost prema svojim roditeljima, hvala vam za sve sto ste ucinili za mene, hvala vam sto ste uvijek uz mene i onda kada nesto pogrijesim i kada kazem nesto sto ne treba, hvala vam sto toliko toga cinite za mene, hvala sto ispunjavate svaku moju zelju, svaki moj san,...
Hvala ti mama sto uvijek imas rijeci utjehe, rijeci pune ljubavi, hvala ti mama sto si moja mama ne znam sta bih bez tebe, ti si mi i mama i sestra i prijateljica,...hvala ti sto si najjjjjjjjjbolja mama  na svijetu i  tebi tata hvala sto si me uvijek podrzao i ako smo se nekada i posvadjali oprosti i ja tebi oprastam, hvala sto si najbolji tata na svijetu.
Hvala vam za sve i mnogo vas volim.
Hvala Allahu dž.š. sto si mi dao ovako divne roditelje.

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 14:28:57   
reallove
dragi moji roditelji hvala vam za lijep i bezbrizan zivot koji sam sa vama provela..oprostite mi za svaku ruznu rijec,za svaki ruzan postupak,za svaku suzu koju ste prolili zbog mene..mami ti si mi uvijek bila najbolja prijateljica,moj oslonac u svemu,da mi je opet s tobom kafu popiti,smijati se svemu..babuka dragi zahvalna sam ti za sve,za tvoju briznost,za lijepe rijeci..neka vam dragi Allah podari sve najbolje,svu srecu svijeta..volim vas puno i nedostajete mi..uvijek cu biti"vasa mala curica"VOLIMO VAS VAS UNUK I JA

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 14:31:59   
marinela
Nedostajete miuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 14:43:48   
minica81

TAKO STE SVE LJEPO OVO REKLE SVOJIM RODITELJIMAuser posted image user posted image user posted image user posted image
ZAISTA SU NAŠI RODITEJLI NAŠA VELIKA PODDRŠKA U SVEMU.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 22:57:59   
Doraa
IZVORNA PORUKA: Hocu bebu


Poslusaj me, nema sta da ti bude zao, proslo je, meni moj babo sinoc rece, kad sam mu rekla kako mi je zao sto sam nekad bila gruba : Moj sinko user posted image , kada zivis s nekim, ne cijenis ga dovoljno, tako je i nama...
Vazno je da imas koga tako voljeti i da tebe neko tako voli, samo se treba zahvaliti Bogu sto nam je dao krasne roditelje, a tebi zelim da budes najbolja mamica na svijetu!user posted image


Hvala draga na lijepim riječima baš siuser posted image


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Poruka našim roditeljima
9.10.2009 23:11:26   
Lalana
Draga moja mama, nema rijeci kojima bih od tebe trazila oprost za sve, ako sam ti ikada nesto mrsko i ruzno reklauser posted image , ako sam te necim povrijedila ili te u necemu nisam poslusala.
Voljela bih da je sa nama i babukauser posted image user posted image user posted image , ali dodje mu odredjeni cas, od kojeg nece niko moci pobjeci, bio je divan covjek, primjer ostalima i ostao je nas ponosuser posted image , zauvijek,
a ti mamice molim Allaha dz.s. da te pozivi jos dugo zdravlju i rahatluku, i da sto prije ja tebi dodjem iz tudjine i popijem sa tobom kafu, da ti unuk i unuka malo prospu po tvojoj besprijekorno cistoj kuci.user posted image
Mama, volim te...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Sto u dnevnoj
chuci

Kakav vam je sto u dnevnoj i kako ga ''podnose djeca''? Interesuje me ako vam nije mrsko komentarisati jel se udaraju od njega, penju, skidaju stvari? Koliko je visok?

okrugli (20%)

ovalni (33%)

ćoškasti (47%)


Broj svih glasova: 98

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *