|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posudje
2.9.2009 12:46:24   
bloom
user posted image  
Ja imam par komada cepterovog posuđa i ne da sam zadovoljna, vec sam prezadovoljna.
Do ''''''''. septembra ima akcija ako se nesto naruci, bez obzira na rok otplate koji izaberete, imate popust od 20%.
Ja sam odlucila otici sad do njih pa da vidim kolko bi me izasla jedna serpa ili jos nesto. Ako bas bude preskupo, mislim da necu nista iako je na rate.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:30:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 12:48:11   
tea lana
ima li neka stranica internetska 

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 12:54:55   
bloom
Ja sam malo gledala katalog na internetu, ali sad ne mogu naci link da ti postavim. Nesto nece da otvori. Pokusaj ukucati na pretrazivac - zepter katalog.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 13:00:45   
Leva
Imam i Zeppterove serpe i WMF. Po meni nema razlike u kvalitetu, nacinu kuhanja, osim sto je WMF posudje dobro jeftinije. Na nekom snizenju sam set serpi za cetveroclanu porodicu platila 580 KM a Zeppterove su oko 1800 KM. Kao sto sam rekla imam i jedne i druge i sve ih koristim, ali nema razlike ko god sta pricao user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:08:56   
bloom
Hej hvala ti za ovu informaciju za WMF serpe.
Sad sam se vratila, serpa koju bi ja htjela zbog toga jer mi na nju odgovara zepterov pretis poklopac, kosta 210 eura i kad se oduzme 20% dodje oko 160 eura, na 10 mjeseci, 16 eura mjesecnouser posted image
Jos cu se skontat. Mozda cu otic pogledati i ove serpe, jer mi treba jedna ta od 3-4l

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:11:10   
tea lana
http://www.zepter.com/bs_BA/?m=330
WMF

ja nasla ovu stranicu ali bloom daj mi molim te ako imas od tih drugih serpi adresu internet

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:13:25   
milenium
Ne znam za te druge,ali ja imam cijeli Zepterov komplet šerpa(lonaca kako hoćete)i ostalog.Odušavljena sam user posted image  Jedina im je mana što kad stavim vodu da prokuha ili mlijeko za bebu,ne stignem se ni u wc se popi.. user posted image   ,tolko je brzo!Ma sve u svemu  user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:18:08   
Lulu_
isto mi je kao i ona serpa sa pijace...ko zna kuhati kuhat ce i njoj perfekt.osim toga teske su ko tuc

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:18:45   
Suzana
I ja imam Zepter i MNOGO sam zadovoljna (bili su žara, hvala mojoj mamici).
Za WMF šerpe ne znam, ali žene, jedan dobronamjeran savjet - nemojte da bi vam palo na pamet da kupujete one njihove điđe za kuću. Kada smo se uzeli, MM i ja smo dobili poklon bon na nekih 150 KM i obzirom da je tu sve jako skupo, odlučili smo uzeti onih par WMF sitnica. Naime, između ostalog uzeli smo i rende - KATASTROFA!!! Izrendati krompir ili bilo šta drugo na to rende je užas užasa, toliko je tupo od samog početka da vam ja to ne mogu opisati. A koštalo je oko 60 KM!!! Dakle, bolje je rende sa pijace od 3 KM nego WMF od 60-ak KM!
Ovo je još jedan dokaz da sve što je skupo nije nužno i kvalitetno.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:25:31   
ivana st

Kuham uglavnom u zepteru jer od njih imam dosta toga i nemam zamjerki osim što ga je malo teže održavati. Ali kako Leva reče može se naći jako kvalitetnih teća i po puno nižoj cijeni. Da sam ga ja kupovala teško bi se odlučila dati tolike novce( mama kupila kad sam se udavala). Jedino što ne bih mijenjala ni za jedan drugi je njihov štapni mikser, zaista vrijedi svake kune.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:26:08   
tea lana
http://www.zepter.com/bs_BA/
nasla nasu stranicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:26:25   
Amrino
Za mene je to bacanje para. Ako neko moze da mi objasni koja je recimo razlika u hrani koja se skuha u najobicnijem pretisu i onom Zepterovom a da to vrijedi nekih 1000 KM bilo bi super.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:26:39   
škorpija
ma sve o.k. al što kaže lulu teškeeeeee

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:28:41   
milenium
Lulu,pa nisu teže od nasuser posted image
Šalu na stranu,tek sad kad imam user posted image vidim kolko mi valjajuuser posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:31:12   
škorpija
ja sam dobila dosta zepter posuđa kad sam se udala i još ga nisam otpakovala, sve prosljeđujem novopečenim bračnim, parovima kao poklonuser posted image , ja ne znam kuhati ni u pijačarskom ni u zepter posuđuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:32:45   
milenium
user posted image ova je najpoštenijauser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:33:54   
Suzana
Teške jesu... Ali simpa je milenium "nisu teže od nas" user posted image .
Da... najbolji proizvod jeste onaj njihov klik-klak poklopac za pretis koji se može staviti na svaku njihovu šerpu - nema dalje. I hrana iz njihovog pretisa zaista bude drugačija nego kod običnog - nekako.. sačuva i oblik i boju... nisam izučavala Zepter, kažem, dobila sam ga kao vjenčani poklon od mame, ali znam još prije rata kada se Zepter pojavio na prostorima Ex Yu da je bila priča da se u njemu hrana posebno kuha i zadržava sve nutritivne sastojke. Ja kada sam prvi put upotrijebila njihov pretis uvjerila sam se da je tako... (a možda sam se i nafurala, ko će ti ga znati user posted image )
Kolegica je nekada prije rata radila u Zepteru i dan danas ga na sva usta hvali.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:45:11   
milenium
Joooj pa mi sve dobile Zepter od mama za udaju user posted image  Ja isto od mame za udajuuser posted image user posted image user posted image Bravo za naše mame!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:46:16   
Suzana
IZVORNA PORUKA: milenium

Joooj pa mi sve dobile Zepter od mama za udaju user posted image  Ja isto od mame za udajuuser posted image user posted image user posted image Bravo za naše mame!


Hhehhee, baš tako... Drage mame, hvala vam i ovim putem! user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:46:25   
Leva
Belaj je Suzana sa ovim poslijeratnim Zeppterom, ne moze ni primaci onom prijeratnom. Moja svekrva ima i jedan i drugi (nesto joj je falilo pa je dokupljivala) i mogu ti reci da je ovaj koji danas mozes kupiti mnogo laksi i nekako mi ivice izgledaju ostrije. Ona je legenda cijeli rat pekla hljeb u Zeppterovoj tavi i mogu vam reci da je nije uspjela dokrajciti user posted image .

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 15:51:33   
ivana st

Zepter zadržava nutritivne sastojke ali onda treba kuhati po njihovim pravilima,što i jest moguće jer će u njima hrana teže zagorit i još jedna dobra strana zeptera, može se kuhati na malo masnoće i troši se manje struje. A teće stvarno jesu teške, pa mi dođu ko mali trening za jačanje ručicauser posted image . i bravo za mame user posted image user posted image user posted image !


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 16:43:07   
bloom
Jeste, hvala nasim mamicamauser posted image user posted image
Ma sve mi je super, i ne znam, ali meni su super za odrzavat, nikad ne zagori, moguce je przenje bez ulja,....
Da se razumijemo, nije nuzno,ali je super stvar.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 16:47:46   
Suzana
IZVORNA PORUKA: bloom

Jeste, hvala nasim mamicamauser posted image user posted image
Ma sve mi je super, i ne znam, ali meni su super za odrzavat, nikad ne zagori, moguce je przenje bez ulja,....
Da se razumijemo, nije nuzno,ali je super stvar.


bloom draga, hajde mi molim te objasni kako pržiš bez ulja??? Meni se dešavalo da mi i na ulju zagori riba?! user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 16:50:17   
ivana st

Da bi ostalo sjajno i da ne ostaju mrlje od vode treba ga često prati ili u octu ili ima ono bijelo tekuće sredstvo također od zeptera(zaboravih kako se zove). Može se dati matirati pa se nema tih problema ali ja volim kad se lijepo sjauser posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zepter posudje
2.9.2009 21:29:02   
bloom
Ja sam dobila i njihov kuhar i ima dosta objasnjenja kako iskoristit zepter.

Suzana, stavis tavu na ringlu i poklopis, cekas da se zagrije. Na vrelu tavu staviti snicle, piletinu, sta god i pritisnuti viljuskom, otprilike 3-5 minuta svaku stranu, ali kad stavis meso smanjis ringlu, tad poklopis tavu i ono se onda polahko pece u onom svom saftu. Ja tako obicno piletinu pecem i bude mi super, mada MM vise voli kad ima jos dodatno ulja. Ali meni je super bilo u trudnoci, bas sam mogla da se pridrzavam pravilne ishrane.


< Poruku je uredio bloom -- 2.9.2009 21:30:20 >

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *