|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potrebna informacija o inspekcijama
7.7.2010 9:59:16   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Drage forumasice, imam pitanje, valjda je pravno user posted image

Zivimo u zgradi. nesto malo iznad nas je zemlja i kuca od nekog covjeka. On je ispred svoje kuce napravio neku vrstu bazena. Problem je sto to uopste nije bazen, nego tu hladi alkoholna pica user posted image . I sva voda, ali bukvalno se sliva ispred nase zgrade, i pravi kao neku vrstu poplave. I svaki dan su lokve i lokve vode ispred zgrade, jer ta voda neprestano dolazi iz tog "bazena". Djeca, kojih ima jako puno zgradi se vise i ne mogu igrati ispred, jer je evo mjesec dana sve mokro.

Koga da zovemo, sta da uradimo, jer posljednjih dana zaista postaje sve gore i gore. Pomozite, molim vas, i hvala vam mnogo user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
7.7.2010 10:03:32   
veeseelaa
zovni komunalnu zelenu policiju iliti EKO policija
telefon 230-000

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.7.2010 10:07:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
7.7.2010 10:03:46   
Skvo RR
Ja sam otvorila novu temu, jer mislim da bi nam generalno trebalo znanja o inspekcijama...Mislim da se tvoj problem moze rijesiti  putem kantonalne inspekcije..E, sada koja je nadlezna to ne bih znala....user posted image  Mozda ima neko konkretan savjet?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
7.7.2010 10:10:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zovni komunalnu zelenu policiju iliti EKO policija
telefon 230-000
i ja bih ovo uradila...prvo njih da naprave zapisnik ili vec kako se to zove, a onda nek se kucepazitelj dalje ganja sa inspekcijama itd.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
7.7.2010 10:11:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zovni komunalnu zelenu policiju iliti EKO policija
telefon 230-000
i ja bih ovo uradila...prvo njih da naprave zapisnik ili vec kako se to zove, a onda nek se kucepazitelj dalje ganja sa inspekcijama itd.



Eko policija je zadužena za očuvanje javnog dobra a javno dobro je sve oko zgrada i objekata, zar ne?
Osim toga ima i Općinska služba za inspekcijske poslove određene nadležnosti iz ove oblasti!
Mogli bi se kao grupa građana prvo obratiti mjesnoj zajednici, zatim načelniku općine i općinskom vijeću općine na kojoj se nalazite

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.7.2010 10:14:23 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
8.7.2010 22:31:30   
Trnoruzica
Uh, dok nadjoh ovu temu. Skvo, hvala user posted image , nisam znala gdje da postavim pitanje. Fazon je u tome, sto posljednja 2 dana svako jutro dolaze neki ljudi, te iz mjesne zajednice, jutros je i bila neka inspekcija, i naveli su problem podzemnih voda user posted image , a "susjeda nam dragog" nisu ni spomenuli, kao nije on kriv. Jos su rekli da se ovaj problem javlja svake godine kad su kise obilate. user posted image

Ja u zgradi zivim vise od 15 godina, i nijednom nam se nije ovo desilo.
U svakom slucaju, nesto ce se poduzeti, tako je bar kucepazitelj rekao.

Hvala vam mnogo na odgovorima user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 10:53:10   
M kao Mama
Sad sam stvarno ljuta prije 14 dana kupila sam aladine, treći dan otpao mi onaj đon što dođe na aladinkama, nazovem, kažu donesite, nikakav problem, zaljepit ćemo, kao došla nam tura slabog ljepila. Odem sad u subotu po aladinke, uzmem, jutros opet otpao drugi dio, šta da radim, jel ima neko kome se mogu žaliti, jer ovo je fakat bebzobrazluk. Šta spada pod reklamaciju, odnosno da li su dužni da mi daju nove ili tako da lijepe do besvjesti

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 10:58:35   
Radoznalica
mama alma ja imam dvoje aladinke i stvarno nisam imala tih problema. Da slučajno nisi nagazila u vodu ili da nisu pokisle, jer su me upozorili da se to može desiti od kiše. U svakom slučaju idi opet u radnju i traži da ti to završe kako treba ili da ti daju nove. Uostalom nisu ni jeftine da bi se to dešavalo! Sigurno će ti izaći u susret, jer ipak je to privatnik i svaka im je mušterija i preporuka bitna. Sretno!

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:27:08   
M kao Mama
Ovo su moje 4. aladine, jedne platnene sam na kraju u mašiniprala, eno ih još u životu, ali malo mi omanjale, Lajla ima dvoje i njene dobre, međutim, ovogodišnja kolekcija katastrofa, kada sam zvala da lažem, veli žena, donesite imali smo turu slabog ljepila, kas sam otišla po njihu radnji sretnem rodicu, njoj sve one bobe i cirkoni popadali sa desne, a nove i moje i njene, a znala sam i pokisnutu u aladinkama, vjeruj ništa im, ne raspadaju se samo više nisu za nošenja u "grad", hahahaha.

I Amela RR, je neki dan kupila, eno i njene isto ko moje, znači da je do njih, strašno, da li su počeli fušerajiti, da li su pomjenilimaterijal ili su promjenili majstora ne znam, ali znam da kvalite, a ni cijena nisu isti kao prrije.

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:30:36   
Skvo RR
Ja kada sam svoje aladinke odnijela na reklamaciju...rekli su mi da je to od vruceg asfaltauser posted image user posted image
Pa necu ih usred zime nohati...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:32:52   
veeseelaa
mama alma mislim da trebaš prestati kupovati aladinkeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:33:11   
M kao Mama
Strašno, sad sam zvala i pitala kada sam ih već donijela što nisu sve zalijepili, a ne da kupim đonove po ulici, kaže mora da ste po kiši hodali, ja se tu raspucam i kažem da mi ovo nisu prve, da su jedne platnene u mašini prate, paim ništa nije.

A, možda sam preteška, morada je to. Zaljepit ću ja ljepilom, neću iz principa da nosim, a ozbiljno razmišljam da nazovem inspekciju, jer nisam jedina, pogotovo kako su se i Ameli razvalile.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:33:49   
M kao Mama
Vesela, meni noge strahovito otiču, tako da mione nažalost jedino odgovaraju, i ne znoji se noga u njima

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:36:31   
veeseelaa
ah joj neznam , kontam ne odgovara ti ta vrsta obuće.... npr mm stalno pucaju japanke user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:43:02   
Mostarka*
A mene interesuje koja je inspekcija zaduzena za moj problem. Pored kuce u kojoj sada zivim ima stara kuca koja je zarasla u svakakve biljke i drveca, i u kojoj su se namnozile i mutirale razne zivotinje i insekti. Zvali smo policiju nekoliko puta nikada nam nisu dali precizno rjesenje. Ta kuca nije imovinski rijesena, dijeli se na 12 nasljednika i niko nece da makne prstom zbog onog drugog user posted image
Odatle pacovi izlaze kao macke, nekakvi providni gusteri zmijskog izgleda, a komarci...to nisu samo komarci, vec smo imali u porodici ujed inficiranog pauka, u komsiluku ujed drvene musice itd. Nista ne preuvelicavam (mama i kolegica su zavrsile u bolnici na inekcijama), ali niko nema da nesto konkretno uradi. Koja inspekcija je zaduzena za ovo?

< Poruku je uredio Mostarka* -- 20.7.2010 13:45:20 >


_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 13:46:08   
M kao Mama
Joj, ovo je stvarno problem, majke mi najbokje bi bilo kada bi to šiblje i ostalo zapalili, neam druge da se taj zoo vrt iskorjeni, strašno, strašno, jeste li pokušali sa medijima, TV, novine, pa malo napada, ozbiljno, j abi njih zvala

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 15:43:09   
Amelaa RR
mama Alma...meni se nije dalo da odem jutros kad sam isla u ambasadu da im kazem za aladinke..kod mene su cipele...ev se nazad odvalilo nesto, ono iznad pete...ma uzass stvarno sam se razocarala da vise nijedne necu kupiti...imam ih dosta(10-tak pari) neke su platnene..i ev po mom misljenju bit ce da su bolje od ovih koznih...
Koji im je broj mama alma da ih nazovem cisto da im kazem..a mislim da ne vrijedi zvati inspekciju, nego radije pokusaj se s njima dogovoriti.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Potrebna informacija o inspekcijama
20.7.2010 15:49:58   
M kao Mama
Amela, šaljem ti PP, a ne vrijedi se sa rogatim bosti, odnosno u civilizovanim zemljama, da ne kažem radnjama reklamacija podrazumjeva da ti zamjene nove, a ne da ljepe i krpe do besvjesti, helem kupila super ljepilo i zalijepila.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *