|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pouzdanost testova za trudnoću?
4.3.2007 12:19:14   
sanci
kakva ste iskustva imali sa testovima za trudnocu? da li se ikada desilo da pokaze pogresan rezultat?
kada mi je kasnilo 3 dana uradila sam test i bio je negativan! sada mi kasni vec '' dana, a mens i dalje nama... znam da cete svi reci da idem doktoru na pregled, ali prosli mjesec sam bila na redovnom pregledu (i sve je okiuser posted image ), pa ako mu sada opet dodjem reci ce da sam bolesna al'' u glavu:)!
tako da ja cu sacekati jos koji dan, a sada me interesuju samo vasa iskustva sa ovim testovima?
hvala i pozdravuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.4.2010 10:09:58 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
4.3.2007 12:26:32   
Happy
Prvo:
Dobor nam došla Sanci. Ja sam imala pozitivna iskustva sa testom... Ali zavisi i kad se koristi, ja mislim da mora proći ( ne znam tačno koji period ) određeni broj dana da bi pokazao.
Ja savjetujem da ponovo kupiš test i probaš ( CLEARBLUE - kažu da je najbolji ).
Zavisi je li ti inače redovita?
Probaj ponovo, pa onda tek doktoru!
Sretno user posted image

(odgovor članu sanci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
4.3.2007 12:33:58   
sanci
hvala na dobrodosliciuser posted image !
ako do sutra ne dobijem, probat cu opet sa testom...pa doktorom...
inace menstruacija mi je prilicno redovna... s obzirom da puno putujem zna biti otstupanja +-2-3 dana, al 6 se ne sjecam da je bilo:).

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
4.3.2007 15:23:56   
Lejla K
Ja se takođe pridružujem dobrodošlici! Ja sam koristila ClearBlue i ni jednom nisam imala pogrešan rezultat, s tim da je u sva četiri slučaja bio pozitivan, i zaista se radilo o trudnoći. Obićno sam ga radila nakon što bi mi kasnila jedno sedam dana (otprilike koliko mi menstruacija i taje).

(odgovor članu sanci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
4.3.2007 18:10:19   
Anoniman
Ja sam dosad test koristila samo jednom, i bio je pouzdan. Uzela sam neki obicni od tri po marke, ali je fercerao! user posted image  Apotekarka mi je rekla da je razlika samo u cijeni, ja zaista nemam pojma. I sljedeci put cu aBd opet uzeti taj isti, ionako poslije testiranja ides doktoru, pa je svejedno koliko para das na test! U svakom slucaju, zelim ti dobrodoslicu, da dugo tipkas s nama i da nas obradujes plusicem! user posted image  user posted image

(odgovor članu Lejla K)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
4.3.2007 21:22:47   
sreca
Draga moja, moja sestra je radila test kad joj je kasnilo 3 dana nije pokazao, ali poslije 7 dana je pokazalo, kada je upitala dok. rekla joj je mouce da je zatrudnila malo kasnije i da zato nije moglo da pokaze, a inace u urinu taj hormon HCG se tek posllijeje 12 dana luci, tj 12 dana poslije ovulacije,

joj nadam se da si me razumjela, joj tako sam se spetljala



Javi obavezno sta je test pokazao

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
5.3.2007 15:29:00   
Ivona RR
Ja sam probala CLEARBLUE i mogu reci da je do sada pokazivao tacne rezultate user posted image , a nekako je i najprakticniji za koristenje.

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu sreca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 10:44:25   
marci
ej bok cure vidim da se jedna s drugom dopisivate o testu koji je bolji i sigurniji pa tak i mene zanima ak mi netko može odgovorit menga mi kasni 4 dana a prekjuće sam radila test i bio je negativan a zvao se prima test.pa me sad zanima koliko je siguran ak neko zna jel ja još dobila nisauser posted image user posted image m a neznam kad da opet radim novi jel nisam više u niš sigurna.user posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 14:04:59   
milenium
IZVORNA PORUKA: Ivona RR

Ja sam probala CLEARBLUE i mogu reci da je do sada pokazivao tacne rezultate user posted image , a nekako je i najprakticniji za koristenje.


potpisujemuser posted image

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 14:14:49   
sara.at
ja stvarno neznam koji sam test zadnja dva puta koristila al sam samo usla u dm i uzela prvi nije mi bilo koliko kosta ruku na srce ni danas dan neznam koliko su kostali user posted image al su oba bila tacna i nakon kratkog vremena su mi pokazali user posted image al ja sam cekala sedmicu dana poslije izostatka menge i onda uradila test...user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 14:21:00   
aida.
Kasnila mi je 3 dana i uradila sam test, pokazao user posted image user posted image s tim da mi je menstruacija uvijek bila redovna, svakih 28...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 17:18:28   
marci
meni prvu trudnoću to jest prije nje ,mi je menga bila nekad dva dana prije od prve il dva dana poslje il tri dana poslje al sam ju uvjek bila dobila, a kad ju nisam bila dobila tad sam i bila trudna al mi je i test to bio pokazo.I poslje poroda mi je nakon mjesec dana postala normalna svih tih 6 mjeseci nap--1.2.i trajala kojih 6 dana itd. a sad šta je ne znam.user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 19:59:04   
hodajuci simptom
Draga, svaki test koji pokaze user posted image je pouzdan!!! Svaki drugi je nepouzdan i odmah po jos tri nova! :)))))) I unapred puno podrske.   Javi sta se desilo, drzim fige

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.3.2010 9:11:17 >

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 20:05:03   
Mirkica
ja imam srece sa  onim najjeftinijim testovima kod prve mi je pokazao trudnocu i kod drugog puta isto pokazao trudnocu iako sam dosta puta izmedzu kupila onaj SKUPI test i niakda nista i bude mi zao para ma reko uzecu ovaj najjeftiniji i pokaza znaci ili si trudna ili nisi .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 20:10:55   
hodajuci simptom
da dodam i ozbiljno, 4 godine sam kupovala testove svaki mesec, uvek su bili negativni, nikada pogresni. kada se prvi put pojavila druga crta, bila sam trudna. dakle, u mom slucaju - 100% pouzdani. koristila sam, sto rekla mirkica, i skupe i jeftine, apsolutno nema nikakve veze - kasete su skuplje samo zbog plastike. 

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 20:11:11   
majdica
Uvjek sam kupovala najjeftinije testove za trudnoću.-Neznam kako se zove ali sam u apoteci tražila jeftini.Nikad me nije prevario.A radila sam ga kad bi mi kasnilo 5 dana.user posted image

_____________________________

Moja porodica je moje utočište.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
7.3.2010 21:49:18   
ivana st
testovi su i u mom slučaju 100% sigurni, bili jeftini ili skupi. Kad sam bila trudna pokazao mi user posted image i to sam ga radila popodne, a prije i kasnije uvijek bio negativan i nažalost uvijek je bilo točno. Ne trošite novac na skupe testove! 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu majdica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 4:49:44   
marci
e danas si idem kupit neki jeftiniji za ujutro pa vam se javim pusa.i da bude user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanci)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 7:03:58   
hodajuci simptom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 7:22:00   
Miau
Meni je test pokazao negativno, otisla u doktora i user posted image user posted image user posted image kaze TRUDNA SI! Testovi nisu 100% pouzdani, ja sam zivi primjer user posted image .

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 8:06:29   
Leva
Sa testom istina nikada ne možeš biti 100% sigurna da li je očitao ispravan rezultat. U svakom slučaju ti preporučujem da ponoviš test (s obzirom da je prošlo 6 ili više dana) ili da uradiš Betu HCG (test na trudnoću iz krvi koji je 100% pouzdan). Ako test ili beta nakon toliko vremena budu negativni onda fakat moraš kod ljekara bez obzira što si bila prošli mjesec. Svaki ciklus je priča za sebe i ne mora značiti da se nešto nije moglo pobrkati u međuvremenu. Ja ti želim user posted image  jer je to ono najljepše što može pokazati jedan test user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 13:31:55   
marci
ej bok curke moje sam da vam kažem dasam test kupila i radit ću ga ujutro a zove se SIGN-Test i košta 21 i pol kunu pa me zanima kakav je on jel dobar,zato što prvi put ćujem za njega a nisam nigdje ni proćitala da je dobar a mora se kao ujutro radit.aja sam tak nestrpljiva i strah me ak sad napravim dao opet ne bude negativanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 13:45:28   
hodajuci simptom
ma ako ti kasni, radi ga odmah! mislim, znas gde je jutro? a i nisu to neke pare, da ga ne mozes kupiti opet..

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 16:05:11   
marci
ma nije to što su skupi nego mi se svaki ćas piša a nemam mokraće puno pa me strah da neće bit dosta jel sam sa skupljim radila prije tri dana i bio je negativan pa zato a na ovompiše da je za jutro pa zato.

(odgovor članu hodajuci simptom)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: pouzdanost testova za trudnocu?
8.3.2010 16:16:55   
marci
evo radila sam i crta se pojavila jedva vidljiva al je ima sad ne znam šta da mislim

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

jestivo ulje za pelenski osip
vila_7

Za one koje su osip riješile uljem,kojim i na koji nacin ste ga pripremile

obicno nezagrijano (69%)

zagrijano da ucvrci pa ohlađeno (12%)

maslinovo ulje nezagrijano (18%)


Broj svih glasova: 49

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *