|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pregledi za parove sa dijagnozom steriliteta!
15.4.2011 14:43:17   
malena27 RR
Drage nase trudilice, evo jedna dobra vijest za vas!

Naime dobili smo informaciju da jedna od najuspješnijih klinika za vantjelesnu oplodnju (IVF) na svijetu klinika ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''Bahceci'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' iz Istanbula organizuje besplatan pregled svih bračnih parova koji žele imati potomstvo.

Strucnjaci iz ove klinke ce raditi u Poliklinici Medline Aletić koja se nalazi na adresi Garovci 16, u Hadžićima, od 25. do 28.aprila 2011. godine.



Ako neko ima problem sa prijavom putem e-maila ili sms javite se meni putem pp-a pa da se vasa prijava dostavi na neki drugi nacin.

LP, Vas RR tim user posted image





< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.12.2012 10:00:43 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 14:46:09   
salmy
user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 14:49:43   
Dida79
Svaka cast user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 14:50:40   
Nedi
Malena mozes li mi pojasniti "sa dijagnozom"? Moze li neko ko jos nema ustanovljenu "dijagnozu" iako je proslo vise od 2,5 godine?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 14:53:56   
malena27 RR
Kod vas se to moze vec smatrati sekundarnim sterilitetom... ponesite sve nalaze sto imate.. 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 14:55:25   
vjestica
Nedi u kom smislu misliš da neko nema uspostavljenu dijagnozu nakon2,5 g?
dali nisu nikako obavili nikakve preglede ili su obavili preglede i sve je ok?
jer ako su obavili preglede i sve je ok, onda je to dg idiopatska neplodnost


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 15:03:58   
M kao Mama
Ja sam baš jutros vidjela ovaj oglas i mislim da nema prepreke da se svi mogu zainteresovani javiti, barem mi tak zvuči po oglasu. Sretno

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 15:58:44   
Nedi
To mi je neko drag...znači prvo sve ok nije prošlo dovoljno vremena. Nakon određenog vremena nalaz kod muskarca loš (ali i dalje sve okuser posted image ) prestanu pusiti, popije terapiju sad je mnogo bolji, eh sad kod žene je otkrivena neka cista... Znači oni zvanično nemaju dijagnozu nego probleme/prepreke koje treba proći ali nekako mi sve to ne ide polako i uvijek ih upute "okolnim putem"


< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2011 14:02:47 >

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 16:00:15   
Nedi
A ja ne bih išla iako je prošla godina i više...ako bude dobro jest, ako ne bude tako mi je Bog dao imam N i zahvalna samuser posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2011 14:03:04 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 16:51:08   
vjestica
nedi imaju dg a to je sterilitet
ne mora postojati neki očigledan problem tipa lošeg spermiograma ( a kod njih je evidentno da postoji)
jer čim nema trudnoće u roku 1 g redovnih odnosa, to je već dg steriliteta

< Poruku je uredio vjestica -- 15.4.2011 16:52:14 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
15.4.2011 19:56:15   
M kao Mama
vještice, ima izvjesno vrijeme, doc. godinjak je dao izjavu kako je sada već period od pola godine seksualnih odnosa, a nema začeća, već sterilitet

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
18.4.2011 11:03:15   
bebica1989
ovo je super vijest  masaAllah,znaci trevas se samo naruciti i to je to,nebitno iz kojeg si kantona,kolikoo sam ja skontala

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
18.4.2011 21:28:27   
sabas
da bebice , mnoge od nas vec imaju termine,

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
19.4.2011 8:13:52   
na korak
Ja sam ih zvala i porazgovarala sa ljubaznom zenom/djevojkom. Meni ne odgovara u tom periodu pregled, ako ne dobijem i ne treba miuser posted image , a ako dobijem, to ce biti taman u tom periodu.
Uglavnom, rekla mi je da je ovo prvi put da dolaze ti iz Turske, ali da u stvari na spratu ove poliklinike trebaju otvoriti ordinaciju i poceti radita stalno ovdje. Eto, mislim da je ovo jedna lijepa informacija za sve.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
20.4.2011 11:10:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Kod vas se to moze vec smatrati sekundarnim sterilitetom... ponesite sve nalaze sto imate.. 


Kako misliš sekundarni sterilitet. Da li je Nedi već ima bebu. Jer Sekundarni sterilitet je sterililtet koji se javi kod parova koji već imaju dijete ili su već ostajali trudni.

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
25.4.2011 20:29:01   
sabas
samo da prijavima iskoristila sam termin kod 'Turaka' prezadovoljan sam doktoricom , jeste da mi je receno sve sto i sama znam ali barem me saslusala i savjetovala Moze se razgovarati na engleskom a i ima sestra koja prevodi ako ima potrebe , pegleda dosadasnje nalaz i koje jos pretrage treba da uradite , muske ne pregledaju , sto mi je zao :(
Dolaze ponovo u Maju mjesecu , postupak IVF/ICSI (folikulimetrije, punkcija, et,obrada ) lijekovi kontrola krvi svako drugi dan , drzanje smrzlica 2 godine , individualni pristup i to zadovoljstvo kosta 4500 EURa Tamo se ostaje od 16 do 21 dana Oni nude hotel 4 zvjezdice ( u centru) 16 dana sa doruckom (dvije osobe), prevoz hotel aerodrom 1500 eur ali nije iskljucivo da to morate uzeti , mozete samo naci sebi povoljniju varijantu Nema redova cekanja niti prekidanja zbog godisnjih odmora


_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
25.4.2011 23:05:32   
Sanelina73
Pozdrav drage moje,

Sabas nam se javila da je bila na pregledu,hvala joj na informacijama.
Da li je jos neka sa rr bila na besplatnom pregledu kod Turaka u Hadzicima, ako jeste nek napise svoje misljenje. Ja imam termin u srijedu 27.04, pa vidjecu sta ce meni reci.
Veliki pozdrav i sretno svima.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
26.4.2011 0:28:40   
sabas
Ja sam napravila pregled pretraga koje smo imali naravno sa rezultatima kao i postupke koje smo imali do sada - reagovanje na lijekove. Moje su bile na bosanskom ali bilo bi jos bolje da budu na engleskom Tako da dobijete na vremenu i prije dodjete do price koja vas zanima
Najbolje napraviti popis pitanja, npr ja sam pitala dal' ima opcija da se kod nas u Sarajevu rade UZ i da se javljau rezultati kao u Pragu , te opcije nema jer oni sve rade , to sto kaze individualni pristup  

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Sanelina73)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
26.4.2011 8:13:20   
Nezara
Pozdrav svima na forumu, sabas i ja idem jutros na pregled u Hadzice, da li si se mozda odlucila da ides u Istanbul?

< Poruku je uredio Nezara -- 26.4.2011 8:18:16 >

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
26.4.2011 11:09:11   
fargo
Da, vidjela sam u Avazu, ali sta znaci jedan pregled kad vecina nas ima doktore kod kojih ide duze vrijeme i koji su upoznati sa nasom situacijom.
Ali u svakom slucaju odlicno je za parove koji tek pocinju..mozda ce ih ovo lakse natjerati da se odluce zapoceti :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
26.4.2011 12:27:10   
Leva
Sanelina bila sam juce na pregledu. Sve isto su rekli kao i moj MPO doktor s tim sto kazu da mi treba bolja laboratorija tj. njihova za naredni postupak user posted image  Dala mi je  papir sa spiskom pretraga koje trebam uraditi (isti obrazac daju svima ali eventualno nekome dopisu jos neku pretragu) i rekla da se javim sa rezultatima na mail kako bi mi zakazali termin za tri mjeseca posto sam prosli mjesec imala postupak a kao se moram dobro odmoriti user posted image  Cijena prava sitnica samo 4500 eura plus avionske karte i smjestaj za tih 16-21 dan koliko tamo moras biti. Koliko sam preracunala za ovaj poduhvat treba najmanje 12 000 KM user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 26.4.2011 12:30:09 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu fargo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
26.4.2011 12:32:14   
regi
uuu,bas su turci skupi!
u principu, skupe su karte i smjestaj za tako puno dana. ajde,tih 4.500 e za postupak bih ja i dala<8svakako dam oko 3 000),ali karte i smjestaj su katastrofa skupi.da ne pircam da treba biti tamo tako dugo,sto je gotovo nemoguce ako radis(a ako ne radis,neces moci sebi ovo ni priustit)

kad sam ja zvala sestre u Hadzice,rekli su mi da turci namjeravaju otovriti tu svoju kliniku,sad ispituju "trziste" i mozda vec do kraja godine uspiju otvoriti svoju ispostavu.

to bi bilo odlicno:onda to vise ne bi bilo ni tako skupo....

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
26.4.2011 12:39:29   
Leva
Cini mi se dosta ok tih 9000 KM za uslugu koju nude ( svaki dan vadjenje krvi i ispitivanje hormona, lijekovi, folikulometrije, punkcija, ET, zamrzavanje). Na netu sam nasla da je cijena povratne karte za dvije osobe 1000 KM i na kraju smjestaj i hrana dođu bas velika stavka. Jos ako moras ostati preko 20 dana pretpostavljam da ce na to otici cijeli godisnji odmor mozda bi se moralo furati i bolovanje.
Bilo bi tako divno kada bi ovdje otvorili kliniku i primjenili iste uslove koje imaju u Istambulu...

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
27.4.2011 20:30:09   
ajla86
ja sam ih zvala i meni su rekli da su svi termini zauzeti i da ce uskoro slicne aktivnosti organizovati i da ce me kontaktirati.koliko vidim ko je isao odmah su ih uputili na vto

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
28.4.2011 1:38:33   
sabas
ajla86 ono koliko ja znam parova koji su isli , to su vec parovi sa MPO iskustvom tako da niko nece reci pokusavaj prirodno ako si vec imao neki postupak MPO to bi bio korak unazada A niko ti ne brani da pokusavas prirodno

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *