|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prepoznati prevaru?
23.2.2011 14:59:20   
Liskic
Ej zdravo. ja poprilično nova ovdje pa pozdrav svima  Evo jedne osjetilne teme.
Šta mislite bi li mogle znati da li vas muž prevario bez prvobitno dobijenog dokaza? Da li bi to mogle osjetiti i šta mislite kako, po čemu znati da vara?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:07:57   
mama75
Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image

(odgovor članu Liskic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:07:59   
chuci
mene moj ne bi nikada prevario user posted image user posted image
sad će me razapet da ne mogu znati 100%, ali eto ja znam user posted image user posted image

a toliko ga dobro poznajem, da bi prepoznala. mora nekako promijeniti ponašanje, osim ako je totalni đon obraz čovjek, a vala ja na takvog ne naiđoh, osim u filmovima.

(odgovor članu Liskic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:08:25   
hanabanana
Pozdravljena Liskic.
Prvi put kad pomislim na to, dal me vara ili ne, on me je prevario.
Žena uvijek zna.

(odgovor članu Liskic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:09:25   
mama75
ovo je neki muz koji je bio u zijanu, pa da vidi na sta da obrati paznju da ga zena ne "provali" user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:11:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mama75

ovo je neki muz koji je bio u zijanu, pa da vidi na sta da obrati paznju da ga zena ne "provali" user posted image


Hahahaha, a po bejalju nije skontao opciju anoniman, hahahha

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:20:38   
Liskic
Dobre ste user posted image
Nije muž nikakav, nego sam ja poprilično skeptična osoba, sitnice me navode na sumnje jer sami ranije, prije braka, u drugim vezama bila lagana. Pa zato. Vjerujem da me muž ne bi prevario, ali opet eto, čisto radi teme, kako bi vi prepoznale da jeste to uradio? Mislite da bi vam priznao?

(odgovor članu Liskic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 15:46:16   
mama75
IZVORNA PORUKA: mama75

Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image

Da sama sebe citiram. A kada bi ga "provalila" morao bi priznati, metode bi bile strasne. Razvod? Ma ni pod razno, dok ga ne izmaltretiram toliko da ne bude dobar ni sebi ni drugima.
Salim se malikce. Povjerenje je jako bitna stvar, nedavno sam na nekoj temi nesto slicno pisala. Dakle mislim da me mm ne bi prevario. Ako bi postao nezadovoljan nasim brakom vjerovatno bi to pokusao popraviti zajedno sa mnom, a ako ni to ne uspije mislim da bi prvo zavrsio sa mnom, pa tek onda poceo nesto drugo. "Omaci" mu se ne moze, ne pije, ne izlazi...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 16:36:45   
malena.
cisto sumnjam da bi me prevario ali nemozes nista rec...al znam da bi ga skontala...bas je ono porodicni tip ne izlazi sa prijateljima-mislim imamo zajednicke prijatelje,parove pa zajedno izlazimo,a da sam ide ma rijetko,bas rijetko...pa kad bi odjednom poceo izlazit postalo bi mi sumnjivo...
pa bi mi onda postalo sumnjivo kad bi promjenio sifru na fb da je ja neznamuser posted image
da mobitel sklanja od mene...
da kasni s posla...
da pocne previse paznje posvecivat izgledu...
da prestane bendat za mene...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 16:54:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: mama75

Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image

Da sama sebe citiram. A kada bi ga "provalila" morao bi priznati, metode bi bile strasne. Razvod? Ma ni pod razno, dok ga ne izmaltretiram toliko da ne bude dobar ni sebi ni drugima.
Salim se malikce. Povjerenje je jako bitna stvar, nedavno sam na nekoj temi nesto slicno pisala. Dakle mislim da me mm ne bi prevario. Ako bi postao nezadovoljan nasim brakom vjerovatno bi to pokusao popraviti zajedno sa mnom, a ako ni to ne uspije mislim da bi prvo zavrsio sa mnom, pa tek onda poceo nesto drugo. "Omaci" mu se ne moze, ne pije, ne izlazi...


ovo vazi i za mm

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 16:59:19   
Malenaoduvijek
ovo majke mi neko svaki dan zada zenama neku osjetljivu temu da se one zabrinu i onda se vise nikada ne javi.meni ovo pravo ne znam.jedan dan psiholoski teret .jubavi, danas ovo a sutra nesto peto i zene se upale kao kutnjaci i slomise se pisuci a ta se osoba nikada vise ne javi
user posted image

ako poznajes svog muza prepoznaces po ponasanju njegovom, barem bi ja prepoznala, ali ja ne mislim na taj nacin pa gdje bi mi bio kraj kad bih jos o tome mislila.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 17:02:34   
Inayat
Ja mislim da ne bih znala 100% jer nisam tip koji obraca paznju sta oblaci, je li bas izasao s prijateljima i sl. Mislim da bi to vise smorilo mene nego njega ako bih obracala paznju na sve sto radi. Imam i druga posla....
Ako bi se desilo, znam da mi nikad ne bi priznao i da bi se borio do zadnjeg user posted image oprostila nikad ne bih ( znam mnogi to govore a kad se nadju u toj situaciji ne ispadne tako), jer bas znam sebe i znam da bi nam zivot bio pakao ako bi posle toga ostali zajedno...stoga bolje mu je da ne svrlja jer me zna user posted image a ko hoce da prevari postoji mnogo nacina da to uradi bio porodican tip ili ne...


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Liskic)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 18:00:46   
jasmin
Odmah bih znala...
Zena uvijek prepozna...samo sto neke sebe ubjedjuju da to nije tako!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 22:57:50   
Medić*
Ja bih svog na kilometar prepoznala koliko ga u dusi znam i poznajem....

ali takodjer kao sto vec neko rece isto tako znam da 100 % da to nikada ne bi ucinio user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 23:32:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Pozdravljena Liskic.
Prvi put kad pomislim na to, dal me vara ili ne, on me je prevario.
Žena uvijek zna.


slažem se

IZVORNA PORUKA: mama75

Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image


ima i ova mjesta user posted image

mene moj ne bi nikada prevario


nikad ovo ne bi tvrdila

Mislite da bi vam priznao?


prevaru prevarantni nikada ne bi trebali priznati, pa i da ih se na djelu uhvati user posted image  no, no

Mislim da bi to vise smorilo mene nego njega ako bih obracala paznju na sve sto radi. Imam i druga posla....


isto



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prepoznati prevaru?
23.2.2011 23:39:25   
sporty mamaa
Moj bio prosli tjedan u gradu s jednim prijateljem i prisle im neke cure, upucavale im se, castile picem.... Mogao mi je to sakriti, al valjda nije htio da mi neko drugi isprica(posto je ovo ipak mali grad), al mi je odmah sve ispricao. I prva recenica je bila : "Ja sam im odmah pokazao burmu i rekao kako imam zenu i dijete"... Kao one rekle svaka ti cast i ostavile ih na miruuser posted image A mogle su bit neke da im je svejedno kakvih danas zenskih imauser posted image user posted image Ja mu kazem, neces ti  vise u grad bez meneuser posted image user posted image user posted image Tako ja mislim ako su nesto skrivili da ce to kriti, ko zmija noge, a cudno ponasanje je lako primjetit....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 0:18:51   
Galicia
IZVORNA PORUKA: mama75

Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image


Zabrinila si me. Moj je neku noc se spremao na vjezbanje sviranja, i u jednom momentu mi je rekao da mu trebaju nove gace, jer ove su mu uske. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 0:21:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: mama75

Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image


Zabrinila si me. Moj je neku noc se spremao na vjezbanje sviranja, i u jednom momentu mi je rekao da mu trebaju nove gace, jer ove su mu uske. user posted image


joj pa ja nisam skontala onda mamino izlaganje ja pročitala

"kad mu bude važnije u smislu da se zadevera koji ja veš nosim vani" user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 0:24:54   
Galicia
Ubijedjena sam da bi svaki prevario. Muskarci to gledaju malo drugacije, nego mi zeMske.
Nikad za nikad nisam ni sa jednim sigurna 100% niti cu ikad biti da me ne bi prevario. SVAKO MOZE PREVARITI. A ako je pametan nece uraditi. Dal bih prepoznala? VJerovatno bi.
 
Al ovo za gace me pravo sikira sad. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 0:28:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ubijedjena sam da bi svaki prevario. Muskarci to gledaju malo drugacije, nego mi zeMske.
Nikad za nikad nisam ni sa jednim sigurna 100% niti cu ikad biti da me ne bi prevario. SVAKO MOZE PREVARITI. A ako je pametan nece uraditi. Dal bih prepoznala? VJerovatno bi.
 
Al ovo za gace me pravo sikira sad. user posted image





ama bona sta te sekira ili mu je stagod naraslo ili si mu uprala gaceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image covjeka kako skontah zulja nije mu do estetikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 0:34:43   
Galicia
I veceras je otisao na vjezbe bubnjanja. Samo da mi je znati koga on bubnja dok ja mahalam. I to 8 ravnih sati bude odsutan.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 7:15:22   
maja78 RR
 
Prijatelj dobar, dusa od covjeka, osoba za koju bi rekla da nikad nece prevariti, prevario je zenu, istina s razlogom (zena je user posted image ) (ne opravdavam, ali razumijem).

Misljenja sam da bi i muskarci i zene prevarili ako nisu zadovoljni u braku. Naravno ima onih koji ne cijene sta imaju pa saraju okolo tek tako (ovo se odnosi na oba pola).

I da slazem se da zena moze osjetiti. 

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 10:29:40   
mama75
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: mama75

Kada mu postane vaznije kakav ves nosi kada izlazi iz kuce od onog koji nosi u kuci user posted image


Zabrinila si me. Moj je neku noc se spremao na vjezbanje sviranja, i u jednom momentu mi je rekao da mu trebaju nove gace, jer ove su mu uske. user posted image

Nemas se sta onda sekirati: pripijene i uske stvari su samo za tvoje oci user posted image
vesela: Mislila sam reci sljedece: ako tigraste zavodnicke gace cuva samo za izlaske, a po kuci nosi one parhetne (jel se tako zovu?). mm se uvijek zeza kada ja navece izlazim bez njega: stani, stani da vidim kakve si gace obukla user posted image


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 10:55:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

I veceras je otisao na vjezbe bubnjanja. Samo da mi je znati koga on bubnja dok ja mahalam. I to 8 ravnih sati bude odsutan.


zezaš se? taku energičnu i lijepu ženu teško da bi partner varao

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prepoznati prevaru?
24.2.2011 10:57:41   
veeseelaa
vesela: Mislila sam reci sljedece: ako tigraste zavodnicke gace cuva samo za izlaske, a po kuci nosi one parhetne (jel se tako zovu?). mm se uvijek zeza kada ja navece izlazim bez njega: stani, stani da vidim kakve si gace obukla


user posted image  gdje ima kupiti ove tigraste??? user posted image
mm se jutros zakačio za moje čarape i jaknu, veli preseksi su user posted image  kud veli zujiš user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *