|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.3.2008 18:24:28   
Suzana
Lijep pozdrav svim trudnicama i vec iskusnim mamama! user posted image
 
Vec duze vrijeme hocu da postavim ovu temu, i evo sam se konacno nakanila.
 
Bilo bi lijepo kada bi nam zenice koje su vec majke, ili su to postale nedavno, napravile neki popis bebecih radnji u SA. user posted image
Ja naravno znam za neke, ali ima vas sigurno koje znate za neke mozda "skrivene" radnje koje nisu bas poznate.
 
Ja se spremam da obavim kupovinu nekih najpotrebnijih stvari za prve dane kada moje bebe aBd dodju na svijet, a ne preporucuje mi se da se pretjerano umaram, pa da znam tacno gdje idem.
Vecinu stvari ocekujem da mi stigne iz inostranstva (pogotovo krupnije stvari), ali ima dosta toga sto trebam nabaviti.
 
Do sada sam bila u WISI (2 radnje za bebe postoje), Merkuru, po gradu (na Carsiji ona jedna radnja, u Titovoj preko puta Narodne banke..), u Skenderiji...
 
Zanima me gdje naci kvalitetne peskirice za bebe a da nisu 40 KM kao sto je to u ovoj radnji u Wisi! user posted image  
Dekice lijepe, kvalitetne i pamucne...
Kapice za bebe? One plisane pape?
Gdje sve pogledati djecije posteljine? U radnji u Merkuru ima posteljina, naravno sa ogradicom koja je 125 KM (hello?!), a vidjela sam lijepe i za 65 KM u drugim radnjama.
 
Da li odmah kupovati i kadicu, ili mozda nije neophodno na samom pocetku? (Treba ostaviti i prostora dragim ljudima da nam nesto kupe, nesto razmisljam hehe...)
 
Koju kozmetiku za bebu preporucujete? Mene privlaci Johnson & Johnson ona lavanda verzija. user posted image
 
Da ne bih u svom prvom javljanju na ovoj temi postavila previse pitanja i bila vam dosadna, to bi bilo to za pocetak, i unaprijed vam se zahvaljujem na savjetima, odgovorima i preporukama.
 
Do sljedeceg pisanja!
 
Suzana
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.3.2008 19:29:14   
seki
cao,
Ima radnja u Skenderiji,malo zavucena....u onom tamo dijelu gdje se nalazi ulaz na sajmove.Ja sam kupila divne pamucne dekice....mislim da su 25km bile.Kupila sam i benkice ali one kao bodi i svasta ima....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
22.3.2008 20:02:20   
mukica
Stranica

Pozdrav i od mene
Ima radnja i u Interex u pofalicima gore na spratu VRTULJAK kad se popenjes na spratu odmah s desne strane. Imaju i gegice i bodije i pelene pamucne i sipercice, papice, rukavice ima svega

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 10:43:15   
Emina*
IZVORNA PORUKA: mukica

Ima radnja i u Interex u pofalicima gore na spratu VRTULJAK kad se popenjes na spratu odmah s desne strane. Imaju i gegice i bodije i pelene pamucne i sipercice, papice, rukavice ima svega


Isto preporucujem ovu radnju....
Peskirici su ima jako kvalitetni, kao i tetra pelene...
Ja mislim da peskiric ( veci, ima onu kapicu na sebi za glavu), dodje uz njega i 2 krpice za kupanje kosta oko 2o KM,mozda cak jeftinije,ali je jako kvalitetan....
Mozda jesu tetra pelene malo skuplje, ali odmah na izgled, mozes vidjeti kakav je materijal....

U toj radnji, imas i posteljinu, znaci ogradica, plahta, poplun, jastuce i krece se cijena negdje oko 88 KM....

Ja sam uzela Johnson kolekciju citavu, bas taj od lavande, i jako mi se svidja....
Eh sad, treba postepeno pokusavati, da beba ne bi dobila osip, da se vidi odgovaral to bebi....
Meni je ta kolekcija bas super.......


I jos ti preporucujem Robot u Rajlovcu, zaista imaju sirok asortiman za bebe.....



< Poruku je uredio Eminica -- 23.3.2008 10:47:25 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 10:59:11   
M kao Mama
Drage moje za bebe imate fine i kvalitetne stvari u Amko komercu Hipermarket Mojmilo, dekice, peškirici i ostalo od 10 do 22 KM, domaća proizvodnja, ekstra pamuk, za kasnije Turbo limač, a bogami i Sirano, ima jedna radnja sa super stvarima, kvalitetne a i povoljno

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 13:11:52   
Nadi
Ja svojoj Kiki često kupujem garderobu na Baščaršiji Ciciban se radnja zove čini mi se (preko puta Galeba). A nije mi loša ni radnja Mališa u Merkuru na Otoci (tu smo kupili AS).

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 13:14:48   
Anoniman
Nova radnja u interexu sto je otvorena, OVIESE, mislim da se tako super zove, ta radnja vec odavno ima u Banja Luci i meni je mama kupovala za kcerku neke stvari i super su a cijene su sasvim ok. Ja jos nisam bila samo sam vidjela dok su pripremali prostor da je ogroman, i tu ima i za odrasle i za bebe.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 13:15:14   
Nadi
Ja opet. Peškire sa kapuljačom sam kupila u Azelu. Pravo su mekani i od 9 do 15 KM . Oni imaju i super bodije kratkih rukava. A od kozmetike ja samo uzimam Niveine proizvode za Kiki.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 13:48:01   
M kao Mama
Što se tiče radnje u Intereksu ove Oviesse, cijene su super, šta da Vam kažem majčica oko 60 Km, džemperak oko 80 , povoljno nema šta,

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 14:31:46   
Suzana
Hej zenice,
 
Hvala na dosadasnjim postovima!
 
Ako se jos cega sjetiti, samo pisite :).
 
A ako meni koje pitanje na ovu temu opet padne na pamet, ja vas jos malo upeglam. :)
 
Veliki pozdrav,
 
Suzana

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.3.2008 15:51:13   
ElmaB
Hej Suzana!
 
Posteljine su zaista skupe, ali ja sam licno u Bagateli, kod Interexa, kupila jorgancic, jastucic, ogradicu, dva carsafa sa gumicom za krevetac i navlake za tu posteljinu, i sve platila 35 KM!!! Cisti je pamuk, a dezena ima raznih!
 
Otidji pa pogledaj!
 
Pozdrav!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
24.3.2008 11:48:52   
mummy
Toplo preporučujem Amko Hipermarket na Mojmilu i to brend Pčelica Maja, to je sve extra, dekice 9 km, posteljina plišana kompletna oko 60 km, gegice, kapice i ostalo. Na Dobrinji radnja Next takođe ima P. Maju. Svom sinu najviše kupujem u Orkestri kod Klasa ili u gradu, ali je ova kod Klasa veća i bolja, doduše uvijek ganjamo sniženje jer su cijene paprene. Juče sam baš bila, nema sniženja, papice za Eminu 15 km, štramplice isto, ona ukrasne trake za glavicu 20 km, haljinica 80 km. Kad je sniženje, a zna biti i do 70% stvarno se isplati jer je roba extra, npr. prije nego sam se porodila, nekad početkom januara je bilo sniženje pa sam curici kupila 2 džempera, jedan je koštao 8km, drugi 15, a predivni končani. Jedan smo joj obukli prilikom izlaska iz porodilišta i sestra koja je oblačila je rekla kako još nikad nije vidjela tako nešto. Stvarno je super, juče sam se topila kad sam vidjela izbor, pogotovo za curice, ali sam rekla : "Emina, ti ćeš se oblačiti na Otoci".

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
25.3.2008 22:19:00   
archi
Elma, a gdje je tacno ta Bagatela? Je li kod Interexa na Pofalicima? 

_____________________________

Život je lijep!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
25.3.2008 22:27:39   
Emina*
Archi, Elmica nam nije tu....
Treba da se porodi user posted image , ali jeste,
mislila je na tu Bagatelu, pored Interexa.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu archi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
30.4.2008 11:42:47   
djudji
Ima prodavnica na dobrinji, preko puta zare na aveniji, zove se Atlas cini mi se. Tamo su sve stvari 100% pamuk i ima ih svih velicina, izbor je super, a i cijene.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
3.6.2008 16:08:15   
saso
IZVORNA PORUKA: mukica

Pozdrav i od mene
Ima radnja i u Interex u pofalicima gore na spratu VRTULJAK kad se popenjes na spratu odmah s desne strane. Imaju i gegice i bodije i pelene pamucne i sipercice, papice, rukavice ima svega







Ja danas bila u Interexu kad ono radnja zatvorena user posted image .Znali iko od vas dali se prebacila negdje drugo i ako ima jos neka jeftinija radnja opreme za bebe u Sarajevu.Bila sam u Oviesse,imaju fine odjecice ali  mislim da su im cijene bar po mom misljenju visoke.
Pozz svima

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
3.6.2008 22:24:37   
Visnja RR
Imas lijepe odjece u Robotu kod  Opcine Novo Sarajevo ...na trecem spratu je radnja ...

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
3.6.2008 22:51:18   
camm
TCM (tifani)tu uzimam svojoj robicu i u Mercatoru.
Ko moze da ode do SHKAFE dole je prava bagatela,od ogrtaca i tih peskirica sa kapuljacom.ogrtaci 7km peskirici 5km,takvi su po gradu duplo skuplji.bodici su im jeftini po 3km ma svega ima,jest da ja nisam dugo bila ali sam cula da i dalje svega ima jeftinog.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
4.6.2008 11:22:10   
saso
Hvala Visnja i camm,
Nisam znala da ima i u skafi,mada tamo mi je malo daleko pa ne znam...ako jos neko ima neku ideju neka se javiuser posted image .

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
4.6.2008 11:43:06   
ElmaB
Draga Saso!
 
Radnja Vrtuljak iz Interexa preselila sa na Trg heroj, kod kafica Hepi. Ja sam sinoc bila. Ima svasta, pa posjeti ih!
 
Pozdrav!

P:S. Imas jos na Bascarsiji, blizu cevabdzinice Zeljo i naravno dvije prodavnice Orkestra, jedna kod Estrade, a druga kod Velepekare. Cijene su visoke, ali pogledaj!!!

< Poruku je uredio ElmaB -- 4.6.2008 11:45:19 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
3.11.2008 18:54:45   
Anais
ovaj Vrtuljak se samo seli user posted image  prije nekoliko dana ga više nije bilo ni na Trgu heroja .. zna li nego gdje su sada??

ima jos jedna nova baby prodavnica, i to odmah iza katedrale blizu tramvajske stanice, to je ista radnja kao i ona u skenderiji ... imaju dosta fin izbor svega ...

ako neko zna jos neke "skrivene" prodavnice, neka javi user posted image
i da, ima li iko informaciju da li postoji prodavnica "Anita" u Sarajevu, nekada je bila u Hrasnom, ali je tu vec odavno nema ...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
3.11.2008 19:00:32   
mukica
Imas Vrtuljak u Interex-u u Pofalicima

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
3.11.2008 19:47:44   
tea lana
turbo  limac na dobrinji u mercatoru super  je Lana se tamo oblaci a svaki mjesec snixenja i do 70% neki dan sam joj kupila cizmice kao za odrasle bile 84.99 a platila ih 34.99.Jos ako imate njihovu karticu bodove skupljate i imate jos vece popuste.A karticu dobijete za 3 minute doslovno.


(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
21.11.2008 14:06:13   
ElmaB
U Teranovi u Sarajevu dosao je super izbor djecije zimske garderobe. Ja jucer bila i ima extra stvari. Zimske kape su po 9 KM, skafanedri 50 KM, a dzempercici i deblje majice od 15-30KM!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Prodavnice za bebe u Sarajevu
23.11.2008 17:01:19   
Anoniman
ima radnja Atlas na dobrinji ima super stvari,ja sam tu kupila korpu i torbu,ali ima u bagateli super posteljina raznih dezena,ima jorgančić jastuk ogradica  i čaršaf  i to je 19 km,stvarno je super ima i u robotu moze se naći ima na dobrinji radnja baby shop preko pura DM-a ima super stvari ogradica krevetaca sjedalica nosiljki igračaka garderobice čarapica flašica cucli banjica i još mnogo toga a nije uopšte skupa vjerujte. posjetite na dobrinji 2 kod sportske dvorane a preko puta DM-a


(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *