|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Provale naše djece :)
5.9.2009 10:48:53   
neki
Ovdje bi da pisemo provale nase djece :) 

< Poruku je uredio maja78 RR -- 24.5.2012 13:59:50 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:08:45   
neki
Evo jedne "logicne"Seadove opaskeuser posted image
Ja bila trudna sa Saidom,i planiramo mi koje cemo ime dati bebi...Ako bi bilo zensko,kontamo dati ime Uma,i mi to kazemo Seadu...Prodje neko vrijeme,pitamo mi njega,Seade,kako ce se zvati tvoje seka,kaze on Uma...Pitamo ga mi,a sta ako bude braco,kako ce se onda zvati,kaze on,ko iz topa:pa Umuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 9:51:04 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:09:35   
acudesa
ja u razgovoru sa malim želim da izmamim da kaže da više voli mene nego babu, ali nikada ne nasjedne, čak i kad je ljut na njega kaže: I tebe i babu
onda ja skontam da sam bezobrazna mamauser posted image

i, nisam registrovala da na mercedesu ima jedan brisač dok mi mali nije rekao, još se ja raspravljala sa njimuser posted image
kad kažem nešto neprimjereno (da ne kažem štauser posted image ) on me ispravi na kako treba reći (hvala ti mili što mi otvoriš oči kad mi blokira mozak), ako ja kažem lažeš-on me ispravi: Ne tako, reci varašuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:25:04 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:15:44   
Schecherlemica
Evo i od nas velikii   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pametnu djecicu...
Prekrasno je citati vasa iskustva.I mi se vec radujemo i tim trenucima...
Nek su vam zivi i zdravi i pametni,oni su nasa buducnost...
Pozz za sve od nas dvoje!!!

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:25:20 >


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:16:41   
neki
Samo ja piskaram ovdeuser posted image
Mi smo trenutno u fazi pojasnjavanja pojma LAGANJE...Pocela ja njemu pricati i pricati,pitam ga,a znas li ti sta znaci lagati,slagati,laganje?Kaze on meni,pa bona znam,znas ono kad ja slazem kockiceuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:25:51 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:28:49   
acudesa
ja mu kupila novu pastu za zube plavo-bijelu
pere on zube i kaže: Sad će mi zubi biti šareni

i, nailazi moja poznanica učiteljica, ja mu kažem: Sine, ovo je učiteljica. On ko iz topa njoj: Ja nisam uradio zadaću (vjerovatno iz neke priče o školi)user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:26:33 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:31:33   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

ja mu kupila novu pastu za zube plavo-bijelu
pere on zube i kaže: Sad će mi zubi biti šareni

i, nailazi moja poznanica učiteljica, ja mu kažem: Sine, ovo je učiteljica. On ko iz topa njoj: Ja nisam uradio zadaću (vjerovatno iz neke priče o školi)user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pita moja seka Seada znas li brojati,hajde da te cujem,kaze on necu!Kaze mu ona,pa kako ces brojati uciteljici u skoli?Kaze on,e pa Boga mi necu joj ni brojatiuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:28:12 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:37:12   
MELLI
Gotovo svakodnevno me nekom izvalom ostavi bez teksta.
Pita me Hanna juče "je li mama kakva je to bolnica  šiltet?  Ima li i u njoj doktora?
Jesi li i ti mene u toj bolnici rodila?"
Trebalo mi je pola sata da skontam šta me dijete pita i onda sam nahodala na pjesmu
..."nit sam dženet, nit dženetska hurija ,već me majka na šiltetu rodila..."user posted image user posted image user posted image user posted image
Nevjerovatno mi je kako je povezala te dvije stvari.user posted image

Naravno da svakodnevno vodimo "ozbiljne "razgovore i da na svako njeno pitanje,pokušavan naći odgovor .
Problem je jedino što svako pitanje ima milion potpitanja,a svako potpitanje još toliko "potpotpitanja"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:28:48 >

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ozbiljni razgovori sa djetetom
5.9.2009 11:41:09   
neki
Problem je jedino što svako pitanje ima milion potpitanja,a svako potpitanje još toliko "potpotpitanja"

Upravo takouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:41:40   
MELLI
Kaže neki dan "Nemoj mi mama govoriti da ti sjednem u krilo.Nisi ti bona ptica.Reci lijepo, sjedi mi na noge!Tako se treba reći!"user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:33:21 >

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:45:00   
Anoniman
Moja Farah pozelila babija dok je bio na poslu, pa ga vse doziva....a ja joj kazem da ce babi brzo doci "ako Bog da".
A ona ce meni :" necu>ako Bod da<, hocu sada!"

To "ako Bog da" joj je " daleko buduce vrijeme koje se moze desiti,ali i ne mora, koliko je skontala u ove njene 3. godine zivota. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:34:46 >

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 11:47:09   
acudesa
-sine jesi li gladan?
-hvala Bogu nisamuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:35:11 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 12:27:46   
lely
Evo i ja da se javnem na ovu temu,super je a djecica su genijalci mali,masala....
E ovo sto cu vam ja ispricati meni j epricala svekrva ,a genijalac je mm kada je bio mali,otprilike 3-4god....Naime on je pitao svekrvu kako se on rodio,a ona mu je objasnjavala kako je mama otisla u bolnicu i da je doktor njega izvadio iz stomaka...Medjutim on je to nju pitao svaki dan jer vjerovatno nije bio zadovoljan odgovorom i jednog dana ona mu rekal da ide da mu tata objasni...
E posto moj svekar  nije znao kako to da kaze djetetu ,on je to rekao kao i odraslom...
Na pitanje mm kako sam se ja tata rodio,on je rekao juser posted image ja mamu pa se  rodio ti,na sta je on samo rekao dobro i otisao kod nane i dede na sprat...
Nakon nekog vremena silazi nana sa sprata i govori:sram vas bilo cemu djete ucite...a svekra je pita sta je bilo..
Kaze nana:dolazi eldin gore kod nas i pita dedu "DEDO JEL I TEBE Juser posted image  MOJ TATA PA SE RODILA NANA"user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:36:59 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 13:45:51   
acudesa
-stavljam ja CD i ushićeno kažem: Pogodi koji je ovo crtani
mali uzima loptu i hhooooppa u TV (sreća bila je mekena)
-pa, zašto to uradi?
-pa, pogodio samuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:37:30 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 13:49:19   
acudesa
-mama, mama vidi mi puža
-gdje ti je?
-evo ga (drži se za ćunu), samo moj nema rogoveuser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:38:30 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Provale nase djece :)
5.9.2009 22:38:49   
veeseelaa
obzirom da je moja Ajša još malena ja ću pričekati na slične bisere ali zato moj brat ima kćerku (4 god) koju ja volim strašno, u srcu mi je pored Ajše
Ona lijepo meni kaže za Ajšu, tetka ona nije žensko, ona je muško
Velim kako mila, kaže pa ima dlake po glavi ko muško, da je žensko imala bi dugu kosu.....

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:41:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Provale nase djece :)
6.9.2009 10:37:11   
neki
Prosli ramazan se Sead bas uzivio u iftare,volio sa terase da gleda kad pukne top(i sad je lud za tim) i pravo voli somune...Prosao ramazan,proslo dva-tri mjeseca od ramazana;a MM mu uvijek ujutro kupuje kifle,peciva razna i jedno jutro mu kupi somuncic mali...Kad Sead,babo a hoce li to danas puknuti top?user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:42:41 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Provale nase djece :)
6.9.2009 10:43:12   
neki
Puze moj Said,obidje citav dnevni boravak,i uvijek se dogega do komode,na dnu se nalazi DVD sa kablovima koji vire,i Said obavezno po vrh tih kablova,kaze njemu Sead:ama Saide,ne smijes dirati kablove,dumace(zdrmace) te strujauser posted image user posted image user posted image
A sinocme pita:mama,a sto ti Saidu ne dajes vise siku da pije mlijekouser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:42:59 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2009 14:19:45   
neki
Pita mene moj Sead:mama ima li mis cunuuser posted image Rekoh zasto me to pitas?Kaze on,pa moram te pitati,rekoh ne znam Seade(nesto sam bila u frci)...Kaze on meni,e pa mama ja cu tebi reci,mis ima cunu,jer mora da piski,kako bi piskio da nema cuneuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:44:59 >

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Provale nase djece :)
7.9.2009 15:01:12   
acudesa
-Evo ti sine banana, oguli je i pojedi
guli, muči se, a kad je završio:
-Mama, vidi banana golauser posted image
(ko veli nema ništa na sebi)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:45:26 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Provale nase djece :)
16.9.2009 15:41:11   
acudesa
-Mama, zašto služi teta na ringišpilu?
(sa balerinom,...)
-nisam znala šta da odgovorim, pa sam mu rekla: Pitaj oca, on znauser posted image
(onda se mm mučio i odgovarao, a svaki odgovor povuče još tri podpitanja..ihiii u nedogled)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:46:43 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Provale nase djece :)
29.9.2009 23:17:41   
neki
Kaze meni danas moj Sead:mama,a zasto amidza ima samo jednu curu?????Ja ih imam puno,a amidza samo jednu(na kraju ona tuzna faca-zao mu amidzeuser posted image user posted image user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:47:21 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2009 21:32:21   
neki
Pita mene moj sincic maloprije:mama,a sta je tebi babo radio,pa si ti bila tjudna(trudna)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:47:47 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2009 21:46:42   
acudesa
-objašnjava meni mali nešto i hoće da mi kaže za neko mjesto gdje je bio...
"To se mjesto zove čokolada gdje nema soka"
user posted image user posted image user posted image user posted image
(čuj, baš tako?)

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:47:58 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Provale nase djece :)
2.10.2009 22:20:52   
Dida79
Cao...
Kada je moj stariji sin imao otprilike 4god kako je bio dosta vezan uz mene kad god bi mu se makar na tren izgubila on bi odma krenuo u potragu za mnom i tako ja jednom odem na wc ma samo sto sam usla i sjela on otvori vrata i upita
Sta to ti radis mama?
A ja ko iz topa "piskim izlazi"djete me zacudjeno pogleda i ode.
Kad tamo smijeh izadjem i pitam mm sta je bilo on nije u stanju progovoriti od smjeha kada se je malo sabrao kaze znas sta me sada Arci pita "joj tata one mame sjedi na solji i piski a ja moram stojeci"
Kad se samo sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 30.8.2010 10:50:44 >

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *