|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prva ljubav
1.3.2007 9:14:34   
Happy
Da li vam ikad prođe kroz glavu vaša prva ljubav, bivši momak ( šta bi bilo kad bi bilo ) ili vam je muž "prva ljubav" ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prva ljubav
1.3.2007 10:38:03   
Ivona RR
"Prva je ljubav dosla tiho nezvana sama, za sva vremena skrila se tu negde u nama" Balasevic - potpisujem

_____________________________

Rijeci su isto kao i gomila ljudi, nije nuzno znati za sve, odaberi za sebe samo one PRAVE...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prva ljubav
1.3.2007 13:28:32   
Yuna
pomislim to za svakog naravno...čak i ako sam bila u vezi ili nisam, čak i ako su mi se prestali sviđati ili se još javljaju...
nije bio prva ljubav...pa nemam 13.

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prva ljubav
1.3.2007 14:12:33   
sabina
Evo, ja nikako da skontam ko mi je u stvari bio prva ljubav - jel to bio mali iz četvrtog kad sam ja bila treći osnovne, ono, prva simpatija, ne znam jesam li ja tad bila baš zaljubljena user posted image
Ili je to bio onaj s prvim poljupcem - tad sam valjda već bila zaljubljena user posted image
Ili je to prvi "pravi" momak što smo ono pravo hodali i to, mislili se ženit i udavat user posted image
Moj muž mi onda dođe neka četrdeseta ljubav user posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prva ljubav
1.3.2007 14:32:36   
Lejla K
Pomislim, čak ga nekad i sanjam. Bilo je to na kraju osnovne, nismo se nikad zabavljali, nije me nikad, čini mi, se pravo ni popustilo (mislim, da sam ikad potpuno zaboravila na njega). Poginuo je u ratu, sa 17 godina. Valjda je zato i ostalo ovako, skoro mitski. Ne osjećam se krivom što ga i dalje na neki način volim.

(odgovor članu sabina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prva ljubav
1.3.2007 17:18:59   
Anoniman
Ja se ne sjecam moje prve ljubavi, jer cim sam skontala da se mogu zaljubljivati, ja sam ze zaljubila! Prvo u Bajagu, pa onda ostale. user posted image  U svom zivotu nisam nikad bila nezaljubljena, uopste ne znam kakav je to osjecaj da ne mislis na nekog ili ne mastas o nekome! kako sam u pubertetu bila mastovitija nego ostala djeca, ako nisam imala stvarnog djecaka da se u njega zaljubim, zaljubljivala sam se u slavne licnosti! Ne bih ih sad nabrajala, spisak bi bio podugacak! user posted image  A sto se tice bivsih, cesto mislim na nekog od njih, onako bez nekog razloga! Sa skoro svima sam u super odnosima, pa ne okrecemo glavu jedno od drugog kad se sretnemo!

(odgovor članu Lejla K)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prva ljubav
1.3.2007 22:37:55   
Happy
Hahahah... Moja prva ljubav je bio Tom Cruise ( Top Gun ), ludila sam za njim...
A što se tiče prva ljubavi, ja je se itekako sjećam.... Tad sam ustvari i prvi put zaista nešto doživjela i shvatila... Nemoj te ovo sad pogrešno shvatiti, ja volim svog muža, ali na neki drugi način, naravno...
Ali se rado sjetim svoje "prve" ljubavi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prva ljubav
18.4.2007 12:28:47   
Suncica*
"PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA"..jos uvek se pitam sta bi bilo kad bi bilo..inace hodala sam s njim 4 godine..sada sam ja udata, on ozenjen, ali ne znam da li slucajno ili namerno dao je svojoj kcerki ime Alma(to je moj nadimak inace)user posted image

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prva ljubav
18.4.2007 13:59:54   
AIDA RR
Jako interesantn priča... 4 godine prve ljubavi pukne kao balončič, sudbina te odvede na drugi put ljubavi, a tvoja prva ljubav je dao svojoj kčerki ime Alma - tvoj nadimak. To je stvarno misterija: slučajnost ili namjernost? Ja kako god pomišljam, ne znam si odgovoriti.
Na riječenicu "PRVA LJUBAV ZABORAV NEMA" imalm dva pitanja. Da li ga još ponekat vidiš ili bar čuješ za njega? Ako da, zanima me, kakav je njegov nastup, s tim da znaš da ima kčer Almu (tvoj nadimak)? Drugo pitanje, da li ti je žao, što više nisi s njim ili si na njega više ne pomišljaš na taj način osim da se pitaš "šta bi bilo, kad bi bilo"?

Ja  kad sam prekinula sa svojim momkom, rekla sam si sljedeče: "Ako on nije danas sa mnom, znači da to nije čovjek bogom meni sa sudbinom dan, da sa njim preživim svoj život". Tako da ja nikad nisam baš razmišljala o prošlim vezama. Danas sam NAJ-ZALJUBLJENA DJEVOKA NA SVIJETU i taj muškarac je DANAS sa mnom i zato vjerujem da je to muškarac, koji ču preživjeti OSTATAK SVOG ŽIVOTA, jer MI SMO DANAS ZAJEDNO s tim, zato razmišljam samo O NAMA DANAS I ZA SUTRA.

Tako da, ne zamaraj se pitanjima "šta bi bilo, kad bi bilo...", zašto, jer tebi je bog dao najbolje i šta je tebi namjenito. A to potrvrđuje vaš presladki plod ljubavi, Lorena...

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prva ljubav
18.4.2007 14:00:53   
Dida
Ljubav stara srce para, ne kaže se džabe takouser posted image
MA ne znam to je sve bilo nekako mladenačku, evo još
jedne doskočice mladost ludostuser posted image
Sad kad gledam MM, je meni prva istinska i prava ljubav, jer
da ga nisam volila toliko i da ga još uvijek ne volim ne bi se
udala za njega, to je sigurno.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prva ljubav
18.4.2007 14:33:12   
AIDA RR
Ha-ha-ha...zanimljive riječenice. Imaš pravo, mladenačke ljubavi su mladenačke ljubavi. A prave ljubavi su one, sa kojima steknemo zajednički život i plodove ljubavi. Mislim, da tvoje riječi su više nego dokaz tvoje prave ljubavi to tvog muža odnosno, da si izabrala svog druga do kraja svog života. To je jako ljepo čuti, da udaja ne mjenja ljubavi, več da je učvrstuje svaki dan, jer to je razlog, zašto i skim provesti ostatak našeg života.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prva ljubav
14.3.2009 18:33:19   
SelmydZany
Moj dragi je za mene prva i posljednja ljubav jer s njim shvatila sta znaci voljeti i biti voljen...i shvatila cije ime na zemlji predstavlja za mene ono sto se zove ljubav.....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prva ljubav
14.3.2009 18:51:33   
Anoniman
/quote/Jesam u ljubavnoj vezi,momak i djevojka....
Idealna veza....volis i voljen si....zar to nije dovoljno???A,te rijeci,ti osjecaji da volis i da si voljen nose sve one druge vrijednosti...kao sto su,npr.iskrenost,povjerenje....
Ono sto sam ocekivala od njega i dobila sam,ljubav....

Pa,ja sam jos u vezi i ova veza mi je prva i posljednja....moj dragi i ja cemo zauvijek,aBd biti skupa....i uskoro ce nasa veza da zapocne s onim sto se zove brak....

Moj dragi i ja smo jos u vezi,ali imamo vec imena za aBd nasu djecicu...

.iako sam ja jos u vezi,trudimo se da svaka nasa diskusija(ne svadja)zavrsi tako da se svidja i meni i njemu...

Slazem se....iako sam jos u vezi,nismo niti jednom spomenuli da bi mogli zivjet prije braka skupa.../quote/

Selmydzany, vidi se da je ovo tvoja prva ljubav i baš je to slatko, a i ti si mi simpatična, ali morala sam te citirati sa par tema.user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Shee -- 14.3.2009 18:52:36 >

(odgovor članu SelmydZany)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prva ljubav
14.3.2009 19:48:59   
Ummuisa
IZVORNA PORUKA: Shee

Selmydzany, vidi se da je ovo tvoja prva ljubav i baš je to slatko, a i ti si mi simpatična, ali morala sam te citirati sa par tema.user posted image user posted image user posted image



Baš mi uze riječ iz usta user posted image , stvarno je simpatična sa svojom ljubavi, i evo iskreno sve najbolje joj želim sa svojom ljubavi, da joj svaki dan ljubav sve veća bude..



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prva ljubav
14.3.2009 22:21:20   
SelmydZany
IZVORNA PORUKA: Ummuisa

IZVORNA PORUKA: Shee

Selmydzany, vidi se da je ovo tvoja prva ljubav i baš je to slatko, a i ti si mi simpatična, ali morala sam te citirati sa par tema.user posted image user posted image user posted image



Baš mi uze riječ iz usta user posted image , stvarno je simpatična sa svojom ljubavi, i evo iskreno sve najbolje joj želim sa svojom ljubavi, da joj svaki dan ljubav sve veća bude..





Hvala vam,drage moje,punoo puno...mnogo mi znace ove vase rijeci....i aBd svake sekunde moja ljubav ce bivati sve veca i veca...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prva ljubav
17.3.2009 14:10:34   
mišur
MM nijemoja prva ljubav, ali kako neka od vas reče, ne znam ni ko mi je bio prva ljubav...po kom parametru...
Ali prva ozbiljna ljubav u mom životu je bio momak s kojim sam prije mm bila u vezi skoro 2 godine...I ne viđamo se i ne srećemo tako često, mada živimo u istom gradu..
Ponekad ga se sjetim, tačnije više onog vremena kad smo bili zajedno, i to je to..
MM je već 7 godina moja jedina, prava ljubav, moj ljubavnik, moj saborac, moj najbolji drug, otac mog djeteta..
I daće Bog da tako ostane do kraja života..

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prva ljubav
24.3.2009 11:43:38   
lilyca
meni je MM moja prva ljubav, prvi poljubac...bilo ih je jos nekih u medjuvremenu al to je bilo ono nesto kratko uvijek sam se vracala MM i tako nakon 2 god zabaljanja 1god ozbiljne veze sada jos malo pa 2god braka i sve ukupno 5 god a meni 20user posted image

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prva ljubav
13.6.2012 23:15:34   
Anoniman
prva ljubav ????
hehehhe pojma nemam ni ko je bio taj

(odgovor članu lilyca)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Prva ljubav
13.6.2012 23:20:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Happy

Da li vam ikad prođe kroz glavu vaša prva ljubav, bivši momak ( šta bi bilo kad bi bilo ) ili vam je muž "prva ljubav" ?


ne prodje mi kroz glavu šta bi bilo kad bi bilo, izabrala sam mm za životnog partnera jer mi je najbolje legao
Da sam htjela biti s nekim bivšim u braku bila bi, jer mogla sam da sam htjela
Prosto to nije bilo to
Moja prava i jedina ljubav je mm, nikada nisam ni u koga bila toliko zaljubljenja kao u njega


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Prva ljubav
13.6.2012 23:21:02   
Anoniman

ja kontala to ona najprva ljubav, simpatija i skole ili komsiluka

da s e o tome radi

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Prva ljubav
13.6.2012 23:22:06   
veeseelaa
ne, bio mi je prava i jedina ljubav, ostali su bili samo simpatični heheh mislim naspram njega 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Prva ljubav
13.6.2012 23:42:17   
Anoniman
jel znate da (kazu) 70 posto devojcica , prva simpatija, ljubav bude neki rodjak user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Prva ljubav
13.6.2012 23:44:16   
teacher75
nije bitan prvi vec posljednjiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Prva ljubav
14.6.2012 8:11:39   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Happy

Da li vam ikad prođe kroz glavu vaša prva ljubav, bivši momak ( šta bi bilo kad bi bilo ) ili vam je muž "prva ljubav" ?


..."I sve su vile, ma sve su kraljice, i sve su nevažne, naspram nje." (ovo je moj odgovor samo u muškom rodu)..

MM je moja prava ljubav...jedini zbog kojeg sam činila stvari koje nisam za druge...I jedini za kojeg sam se udala...i jedini kojem sam rodila dijete...Nikad mi ne prođe kroz glavu neki bivši momak ili "sta bi bilo kad bi bilo" jer uvijek sam za sebe znala odabrati najbolje tako da se ni za jedan izbor u zivotu ne kajem...I zaista sam sretna s njim...user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
14.6.2012 8:22:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MAMA MA)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *